‬ שרשור הכוונה ומודיעין 10/05-09/05

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
גם לדעתי סיכוי קלוש לכך

רק שאם אני לא יודע כמה זמן לוקח ל605
אני לא יודע אם אספיק להגיע למרכזית נתניה.

אין לי אפשרות לצאת מוקדם יותר מ9:15 מבאר שבע. ממש לא נראה לי ש605 יעשה את הנסיעה הזאת תוך 40 דקות ואני רק אצטרך לקפץ לרציף של 73 כדי להמשיך איתו.
גם לדעתי סיכוי קלוש לכך
גם לדעתי אין ממש סיכוי, שפחות מ-50 תהיה הנסיעה מתל אביב לתחנה המרכזית בנתניה.

olli3

New member
מנהל
תודה, חשבתי אולי איזה נס קרה והקו המהיר

גם לדעתי סיכוי קלוש לכך
גם לדעתי אין ממש סיכוי, שפחות מ-50 תהיה הנסיעה מתל אביב לתחנה המרכזית בנתניה.
תודה, חשבתי אולי איזה נס קרה והקו המהיר
לנתניה הפך להיות באמת מהיר :)

מה שכן, מאד נחמד שיש עכשיו את 825 ושהוא מוריד במחלף נתניה, הלו"ז בין ת"א למחלף נתניה השתפר פלאים.

londonisrael

New member
מדוע שלא תשנה מסלול?

שאלת זמני נסיעה מת"א לנתניה.
מחר אני צריך להגיע לאבני חפץ. קו 73 של אפיקים של השעה 11:15 אליו אני מכוון מעלה לי שאלות.

אני אצא מבאר שבע עם 380 של השעה 9:15 ואגיע לרכבת מרכז סביב 10:30. משם אני מתכנן להמשיך עם 825/852/872/910 למחלף נתניה או עם 605 למרכזית נתניה.

מכיוון שמזה זמן מה לא נסעתי בקווים האלו, רציתי לשאול לגבי זמן הנסיעה בפועל בשתי האופציות.

כמה זמן לוקחת הנסיעה ב605 מרכבת מרכז למרכזית נתניה? לי זכור שמדובר בכמעט שעה של נסיעה.

וכמה זמן לוקחת נסיעה מרכבת מרכז למחלף נתניה? אני זוכר שהייתי נוסע את זה בחצי שעה לפני שעה בשעות הלילה. משהו השתנה?
מדוע שלא תשנה מסלול?
תקח את 669 למסוף רעננה
משם 641 למחלף השרון
ושם תתפוס ברווח את ה73.
(וזה לא אני, זה גוגל מפות.)

olli3

New member
מנהל
זה גבולי.

מדוע שלא תשנה מסלול?
תקח את 669 למסוף רעננה
משם 641 למחלף השרון
ושם תתפוס ברווח את ה73.
(וזה לא אני, זה גוגל מפות.)
זה גבולי.
זמן הנסיעה ב669 עד לרעננה עומד על שעה ו45 דקות ויכול לקחת גם קצת יותר. מצומת רעננה מרכז, אפשר להמשיך לא רק עם 641 אלא גם עם 821/921 של אגד אבל המשותף לכל הקווים האלו וגם ל641 זה שכולם יוצאים ממרכזית ת"א וכולם לא תדירים. על כן, אפשר להתייבש כמעט חצי שעה בצומת רעננה מרכז.

כמו כן, זמן הנסיעה מצומת רעננה מרכז לבית ליד עומד על כ-20 דקות.

אם הגעתי לצומת רעננה מרכז ב-10:45, המתנתי 20 דקות והגיע אחד מהקווים לצומת בית ליד, השעה כבר 11:05. אגיע לבית ליד סביב 11:25 - זה כבר גבולי...

וכל זה בהערכה ש669 לא יתעכב מסיבה כלשהי.

londonisrael

New member
אני לא ממש מכיר את האיזור

זה גבולי.
זמן הנסיעה ב669 עד לרעננה עומד על שעה ו45 דקות ויכול לקחת גם קצת יותר. מצומת רעננה מרכז, אפשר להמשיך לא רק עם 641 אלא גם עם 821/921 של אגד אבל המשותף לכל הקווים האלו וגם ל641 זה שכולם יוצאים ממרכזית ת"א וכולם לא תדירים. על כן, אפשר להתייבש כמעט חצי שעה בצומת רעננה מרכז.

כמו כן, זמן הנסיעה מצומת רעננה מרכז לבית ליד עומד על כ-20 דקות.

אם הגעתי לצומת רעננה מרכז ב-10:45, המתנתי 20 דקות והגיע אחד מהקווים לצומת בית ליד, השעה כבר 11:05. אגיע לבית ליד סביב 11:25 - זה כבר גבולי...

וכל זה בהערכה ש669 לא יתעכב מסיבה כלשהי.
אבל מדוע אתה חושב שכניסה לת"א הפקוקה לא תגרור עיכובים רבים יותר, מקו שנוסע ישירות, וממנו להחליף לאוטובוסים ש'השתחררו' מת"א של יום ראשון?

olli3

New member
מנהל
כי קו 380 לא רואה פקקים.

אבל מדוע אתה חושב שכניסה לת"א הפקוקה לא תגרור עיכובים רבים יותר, מקו שנוסע ישירות, וממנו להחליף לאוטובוסים ש'השתחררו' מת"א של יום ראשון?
כי קו 380 לא רואה פקקים.
הוא נוסע דרך כביש 6 והנתיב המהיר לת"א. משם הוא ממשיך על איילון ובשעה 10+ כבר אין שום פקק באיילון. זמן הנסיעה שלו גם כשיש פקקים לא מתארך ליותר מ10 דקות ואני מדבר מניסיון רב בנסיעה הן ב370 והן ב380 (קו 370 בכלל לא רואה שום פקק כי הוא יורד כבר בלה גווארדיה).

המשך הנסיעה מדרך נמיר וכביש 2 (כביש החוף) היא גם ללא פקקים גם ב8 בבוקר - מניסיון רב.

כמו כן, כביש גהה הרבה יותר פקוק וקו 669 נוסע משם. עצירה שלו בכל מחלף וצומת מעכבת לא מעט ובמיוחד מחלף אלוף שדה שהכניסה והיציאה ממנו אורך במקרה הטוב 6 דקות ובמקרה הרע כשפקוק כ-15 דקות.

המשך העומס באיזור בר אילן וגבעת שמואל, לא מוסיף אם כי בשעה שכזו כבר כמעט תמיד פנוי שם.

שלישית, אף אחד לא נוסע עם קווים כמו 821/921 בתוך גוש דן, תחנת ההורדה הראשונה שלהם נמצאת אחרי מרכזית פתח תקווה... 641 אומנם מבצע איסוף והורדה בת"א, רמת גן, בני ברק ופתח תקווה - אך רבים לא יודעים זאת.

נוסעים עם 641/821/921 בעיקר אנשים שרוצים להגיע מת"א להוד השרון וגם אלו לא רבים ונוסעים אשר רוצים להגיע מרמת גן, בני ברק להוד השרון ופתח תקווה לרעננה, נתניה ולצפון.

אין שום דרך לדעת מתי אלו יגיעו לצומת רעננה מרכז, גם בשעה פנויה כמו 10 וחצי בבוקר. ואני אומר את זה מניסיון רב בנסיעות בקווים אלו מ/אל פתח תקווה.

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
באפ לכיש
כמה עולה מונית מתחנת רכבת בקרית גל לבאפ לכיש?

olli3

New member
מנהל
באפ לכיש
כמה עולה מונית מתחנת רכבת בקרית גל לבאפ לכיש?
יש מהרכבת אוטובוס לבא"פ לכיש - קו 11.
קו 11 מופעל על ידי אגד תעבורה ויוצא בשעה 8:20 מתחנת הרכבת עצמה.

קיימת נסיעה נוספת בשעה 15:30 אשר יוצאת ממרכזית קרית גת ולא מתחנת הרכבת.

מדובר בנסיעה של קצת יותר מ20 ק"מ כך שעלות הנסיעה צריכה להיות סביב 100 ש"ח.

spur

New member
מירושלים לכפר הירוק

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מירושלים לכפר הירוק
מחפשת איך להגיע מחר מירושלים (תחנה מרכזית) לכפר הירוק

לא מצאתי אוטובוס ישיר וגם לא מארלוזורוב....

יש רעיונות?

תודה!

אורי404

New member
מירושלים לכפר הירוק

מירושלים לכפר הירוק
מחפשת איך להגיע מחר מירושלים (תחנה מרכזית) לכפר הירוק

לא מצאתי אוטובוס ישיר וגם לא מארלוזורוב....

יש רעיונות?

תודה!
מירושלים לכפר הירוק
לדעתי האפשרות הטובה ביותר היא לנסוע בקו 480 למסוף 2000. לצאת לרציפים החיצוניים. אם מגיע קו 521 "אגד" על נסיעותיו הבודדות, זהו קו במסלול הטוב ביותר. לחילופין קו 149 "מטרופולין", שפועל במשך כל שעות היום ושמגיע לכפר הירוק.

אפשרות אחרת, שלא הייתי פוסל היא קו 405 לתחנה המרכזית. משם קווים 525 או 531 "אגד" לכפר הירוק. אלא אם הנסיעה של 521 המהיר יותר מסתדרת.

יש עוד אפשרויות:
* קו 425 "אפיקים", בתדירות נמוכה למחלף מורשה. חוצים את הכביש ונוסעים תחנה אחת בקוים 575 או 149.
* קו 422 "אפיקים" לדרך בן גוריון בבני ברק ומשם 525 או 531 לכפר הירוק.

spur

New member
המון תודה! תוכל לפרט בבקשה

מירושלים לכפר הירוק
לדעתי האפשרות הטובה ביותר היא לנסוע בקו 480 למסוף 2000. לצאת לרציפים החיצוניים. אם מגיע קו 521 "אגד" על נסיעותיו הבודדות, זהו קו במסלול הטוב ביותר. לחילופין קו 149 "מטרופולין", שפועל במשך כל שעות היום ושמגיע לכפר הירוק.

אפשרות אחרת, שלא הייתי פוסל היא קו 405 לתחנה המרכזית. משם קווים 525 או 531 "אגד" לכפר הירוק. אלא אם הנסיעה של 521 המהיר יותר מסתדרת.

יש עוד אפשרויות:
* קו 425 "אפיקים", בתדירות נמוכה למחלף מורשה. חוצים את הכביש ונוסעים תחנה אחת בקוים 575 או 149.
* קו 422 "אפיקים" לדרך בן גוריון בבני ברק ומשם 525 או 531 לכפר הירוק.
על קו 149? האתר של מטרופולין לא מוסר הרבה מידע (למשל לאחר כמה זמן הוא מגיע לארלוזורוב ומה זמן הנסיעה לכפר)

תודה!

טנק2

New member
אין זמנים מדוייקים

על קו 149? האתר של מטרופולין לא מוסר הרבה מידע (למשל לאחר כמה זמן הוא מגיע לארלוזורוב ומה זמן הנסיעה לכפר)

תודה!
אין זמנים מדוייקים
יש זמן משוער באתר כל קו (www.bus.gov.il)

olli3

New member
מנהל
בדרך נמיר, ברציף האוטובוסים.

אתר מעולה!
תודה :) איך יודעים איפה נמצאת התחנה ל149 ו531?
בדרך נמיר, ברציף האוטובוסים.
בתחנה השנייה או השלישית זה 521 ובתחנה השלישית או הרביעית קו 149.

קו 531 שאין טעם לעלות עליו נמצא בדרך בגין, בגשר שמעל נתיבי איילון.

olli3

New member
מנהל
תלוי כמה פקוק במרכז ת"א.

תודה!
תלוי כמה פקוק במרכז ת"א.
אם מישהו החליט שהוא חוסם נתיב כלשהו כי הוא קופץ רגע למכולת או אם מישהו אחר החליט שהוא מעמיד את הרכב בחיה כפולה או שאף אחד לא מפריע לאוטובוס להתקדם.

לפעמים מגיעים 149 בהפרש של 6-8 דקות האחד מהשני ולפעמים הפרש של חצי שעה האחד מהשני.

כמ וכן, יש נסיעה אחת ביום ישירה מירושלים לכפר הירוק, מדובר בקו 944 של אגד בשעה 17:30.

FIFI1981

New member
מתל אביב לכפר סבא

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מתל אביב לכפר סבא
שלום לכם,

צריך להגיע מחר מתל אביב (מנחם בגין/הרכבת) לכפר סבא (רח' לוונברג 9) בשעה 17:30 בערב (שעת הגעה לכפ"ס). חיפשתי בערוצים המקובלים וקיבלתי תוצאות ארוכות ובעיקר מבלבלות, ובעיקר לא הצלחתי למצוא עד איזו שעה אני יכול לחזור משם בתחבורה ציבורית, כי אני מעריך שלא אצא בחזרה לכיוון תל אביב לפני 20:30-21:00.
ושאלה נוספת - יש ברשותי רב קו אנונימי עם ערך צבור, האם ניתן לנסוע איתו את כל הנסיעה הנ"ל?

אשמח לעזרה.

תודה רבה!

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

מתל אביב לכפר סבא
שלום לכם,

צריך להגיע מחר מתל אביב (מנחם בגין/הרכבת) לכפר סבא (רח' לוונברג 9) בשעה 17:30 בערב (שעת הגעה לכפ"ס). חיפשתי בערוצים המקובלים וקיבלתי תוצאות ארוכות ובעיקר מבלבלות, ובעיקר לא הצלחתי למצוא עד איזו שעה אני יכול לחזור משם בתחבורה ציבורית, כי אני מעריך שלא אצא בחזרה לכיוון תל אביב לפני 20:30-21:00.
ושאלה נוספת - יש ברשותי רב קו אנונימי עם ערך צבור, האם ניתן לנסוע איתו את כל הנסיעה הנ"ל?

אשמח לעזרה.

תודה רבה!
תשובות>>>
קיימות מספר דרכים לנסיעה:

1. נסיעה ברכבת לכפר סבא נורדאו ומפתח תחנת הרכבת המשך נסיעה בקו 8 של מטרופולין עד לתחנה הלפני אחרונה.

2. נסיעה בקו 567 של אגד מרחוב המסגר לכפר סבא. יורדים מ567 בתחנה השנייה, תחנת מסעף בית חולים מאיר (טשרניחובסקי פינת וייצמן), חוצים לצד השני ולהמשך טשרניחובסקי וממשיכים משם עם קו 8 של מטרופולין.

קו 8 יוצא בתדירות של כל חצי שעה. נסיעת השעה 16:50 תתאים לך, נסיעה זו תגיע למסעף בית חולים מאיר לאחר כ15-20 דקות.

בחזרה, לך לצומת רעננה צפון (הליכה של 10 דקות), עבור לצד השני ועלה על קו 641 של קווים או על קווים 821/921 של אגד לצומת רעננה מרכז. מצומת רעננה מרכז תוכל להמשיך לת"א באמצעות קו 149 של מטרופולין, נסיעה אחרונה בקו זה יוצאת בשעה 21:35 ולוקח לה כ-15 דקות להגיע לצומת רעננה מרכז. במידה ושעת החזרה תהיה מאוחרת יותר, פשוט המשך עם 641/821/921 לתל אביב, אומנם הם נוסעים דרך הוד השרון, פתח תקווה וזבוטינסקי של בני ברק ורמת גן אבל בשעות האלו זמן הנסיעה אינו ארוך במיוחד. במקרה כזה, העדף את 821/921 של אגד מכיוון שאלו מבצעים הורדה בלבד החל מפתח תקווה ועד תל אביב, כך שאם אף אחד לא מצלצל (וגם ככה יהיו באוטובוס לא יותר מ10 איש), אז הוא פשוט נוסע ונוסע ונוסע...

קו 149 נכנס לת"א דרך גלילות>דרך נמיר עד לרכבת מרכז, שם פונה ימינה לשאול המלך, דרך מרכז ת"א ומסיים בכרמלית.

olli3

New member
מנהל
בתחנה השנייה = בתחנה השנייה בכפר סבא.

תשובות>>>
קיימות מספר דרכים לנסיעה:

1. נסיעה ברכבת לכפר סבא נורדאו ומפתח תחנת הרכבת המשך נסיעה בקו 8 של מטרופולין עד לתחנה הלפני אחרונה.

2. נסיעה בקו 567 של אגד מרחוב המסגר לכפר סבא. יורדים מ567 בתחנה השנייה, תחנת מסעף בית חולים מאיר (טשרניחובסקי פינת וייצמן), חוצים לצד השני ולהמשך טשרניחובסקי וממשיכים משם עם קו 8 של מטרופולין.

קו 8 יוצא בתדירות של כל חצי שעה. נסיעת השעה 16:50 תתאים לך, נסיעה זו תגיע למסעף בית חולים מאיר לאחר כ15-20 דקות.

בחזרה, לך לצומת רעננה צפון (הליכה של 10 דקות), עבור לצד השני ועלה על קו 641 של קווים או על קווים 821/921 של אגד לצומת רעננה מרכז. מצומת רעננה מרכז תוכל להמשיך לת"א באמצעות קו 149 של מטרופולין, נסיעה אחרונה בקו זה יוצאת בשעה 21:35 ולוקח לה כ-15 דקות להגיע לצומת רעננה מרכז. במידה ושעת החזרה תהיה מאוחרת יותר, פשוט המשך עם 641/821/921 לתל אביב, אומנם הם נוסעים דרך הוד השרון, פתח תקווה וזבוטינסקי של בני ברק ורמת גן אבל בשעות האלו זמן הנסיעה אינו ארוך במיוחד. במקרה כזה, העדף את 821/921 של אגד מכיוון שאלו מבצעים הורדה בלבד החל מפתח תקווה ועד תל אביב, כך שאם אף אחד לא מצלצל (וגם ככה יהיו באוטובוס לא יותר מ10 איש), אז הוא פשוט נוסע ונוסע ונוסע...

קו 149 נכנס לת"א דרך גלילות>דרך נמיר עד לרכבת מרכז, שם פונה ימינה לשאול המלך, דרך מרכז ת"א ומסיים בכרמלית.
בתחנה השנייה = בתחנה השנייה בכפר סבא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה