‬ שרשור הכוונה ומודיעין 06/10

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

אוטובוס לרעננה.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אוטובוס לרעננה.
שלום. איך אני מגיע מבת ים לרעננה , רחוב שי עגנון. תודה.

olli3

New member
מנהל
מהיכן את יוצאת לדרכך בבת ים?

אוטובוס לרעננה.
שלום. איך אני מגיע מבת ים לרעננה , רחוב שי עגנון. תודה.
את יכולה להשתמש בקו 140 של דן, קו מהיר דרך נתיבי איילון ולרדת ממנו ברכבת מרכז. ממש משם את יכולה להמשיך בשעות הצהרים ואחה"צ עם קו 504 של אגד עד לתחנת היכל התרבות ברעננה שברחוב אחוזה פינת בן גוריון. משם יש ללכת על בן גוריון עד לכיכר השניה, לפנות שמאלה ומיד ימינה לשי עגנון.

קו 504 הוא קו מהיר דרך כביש גהה אל רעננה.

במידה והשעות של 504 לא מתאימות, ניתן לנסוע עם 501/502 של אגד. כדי לעלות על קווים אלו, עדיף לרדת מ140 בעזריאלי, הוא עוצר שם בפתח תחנת רכבת השלום. משם יש ללכת לדרך בגין וממש אחרי הגשר של הקריה ממוקמת תחנת 501/502.

שימי לב כי 502 מהיר יותר מ501 אך פעיל רק בשעות הצהרים, אחה"צ והערב. גם מקווים אלו יש לרדת בהיכל התרבות של רעננה. שימי לב שקווים אלו נוסעים מדרך נמיר בת"א, כביש החוף, ונכנסים להרצליה דרך צומת הסירה ורק לאחר מכן מגיעים לרעננה.

על כן, תוכלי לנסוע מרכבת מרכז דגם באמצעות קו 567 אגד התדיר. ממנו יש לרדת בצומת רעננה מרכז (באתרי המידע התחנה נקראת: כפר סבא - בית משפט השלום), לחצות את הכביש ולהמשיך משם עם קו 8 של מטרופולין ממש עד לשי עגנון. קו 8 עוצר בבן גוריון פינת פרדס משותף ובבן גוריון פינת אוסטרובסקי (בן גוריון מקביל לשי עגנון). מכיוון שקו 8 מתחיל את נסיעתו במסוף צומת רעננה מרכז, תוכלי לדעת אם שווה לך להמתין לו. במידה ולא שווה, סעי עם מגוון הקווים של מטרופולין ושלא אגד שנוסעים לרחוב אחוזה ברעננה. קווים כמו 29/39/501/551 ועוד.

olli3

New member
מנהל
תיקון, קו 8 אינו רלוונטי.

את יכולה להשתמש בקו 140 של דן, קו מהיר דרך נתיבי איילון ולרדת ממנו ברכבת מרכז. ממש משם את יכולה להמשיך בשעות הצהרים ואחה"צ עם קו 504 של אגד עד לתחנת היכל התרבות ברעננה שברחוב אחוזה פינת בן גוריון. משם יש ללכת על בן גוריון עד לכיכר השניה, לפנות שמאלה ומיד ימינה לשי עגנון.

קו 504 הוא קו מהיר דרך כביש גהה אל רעננה.

במידה והשעות של 504 לא מתאימות, ניתן לנסוע עם 501/502 של אגד. כדי לעלות על קווים אלו, עדיף לרדת מ140 בעזריאלי, הוא עוצר שם בפתח תחנת רכבת השלום. משם יש ללכת לדרך בגין וממש אחרי הגשר של הקריה ממוקמת תחנת 501/502.

שימי לב כי 502 מהיר יותר מ501 אך פעיל רק בשעות הצהרים, אחה"צ והערב. גם מקווים אלו יש לרדת בהיכל התרבות של רעננה. שימי לב שקווים אלו נוסעים מדרך נמיר בת"א, כביש החוף, ונכנסים להרצליה דרך צומת הסירה ורק לאחר מכן מגיעים לרעננה.

על כן, תוכלי לנסוע מרכבת מרכז דגם באמצעות קו 567 אגד התדיר. ממנו יש לרדת בצומת רעננה מרכז (באתרי המידע התחנה נקראת: כפר סבא - בית משפט השלום), לחצות את הכביש ולהמשיך משם עם קו 8 של מטרופולין ממש עד לשי עגנון. קו 8 עוצר בבן גוריון פינת פרדס משותף ובבן גוריון פינת אוסטרובסקי (בן גוריון מקביל לשי עגנון). מכיוון שקו 8 מתחיל את נסיעתו במסוף צומת רעננה מרכז, תוכלי לדעת אם שווה לך להמתין לו. במידה ולא שווה, סעי עם מגוון הקווים של מטרופולין ושלא אגד שנוסעים לרחוב אחוזה ברעננה. קווים כמו 29/39/501/551 ועוד.
הוא רלוונטי רק בכיוון החזרה למסוף צומת רעננה.

טנק2

New member
במידה והנוסע מגיע מכיוון בית לוינשטיין,

הוא רלוונטי רק בכיוון החזרה למסוף צומת רעננה.
במידה והנוסע מגיע מכיוון בית לוינשטיין,
ניתן להשתמש בקו 8 (החלפת קו בתחנת אחוזה/בית לוינשטיין או אחוזה/השחר) שתדירותו 30 דק' (בשעות XX:25 וXX:55 לערך החל מ9:00 (נסיעה מיוחדת בבוקר של קו 8 מגיעה לבית לוינשטיין ב8:10 לערך) ועד ל18:00)

מצומת גהה לאחוזה 278, רעננה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום באיזה קווים אני אגיע לשם הכי מהר? אשמח לדעת איזה קווים אני צריכה לקחת מצומת גהה כדי להגיע לכתובת שציינתי חשוב לי שלקווים תהיה תחלופה קרה לי שאמרו לי לעלות על אוטובוס שעובר רק פעם אחת ביום

הכי מהר לנסוע בקו 504 שנוסע רק אחר הצהריים.

שלום באיזה קווים אני אגיע לשם הכי מהר? אשמח לדעת איזה קווים אני צריכה לקחת מצומת גהה כדי להגיע לכתובת שציינתי חשוב לי שלקווים תהיה תחלופה קרה לי שאמרו לי לעלות על אוטובוס שעובר רק פעם אחת ביום
יש לו 8 נסיעות מ-14:20 עד 18:40.
בשאר השעות כדאי לנסוע בקו 567 (המהיר מאד), לרדת בתחנה הראשונה בכפר סבא, ולקחת את אחד הקווים לכיוון רעננה, כמו 29 ו-39, ונדמה לי שיש קווים נוספים.
בשום אופן לא לנסוע בקווים שנוסעים דרך פתח תקווה והוד השרון, כגון 561 או 571! מסלולם ארוך מאד.

הקווים 29 זה מצומת רעננה "תחנה מרכזית"?

יש לו 8 נסיעות מ-14:20 עד 18:40.
בשאר השעות כדאי לנסוע בקו 567 (המהיר מאד), לרדת בתחנה הראשונה בכפר סבא, ולקחת את אחד הקווים לכיוון רעננה, כמו 29 ו-39, ונדמה לי שיש קווים נוספים.
בשום אופן לא לנסוע בקווים שנוסעים דרך פתח תקווה והוד השרון, כגון 561 או 571! מסלולם ארוך מאד.
קו 504 לא רלוונטי לי כי אני צריכה משעות הבוקר סליחה על הבורות כפר סבא זה לפני או אחרי רעננה ?

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

קו 504 לא רלוונטי לי כי אני צריכה משעות הבוקר סליחה על הבורות כפר סבא זה לפני או אחרי רעננה ?
תשובות>>>
בצומת רעננה מרכז ממוקם מסוף האוטובוסים שמכונה גם מרכזית רעננה.

כשנכתב לך לרדת בתחנה הראשונה בכפר סבא, זה מכיוון שבצד אחד של הצומת, זו בעצם כבר כפר סבא ובאתרי המידע השונים, התחנה מופיעה כך: "כפר סבא - בית משפט השלום". דר"א מעבר אחר של הצומת זו הוד השרון...

הקווים 1/9/29/32/39/47 של מטרופולין ו501/551 של אגד. קווי מטרופולין יוצאים מהחלק המערבי של המסוף (רחוב הפנינה) ו501/551 יוצאים מתוך המסוף עצמו (באמצע).

תודה

תשובות>>>

כשנכתב לך לרדת בתחנה הראשונה בכפר סבא, זה מכיוון שבצד אחד של הצומת, זו בעצם כבר כפר סבא ובאתרי המידע השונים, התחנה מופיעה כך: "כפר סבא - בית משפט השלום". דר"א מעבר אחר של הצומת זו הוד השרון...

הקווים 1/9/29/32/39/47 של מטרופולין ו501/551 של אגד. קווי מטרופולין יוצאים מהחלק המערבי של המסוף (רחוב הפנינה) ו501/551 יוצאים מתוך המסוף עצמו (באמצע).
תודה

טנק2

New member
גם 572 יכול להיות קו מתאים

תשובות>>>

גם 572 יכול להיות קו מתאים

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שרות מוניות 5 א בת"א
באיזה תדירות הוא עובר ברח' בורלא בת"א ומה הן השעות

דניאל 130

New member
שרות מוניות 5 א בת"א
באיזה תדירות הוא עובר ברח' בורלא בת"א ומה הן השעות
תשובה
קו המונית עובר ברחוב בורלא בתל-אביב בתדירות של בין 15-20 דק' במשך כל שעות הפעילות של הדיזינגוף סנטר בין הימים א' – ה' בין השעות 08:00-24:00, בימי ו' בין השעות 08:18:00 ובימי שבת בין השעות 18:00-24:00.

אילרי

New member
מצומת מסובים למכון מור בבני ברק, אחרהצ

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מצומת מסובים למכון מור בבני ברק, אחרהצ
איך מגיעים?
או ממסוף וינטר ..

תודה

orchilit

New member
אנשים עובדים אתה יודע
תשובה-

יש מישהו?
כזה פורום מעולה
אז
אפשר שמישהו
יעזור לי?

תודה
אנשים עובדים אתה יודע
תשובה-
קו 164 (גם 243 ו167 אם עוברים) עד מחלף גהה , לעבור את המחלף לז'בוטינסקי בני ברק (מערבה) ולקחת 51/66/68/82 עד מכון מור.

אילרי

New member
תודה רבה ,ניר, אבל - אני לא אתה.. אני את...|מ

אנשים עובדים אתה יודע
תשובה-
קו 164 (גם 243 ו167 אם עוברים) עד מחלף גהה , לעבור את המחלף לז'בוטינסקי בני ברק (מערבה) ולקחת 51/66/68/82 עד מכון מור.
תודה רבה ,ניר, אבל - אני לא אתה.. אני את...|מ

מצב
הנושא נעול.
למעלה