‬ שרשור הכוונה ומודיעין 04/01-03/01

מצב
הנושא נעול.

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מוניות שירות מכפר סבא לתל אביב
יש מוניות שירות ביום שישי בלילה מכפר סבא תל אביב?

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

hila3000

New member
מוניות שירות מתל אביב בשבת

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

היי,
אני צריכה להגיע להרצליה מתל אביב מחר, יום שבת בבוקר.
אתם יודעים אילו מוניות שירות פועלות (אזור עזריאלי), זמני פעילות, ולאן מגיעות (כמה שיותר צפונה מתל אביב/להרצליה)?

אשמח למענה (מהיר, אם אפשר :))

תודה רבה
הילה

אוהד11

New member
יש מוניות שרות לנתניה ולחיפה עד מחלף הסירה

היי,
אני צריכה להגיע להרצליה מתל אביב מחר, יום שבת בבוקר.
אתם יודעים אילו מוניות שירות פועלות (אזור עזריאלי), זמני פעילות, ולאן מגיעות (כמה שיותר צפונה מתל אביב/להרצליה)?

אשמח למענה (מהיר, אם אפשר :))

תודה רבה
הילה
(צומת הכניסה להרצליה)

hila3000

New member
בטוח? כי התקשרתי למוניות השרון ו..

(צומת הכניסה להרצליה)
הוא אמר שהמוניות שירות הן לנתניה ולא הרצליה (אם היו עוברים במחלף הסירה אני מניחה שהיה מציין את זה).
אז מוניות שירות לנתניה בוודאות עוברת במחלף הסירה? והן יוצאות מנמיר?

משה343

New member
הסדרן אמר לך שלא להרצליה כי לא נכנס להרצליה..

הוא אמר שהמוניות שירות הן לנתניה ולא הרצליה (אם היו עוברים במחלף הסירה אני מניחה שהיה מציין את זה).
אז מוניות שירות לנתניה בוודאות עוברת במחלף הסירה? והן יוצאות מנמיר?
למה שיציין את מחלף הסירה אם אם שאלת על הגעה להרצליה ?

hila3000

New member
כי מחלף הסירה זה מרחק הליכה מהרצליה פיתוח

למה שיציין את מחלף הסירה אם אם שאלת על הגעה להרצליה ?
כי מחלף הסירה זה מרחק הליכה מהרצליה פיתוח
והרצליה פיתוח, מבחינתי לפחות, זה גם הרצליה...

yazzon

New member
ביום ראשון: מר"ג להרצליה פיתוח

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

ביום הראשון הקרוב אני צריך להגיע בבוקר להרצליה פיתוח
מוצא: אבא הילל פינת התקווה בר"ג
יעד: מדינת היהודים, הרצליה.

בדקתי בשני אתרים וקבלתי שתי אפשרויות שונות

1. לפי bus.gov.il יש לקחת 531 של אגד עד לצומת ראשונים ברמת השרון (איפה זה בכלל? יש נקודת ציון מיוחדת לזיהוי המקום?) ולהחליף לקו 25 של מטרופולין. משך הנסיעה 1:10

2. לפי google יש לקחת 66 או 166 של דן לארלוזורוב ושם להחליף לקו
90 של מטרופולין. זמן הגעה 46 דקות

איזו אפשרות עדיפה מבחינת זמן ההגעה ונוחות החלפת האוטובוס? האם זמני ההגעה ראליים?
חשבתי על אופציה נוספת: להגיע ברכבת להרצליה ולקחת שאטל לאזור התעשייה. האם זו אופציה סבירה? האם אפשר לסמוך על שאטלים? אני מניח שהם די עמוסים בבוקר.

אודה מאוד על התשובות

hila3000

New member
תשובות :]

1. לפי bus.gov.il יש לקחת 531 של אגד עד לצומת ראשונים ברמת השרון (איפה זה בכלל? יש נקודת ציון מיוחדת לזיהוי המקום?) ולהחליף לקו 25 של מטרופולין. משך הנסיעה 1:10

איזו אפשרות עדיפה מבחינת זמן ההגעה ונוחות החלפת האוטובוס? האם זמני ההגעה ראליים?
חשבתי על אופציה נוספת: להגיע ברכבת להרצליה ולקחת שאטל לאזור התעשייה. האם זו אופציה סבירה? האם אפשר לסמוך על שאטלים? אני מניח שהם די עמוסים בבוקר.

אודה מאוד על התשובות
כאחת שנוסעת יום יום מתל אביב עזריאלי להרצליה מדינת היהודים :) -
קו 90 מגיע ממש למדינת היהודים, אז עדיף אותו.
קו 25 של מטרופולין, לא ראיתי אותו בסביבה של מדינת היהודים בכלל (קווים פנימיים שיש שם זה 13, 11, 29, 27.. 25? לא ראיתי)
עוד אופציית הגעה זה לקחת מאבא הלל לעזריאלי (לחזור אחורה כביכול, אבל זה ממש רק כמה תחנות, ויש אוטובוסים כל הזמן אז אין מה לחכות), ומעזריאלי קו 501 למחלף הסירה (רבע שעה הליכה ממדינת היהודים) או אופציה עדיפה יותר - קווים 852 ו-872 לצומת הרצליה (אקדיה), ומשם זה 7 דקות הליכה למדינת היהודים (מדוד מדי יום :)).
לגבי האופציה של הרכבת שהזכרת - אם לא איכפת לך ללכת, זה בערך 20-25 דקות הליכה מהרכבת למדינת היהודים (גם זה יצא לי לעשות פעם או פעמיים), אז אם יהיה מזג אוויר טוב ביום ראשון, למה לא :)

yazzon

New member
את צודקת, המספר הנכון של הקו 27

קו 25 של מטרופולין, לא ראיתי אותו בסביבה של מדינת היהודים בכלל (קווים פנימיים שיש שם זה 13, 11, 29, 27.. 25? לא ראיתי)
עוד אופציית הגעה זה לקחת מאבא הלל לעזריאלי (לחזור אחורה כביכול, אבל זה ממש רק כמה תחנות, ויש אוטובוסים כל הזמן אז אין מה לחכות), ומעזריאלי קו 501 למחלף הסירה (רבע שעה הליכה ממדינת היהודים) או אופציה עדיפה יותר - קווים 852 ו-872 לצומת הרצליה (אקדיה), ומשם זה 7 דקות הליכה למדינת היהודים (מדוד מדי יום :)).
לגבי האופציה של הרכבת שהזכרת - אם לא איכפת לך ללכת, זה בערך 20-25 דקות הליכה מהרכבת למדינת היהודים (גם זה יצא לי לעשות פעם או פעמיים), אז אם יהיה מזג אוויר טוב ביום ראשון, למה לא :)
ראשית, תודה על התשובות.
בנוסף, האם יצא לך להשתמש בשאטל מתחנת הרכבת?

hila3000

New member
לא יצא לי להשתמש בשאטל

ראשית, תודה על התשובות.
בנוסף, האם יצא לך להשתמש בשאטל מתחנת הרכבת?
לא יצא לי להשתמש בשאטל
אז לא יודעת מה התדירות שלו וכו', אבל למזלך יש לך מספיק אופציות אחרות להתבסס עליהן, אם לא תרצה להתבסס על השאטל :]

down under

New member
לקצה המזרחי של רח' מדינת היהודים

לקצה המזרחי של רח' מדינת היהודים
מהרכבת של הרצליה זה לא 20 עד 25 דקות הליכה אלא 10 עד 12 דקות ובהליכה לא איטית אבל גם ממש לא מהירה ובטח שלא ריצה.
עשיתי זאת פעמיים שלוש בעברי.
לקצה היותר רחוק של רח' מדינת היהודים, היכן שנגמר כבר אזוה"ת ומתחילות הוילות של הרצליה קיפוח, אופס, פיתוח, זה אכן 20 עד 25 דקות הליכה.

olli3

New member
מנהל
סע עם 66 לפנקס פינת נמיר ועבור לנמיר.

אודה מאוד על התשובות
מנמיר אתה ממשיך עם 90 של מטרופולין או 852/872 של אגד או 605 של נתיב אקספרס.

קו 90 נתקע בפקק של מחלף הסירה. כמו כן הוא איטי יותר מכיוון שהוא עוצר בכל תחנה בדרך. 605,852,872 מבצעים איסוף בלבד בתל אביב ויש להם פחות תחנות בדרך להרצליה והם לא יורדים במחלף הסירה ולכן הם מהירים יותר.

מבחינת תשלום: כשאתה עולה על 66, אם יש לך רב קו, עליך להגיד לנהג לפני שאתה מניח את כרטיס הרב קו על מכונת הכרטוס שהיעד שלך הוא הרצליה. הוא צריך לחייב אותך על 10.90 שח וכך נסיעת ההמשך שלך תהיה ללא תשלום נוסף בקווים 90,852,872 בלבד. קו 605 אינו כלול בהסדר אך הוא זול יותרר לנסיעה בודדת. קרי משתלם יותר אם אין לך רב קו.

yazzon

New member

מנמיר אתה ממשיך עם 90 של מטרופולין או 852/872 של אגד או 605 של נתיב אקספרס.

קו 90 נתקע בפקק של מחלף הסירה. כמו כן הוא איטי יותר מכיוון שהוא עוצר בכל תחנה בדרך. 605,852,872 מבצעים איסוף בלבד בתל אביב ויש להם פחות תחנות בדרך להרצליה והם לא יורדים במחלף הסירה ולכן הם מהירים יותר.

מבחינת תשלום: כשאתה עולה על 66, אם יש לך רב קו, עליך להגיד לנהג לפני שאתה מניח את כרטיס הרב קו על מכונת הכרטוס שהיעד שלך הוא הרצליה. הוא צריך לחייב אותך על 10.90 שח וכך נסיעת ההמשך שלך תהיה ללא תשלום נוסף בקווים 90,852,872 בלבד. קו 605 אינו כלול בהסדר אך הוא זול יותרר לנסיעה בודדת. קרי משתלם יותר אם אין לך רב קו.

לא ידעתי שאני צריך ליידע את הנהג מראש. חשבתי שהחיוב על תעריף משולב הוא אוטומטי. תודה על ההסבר

olli3

New member
מנהל
בכיף, ואם הנהג לא יודע איך לעשות את זה>>>

לא ידעתי שאני צריך ליידע את הנהג מראש. חשבתי שהחיוב על תעריף משולב הוא אוטומטי. תודה על ההסבר
תגיד לו שישנה את מספר הקו (לא קוד) ל444 ואז תיפתח לו במכונת הכרטוס אופציה לחייב על נסיעה לאיזור השרון (החיוב מתבצע תחת קוד 44). אח"כ הוא צריך להחזיר את מספר הקו ל66 כמובן...

רק בדן זה כל כך מסובך לתפעול הנהג בקטע הזה. בשאר החברות פשוט מופיע להם האופציות השונות והנהג צריך לאשר את האופציה הרצויה שהנוסע אומר לו (אלא אם כן יש אופציה אחת בלבד כמו קו שנוסע רק בתוך איזור השרון או רק בתוך איזור גוש דן).

מצד שני, זה גורם לעליה מהירה של כל הנוסעים, כי בדן פשוט מניחים את הרב קו והוא נותן אור ירוק והנהג לא מתערב בכלום, זה מהיר יותר לקליטת הנוסעים.

yazzon

New member
לשרשור הכוונה, אבל בכל זאת

תגיד לו שישנה את מספר הקו (לא קוד) ל444 ואז תיפתח לו במכונת הכרטוס אופציה לחייב על נסיעה לאיזור השרון (החיוב מתבצע תחת קוד 44). אח"כ הוא צריך להחזיר את מספר הקו ל66 כמובן...

רק בדן זה כל כך מסובך לתפעול הנהג בקטע הזה. בשאר החברות פשוט מופיע להם האופציות השונות והנהג צריך לאשר את האופציה הרצויה שהנוסע אומר לו (אלא אם כן יש אופציה אחת בלבד כמו קו שנוסע רק בתוך איזור השרון או רק בתוך איזור גוש דן).

מצד שני, זה גורם לעליה מהירה של כל הנוסעים, כי בדן פשוט מניחים את הרב קו והוא נותן אור ירוק והנהג לא מתערב בכלום, זה מהיר יותר לקליטת הנוסעים.
לשרשור הכוונה, אבל בכל זאת
הנדסת אנוש גרועה ביותר. מי שהוא לא ביצע ניתוח כראוי של התהליך.
מצד שני, וכמו שכתבתי, כל ההתערבות הידנית הזאת מיותרת. מסלקה מרכזית, שתקום כבר (!), אמורה לטפל בכל העניינים האלה: לנתח פעילות יומית של הנוסע ולתת לו את התעריף הטוב ביותר בדיעבד.

מאיה7676

New member
איך מגיעים לירפא 112?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

איך מגיעים לירפא 112?
היי,
אני צריכה להגיע לירפא 112 למיונים לחיל האוויר ואין לי מושג איך מגיעים לשם...
אם אני יורדת במסוף דן, תל השומר (איפה שיורדים בצו ראשון), אני צריכה לקחת משם קו 2 של קווים שלוקח ללשכת הגיוס? איפה לרדת? לאן ללכת משם?
אני ממש מבולבלת ואין לי מושג איך להגיע לשם, בבקשה תעזרו.
(אם זה משנה - אני יוצאת מכפר סבא ולפי מה שהבנתי לוקחת את קו 564 למסוף דן, תל השומר... אבל איך אני מגיעה משם לירפא? )
תודה רבה מראש (-:

olli3

New member
מנהל
אין צורך בקו נוסף ממסוף תל השומר. וגם קו 640

איך מגיעים לירפא 112?
היי,
אני צריכה להגיע לירפא 112 למיונים לחיל האוויר ואין לי מושג איך מגיעים לשם...
אם אני יורדת במסוף דן, תל השומר (איפה שיורדים בצו ראשון), אני צריכה לקחת משם קו 2 של קווים שלוקח ללשכת הגיוס? איפה לרדת? לאן ללכת משם?
אני ממש מבולבלת ואין לי מושג איך להגיע לשם, בבקשה תעזרו.
(אם זה משנה - אני יוצאת מכפר סבא ולפי מה שהבנתי לוקחת את קו 564 למסוף דן, תל השומר... אבל איך אני מגיעה משם לירפא? )
תודה רבה מראש (-:
יביא אותך מכפר סבא לתל השומר. קו 640 מופעל על ידי חברת קווים.

את נכנסת בש.ג. הסמוך למסוף והש.ג. כבר יגיד לך לאן ללכת. ולא ממש לא הולכים הרבה ברגל אלא כמה דקות בלבד.

בחזור, אם אין 564 ואין 640 (לשים לב שיש נסיעות שלא נכמסות לכפר סבא, הצטיידי בלוז מראש). אם אין, אז את נוסעת עם קו 70 של דן לצומת גהה שם מתחת לגשר יש תחנת אוטובוס וממנה את עולה על קו 567 של אגד, ישיר לכפר סבא. שני הקווים תדירים.

olli3

New member
מנהל
וכדאי שתכירי את האתר הבא

יביא אותך מכפר סבא לתל השומר. קו 640 מופעל על ידי חברת קווים.

את נכנסת בש.ג. הסמוך למסוף והש.ג. כבר יגיד לך לאן ללכת. ולא ממש לא הולכים הרבה ברגל אלא כמה דקות בלבד.

בחזור, אם אין 564 ואין 640 (לשים לב שיש נסיעות שלא נכמסות לכפר סבא, הצטיידי בלוז מראש). אם אין, אז את נוסעת עם קו 70 של דן לצומת גהה שם מתחת לגשר יש תחנת אוטובוס וממנה את עולה על קו 567 של אגד, ישיר לכפר סבא. שני הקווים תדירים.
וכדאי שתכירי את האתר הבא
www.bus.gov.il באתר זה תוכלי לקבל צידע על כל אמצעי התחבורה הציבורית בישראל. כל חברות האוטובוסים והרכבות כבר שם.

אופציה ממולצת נוספת היא מפות גוגל, בהן ניתן לחפש מידע על תחבורה ציבורית על ידי הזנת נקודת מוצא ונקודת יעד.

מאיה7676

New member
תודה רבה רבה! :)

וכדאי שתכירי את האתר הבא
www.bus.gov.il באתר זה תוכלי לקבל צידע על כל אמצעי התחבורה הציבורית בישראל. כל חברות האוטובוסים והרכבות כבר שם.

אופציה ממולצת נוספת היא מפות גוגל, בהן ניתן לחפש מידע על תחבורה ציבורית על ידי הזנת נקודת מוצא ונקודת יעד.
תודה רבה רבה! :)
עזרת לי מאוד, תודה ! (-:

מצב
הנושא נעול.
למעלה