‬ שרשור הכוונה ומודיעין 04/06

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

noname010

New member
הגעה מלוד לרעננה

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הגעה מלוד לרעננה
שלום,
צריכה להגיע מחר ב-9 בבוקר מלוד (קניון לוד - שד' הציונות 1) לרעננה - רח' אחוזה 88.
אני חשבתי להגיע לרכבת בלוד, ומשם לנסוע ברכבת עד תחנת סבידור מרכז ומשם לקחת קו 501 אבל אני לא בטוחה אם אכן משתלם לי.
צריכה את הדרך הכי קלה ומהירה, הלוך וחזור (חזרה בסביבות 14:00-15:00 ללוד).
תודה

olli3

New member
מנהל
אם כבר מרכבת מרכז יש קו דיי חדש וישיר לרעננה.

הגעה מלוד לרעננה
שלום,
צריכה להגיע מחר ב-9 בבוקר מלוד (קניון לוד - שד' הציונות 1) לרעננה - רח' אחוזה 88.
אני חשבתי להגיע לרכבת בלוד, ומשם לנסוע ברכבת עד תחנת סבידור מרכז ומשם לקחת קו 501 אבל אני לא בטוחה אם אכן משתלם לי.
צריכה את הדרך הכי קלה ומהירה, הלוך וחזור (חזרה בסביבות 14:00-15:00 ללוד).
תודה
מספרו 347 הווא מופעל על ידי מטרופולין.
&nbsp
אופציה מהירה נוספת היא לנסוע ברכבת להרצליה (במידה וזמן ההחלפה בת"א אינו ארוך או שלא נדרשת החלפה - איני יודע) ומתחנת הרכבת בהרצליה ממשיכים עם קווים 9 ו39. עבור קו 9 זו תחנת המוצא ולכן הלוז שלו ברור ועבור קו 39 זו תחנת ביניים. יש לשים לב שקו 39 מגיע לתחנת הרכבת בשני כיווני נסיעה שונים, עלייך לעלות על 39 בכיוון הנסיעה לכפר סבא.
&nbsp
שני קווים אלו עוקפים את מרכז הרצליה ונוסעים כמו 347.
&nbsp
עלייך לרדת מכל הקווים בתחנת "אחוזה/הגליל", היעד שלך ממוקם בדיוק ממול.
&nbsp
אופציה מהירה שלישית תהיה לעלות על 567 אגד בעזריאלי או ברכבת מרכז (על דרך בגין מעל נתיבי איילון), נסיעה של 25-30 דקות לצומת רעננה מרכז ועוד 3-5 דקות נסיעה ליעד שלך באחוזה. 567 מגיע לרכבת מרכז לאחר כ-12 דקות מרגע יציאתו ממרכזית ת"א בשעות האלו (אני מדבר מניסיון).
&nbsp
אין אופציית אוטובוסים בלבד מלוד לרעננה שתהיה טובה לטעמי.

noname010

New member
במידה ואני חוזרת עם 501 לת"א

&nbsp
אופציה מהירה נוספת היא לנסוע ברכבת להרצליה (במידה וזמן ההחלפה בת"א אינו ארוך או שלא נדרשת החלפה - איני יודע) ומתחנת הרכבת בהרצליה ממשיכים עם קווים 9 ו39. עבור קו 9 זו תחנת המוצא ולכן הלוז שלו ברור ועבור קו 39 זו תחנת ביניים. יש לשים לב שקו 39 מגיע לתחנת הרכבת בשני כיווני נסיעה שונים, עלייך לעלות על 39 בכיוון הנסיעה לכפר סבא.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
אופציה מהירה שלישית תהיה לעלות על 567 אגד בעזריאלי או ברכבת מרכז (על דרך בגין מעל נתיבי איילון), נסיעה של 25-30 דקות לצומת רעננה מרכז ועוד 3-5 דקות נסיעה ליעד שלך באחוזה. 567 מגיע לרכבת מרכז לאחר כ-12 דקות מרגע יציאתו ממרכזית ת"א בשעות האלו (אני מדבר מניסיון).
&nbsp
איפה התחנה הכי קרובה לאחוזה 88?

olli3

New member
מנהל
ולמה שלא תחזרי עם 347? מיותר לחרוש את מרכז הרצליה עם 501...

איפה התחנה הכי קרובה לאחוזה 88?
ולמה שלא תחזרי עם 347? מיותר לחרוש את מרכז הרצליה עם 501...
אלא אם כן זה לאחר גמר הפעילות של 347.

דווקא יש אופציה אוטובוסית לא רעה וזו כנראה גם האופציה הזולה

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
ביותר והיתרון הגדול שלה: היא עוקפת את תל אביב.
לנסוע עם 475, 249 או 244 עד צומת הטייסים. להחליף ל 947 או 950 עד צומת רעננה . ולהמשיך מצומת רעננה עם שלל קווים שנוסעים משם לאורך אחוזה (29, 39, 501, 531, 551, 47 ויש עוד).
האופציה היחידה שלדעתי עדיפה עליה היא לנסוע ברכבת מלוד להרצליה (רוב הרכבות מלוד לכוון צפון מגיעות להרצליה).

olli3

New member
מנהל
ברור שיש, אבל תסתמך על התדירות של 947 באמצע מסלול?

ביותר והיתרון הגדול שלה: היא עוקפת את תל אביב.
לנסוע עם 475, 249 או 244 עד צומת הטייסים. להחליף ל 947 או 950 עד צומת רעננה . ולהמשיך מצומת רעננה עם שלל קווים שנוסעים משם לאורך אחוזה (29, 39, 501, 531, 551, 47 ויש עוד).
האופציה היחידה שלדעתי עדיפה עליה היא לנסוע ברכבת מלוד להרצליה (רוב הרכבות מלוד לכוון צפון מגיעות להרצליה).
ברור שיש, אבל תסתמך על התדירות של 947 באמצע מסלול?
על 244/249/475 אין בעיה לעלות, אבל אל תשכח שמדובר בשעות בוקר, הפניה שמאלה בצומת אל על פקוקה ואם מפספסים את 947 ונאלצים להמתין לבא, זה כבר מוריד את כל הכדאיות בנסיעה שכזאת. אישית למרות שאיני חובב רכבות, הרכבת כאן (במידה וגם קרובים אליה בלוד) הופכת להיות אופציה עדיפה לטעמי והייתי בוחר בה לנסיעה שכזו.
&nbsp
כתבתי את זה (את הנסיעה דרך הטייסים) תחילה ואז מחקתי כי לא חשבתי שזה יהיה יעיל.
&nbsp
עוד אופציה לשיקולה :)

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

איך להגיע ממחלף גהה לרמת אפעל?

olli3

New member
מנהל
אם אתה רוצה אוטובוס שנכנס לרמת אפעל, קח 164
של אגד עד אלוף שדה, ומשם 135 של דן. כדאי לבדוק קודם את התדירות של 135 באתר דן, ולראות שהאוטובוס אכן נכנס לרמת אפעל, כי יש נסיעות שלא.
ממסוף אלוף שדה גם 65 של דן נכנס בשעות מסויימות לרמת אפעל.
כמו כן ניתן להשתמש כמובן גם עם 55 של קווים, 65/104/135 של דן כדי להגיע לכניסה לרמת אפעל ואפשר גם ללכת ברגל אם רוצים ממסוף אלוף שדה לרמת אפעל אם לא רוצים לשלם פעמיים ואין רב (ברב קו נסיעות המשך ללא תשלום).

מצב
הנושא נעול.
למעלה