‬ שרשור הכוונה ומודיעין 12/02

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

תחבורה ציבורית מפתח תקווה להרצליה פיתוח
איך מגיעים מפתח תקווה להרצליה פיתוח איזור התעשיה בתחבורה ציבורית. הרח' בהרצליה הוא הסדנאות 8 חברת ים סוף

תחבורה ציבורית מפתח תקווה להרצליה פיתוח
איך מגיעים מפתח תקווה להרצליה פיתוח איזור התעשיה בתחבורה ציבורית. הרח' בהרצליה הוא הסדנאות 8 חברת ים סוף
בשעות הבוקר יש 3 נסיעות של קו 553 של אגד
מפ"ת להרצליה פיתוח. (ב-7, 7:30 ו-8 יוצאות מהתחנה המרכזית פ"ת). אפשר לרדת בתחנה הראשונה בהרצליה פיתוח ברחוב אבא אבן וללכת ברגל לרחוב הסדנאות.
בשעות אחרות אפשר ליסוע עם 66 של דן עד צומת פנקס נמיר ולעלות בדרך נמיר פינת פנקס על קו 90 של מטרופולין שמגיע לאותה תחנה בהרצליה פיתוח.

בשעות הבוקר יש 3 נסיעות של קו 553 של אגד
מפ"ת להרצליה פיתוח. (ב-7, 7:30 ו-8 יוצאות מהתחנה המרכזית פ"ת). אפשר לרדת בתחנה הראשונה בהרצליה פיתוח ברחוב אבא אבן וללכת ברגל לרחוב הסדנאות.
בשעות אחרות אפשר ליסוע עם 66 של דן עד צומת פנקס נמיר ולעלות בדרך נמיר פינת פנקס על קו 90 של מטרופולין שמגיע לאותה תחנה בהרצליה פיתוח.
תוספת:
הכוונה כמובן לצומת פנקס-נמיר בת"א.
אם נוסעים עם 66 ו-90, צריך לומר לנהג של 66 מראש שהיעד בהרצליה ולשלם באמצעות רב-קו פעם אחת 10.9 ש"ח (קוד 44) עם מעבר חופשי לקו 90.
צריך להתעקש על כך ולהדגיש לנהג "הרצליה" ו"קוד 44" כי בדן חיוב בקוד 44 הוא לא פשוט (הנהג צריך לשנות את מספר הקו של האוטובוס).

מבילנסון למכללת הישיגים

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מבילנסון למכללת הישיגים
שלום,
אני צריכה שבוע הבא בשעות הבוקר להגיע מבילינסון בפתח תקווה למכללת הישגים.
יצאתי כבר מבולבלת. באתר שלהם רשום שהם יושבים בסמטת היסמין ברמת גן-קרוב יותר לאלוף שדה.
מצד שני שמעתי שזה ממש קרוב לשיבא.
מישהו יודע אולי?

stratomaximus

New member
סמטת היסמין זה בין מחלף בר אילן לאלוף שדה

מבילנסון למכללת הישיגים
שלום,
אני צריכה שבוע הבא בשעות הבוקר להגיע מבילינסון בפתח תקווה למכללת הישגים.
יצאתי כבר מבולבלת. באתר שלהם רשום שהם יושבים בסמטת היסמין ברמת גן-קרוב יותר לאלוף שדה.
מצד שני שמעתי שזה ממש קרוב לשיבא.
מישהו יודע אולי?
קחי קו 164 של אגד (או אם מוקדם בבוקר אז גם 159) ורדי בתחנה במחלף בר אילן על כביש 4. היכנסי פנימה לתוך רמת גן, ומשם זה כ- 10-15 דקות הליכה, תלוי בקצב שלך.

רמת אפעל

קחי קו 164 של אגד (או אם מוקדם בבוקר אז גם 159) ורדי בתחנה במחלף בר אילן על כביש 4. היכנסי פנימה לתוך רמת גן, ומשם זה כ- 10-15 דקות הליכה, תלוי בקצב שלך.
רמת אפעל
לדעתי הכוונה ברחוב היסמין שברמת אפעל מול שיבא.

אוי, זה נורא. שני רחובות עם אותו שם באותה עיר

רמת אפעל
לדעתי הכוונה ברחוב היסמין שברמת אפעל מול שיבא.
אוי, זה נורא. שני רחובות עם אותו שם באותה עיר
ועוד כל כך קרובים זה לזה. איך לא שינו את השם של אחד מהם?
נדמה לי שלקו 65 יש כמה נסיעות שנכנסות לתוך רמת אפעל. בשאר השעות אפשר לנסוע תחנה או שתיים באחד הקווים ממסוף אלוף שדה עד הכניסה לרמת אפעל ומשם ללכת ברגל.

tzvika pick

New member
מתל אביב לפארק תעשיות ראם

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום לכולם,

שוב נעזר בשרשורי ההכוונות המעולים שלכם, שהצילו אותי מספר פעמים בעבר.

אני צריך להגיע ביום ראשון בבוקר מתל אביב (אזור עזריאלי או רכבת מרכז, לא משנה לי) לפארק תעשיות ראם שליד בני עי"ש.
האם יש קו אוטובוס שנכנס פנימה לאזור התעשייה או שאני חייב לרדת בבני עי"ש ומשם ללכת ברגל/לתפוס טרמפ?

תודה.

olli3

New member
מנהל
נשבר לי. חתי שעה שאני מנסה לענות לך.

שלום לכולם,

שוב נעזר בשרשורי ההכוונות המעולים שלכם, שהצילו אותי מספר פעמים בעבר.

אני צריך להגיע ביום ראשון בבוקר מתל אביב (אזור עזריאלי או רכבת מרכז, לא משנה לי) לפארק תעשיות ראם שליד בני עי"ש.
האם יש קו אוטובוס שנכנס פנימה לאזור התעשייה או שאני חייב לרדת בבני עי"ש ומשם ללכת ברגל/לתפוס טרמפ?

תודה.
345 מטרופולין ישיר לצומת גדרה, יוצר מרכבת מרכז דרך עזריאלי. או קו 340 אפיקים, יוצא ממרכזית דרך ולץ וצ. חולון. הבעיה איתו ש וא קודם נכנס לגן יבנה, ביצרון ואז לבני עייש.

מצ.גדרה אפשר להמשיך עם 36/37 אפיקים לתוך יישובי בני עייש וכו.

אין לי שמץ איפ זה א.ת. ראם שם. בדוק את המסלולים של הקווים דרך אתר המפות הממשלתי או מפות גוגל.

orchilit

New member
אין שם תח"צ בא. התעשייה, וצריך ללכת 20-30 דק'

345 מטרופולין ישיר לצומת גדרה, יוצר מרכבת מרכז דרך עזריאלי. או קו 340 אפיקים, יוצא ממרכזית דרך ולץ וצ. חולון. הבעיה איתו ש וא קודם נכנס לגן יבנה, ביצרון ואז לבני עייש.

מצ.גדרה אפשר להמשיך עם 36/37 אפיקים לתוך יישובי בני עייש וכו.

אין לי שמץ איפ זה א.ת. ראם שם. בדוק את המסלולים של הקווים דרך אתר המפות הממשלתי או מפות גוגל.
אין שם תח"צ בא. התעשייה, וצריך ללכת 20-30 דק'
מהחלק הדרומי של בני עי"ש.

מצב
הנושא נעול.
למעלה