‬ שרשור הכוונה ומודיעין 09/03

מצב
הנושא נעול.

Efrat K

New member
הגעה למרכז הבינתחומי בהרצליה מחר בבוקר

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מישהו יכול לכוון אותי מחיפה למרכז הבינתחומי בהרצליה מחר בבוקר בערך ב9? איך אפשר להגיע בתחבורה ציבורית?

טנק2

New member
אם את מעוניינת לנסוע ברכבת, אפשר לקחת רכבת

מישהו יכול לכוון אותי מחיפה למרכז הבינתחומי בהרצליה מחר בבוקר בערך ב9? איך אפשר להגיע בתחבורה ציבורית?
אם את מעוניינת לנסוע ברכבת, אפשר לקחת רכבת
לת"א מרכז, ומשם לקחת (תחנות דרך נמיר) את קו 347 החדש של מטרופולין מת"א לבינתחומי, שיגיע אליו מהר כמעט כמו בפרייבט.

olli3

New member
מנהל
זה קצת בעייתי.

זה קצת בעייתי.
אומנם אפשר לנסוע ברכבת מחיפה להרצליה (החלפה בבנימינה), אבל הרכבת להרצליה מתנגשת לך עם האוטובוס בעניין של דקה.

רשמית הרכבת הרלוונטית תצא מהרצליה לכיוון ת"א בשעה 8:29, מה שאומר שהיא אמורה להגיע כדקה-שתיים לפני זמן יציאה זה.

האוטובוס הרלוונטי, קו 9, יוצא בשעה 8:30 (הבא אחריו יוצא בשעה 9:15).

אין מצב לנסיעה מהרכבת בכל קו למרכזית הרצליה והחלפה לקו 2, זאת מכיוון שקו 2 שיביא אותך בזמן יוצא מהמרכזית בשעה 8:40. טכנית ב8:42 הוא נמצא בקניון לב העיר ושם ניתן להחליף מהקווים שמגיעים מהרכבת אל המרכזית, אבל אין מצב שהם עושים את זה ב12 דקות...

לכן אלו האופציות שעומדות לרשותך:

אפשר כמובן להקדים ולהגיע עם הרכבת הקודמת שמביאה אותך להרצליה בשעה 7:50 ואז להמתין עד ל8:30 בעבור קו 9.

אפשר לנסוע ברכבת לת"א, לרדת בת"א סבידור מרכז, לעבור לדרך נמיר ומשם קו 347 מטרופולין - ישיר לבין תחומי בהרצליה.

אפשר לנסוע עם 910 של אגד מחוף הכרמל לצומת כפר שמריהו, משם יש את קו 618 (עוברים לרחוב המעפילים) המופעל על ידי נתיב אקספרס. אחת מנסיעות הבוקר שלו רלוונטיות לך, אבל יש סיכוי שתאחרי. מה גם שזמן הנסיעה יהיה ארוך וזה כבר סיבוך לטעמי. לחילופין, 947 אגד למרכזית נתניה והמשך עם 618 של השעה 8:10 אשר יוצא ממרכזית נתניה אל הבין תחומי בהרצליה, לטעמי יביא אותך בזמן לבית תחומי.

אני במקרה הזה הייתי או מקדים ברכבת להרצליה או נוסע בישירה לת"א וחוזר חזרה עם 347. לא 910 ולא 947 והחלפה ל618 נשמעים לי אופציות סבירות, במיוחד לשעות הבוקר.

olli3

New member
מנהל
ואפשר גם עם 947 לצומת רעננה מרכז ומשם קו 9.

ואפשר גם עם 947 לצומת רעננה מרכז ומשם קו 9.
זה דווקא יכול להיות מהיר למדיי. (ביחס לשאר האופציות האוטובוסיות).

גם מצומת רעננה מרכז יש להמשיך עם קו 9, הוא יוצא משם גם בשעה 8:30.

olli3

New member
מנהל
<<<הקפצה>>>

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
<<<הקפצה>>>
<<<הקפצה>>>

מצב
הנושא נעול.
למעלה