‬ שרשור הכוונה ומודיעין 10/07

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

איך מגיעים שער ירושלים בצריפין
איך מגיעים לשער ירושלים בצריפין מבעת שמואל צומת קוקהקלה

mister K

New member
בשעות הבוקר קווים 159 ו-167.
אם הזמנים לא מתאימים, סע בקו 164 עד צומת בית דגן, לך לתחנה לכיוון רמלה-לוד ומשם סע בכל קו של סופרבוס שעובר עד צומת ניר צבי.

olli3

New member
מנהל
יש את 167/159 אגד בשעות הבוקר.
משניהם יש לרדת בתחנה הסופית. קו 159 נכנס קודם כל לסיבוב בתוך צריפין דרך שער יפו וקו 167 לא נכנס לתוך המחנה, ממנו יורדים בתחנה הסופית - צומת ניר צבי ומשם הולכים רגלית לשער ירושלים.

*יש לשים לחב! הנסיעה האחרונה של קו 159 לא נכנסת לצריפין אלא מורידה בצומת ניר צבי ולאחר מכן ממשיכה לרמלה.

בשאר שעות היום יש לקחת את 164 אגד לצומת בית דגן ושם לבצע החלפה ל157/451/454/455/457/458/461 של סופרבוס לנסיעה של שתי תחנות.

mister K

New member
יש את 167/159 אגד בשעות הבוקר.
משניהם יש לרדת בתחנה הסופית. קו 159 נכנס קודם כל לסיבוב בתוך צריפין דרך שער יפו וקו 167 לא נכנס לתוך המחנה, ממנו יורדים בתחנה הסופית - צומת ניר צבי ומשם הולכים רגלית לשער ירושלים.

*יש לשים לחב! הנסיעה האחרונה של קו 159 לא נכנסת לצריפין אלא מורידה בצומת ניר צבי ולאחר מכן ממשיכה לרמלה.

בשאר שעות היום יש לקחת את 164 אגד לצומת בית דגן ושם לבצע החלפה ל157/451/454/455/457/458/461 של סופרבוס לנסיעה של שתי תחנות.
בסופרבוס מב.דגן זו לא נסיעה של שתי תחנות.
שתי תחנות זה רק בקווים 455 ו-458 הלא תדירים.
בשני הקווים הכי תדירים שהם 451 ו-461 וגם בקו 157, מדובר בנסיעה של 7 תחנות עד צומת ניר צבי.

olli3

New member
מנהל
בסופרבוס מב.דגן זו לא נסיעה של שתי תחנות.
שתי תחנות זה רק בקווים 455 ו-458 הלא תדירים.
בשני הקווים הכי תדירים שהם 451 ו-461 וגם בקו 157, מדובר בנסיעה של 7 תחנות עד צומת ניר צבי.
נכון, טעות שלי.

nitsansh

New member
שאלות המשך בענין הנסיעות למכון וינגייט

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שאלות המשך בענין הנסיעות למכון וינגייט
בשגשור של 8 ביולי...

דבר ראשון: יעד אחד באבן יהודה הוא בכתובת חרוב 16. ישנו יעד נוסף שעשוי להיות רלבנטי שעוד לא גיליתי את כתובתו... (מדובר בקרובי משפחה רחוקים מהסוג שפוגשים רק בשמחות ולויות חו"ח שגרים באבן יהודה ואני רוצה לבקר אצלם כנראה באופן חד פעמי...)

מאז השאלה שלי מצאתי מישהו שאני מכיר במושב אודים הסמוך למכון וינגייט ומוכן שאני אלון אצלו ללא הגבלה אז זו כמובן האופציה המועדפת... האופציה השניה היא הכתובת בנתניה...

וכעת לשאלות....
כדי להספיק להגיע למכון וינגייט ב8 בבוקר, איזה נסיעה של קו 340 אני צריך לקחת? כנל לגבי קו 300 ממסעף גן יבנה או אוטובוס/רכבת מאשדוד? מדובר בפרט לגבי יום ראשון הקרוב שבו אני בטוח אגיע בתחבורה ציבורית מהבית. סביר להניח שכשאני אפגוש את המשתתפים בקורס אני אמצא טרמפ לפחות מאזור תל אביב לוינגייט ובחזרה...
לידיעת הסקרנים... הקורס המדובר הוא החלק המדעי של קורס מדריכי ספורט לענפים לא אולימפיים שמארגנת התאחדות איל"ת כל שנה בחופשת הקיץ אותו אני צריך כדי להשלים את קורס מדריכי ניווט ספורטיבי שעשיתי לפני שנה אבל לא השלמתי אז כי הקורס בקיץ אשתקד התנגש עם הנסיעה שלי לאולימפיאדת לונדון....

שאלה נוספת: האם נסיעה ברכבת לתחנת בית יהושע יכולה לעזור לי כדי להגיע לוינגייט? נראה שהיא לא רחוקה מהמכון בקו אויר אבל זה כידוע לא רלבנטי לתחבורה ציבורית... אני חושב בהחלט על אפשרות לנווט מוינגייט לתחנה הזו ברגל דרך השדות בין אודים לבית יהושע לפחות פעם אחת אבל זה לא מעניינו של הפורום הנכבד הזה...
לגבי הנסיעות לרמת אביב, מדובר על ימי חמישי אחהצ בין 4 ל6... ולגבי רחובות זה ימי רביעי בערך באותן שעות... במקומות הנ"ל יש מפגשים של הקורס באוניברסיטה הפתוחה שיש לי בסמסטר קיץ ואני מנסה איכשהו להגיע אליהם... נראה לי יותר הגיוני שאני אסע לרמת אביב כי בימי ה אני נוסע בטוח הביתה....
בכל אופן השאלה היא באיזה מקום עדיף לי להחליף מאוטובוס שמגיע מוינגייט לקו עירוני שנוסע לאוניברסיטה? ההתלבטות היא בין קרן קיימת, איינשטיין או לבנון... שני הראשונים יותר קרובים גיאוגרפית אבל מהשלישי יש יותר נסיעות לאוניברסיטה...
בענין רחובות, ההתלבטות היא בין החלפה בסמינר הקבוצים לקו 274 להחלפה בתחנה המרכזית לקו מהיר יותר (301 או 371).

הוחלט לנסוע ב-841 מהתחנה המרכזית

של פתח תקווה

האם התחנה עדיין על הכביש או הכניסו אותה פנימה לתוך התחנה המרכזית?

nitsansh

New member
האם ידוע לך שמדובר במסע להכרת כבישי ישראל

של פתח תקווה

האם התחנה עדיין על הכביש או הכניסו אותה פנימה לתוך התחנה המרכזית?
ולא בנסיעה רגילה ממקום א למקום ב?

כן, ידוע. אותו הזמן גם אם נוסעים דרך מחלף

ולא בנסיעה רגילה ממקום א למקום ב?
כן, ידוע. אותו הזמן גם אם נוסעים דרך מחלף
אולגה

השאלה שלי היתה על איפה ממוקמת התחנה

nitsansh

New member
בת כמה האוצר הזה, אם מותר לשאול?

כן, תודה
האוצר עלתה על האוטובוס
אני מקווה שהיא תהנה מהנסיעה ולא תרדם בדרך כי חויית נסיעה כזו היא לא דבר שמזדמן לעתים קרובות לאנשים שלרוע מזלם אינם משתמשים בו לנסיעותיהם היומיות. יש להניח שבמהלך הנסיעה היא גם תראה מגוון רב של נוסעים אלה שרובם נוסעים למרחקים קצרים.

האוצר היקר כמעט בת 16

אני מקווה שהיא תהנה מהנסיעה ולא תרדם בדרך כי חויית נסיעה כזו היא לא דבר שמזדמן לעתים קרובות לאנשים שלרוע מזלם אינם משתמשים בו לנסיעותיהם היומיות. יש להניח שבמהלך הנסיעה היא גם תראה מגוון רב של נוסעים אלה שרובם נוסעים למרחקים קצרים.
האוצר היקר כמעט בת 16

nitsansh

New member
וזו בטח נסיעה ראשונה שלה באוטובוס בקו הזה...

האוצר היקר כמעט בת 16
אם לא נסיעה ראשונה לבד באוטובוס בין-עירוני שזה דבר שאני רגיל לעשות מגיל 9-10... ולא בקטע אחד אלא ב-3-4....

ראשונה לבד וראשונה באוטובוס שהוא לא בתוך העיר

אם לא נסיעה ראשונה לבד באוטובוס בין-עירוני שזה דבר שאני רגיל לעשות מגיל 9-10... ולא בקטע אחד אלא ב-3-4....
אני גם הייתי עושה את זה בגיל יותר צעיר עם החלפת אוטובוסים אבל היום הזמנים אחרים

nitsansh

New member
אנילא מכיר אנשים רבים בגילנו שבגיל 9 נסעו לבד

אני גם הייתי עושה את זה בגיל יותר צעיר עם החלפת אוטובוסים אבל היום הזמנים אחרים
באוטובוסים עם 3 החלפות... זה מה שקורה כשההורים מתגרשים ואבא עובר לגור במרחק 4 שעות נסיעה ואין לאף הורה רישיון נהיגה שלא לדבר על רכב...

olli3

New member
מנהל
נעים מאד.

באוטובוסים עם 3 החלפות... זה מה שקורה כשההורים מתגרשים ואבא עובר לגור במרחק 4 שעות נסיעה ואין לאף הורה רישיון נהיגה שלא לדבר על רכב...
נעים מאד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה