‬ שרשור הכוונה ומודיעין 10/05-09/05

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

סטודלבט

New member
הר הצופים - הר חוצבים בירושלים

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

איך אני מגיע מהר הצופים - אוניברסיטה להרטום 8 , הר חוצבים ירושלים?

תודה רבה

יום?שעה?

תודה רבה
יום?שעה?
ביום רגיל תוכל לקחת קו 34 או 34א לגבעת התחמושת ולהחליף שם לקו 52 שיוריד אותך בגבעת משה\עלי הכהן.משם מדובר בהליכה של כ10 דקות.
חשוב:כדי שתוכל לבצע מעבר ללא תשלום עליך להשתמש ברב-קו,ואם אין לך רצוי שתקנה אצל הנהג רב-קו אנונימי.אם תסע ללא רב-קו כלל תיאלץ לשלם פעמיים.

londonisrael

New member
חלופה נוחה ומהירה יותר

תודה רבה
חלופה נוחה ומהירה יותר
קו 68 לצומת בר אילן ומשם כל אחד מהקוים הנוסע לכיוון הר חוצבים (36 או 56 או 64 או 67 או 71 או 72).

Jupiterian

New member
הכוונה לפתח תקווה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הכוונה לפתח תקווה
היי,
אני מעוניינת להגיע מאזור הפארק הלאומי ברמת גן (רח' סן מרטין) לרח' המפעלים 9 בפתח תקווה. מעדיפה באוטובוס אחד אפילו אם זה כרוך בהליכה מרובה לתחנה.
אשמח לעזרתכם,
תודה ולילה טוב

164 ממסוף אלוף שדה עד ז'בוטינסקי בפתח תקווה.

הכוונה לפתח תקווה
היי,
אני מעוניינת להגיע מאזור הפארק הלאומי ברמת גן (רח' סן מרטין) לרח' המפעלים 9 בפתח תקווה. מעדיפה באוטובוס אחד אפילו אם זה כרוך בהליכה מרובה לתחנה.
אשמח לעזרתכם,
תודה ולילה טוב
164 ממסוף אלוף שדה עד ז'בוטינסקי בפתח תקווה.

sivan3004

New member
היי

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

היי
לא בדיוק הכוונה אבל קרוב לזה.. האם ללכת מצומת הסירה עד לזאפה הרצליה אפשרי ברגל? כמה זמן זה בערך?

olli3

New member
מנהל
עדיף לך לרדת בצומת אכדיה (צומת הרצליה)

היי
לא בדיוק הכוונה אבל קרוב לזה.. האם ללכת מצומת הסירה עד לזאפה הרצליה אפשרי ברגל? כמה זמן זה בערך?
משם זה 3 דקות הליכה לזאפה, דרך גשר הולכי הרגל.

מצומת הסירה מדובר ב10-15 דקות הליכה (תלוי בקצב).

יש קווי אוטובוס לא מעטים שמגיעים עד לפתח הזאפה כולל קווי לילה. כמו כן, יש קווים לא מעטים אשר מגיעים גם לצומת אכדיה.

sivan3004

New member
תודה!

משם זה 3 דקות הליכה לזאפה, דרך גשר הולכי הרגל.

מצומת הסירה מדובר ב10-15 דקות הליכה (תלוי בקצב).

יש קווי אוטובוס לא מעטים שמגיעים עד לפתח הזאפה כולל קווי לילה. כמו כן, יש קווים לא מעטים אשר מגיעים גם לצומת אכדיה.
תודה!
מוניות שירות מתחנה מרכזית תל אביב לכיוון נתניה/חיפה עוצרות גם בצומת אכדיה?

olli3

New member
מנהל
כן. יש לשם גם את קו הלילה 610 של נתיב אקספרס.

תודה!
מוניות שירות מתחנה מרכזית תל אביב לכיוון נתניה/חיפה עוצרות גם בצומת אכדיה?
פעיל עד מאוחר בשני כיווני הנסיעה.

וברגיל יש את קווים 852/872 של אגד.

יש גם את קו 90 של מטרופולין עד לפתח הזאפה.

יש גם את 601 (ובימי חול גם את 605 המהיר יותר) של נתיב אקספרס מת"א לצומת הרצליה. 601 הראשון בשבת יוצא בשעה 19:30.

sivan3004

New member
תודה רבה!

פעיל עד מאוחר בשני כיווני הנסיעה.

וברגיל יש את קווים 852/872 של אגד.

יש גם את קו 90 של מטרופולין עד לפתח הזאפה.

יש גם את 601 (ובימי חול גם את 605 המהיר יותר) של נתיב אקספרס מת"א לצומת הרצליה. 601 הראשון בשבת יוצא בשעה 19:30.
תודה רבה!

lation34

New member
צריכה את עזרתכם בבקשה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

צריכה את עזרתכם בבקשה
אני רוצה להגיע מתחנה מרכזית חוף הכרמל לחוף של נווה ים, שמעתי שהוא אחד מהחופים היפים שיש.
בכל אופן, לפי הגוגל מפות אני רואה שקו 220/21 מגיע, אבל כשאני מסתכלת בלוח של אגד..לא מופיעה נווה ים..יש עתלית ומקומות אחרים. מישהו יודע כמה זה רחוק? אני לא הכי מכירה את המושבים במועצה האזורית חוף הכרמל.

olli3

New member
מנהל
שאלת זמני נסיעה מת"א לנתניה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מחר אני צריך להגיע לאבני חפץ. קו 73 של אפיקים של השעה 11:15 אליו אני מכוון מעלה לי שאלות.

אני אצא מבאר שבע עם 380 של השעה 9:15 ואגיע לרכבת מרכז סביב 10:30. משם אני מתכנן להמשיך עם 825/852/872/910 למחלף נתניה או עם 605 למרכזית נתניה.

מכיוון שמזה זמן מה לא נסעתי בקווים האלו, רציתי לשאול לגבי זמן הנסיעה בפועל בשתי האופציות.

כמה זמן לוקחת הנסיעה ב605 מרכבת מרכז למרכזית נתניה? לי זכור שמדובר בכמעט שעה של נסיעה.

וכמה זמן לוקחת נסיעה מרכבת מרכז למחלף נתניה? אני זוכר שהייתי נוסע את זה בחצי שעה לפני שעה בשעות הלילה. משהו השתנה?

אורי404

New member
הגעה לאבני חפץ

מחר אני צריך להגיע לאבני חפץ. קו 73 של אפיקים של השעה 11:15 אליו אני מכוון מעלה לי שאלות.

אני אצא מבאר שבע עם 380 של השעה 9:15 ואגיע לרכבת מרכז סביב 10:30. משם אני מתכנן להמשיך עם 825/852/872/910 למחלף נתניה או עם 605 למרכזית נתניה.

מכיוון שמזה זמן מה לא נסעתי בקווים האלו, רציתי לשאול לגבי זמן הנסיעה בפועל בשתי האופציות.

כמה זמן לוקחת הנסיעה ב605 מרכבת מרכז למרכזית נתניה? לי זכור שמדובר בכמעט שעה של נסיעה.

וכמה זמן לוקחת נסיעה מרכבת מרכז למחלף נתניה? אני זוכר שהייתי נוסע את זה בחצי שעה לפני שעה בשעות הלילה. משהו השתנה?
הגעה לאבני חפץ
אם זה יום ראשון ב-11:15, לדעתי יש סיכוי שהאוטובוס בקו 73 יהיה מלא כבר בתחנה המרכזית בנתניה ולא יוכל לאסוף בהמשך.
אני לא בטוח, בזה לגמרי, אלא מעלה הנחה לכך. אולי אתה או מכרים שלך יודעים טוב יותר, האם האוטובוס אכן מתמלא כבר בתחנה הראשונה.
במידה, שזה כך, הרי שעדיף לנסוע בקו 605 לנתניה. לחילופין רכבת מבאר שבע לנתניה. החלפה לאוטובוס לתחנה המרכזית בנתניה ומשם קו 73.

במידה וניתן לעלות בימי ראשון במחלף נתניה לקו 73, עדיף אולי לנסוע ברכבת מתל אביב-מרכז לתחנת נתניה, שקרובה במרחק הליכה למחלף. לחילופין רכבת מבאר שבע לנתניה, בין אם יש החלפת רכבת או נסיעה ברכבת אחת בין שתי הערים.

olli3

New member
מנהל
מה זמן הנסיעה ב605? ולמה 73 עמוס?

הגעה לאבני חפץ
אם זה יום ראשון ב-11:15, לדעתי יש סיכוי שהאוטובוס בקו 73 יהיה מלא כבר בתחנה המרכזית בנתניה ולא יוכל לאסוף בהמשך.
אני לא בטוח, בזה לגמרי, אלא מעלה הנחה לכך. אולי אתה או מכרים שלך יודעים טוב יותר, האם האוטובוס אכן מתמלא כבר בתחנה הראשונה.
במידה, שזה כך, הרי שעדיף לנסוע בקו 605 לנתניה. לחילופין רכבת מבאר שבע לנתניה. החלפה לאוטובוס לתחנה המרכזית בנתניה ומשם קו 73.

במידה וניתן לעלות בימי ראשון במחלף נתניה לקו 73, עדיף אולי לנסוע ברכבת מתל אביב-מרכז לתחנת נתניה, שקרובה במרחק הליכה למחלף. לחילופין רכבת מבאר שבע לנתניה, בין אם יש החלפת רכבת או נסיעה ברכבת אחת בין שתי הערים.
רכבת לא עוזרת, יש רכבת מבאר שבע בשעה 8 וחצי שמגיעה ב10:30 ויש אחת אחרי שעה שמגיעה ב11:30 לנתניה.

חוץ מזה שכדי לרכבת בבאר שבע אני צריך או ללכת 20 וקצת דקות או לקחת אוטובוס פנימי חצי שעה לפני שהרכבת מגיעה או לנסוע רבע שעה למרכזית ומשם לחזור את הדרך לרכבת צפון עם הרכבת וגם זה ייקח כחצי שעה.

אוטובוס ישיר לתל אביב יש לי 8 דקות הליכה מהבית.

שורה תחתונה, מהו זמן הנסיעה ב605 ומהו זמן הנסיעה בקווי אגד למחלף נתניה? ומה הסיבה ש73 צפוי להיות עמוס עם 10 נוסעים בעמידה?

אורי404

New member
תשובה להנחה שלי

רכבת לא עוזרת, יש רכבת מבאר שבע בשעה 8 וחצי שמגיעה ב10:30 ויש אחת אחרי שעה שמגיעה ב11:30 לנתניה.

חוץ מזה שכדי לרכבת בבאר שבע אני צריך או ללכת 20 וקצת דקות או לקחת אוטובוס פנימי חצי שעה לפני שהרכבת מגיעה או לנסוע רבע שעה למרכזית ומשם לחזור את הדרך לרכבת צפון עם הרכבת וגם זה ייקח כחצי שעה.

אוטובוס ישיר לתל אביב יש לי 8 דקות הליכה מהבית.

שורה תחתונה, מהו זמן הנסיעה ב605 ומהו זמן הנסיעה בקווי אגד למחלף נתניה? ומה הסיבה ש73 צפוי להיות עמוס עם 10 נוסעים בעמידה?
תשובה להנחה שלי
בעבר הרחוק - שנת 2001 - הייתי נוסע לעתים קרובות מנתניה לאבני חפץ. אז זה לא היה קו 73, אלא קו 38, שהפעילו אותו "אגד". למעשה באותה תקופה כל נתניה הייתה בהפעלת "אגד" ולא באמצעות חברת בת של "אגד" או של חברות אחרות.
בתחנה המרכזית בימי ראשון האוטובוס היה מתמלא. כך, שאני מדבר איתך על עבר רחוק. אולי הדברים השתנו מאז.

דרך אגב, אז לא היה קו 73, אלא קו 473 לירושלים דרך ערי השומרון. גם היה קו (772 או 7XX אחר) מנתניה לבקעת הירדן.

אי אפשר להשוות את תקופת האינתיפאדה של 2001

תשובה להנחה שלי
בעבר הרחוק - שנת 2001 - הייתי נוסע לעתים קרובות מנתניה לאבני חפץ. אז זה לא היה קו 73, אלא קו 38, שהפעילו אותו "אגד". למעשה באותה תקופה כל נתניה הייתה בהפעלת "אגד" ולא באמצעות חברת בת של "אגד" או של חברות אחרות.
בתחנה המרכזית בימי ראשון האוטובוס היה מתמלא. כך, שאני מדבר איתך על עבר רחוק. אולי הדברים השתנו מאז.

דרך אגב, אז לא היה קו 73, אלא קו 473 לירושלים דרך ערי השומרון. גם היה קו (772 או 7XX אחר) מנתניה לבקעת הירדן.
להיום, אבל יכול להיות שגם כיום יש עומס מסויים של חיילים ביום ראשון.

אורי404

New member
בגלל זה כתבתי את זה בהסתייגות

להיום, אבל יכול להיות שגם כיום יש עומס מסויים של חיילים ביום ראשון.
אני באופן אישי, הייתי מנסה לבדוק ממי, שמכירים את הקו מקרוב. במידה ולא הייתי יודע בוודאות את המצב, הייתי נוסע לתחנה המרכזית בנתניה.

olli3

New member
מנהל
רק שאם אני לא יודע כמה זמן לוקח ל605

אני באופן אישי, הייתי מנסה לבדוק ממי, שמכירים את הקו מקרוב. במידה ולא הייתי יודע בוודאות את המצב, הייתי נוסע לתחנה המרכזית בנתניה.
רק שאם אני לא יודע כמה זמן לוקח ל605
אני לא יודע אם אספיק להגיע למרכזית נתניה.

אין לי אפשרות לצאת מוקדם יותר מ9:15 מבאר שבע. ממש לא נראה לי ש605 יעשה את הנסיעה הזאת תוך 40 דקות ואני רק אצטרך לקפץ לרציף של 73 כדי להמשיך איתו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה