‬ שרשור הכוונה ומודיעין 10/10

מצב
הנושא נעול.

lilo4

New member
רח' שטנד בק. אתא

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
רח' שטנד בק. אתא
אני צריכה להגיע ממרכזית המפרץ לרח' שטנד בקרית אתא.. לפי מה שראיתי הוא יוצא מרח' זבולון. אני לא כ"כ מכירה את האזור, אני יודעת שאני יכולה להגיע במטרונית ולרדת בתחנה של מרכז ביג. משם איך אני יכולה להיכנס לזבולון? יש מוניות שירות או קווי אוטובוס?
תודה רבה

נתנאל531

Well-known member
מטרונית קו 1 / 2 עד צ. ק. אתא

רח' שטנד בק. אתא
אני צריכה להגיע ממרכזית המפרץ לרח' שטנד בקרית אתא.. לפי מה שראיתי הוא יוצא מרח' זבולון. אני לא כ"כ מכירה את האזור, אני יודעת שאני יכולה להגיע במטרונית ולרדת בתחנה של מרכז ביג. משם איך אני יכולה להיכנס לזבולון? יש מוניות שירות או קווי אוטובוס?
תודה רבה
מטרונית קו 1 / 2 עד צ. ק. אתא
משם אחד מקווי 21,22,23,24,25,26 עד תחנת זבולון / שטנד.

rigidid

New member
לוד-->נתניה יד החרוצים 19

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום.
אני צריך להגיע מהעיר לוד, לעיר נתניה לרחוב יד החרוצים 19.
מה הדרך הכי פשוטה להגיע ליעד הלוך וחזור בתחבורה ציבורית, כמה זמן זה יקח ומה המחיר?
מעדיף כמה שפחות להחליף אוטובוסים וכו'.

תודה
.

olli3

New member
מנהל
יש כמה אופציות, בחר מה שמתאים לך יותר.

שלום.
אני צריך להגיע מהעיר לוד, לעיר נתניה לרחוב יד החרוצים 19.
מה הדרך הכי פשוטה להגיע ליעד הלוך וחזור בתחבורה ציבורית, כמה זמן זה יקח ומה המחיר?
מעדיף כמה שפחות להחליף אוטובוסים וכו'.

תודה
.
תוכל לקחת רכבת לתחנת בית יהושוע, משם קו 43 של חברת קווים או 48 של אגד תעבורה או מוניות השירות של שי לי (תוכל לרכוש אצלם גם כרטיסיות, אצל מוניות השירות).

43 מגיע תוך כמה דקות, 48 איטי יותר.

תוכל לשלב רכבת + אוטובוס. רכבת לתחנת עזריאלי/רכבת מרכז. מעבר לדרך בגין בעזריאלי (מומלץ דרך הקניון עצמו, לצאת לגשר הקריה ולרדת מיד בלי לחצות לצד השני) ברכבת מרכז עוברים לדרך נמיר. משני המקומות עולים על קו 606 של נתיב אקספרס עד התחנה הראשונה שלו בנתניה - גשר השלום. ממשם מדובר במרחק הליכה של פחות מ10 דקות ליעד שלך.

תוכל לנסוע באחד הקווים הישירים לת"א ולהחליף ל606 כבר ממרכזית ת"א או בעזריאלי,רכבת מרכז - מה שנוח לך. היתרון ברוב הקווים האלו הוא הנסיעה שלהם דרך שכונות שונות בלוד, כך שבהחלט יכול להיות שיש לך אוטובוס מתחת לבית.

אם תרצה תשובה מדויקת יותר, ציין מהיכן בלוד אתה יוצא לדרכך ובאילו שעות עליך להגיע לנתניה ובאילו שעות עליך לחזור.

rigidid

New member
קצת יותר פירוט

תוכל לקחת רכבת לתחנת בית יהושוע, משם קו 43 של חברת קווים או 48 של אגד תעבורה או מוניות השירות של שי לי (תוכל לרכוש אצלם גם כרטיסיות, אצל מוניות השירות).

43 מגיע תוך כמה דקות, 48 איטי יותר.

תוכל לשלב רכבת + אוטובוס. רכבת לתחנת עזריאלי/רכבת מרכז. מעבר לדרך בגין בעזריאלי (מומלץ דרך הקניון עצמו, לצאת לגשר הקריה ולרדת מיד בלי לחצות לצד השני) ברכבת מרכז עוברים לדרך נמיר. משני המקומות עולים על קו 606 של נתיב אקספרס עד התחנה הראשונה שלו בנתניה - גשר השלום. ממשם מדובר במרחק הליכה של פחות מ10 דקות ליעד שלך.

תוכל לנסוע באחד הקווים הישירים לת"א ולהחליף ל606 כבר ממרכזית ת"א או בעזריאלי,רכבת מרכז - מה שנוח לך. היתרון ברוב הקווים האלו הוא הנסיעה שלהם דרך שכונות שונות בלוד, כך שבהחלט יכול להיות שיש לך אוטובוס מתחת לבית.

אם תרצה תשובה מדויקת יותר, ציין מהיכן בלוד אתה יוצא לדרכך ובאילו שעות עליך להגיע לנתניה ובאילו שעות עליך לחזור.
קצת יותר פירוט
מלוד, אני יוצא מרחוב חיים משה שפירא פינת רחוב הפרחים. אפשר לחלופין לצאת מהרחוב המקביל, החשמונאים פינת רחוב הפרחים.
הנסיעה היא הלוך חזור וחד פעמית.

אין לי שעות מיוחדות שארצה לצאת בהן, תכלס לא משנה לי. על איזה שעות אתה ממליץ שיהיה יותר נוח, כשהחנות אליה אני רוצה ליסוע בנתניה עובדת בין 9 בבוקר ל-5 בצהריים?
כשאני מגיע אגב לחנות בנתניה, אבלה שם פחות מחצי שעה, ואז אצא לדרך חזרה ללוד.

תודה על העזרה. זאת נסיעה של 80 ק"מ הלוך חזור באוטו, שלא לדבר על תחבורה ציבורית. אני לא רוצה לבלות שעות באוטובוסים ותחנות, מעדיף שתהיה כמה שיותר מהירה ונוחה יחסית לתחבורה ציבורית

olli3

New member
מנהל
שלחתי לך מסר פרטי.

קצת יותר פירוט
מלוד, אני יוצא מרחוב חיים משה שפירא פינת רחוב הפרחים. אפשר לחלופין לצאת מהרחוב המקביל, החשמונאים פינת רחוב הפרחים.
הנסיעה היא הלוך חזור וחד פעמית.

אין לי שעות מיוחדות שארצה לצאת בהן, תכלס לא משנה לי. על איזה שעות אתה ממליץ שיהיה יותר נוח, כשהחנות אליה אני רוצה ליסוע בנתניה עובדת בין 9 בבוקר ל-5 בצהריים?
כשאני מגיע אגב לחנות בנתניה, אבלה שם פחות מחצי שעה, ואז אצא לדרך חזרה ללוד.

תודה על העזרה. זאת נסיעה של 80 ק"מ הלוך חזור באוטו, שלא לדבר על תחבורה ציבורית. אני לא רוצה לבלות שעות באוטובוסים ותחנות, מעדיף שתהיה כמה שיותר מהירה ונוחה יחסית לתחבורה ציבורית
שלחתי לך מסר פרטי.

tzvika pick

New member
קו 605 עוצר בכפר שמריהו?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

קו 605 עוצר בכפר שמריהו?
היום רציתי לנסוע מבית קלקא בתל אביב לכפר שמריהו. פתחתי את האפליקציה של איפה בוס וראיתי שקו 605 עוצר בשתי התחנות ומגיע לתחנה הקרובה אלי בעוד 2 דקות. נהדר!
עליתי לאוטובוס, שאלתי את הנהג ומסתבר שלא - הוא לא עוצר בכפר שמריהו בכלל.

מוזר...
בדקתי באתר האינטרנט של כל קו (משרד התחבורה). גם שם כתוב מפורשות שהוא עוצר בתחנה בכפר שמריהו ומוריד נוסעים.
התקשרתי למודיעין של נתיב אקספרס. ענתה לי (ממש מהר!) נציגה חביבה שבדקה אצלה ואמרה שאין תחנה. ששאלתי אותה למה באתר של משרד התחבורה כתוב שיש תחנה היא לא ידעה לענות והפנתנה אותי לאתר של נתיב אקספרס. שם באמת כתוב שאין תחנה בכפר שמריהו.

איך בודקים מי צודק?

מצורף צילום מסך מתוך האתר של נתיב אקספרס.

tzvika pick

New member
צילום מסך מתוך האתר של משרד התחבורה

קו 605 עוצר בכפר שמריהו?
היום רציתי לנסוע מבית קלקא בתל אביב לכפר שמריהו. פתחתי את האפליקציה של איפה בוס וראיתי שקו 605 עוצר בשתי התחנות ומגיע לתחנה הקרובה אלי בעוד 2 דקות. נהדר!

מוזר...
בדקתי באתר האינטרנט של כל קו (משרד התחבורה). גם שם כתוב מפורשות שהוא עוצר בתחנה בכפר שמריהו ומוריד נוסעים.
התקשרתי למודיעין של נתיב אקספרס. ענתה לי (ממש מהר!) נציגה חביבה שבדקה אצלה ואמרה שאין תחנה. ששאלתי אותה למה באתר של משרד התחבורה כתוב שיש תחנה היא לא ידעה לענות והפנתנה אותי לאתר של נתיב אקספרס. שם באמת כתוב שאין תחנה בכפר שמריהו.

איך בודקים מי צודק?

צילום מסך מתוך האתר של משרד התחבורה

tzvika pick

New member
שלחתי הודעה דרך ה"צור קשר"

כדאי לשלוח מייל לנתיב אקספרס ומשרד התחבורה
שיתאמו גרסאות
שלחתי הודעה דרך ה"צור קשר"
באתר של משרד התחבורה. נראה לך שזה אפקטיבי? מישהו קורא את זה בכלל?

846

Active member
קו 605 מעולם לא עצר בכפר שמריהו גם בימי אגד

קו 605 עוצר בכפר שמריהו?

מוזר...

איך בודקים מי צודק?

קו 605 מעולם לא עצר בכפר שמריהו גם בימי אגד

sivan3004

New member
היי :)

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

היי :)
איך אני מגיעה מרחובות למכון מור בבני ברק (מחר בבוקר אם יש קוים מסוימים שלא פועלים בשישי)?

roniway1

New member
מתחנת רכבת ראשון לציון משה דיין לסינמה סיטי

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מתחנת רכבת ראשון לציון משה דיין לסינמה סיטי
הסינמה בראשון כמובן

svety

New member
שאלת עומס- קו 350

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שאלת עומס- קו 350
אני צריכה להיות בת"א, במנחם בגין פינת הרכבת, כל יום ב8.
לרוב אני לוקחת 50 ברבע ל7, ומחליפה בבית קלקא למה שעובר קודם, ומגיעה סביבות 7 וחצי רבע ל8.
עם ה50 של 7 אני מגיעה גבולי ל8, לפעמים בחמישה ל- ולפעמים אחרי.
שניהם מגיעים עמוסים לתחנה שלי - רח' סלנט תחנת ביאליק.

תהיתי לגבי 350, וספציפית הנסיעה של 6:40. היא עמוסה? שווה לסוע בה ולא ב50?

בפעם האחרונה שראיתי את 350 בצומת גהה

שאלת עומס- קו 350
אני צריכה להיות בת"א, במנחם בגין פינת הרכבת, כל יום ב8.
לרוב אני לוקחת 50 ברבע ל7, ומחליפה בבית קלקא למה שעובר קודם, ומגיעה סביבות 7 וחצי רבע ל8.
עם ה50 של 7 אני מגיעה גבולי ל8, לפעמים בחמישה ל- ולפעמים אחרי.
שניהם מגיעים עמוסים לתחנה שלי - רח' סלנט תחנת ביאליק.

תהיתי לגבי 350, וספציפית הנסיעה של 6:40. היא עמוסה? שווה לסוע בה ולא ב50?
בפעם האחרונה שראיתי את 350 בצומת גהה
לכיוון תל אביב הוא לא מתקרב אפילו לעומס של קו 50.
כדאי לך גם לבדוק פעם את 150. לנסוע עם 50 של 6.45 עד השוק בפ"ת, ולהחליף שם ל-150 שאמור לעבור שם בערך ב7.02 רק שלא מובטח בו מקום ישיבה. היתרון שהוא יותר מהיר (לא מוריד עד גשר פרדס כץ, ומדלג על לא מעט תחנות בכל הדרך) ומגיע למנחם בגין פינת הרכבת. אם את רוצה מקום ישיבה בטוח אז אפשר ללכת לתחנה הראשונה שלו בחובבי ציון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה