‬ שרשור הכוונה ומודיעין 07/05

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

מראשל"צ לגני יהושוע - ת"א

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מישהו יודע אם יש היום אוטובוס שמגיע מראשל"צ - איזור התחנה המרכזית הישנה לגני יהושוע בת"א?

האם קו 89 של דן עובד היום?

מישהו יודע אם יש היום אוטובוס שמגיע מראשל"צ - איזור התחנה המרכזית הישנה לגני יהושוע בת"א?
בינתיים ראיתי שמראשון אין אוטובוס שמגיע קרוב לאיזור. (הבנתי שגם 274 וגם 174 לא עובדים היום). חשבתי לקחת אוטובוס לתחנה המרכזית בת"א ומשם לקחת קו 89 לגני יהושוע. השאלה היא כאמור האם הקו הזה עובד היום?

ב- callkav.gov.il אפשר לראות את לוחות הזמנים

בינתיים ראיתי שמראשון אין אוטובוס שמגיע קרוב לאיזור. (הבנתי שגם 274 וגם 174 לא עובדים היום). חשבתי לקחת אוטובוס לתחנה המרכזית בת"א ומשם לקחת קו 89 לגני יהושוע. השאלה היא כאמור האם הקו הזה עובד היום?
להיום. מחפשים לפי עיר ולפי קו.
חיפשתי בשבילך, וכן - 89 עובד, אבל רק פעם בחצי שעה.

צריך לקחת בערבון מוגבל את מה שמופיע באתר לגבי

להיום. מחפשים לפי עיר ולפי קו.
חיפשתי בשבילך, וכן - 89 עובד, אבל רק פעם בחצי שעה.
צריך לקחת בערבון מוגבל את מה שמופיע באתר לגבי
היום. יש קווים של חברות שאינן אגד או דן שלא פועלים היום כלל ומופיעים כאילו פועלים כמו ביום חול ויש קווים אחרים שפועלים בצורה מצומצמת ומופיעים כאילו פועלים כרגיל (למשל הכרמלית בחיפה).
אפשר לסמוך ב-100% על האתר רק לגבי קווי אגד, אגד תעבורה, דן והמטרונית.

אפשר להגיע ברכבת

אפשר להגיע ברכבת
מאחת התחנות בראשל"צ (תחנת הראשונים קרובה יותר למרכז העיר) לת"א אוניברסיטה - מרכז הירידים. הרכבת פועלת היום כל היום פעם בשעה, ויש צורך להחליף רכבת באחת מתחנות ת"א.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

תחבורה ציבורית מתל אביב לצומת בני דרור
תחבורה ציבורית מתל אביב לצומת בני דרור

stratomaximus

New member
שאלה לגבי קו 347 בבוקר מתל אביב לרעננה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מישהו נסע בו?
עד כמה הוא באמת מהיר? והאם יש במסלול שלו פקקים קבועים שמאיטים אותו?

stratomaximus

New member
הסיבה לשאלה שלי

מישהו נסע בו?
הסיבה לשאלה שלי
היא שבקרוב אצטרך לנסוע באופן יומיומי מחולון לאיזור התעשיה הצפוני ברעננה, ואני מנסה לבחור את הדרך האופטימלית.
רכבת לא באה בחשבון, כי תחנת הוד השרון לא עוזרת לי הרבה (2 אוטובוסים נוספים לקחת ממנה). גם מתחנת הרצליה לקחת את 29 ואז עוד קו נשמע לי ארוך וסתם יקר.
אז נשארו לי 2 אפשרויות: רכב וקו 347.
הבעיה ברכב היא שצריך לעמוד את כל איילון בבוקר, זמן, דלק ועצבים (יש לי רכב ידני, ואני שונא לנהוג בפקקים).
לכן אני מנסה להבין האם שילוב של אוטובוס לתל אביב ואז קו 347 יצא לי בערך אותו זמן כמו רכב בבוקר, או שיש בכל זאת הבדל זמן משמעותי לטובת הרכב?

למה שני קווים? מרכבת הוד השרון יש קו 7

הסיבה לשאלה שלי
היא שבקרוב אצטרך לנסוע באופן יומיומי מחולון לאיזור התעשיה הצפוני ברעננה, ואני מנסה לבחור את הדרך האופטימלית.
רכבת לא באה בחשבון, כי תחנת הוד השרון לא עוזרת לי הרבה (2 אוטובוסים נוספים לקחת ממנה). גם מתחנת הרצליה לקחת את 29 ואז עוד קו נשמע לי ארוך וסתם יקר.
אז נשארו לי 2 אפשרויות: רכב וקו 347.
הבעיה ברכב היא שצריך לעמוד את כל איילון בבוקר, זמן, דלק ועצבים (יש לי רכב ידני, ואני שונא לנהוג בפקקים).
לכן אני מנסה להבין האם שילוב של אוטובוס לתל אביב ואז קו 347 יצא לי בערך אותו זמן כמו רכב בבוקר, או שיש בכל זאת הבדל זמן משמעותי לטובת הרכב?
ישירות לאיזור התעשיה רעננה.
מרכבת הרצליה אכן צריך שני קווים, אבל במקום 29 אפשר לקחת את 9 המהיר יותר.
לדעתי 347 נוסע כמעט בדרך הכי מהירה, ולכן לא אמור להיות הבדל משמעותי בינו לבין רכב.

stratomaximus

New member
תודה, משום מה לא שמתי לב שקו 7 קיים.

ישירות לאיזור התעשיה רעננה.
מרכבת הרצליה אכן צריך שני קווים, אבל במקום 29 אפשר לקחת את 9 המהיר יותר.
לדעתי 347 נוסע כמעט בדרך הכי מהירה, ולכן לא אמור להיות הבדל משמעותי בינו לבין רכב.
תודה, משום מה לא שמתי לב שקו 7 קיים.
בדרך הזאת זמן הנסיעה יוצא שעה ורבע אם אין איחורים. נראה לי שעם 347 ניתן להשיג זמן נסיעה דומה בחצי מחיר.
תודה.

olli3

New member
מנהל
הנסיעה בדרך נמיר בבקרים היא ללא פקקים.

מישהו נסע בו?
רוב האנשים נוסעים אל ת"א ולא יוצאים ממנה ולכן התנועה זורמת. גם בהמשך, הוא לא יורד מהכביש המהיר עד מחלף כפר שמריהו שזה פלוס רציני. מגלילות הוא פשוט נוסע ללא עצירות עד כפר שמריהו, כמו רכב פרטי.

הקאטצ' היותר גדול הוא להיות מתואם עם הזמנים של 347. אבל אחרי כמה נסיעות, אתה תדע בדיוק מתי הוא מגיע אל תחנת העליה שלך.

דר"א, גם נסיעה ב567 של אגד היא נסיעה מהירה עם מקומות ישיבה מובטחים לצומת רעננה מרכז ומשם כמובן יש להחליף עבור המשך נסיעה לאיזור התעשיה.

stratomaximus

New member
תודה.

רוב האנשים נוסעים אל ת"א ולא יוצאים ממנה ולכן התנועה זורמת. גם בהמשך, הוא לא יורד מהכביש המהיר עד מחלף כפר שמריהו שזה פלוס רציני. מגלילות הוא פשוט נוסע ללא עצירות עד כפר שמריהו, כמו רכב פרטי.

הקאטצ' היותר גדול הוא להיות מתואם עם הזמנים של 347. אבל אחרי כמה נסיעות, אתה תדע בדיוק מתי הוא מגיע אל תחנת העליה שלך.

דר"א, גם נסיעה ב567 של אגד היא נסיעה מהירה עם מקומות ישיבה מובטחים לצומת רעננה מרכז ומשם כמובן יש להחליף עבור המשך נסיעה לאיזור התעשיה.
תודה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה