‬ שרשור הכוונה ומודיעין 11/03

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

olli3

New member
מנהל
<<<הקפצה>>>

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

<<<הקפצה>>>
<<<הקפצה>>>

נסיכה4321

New member
סימנטק הרצליה מתל אביב

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

סימנטק הרצליה מתל אביב
איך אני מגיעה לסנימטק הרצליה מתל אביב דרך נמיר או רכבת ארלוזרוב תל אביב ?

olli3

New member
מנהל
קו 501 אגד.

סימנטק הרצליה מתל אביב
איך אני מגיעה לסנימטק הרצליה מתל אביב דרך נמיר או רכבת ארלוזרוב תל אביב ?
קו 501 אגד.
הוא נוסע לכל אורך דרך נמיר, יש לו תחנה גם ברכבת מרכז על דרך נמיר.

יש לרדת ממנו בקניון לב העיר, תחנה אחת לפני התחנה המרכזית בהרצליה. שם יש לחזור לסוקולוב (הרחוב ממנו קו 501 פנה ימינה לקניון לב העיר), לחצות לצד השני של סוקולוב ואת בסינמטק.

ניתן לקחת גם את קו 502 אגד המהיר יותר מרכבת מרכז ודרך נמיר ולרדת ממנו במרכזית הרצליה, משם מדובר ב-5 דקות הליכה לסינימטק.

כמו כן, יש גם קווים ממרכז ת"א שמגיעים לסינימטק הרצליה, אם רלוונטי עבורך, צייני זאת.

נסיכה4321

New member
502 /501 נשמעים לי מצויינים

קו 501 אגד.
הוא נוסע לכל אורך דרך נמיר, יש לו תחנה גם ברכבת מרכז על דרך נמיר.

יש לרדת ממנו בקניון לב העיר, תחנה אחת לפני התחנה המרכזית בהרצליה. שם יש לחזור לסוקולוב (הרחוב ממנו קו 501 פנה ימינה לקניון לב העיר), לחצות לצד השני של סוקולוב ואת בסינמטק.

ניתן לקחת גם את קו 502 אגד המהיר יותר מרכבת מרכז ודרך נמיר ולרדת ממנו במרכזית הרצליה, משם מדובר ב-5 דקות הליכה לסינימטק.

כמו כן, יש גם קווים ממרכז ת"א שמגיעים לסינימטק הרצליה, אם רלוונטי עבורך, צייני זאת.
502 הוא המהיר יותר וגם קל יותר להגיע אני מבינה נכון ?

olli3

New member
מנהל
אני אסביר...

502 הוא המהיר יותר וגם קל יותר להגיע אני מבינה נכון ?
אני אסביר...
לקו 502 יש פחות תחנות בת"א ובהרצליה. כך למשל יש לו תחנה ברכבת מרכז והתחנה הבאה היא רק בסמינר הקיבוצים. כמו כן, הוא לא עוצר בגלילות ולא בסינמה סיטי. בנוסף לכך, כל התחנות בת"א משמשות לאיסוף בלבד. המסלול שלו בהרצליה קצת שונה משל 501.

קו 502 פעיל מ12 בצהרים ועד 8 בערב.

קו 501 עוצר בכל תחנה לאורך דרך נמיר (כמעט כל תחנה) והוא מבצע איסוף + הורדה בכל התחנות. מה שכן, הוא עוצר דקה הליכה מהסינימטק בעוד 502 מוריד אותך במרכזית הרצליה שמשם מדובר ב5 דקות הליכה לסינימטק.

501 מופעל כמעט תמיד על ידי אוטובוסים עירוניים ולכן קליטת הנוסעים בדלת הקדמית והורדת הנוסעים בדלת האחורית מהירה יותר מקו 502 שמופעל גם על ידי אוטובוסים עירוניים וגם על ידי בין עירוניים.

אישית, הייתי עולה על מה שבא קודם. לא הייתי מחכה לאחד מהם ספציפית. אם 502 היה מגיע ביחד עם 501, הייתי בוחר ב502.

נסיכה4321

New member
תודה בימי שישי

אני אסביר...
לקו 502 יש פחות תחנות בת"א ובהרצליה. כך למשל יש לו תחנה ברכבת מרכז והתחנה הבאה היא רק בסמינר הקיבוצים. כמו כן, הוא לא עוצר בגלילות ולא בסינמה סיטי. בנוסף לכך, כל התחנות בת"א משמשות לאיסוף בלבד. המסלול שלו בהרצליה קצת שונה משל 501.

קו 502 פעיל מ12 בצהרים ועד 8 בערב.

קו 501 עוצר בכל תחנה לאורך דרך נמיר (כמעט כל תחנה) והוא מבצע איסוף + הורדה בכל התחנות. מה שכן, הוא עוצר דקה הליכה מהסינימטק בעוד 502 מוריד אותך במרכזית הרצליה שמשם מדובר ב5 דקות הליכה לסינימטק.

501 מופעל כמעט תמיד על ידי אוטובוסים עירוניים ולכן קליטת הנוסעים בדלת הקדמית והורדת הנוסעים בדלת האחורית מהירה יותר מקו 502 שמופעל גם על ידי אוטובוסים עירוניים וגם על ידי בין עירוניים.

אישית, הייתי עולה על מה שבא קודם. לא הייתי מחכה לאחד מהם ספציפית. אם 502 היה מגיע ביחד עם 501, הייתי בוחר ב502.
תודה בימי שישי
עד איזו שעה הם מפסיקים לעבוד ?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

איך מגיעים ברגל בחיפה ממקום למקום
מרחוב יחיאל 10 לשדרות לרחוב יפה נוף

מצב
הנושא נעול.
למעלה