‬ שרשור הכוונה ומודיעין 06/04

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

arielguelman

New member
מחיר

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מחיר
אהלן חברים
מישהו יודע כמה עולה קו 947 ממרכזית חוף הכרמל עד לצומת רעננה? ומצומת רעננה קו 80/81 של אפיקים לקדומים ?
כי באתר של אפיקים לא רשום...

Ofekalef1

New member
קו 947 25 שקלים

מחיר
אהלן חברים
מישהו יודע כמה עולה קו 947 ממרכזית חוף הכרמל עד לצומת רעננה? ומצומת רעננה קו 80/81 של אפיקים לקדומים ?
קו 947 25 שקלים
לגבי 80/81, בטוח שהם יוצאים מרעננה?
במסלול באתר אפיקים התחנה הראשונה היא בכפר סבא, ובאתר כל קו הם לא מופיעים כקווים ברעננה.
ניתן לבדוק מחירים באתר כל קו: http://www.bus.gov.il/WebForms/wfrmMain.aspx?width=1024&company=1&language=he&state=

Ofekalef1

New member
הסתכלתי בגוגל

מחיר
אהלן חברים
הסתכלתי בגוגל
על הקווים עולים בבית משפט השלום. גם באתר משרד התחבורה חסר מחיר... מוזר.

olli3

New member
מנהל
בית משפט השלום - זה צומת רעננה מרכז.

הסתכלתי בגוגל
על הקווים עולים בבית משפט השלום. גם באתר משרד התחבורה חסר מחיר... מוזר.
הדפקה של המערכת הזאת היא שכל תחנה נכנסת להגדרת מיקום שאי אפשר לסטוט ממנה. כך רחוב אחד יכול להיות מוגדר תחת איזור אחד והרחוב שאחרי הצומת נכנס תחת איזור אחר.

לכן, המערכת לא תציג בהרבה מקרים שניתן להגיע ליעד שלך, למרות שיש קו ישיר שפשוט מוריד אותך 2-5 דקות הליכה מהיעד שלך, רק שבמערכת היעדים אינם אותם היעדים.

המצב הזה עוד יותר גרוע כשמדובר בדיוק בגבול בין ערים שונות. כך בכיוון אחד קווים 80/81 יוצאים מכפר סבא ובכיוון השני הם מסיימים ברעננה.

כך גם מי שיחפש לנסוע מהרצליה לבורסה- צומת עלית - יקבל רק את קווים 524/525/531 למרות שבהחלט עדיף לנסוע עם 501/502 לדרך נמיר ומשם ללכת ברגל.

Ofekalef1

New member
תודה על התיקון

הדפקה של המערכת הזאת היא שכל תחנה נכנסת להגדרת מיקום שאי אפשר לסטוט ממנה. כך רחוב אחד יכול להיות מוגדר תחת איזור אחד והרחוב שאחרי הצומת נכנס תחת איזור אחר.

לכן, המערכת לא תציג בהרבה מקרים שניתן להגיע ליעד שלך, למרות שיש קו ישיר שפשוט מוריד אותך 2-5 דקות הליכה מהיעד שלך, רק שבמערכת היעדים אינם אותם היעדים.

המצב הזה עוד יותר גרוע כשמדובר בדיוק בגבול בין ערים שונות. כך בכיוון אחד קווים 80/81 יוצאים מכפר סבא ובכיוון השני הם מסיימים ברעננה.

כך גם מי שיחפש לנסוע מהרצליה לבורסה- צומת עלית - יקבל רק את קווים 524/525/531 למרות שבהחלט עדיף לנסוע עם 501/502 לדרך נמיר ומשם ללכת ברגל.
תודה על התיקון

Inbalrez

New member
מתל אביב לקדימה-צורן

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מתל אביב לקדימה-צורן
בוקר טוב לפורום הנהדר :)

אני צריכה להגיע מתל אביב (יוצאת מהמרינה, אבל אין בעיה להגיע לכל נקודה בתוך העיר באוטובוס/תל אופן) לרחוב יוספטל בקדימה צורן. שעת ההגעה יכולה להיות בין עשר בבוקר לשש בערב, כך שאני יכולה להתאים את עצמי לאופציות תח"צ נוחות.
הבנתי שמנתניה אני צריכה לקחת קו 47 שמביא אותי ממש למקום, אבל לא הצלחתי להבין איזה אוטובוס בין עירוני עדיף לי מתל אביב לנתניה (האופציות שהוצעו לי באפליקציה הן 825, 605, 601, 921, 641). יכול להיות שהרכבת היא גם אופציה? כי אף אפליקציה לא הציעה את הרכבת.

בנוסף, מה מחיר הנסיעה לאזור נתניה ומה מחיר הנסיעה בין נתניה לקדימה? ומה אמור להיות זמן הנסיעה האמיתי (באפליקציות בין שעה וחצי לשעתיים)?

תודה רבה!

Inbalrez

New member
ועוד שאלה - מקדימה לכפר הירוק?

מתל אביב לקדימה-צורן

אני צריכה להגיע מתל אביב (יוצאת מהמרינה, אבל אין בעיה להגיע לכל נקודה בתוך העיר באוטובוס/תל אופן) לרחוב יוספטל בקדימה צורן. שעת ההגעה יכולה להיות בין עשר בבוקר לשש בערב, כך שאני יכולה להתאים את עצמי לאופציות תח"צ נוחות.
הבנתי שמנתניה אני צריכה לקחת קו 47 שמביא אותי ממש למקום, אבל לא הצלחתי להבין איזה אוטובוס בין עירוני עדיף לי מתל אביב לנתניה (האופציות שהוצעו לי באפליקציה הן 825, 605, 601, 921, 641). יכול להיות שהרכבת היא גם אופציה? כי אף אפליקציה לא הציעה את הרכבת.

בנוסף, מה מחיר הנסיעה לאזור נתניה ומה מחיר הנסיעה בין נתניה לקדימה? ומה אמור להיות זמן הנסיעה האמיתי (באפליקציות בין שעה וחצי לשעתיים)?

תודה רבה!
ועוד שאלה - מקדימה לכפר הירוק?

איזו אפליקציה הציעה לך שטויות כאלה?

מתל אביב לקדימה-צורן

תודה רבה!

ל-641 לוקח כמעט שעתיים להגיע מתל אביב לנתניה (דרך רמת גן, בני ברק, פתח תקווה, הוד השרון ורעננה), ו-921 בכלל לא מגיע לנתניה. אופציות מוזרות מאד.

אם לא אכפת לך מתי להגיע, אז תוכלי לקחת את קו 625 בשעה 16:45 שמגיע מתל אביב ישירות לקדימה.

בכל שעה אחרת אפשר להגיע ברכבת לתחנת בית יהושע, ומשם אוטובוס לקדימה - נדמה לי שקו 11. זאת דרך יותר מהירה מאשר לנסוע דרך נתניה: עם תיאום זמנים טוב, תוך פחות משעה את בקדימה.

Inbalrez

New member
google maps ו-moovit

ל-641 לוקח כמעט שעתיים להגיע מתל אביב לנתניה (דרך רמת גן, בני ברק, פתח תקווה, הוד השרון ורעננה), ו-921 בכלל לא מגיע לנתניה. אופציות מוזרות מאד.

אם לא אכפת לך מתי להגיע, אז תוכלי לקחת את קו 625 בשעה 16:45 שמגיע מתל אביב ישירות לקדימה.

בכל שעה אחרת אפשר להגיע ברכבת לתחנת בית יהושע, ומשם אוטובוס לקדימה - נדמה לי שקו 11. זאת דרך יותר מהירה מאשר לנסוע דרך נתניה: עם תיאום זמנים טוב, תוך פחות משעה את בקדימה.
google maps ו-moovit
בחלק מהאופציות הוא הציע לרדת בצומת הדרים ולא בנתניה.

בכל מקרה היום היה לי טרמפ בסוף, אבל האופציה של רכבת ומשם קו 11 נשמעת לי מצוינת לפעמים הבאות. הבעיה עם קו 625 היא שהוא נוסע רק בשעות של הפקקים, וזה בטח יהיה ארוך.

תודה רבה!

mosh345

New member
ובכל זאת,

google maps ו-moovit
בחלק מהאופציות הוא הציע לרדת בצומת הדרים ולא בנתניה.

בכל מקרה היום היה לי טרמפ בסוף, אבל האופציה של רכבת ומשם קו 11 נשמעת לי מצוינת לפעמים הבאות. הבעיה עם קו 625 היא שהוא נוסע רק בשעות של הפקקים, וזה בטח יהיה ארוך.

תודה רבה!
ובכל זאת,
ההצעות שקבלת מהאפליקציות הן לא כל כך הזויות מכיוון שלרוב הן תלויות בשעה שהזנת.

אם תבדקי את קו 11, תגלי שבין השעות 10:30 ל 14:30 התדירות היא פעם בשעתיים, ולכן , לקחת רכבת, נאמר ב 10:30 מתל אביב ולהגיע לבית יהושע ב 11:00, זה אומר להתייבש בתחנה שעה וחצי, לא נעים.

לבנה30

New member
שלום אייזה אוטובוס מגיע מגני התערוכה לראשון ?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום אייזה אוטובוס מגיע מגני התערוכה לראשון ?

raya

Well-known member
איך מגיעים לרחוב גורדון 78 בתל אביב מ...

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

תחנה מרכזית חדשה או ממסוף ארלוזורוב.
לא הצלחתי למצוא באתר אוטובוסים הממשלתי.

תודה,

רעיה

זה ליד כיכר רבין. קו 18 ממסוף ארלוזורוב.

תחנה מרכזית חדשה או ממסוף ארלוזורוב.
לא הצלחתי למצוא באתר אוטובוסים הממשלתי.

תודה,

רעיה
מהתחנה המרכזית החדשה אפשר לצאת לאחד הרחובות מסביב ולקחת קווים כמו 26, 126, 89, 189, 289 ועוד - ממקומות שונים.
כדאי לציין מאיפה את מגיעה לתל אביב, וכך אולי נוכל לעזור לך יותר.

raya

Well-known member
מגיעה מבאר שבע, לכן ציינתי את

מהתחנה המרכזית החדשה אפשר לצאת לאחד הרחובות מסביב ולקחת קווים כמו 26, 126, 89, 189, 289 ועוד - ממקומות שונים.
כדאי לציין מאיפה את מגיעה לתל אביב, וכך אולי נוכל לעזור לך יותר.
מגיעה מבאר שבע, לכן ציינתי את
2 האפשרויות.

רעיה

מצב
הנושא נעול.
למעלה