‬ שרשור הכוונה ומודיעין 05/08

מצב
הנושא נעול.

magicbs

New member
מב"ש לאריאל

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מב"ש לאריאל
אני צריך בבקשה את הדרך מב"ש לאריאל בשעות הבוקר.
האם להסתמך על אוטובוסים לאריאל או שאפשר להגיע מרכבת ראש העין?
כמו כן, מה הזמן מאריאל לחר"פ צריפין, ומה הדרך לשם?
תודה!

mister K

New member
370, 380 או רכבת לת"א ומשם 186/286/386 לאריאל

מב"ש לאריאל
אני צריך בבקשה את הדרך מב"ש לאריאל בשעות הבוקר.
האם להסתמך על אוטובוסים לאריאל או שאפשר להגיע מרכבת ראש העין?
כמו כן, מה הזמן מאריאל לחר"פ צריפין, ומה הדרך לשם?
תודה!
אפשר גם לנסוע ברכבת מבאר שבע עד ראש העין עם החלפה בתל אביב ומשם להמשיך בקו 100 לאריאל.
אם זמני היציאה של קו 100 מתאימים, אז בשעות מסוימות זו יכולה להיות אופציה מהירה יותר. אבל היא גם יותר יקרה כי נסיעה ברכבת מבאר שבע עולה הרבה יותר מנסיעה באוטובוס.

mister K

New member
מאריאל לצריפין

אפשר גם לנסוע ברכבת מבאר שבע עד ראש העין עם החלפה בתל אביב ומשם להמשיך בקו 100 לאריאל.
אם זמני היציאה של קו 100 מתאימים, אז בשעות מסוימות זו יכולה להיות אופציה מהירה יותר. אבל היא גם יותר יקרה כי נסיעה ברכבת מבאר שבע עולה הרבה יותר מנסיעה באוטובוס.
מאריאל לצריפין
אם מדובר בשעת בוקר מוקדמת, אפשר לנסוע בקו 86 או 186 עד ז'בוטינסקי פ"ת ולהחליף לקו 159 לצריפין.
אפשר גם לקחת 186 או 286 עד מחלף גהה, לחצות את הכביש ומשם יש גם 159 וגם 167. אבל שניהם פועלים רק מוקדם בבוקר.
בכל שעה אחרת ביום תיאלץ לנסוע דרך תל אביב: קווים 186/286/386 לתמח"ת ומשם 156 בעדיפות ראשונה עד החר"פ, 411/450/455 לצומת ניר צבי בעדיפות שניה ורק אם אין ברירה אז 157/451/457/461 לצומת ניר צבי.

mister K

New member
ביום א' בבוקר יש גם 155 מרכבת מרכז לצריפין.

מאריאל לצריפין
אם מדובר בשעת בוקר מוקדמת, אפשר לנסוע בקו 86 או 186 עד ז'בוטינסקי פ"ת ולהחליף לקו 159 לצריפין.
אפשר גם לקחת 186 או 286 עד מחלף גהה, לחצות את הכביש ומשם יש גם 159 וגם 167. אבל שניהם פועלים רק מוקדם בבוקר.
בכל שעה אחרת ביום תיאלץ לנסוע דרך תל אביב: קווים 186/286/386 לתמח"ת ומשם 156 בעדיפות ראשונה עד החר"פ, 411/450/455 לצומת ניר צבי בעדיפות שניה ורק אם אין ברירה אז 157/451/457/461 לצומת ניר צבי.
ביום א' בבוקר יש גם 155 מרכבת מרכז לצריפין.

נ ו ע ה 12

New member
מתחנת רכבת צומת חולון לרחוב הסדנא בחולון

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

איך מגיעים?
באפליקצייה של אגד, כשאני מזינה את המוצא והיעד, אני מקבלת "המוצא והיעד צריכים להיות שונים אחד מהשני", כלומר ניתן להבין ששניהם ממש צמודים. מנגד, ידיד שלי, לשעבר חולוני, אמר לי ששני המקומות רחוקים זה מזה. לא מצאתי את הכתובת של תחנת הרכבת ולכן לא הצלחתי להבין האם זה באמת קרוב מרחק הליכה, ואם לא אז איך מגיעים (איזה קו אוטובוס) וכמה זמן נסיעה זה.
תודה מראש.

קודם כל, לא משתמשים באתר אגד למציאת קווים

איך מגיעים?
באפליקצייה של אגד, כשאני מזינה את המוצא והיעד, אני מקבלת "המוצא והיעד צריכים להיות שונים אחד מהשני", כלומר ניתן להבין ששניהם ממש צמודים. מנגד, ידיד שלי, לשעבר חולוני, אמר לי ששני המקומות רחוקים זה מזה. לא מצאתי את הכתובת של תחנת הרכבת ולכן לא הצלחתי להבין האם זה באמת קרוב מרחק הליכה, ואם לא אז איך מגיעים (איזה קו אוטובוס) וכמה זמן נסיעה זה.
תודה מראש.
משתמשים באתר משרד התחבורה http://bus.gov.il

שנית, על מנת להגיע מצומת חולון את צריכה לקחת אוטובוס 201/163 מזרחה לצומת טמפו.
משם אפשר ברגל, להכנ לרחוב המרכבה, ימינה ברחוב השני לפלד ושוב ימינה לסדנא. בערך 15 דקות.
או להכנס לרחוב המלאכה ולקחת קו 143 לשתי תחנות לרחוב הפלד.

ושלישית, מה המוצא שלך?

נ ו ע ה 12

New member
מערב ראשון לציון

משתמשים באתר משרד התחבורה http://bus.gov.il

שנית, על מנת להגיע מצומת חולון את צריכה לקחת אוטובוס 201/163 מזרחה לצומת טמפו.
משם אפשר ברגל, להכנ לרחוב המרכבה, ימינה ברחוב השני לפלד ושוב ימינה לסדנא. בערך 15 דקות.
או להכנס לרחוב המלאכה ולקחת קו 143 לשתי תחנות לרחוב הפלד.

ושלישית, מה המוצא שלך?
מערב ראשון לציון
אני פשוט מחפשת את הדרך המהירה ביותר ועם כמה שפחות החלפות... כי יכול להיות שאצטרך לעשות אותה באופן יומיומי ללא רכב.

olli3

New member
מנהל
ציינתי מוצא מדוייק יותר כהודעה חדשה בשרשור

מערב ראשון לציון
אני פשוט מחפשת את הדרך המהירה ביותר ועם כמה שפחות החלפות... כי יכול להיות שאצטרך לעשות אותה באופן יומיומי ללא רכב.
ציינתי מוצא מדוייק יותר כהודעה חדשה בשרשור
ההכוונה החדש.

כך תוכלי לקבל הכוונה יעילה באמת. מוצא מדוייק זה ברמת רחוב או ברמת שכונה במערב ראשון.

svety

New member
פ"ת לבארות יצחק, מחר בבוקר

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

יוצאת מאיזור ביה"ס הס [כלומר קרובה גם לקו 25 אם צריך להחליף בת"מ פ"ת, אך גם קרובה לקווים 98, 62 וכו'...], וצריכה להיות בכניסה לבארות יצחק ב9:00.
לא מצליחה להחליט בעזרת bus.gov.il איזה מסלול נוח יותר, גם מבחינת הסיבובים שעושים בעיר, וגם מבחינת תחנות ההחלפה - איפה המרחק הקצר ביותר בין התחנות.

אנא עזרתכם.

olli3

New member
מנהל
יש לך את 78 מרוטשילד לבארות יצחק כחלופה.

יוצאת מאיזור ביה"ס הס [כלומר קרובה גם לקו 25 אם צריך להחליף בת"מ פ"ת, אך גם קרובה לקווים 98, 62 וכו'...], וצריכה להיות בכניסה לבארות יצחק ב9:00.
לא מצליחה להחליט בעזרת bus.gov.il איזה מסלול נוח יותר, גם מבחינת הסיבובים שעושים בעיר, וגם מבחינת תחנות ההחלפה - איפה המרחק הקצר ביותר בין התחנות.

אנא עזרתכם.
הנסיעות שיוצאות בשעות: 9:15, 10:25, 11:35, 12:45, 13:55 ממרכזית פתח תקווה, עוברות גם ברוטשילד. תוכלי לעלות על קו 78 מתחנת בית חולים השרון.

אם השעות לא מתאימות את יכולה לקחת את 23 של קווים לרחוב כנסת ישראל (קרית אלון) ולעבור לשדרות ירושלים (הליכה של דקה אפילו פחות) ומשם להמשיך עם 78 לבארות יצחק או עם 85/249 למסעף הכניסה לבארות יצחק.

כמו כן את יכולה לקחת את 98 מרוטשילד לצומת גנים ומשם להמשיך עם 78/85/249.

olli3

New member
מנהל
יצא לי איכשהו קרית אלון, הכוונה כמובן לשעריה.

הנסיעות שיוצאות בשעות: 9:15, 10:25, 11:35, 12:45, 13:55 ממרכזית פתח תקווה, עוברות גם ברוטשילד. תוכלי לעלות על קו 78 מתחנת בית חולים השרון.

אם השעות לא מתאימות את יכולה לקחת את 23 של קווים לרחוב כנסת ישראל (קרית אלון) ולעבור לשדרות ירושלים (הליכה של דקה אפילו פחות) ומשם להמשיך עם 78 לבארות יצחק או עם 85/249 למסעף הכניסה לבארות יצחק.

כמו כן את יכולה לקחת את 98 מרוטשילד לצומת גנים ומשם להמשיך עם 78/85/249.
יצא לי איכשהו קרית אלון, הכוונה כמובן לשעריה.
שעת לילה משפיעה...

איזה קו לקחת מרכבת בני ברק

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

לבני ברק רחוב ברוך הירש 14?
תודה

olli3

New member
מנהל
אפשר ללכת ברגל, אם רוצים אוטובוס אז בקווים>>>

לבני ברק רחוב ברוך הירש 14?
תודה
7/22/33/40/42/52/141/142/366 דן, 75/76/524/525/531 אגד ו137 של קווים.

מכולם יש לרדת לאחר שתי תחנות בקניון איילון. בעצם מדובר על כל קו שעוצר ברכבת בני ברק... כולם עוברים בקניון איילון.

מפה המציגה את ההליכה מתחנת בני ברק לרחוב ברוך הירש 14. יש לשים לב שבמפה לא מוצג שיש מעבר בין רכבת בני ברק לגשר מבצע קדש אך המעבר מתאפשר הודות למדרגות שיש במקום. - http://goo.gl/maps/OVdlM

לידע כללי, ניתן להגיע גם מרכבת מרכז תל אביב למקום זה באמצעות קווים 40/42/141/142 דן ו75/76/524/525/531 אגד.

המון תודה:)

7/22/33/40/42/52/141/142/366 דן, 75/76/524/525/531 אגד ו137 של קווים.

מכולם יש לרדת לאחר שתי תחנות בקניון איילון. בעצם מדובר על כל קו שעוצר ברכבת בני ברק... כולם עוברים בקניון איילון.

מפה המציגה את ההליכה מתחנת בני ברק לרחוב ברוך הירש 14. יש לשים לב שבמפה לא מוצג שיש מעבר בין רכבת בני ברק לגשר מבצע קדש אך המעבר מתאפשר הודות למדרגות שיש במקום. - http://goo.gl/maps/OVdlM

לידע כללי, ניתן להגיע גם מרכבת מרכז תל אביב למקום זה באמצעות קווים 40/42/141/142 דן ו75/76/524/525/531 אגד.
המון תודה:)

צריכה עזרה בנוגע לנסיעה בתוך ירושלים:)

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אני צריכה להגיע מפיקוד מרכז לרחוב עם ועולמו בגבעת שאול, איך הכי מומלץ שאעשה זאת?

olli3

New member
מנהל
45 למחנה יהודה (אגריפס) ומשם 8א/74/75.

אני צריכה להגיע מפיקוד מרכז לרחוב עם ועולמו בגבעת שאול, איך הכי מומלץ שאעשה זאת?
45 למחנה יהודה (אגריפס) ומשם 8א/74/75.
יורדים בכנפי נשרים פינת עם ועולמו. אפשר לנסוע מהפיקוד גם עם 25/25א שתדירים יותר, אך גם איטיים יותר עקב נסיעתם דרך פסגת זאב. גם מהם יש לרדת במחנה יהודה.

אפשר גם לרדת תחנה לפני מחנה יהודה, בכיכר הדוידקה, אני אישית הייתי מעדיף להחליף שם כי התחנה באגריפס היא תחנת עמוד מעיקה ובשעות רבות השמש שם מציקה.

על 25א/25/45 עולים מהמרכז המסחרי של נווה יעקב.

SC0RPi0NS GiRL

New member
עזרה למחר- הגעה לבסיס צריפין

שרשור הכוונה ומודיעין 06/08
עזרה למחר- הגעה לבסיס צריפין
אז ככה- אני צריכה להגיע לבסיס צריפין מחר מקריית מוצקין- איך אני עושה זאת??? מה הכי כדאי (מהר)?

תודה ויום טוב

מצב
הנושא נעול.
למעלה