‬ שרשור הכוונה ומודיעין 07/06

מצב
הנושא נעול.

lifeAndStuff

New member
הגעה ליס פלנט רשל"צ מת"א

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
הגעה ליס פלנט רשל"צ מת"א
היי, הבנתי שקו 71 מגיע מת"א ליס פלנט ברשל"צ ואני אפילו מכירה את תחנת העליה שלו בעזריאלי. השאלה היא באיזו תחנה אני צריכה לרדת כדי להגיע ליס פלנט?

תודה

אם איני טועה, 71 לא מגיע ליס פלנט.

הגעה ליס פלנט רשל"צ מת"א
היי, הבנתי שקו 71 מגיע מת"א ליס פלנט ברשל"צ ואני אפילו מכירה את תחנת העליה שלו בעזריאלי. השאלה היא באיזו תחנה אני צריכה לרדת כדי להגיע ליס פלנט?

תודה
אם איני טועה, 71 לא מגיע ליס פלנט.
הדרך המהירה ביותר (אם כי לא הזולה ביותר) להגיע ליס פלנט היא רכבת לתחנת ראשון לציון משה דיין, ומשם נסיעה קצרה בקווים 6, 7.

olli3

New member
מנהל
פעם היה מגיע כחלופת לילה או משהו כזה, אפשר עם 173 מעזריאלי

הגעה ליס פלנט רשל"צ מת"א

תודה
עד לרכבת משה דיין, לעבור לצד השני ולהמשיך עם 6/7 אגד ליס פלאנט. 173 האחרון יוצא מרכבת מרכז ב21:45. זאת בנוסף לרכבת שאיליה הציע, הנסיעה ב173 מהירה כמעט כמו הרכבת.

lifeAndStuff

New member
אני צריכה להגיע לשם בשעות הבוקר...

עד לרכבת משה דיין, לעבור לצד השני ולהמשיך עם 6/7 אגד ליס פלאנט. 173 האחרון יוצא מרכבת מרכז ב21:45. זאת בנוסף לרכבת שאיליה הציע, הנסיעה ב173 מהירה כמעט כמו הרכבת.
האם קו 173 רלוונטי אז? ואם כן - איפה לרדת?

תודה

olli3

New member
מנהל
כן, לרדת ברכבת משה דיין, לעבור לצד השני ולהמשיך עם 6/7 אגד.

האם קו 173 רלוונטי אז? ואם כן - איפה לרדת?

תודה
כן, לרדת ברכבת משה דיין, לעבור לצד השני ולהמשיך עם 6/7 אגד.

משלמה המלך תל אביב להרצליה פיתוח, בשעות הבוקר

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

משלמה המלך תל אביב להרצליה פיתוח, בשעות הבוקר
היי, רציתי לשאול כמה זמן נסיעה זה מתל אביב רחוב ארלוזורוב/פינת שלמה המלך לכניסה להרצליה פיתוח?

roe10

New member
הגעה מהוד השרון לראש העין אזור תעשייה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

היי, רציתי לשאול מה הדרך הנוחה ביותר להגיע מהוד השרון (אזור קניון מרגלית) לא.ת בראש העין רח' עמל. תודה רבה.

olli3

New member
מנהל
תשובה>>>

היי, רציתי לשאול מה הדרך הנוחה ביותר להגיע מהוד השרון (אזור קניון מרגלית) לא.ת בראש העין רח' עמל. תודה רבה.
תשובה>>>
מקניון מרגליות נוסעים עם קווים 551/561/564/570/571/921 אגד, 627/641 קווים ו11/248/259 מטרופולין (רלוונטי לחלופת הבוקר של קו 11 לרכבת סגולה). קו 11 יכול להיות רלוונטי אם את מגיעה מתוך השכונה גם.
&nbsp
מכל הקווים יורדים במחלף ירקון וחוצים לתחנה שבכיוון הנסיעה לראש העין ואריאל, ממנה עולים על קו 5 של קווים שבכל שעות היום מגיע לכניסה לפארק אפק (עוצר בכניסה לרחוב עמל) ובשעות הבוקר ואחה"צ נכנס לתוך פארק אפק ועוצר במספר תחנות בתוך איזור התעשיה.
&nbsp
התשלום עבור נסיעה חד פעמית באמצעות רב קו יתבצע תחת קוד 44 כך נסיעת ההמשך בקו 5 תהיה ללא תשלום נוסף.
&nbsp
ניתן לנסוע מצומת ירקון ןצומת פארק אפק (5 דקות הליכה מהכניסה לרחוב עמל) במספר רו של קווי אפיקים וכןם בקווים 250/282 בצהרים ואחה"צ. במצב כזה, עבור מעבר לקווי אפיקים יש לשלם עבור הנסיעה מהוד השרון למחלף ירקון בקוד 43 (6.90 ש"ח) ולשלם בנפרד לקווי אפיקים (אין עם אפיקים כרטוס משותף). במידה ועוברים לדן, מה שסביר שלא יקרה, יש לשלם בקוד 44 כמו עם קו 5.
&nbsp
קווי אפיקים תדירים יותר מקו 5.

roe10

New member
תודה

תשובה>>>
מקניון מרגליות נוסעים עם קווים 551/561/564/570/571/921 אגד, 627/641 קווים ו11/248/259 מטרופולין (רלוונטי לחלופת הבוקר של קו 11 לרכבת סגולה). קו 11 יכול להיות רלוונטי אם את מגיעה מתוך השכונה גם.
&nbsp
מכל הקווים יורדים במחלף ירקון וחוצים לתחנה שבכיוון הנסיעה לראש העין ואריאל, ממנה עולים על קו 5 של קווים שבכל שעות היום מגיע לכניסה לפארק אפק (עוצר בכניסה לרחוב עמל) ובשעות הבוקר ואחה"צ נכנס לתוך פארק אפק ועוצר במספר תחנות בתוך איזור התעשיה.
&nbsp
התשלום עבור נסיעה חד פעמית באמצעות רב קו יתבצע תחת קוד 44 כך נסיעת ההמשך בקו 5 תהיה ללא תשלום נוסף.
&nbsp
ניתן לנסוע מצומת ירקון ןצומת פארק אפק (5 דקות הליכה מהכניסה לרחוב עמל) במספר רו של קווי אפיקים וכןם בקווים 250/282 בצהרים ואחה"צ. במצב כזה, עבור מעבר לקווי אפיקים יש לשלם עבור הנסיעה מהוד השרון למחלף ירקון בקוד 43 (6.90 ש"ח) ולשלם בנפרד לקווי אפיקים (אין עם אפיקים כרטוס משותף). במידה ועוברים לדן, מה שסביר שלא יקרה, יש לשלם בקוד 44 כמו עם קו 5.
&nbsp
קווי אפיקים תדירים יותר מקו 5.
תודה
האם הקווים של אפיקים יורדים על כביש 5 ומהם יש הליכה לרחוב עצמו?
&nbsp
שוב תודה

olli3

New member
מנהל
כן, מורידים על כביש 5 ומשם יש מדרכה לגשר שמוביל לפארק אפק.

תודה
האם הקווים של אפיקים יורדים על כביש 5 ומהם יש הליכה לרחוב עצמו?
&nbsp
שוב תודה
כן, מורידים על כביש 5 ומשם יש מדרכה לגשר שמוביל לפארק אפק.
אם מתכוונים לנסוע יום יום, כדאי לרכוש חופשי חודשי מרחבי שיתפוס בקווים, דן, מטרופולין ואגד.

טיולוג

New member
מה הדרך התח"צית הכי יעילה להגיע מאשדוד לקריית שמונה וחזרה?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אחותי מתחילה ללמוד שם במכללה, ואני תוהה מה הדרך הכי יעילה להגיע מאשדוד לק"ש וחזרה גם במוצ"ש וגם ביום רגיל.. דרך ת"א? דרך נהריה/חיפה ואז רכבת?

קודם כל לשאול בשרשור ההכוונה של היום ולא של אתמול

אחותי מתחילה ללמוד שם במכללה, ואני תוהה מה הדרך הכי יעילה להגיע מאשדוד לק"ש וחזרה גם במוצ"ש וגם ביום רגיל.. דרך ת"א? דרך נהריה/חיפה ואז רכבת?
קודם כל לשאול בשרשור ההכוונה של היום ולא של אתמול

מצב
הנושא נעול.
למעלה