‬ שרשור הכוונה ומודיעין 03/05

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

טיפ_טיפ

New member
מר"ג לרעננה

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מר"ג לרעננה
מה הדרך המהירה ביותר להגיע מר"ג לרעננה? (כולל מוניות שירות)
מוצא: רחוב הרא"ה פינת יצחק רבין או צומת אלוף שדה
יעד: רחוב דפנה 9 רעננה.
תודה רבה ושבוע טוב

felixr

New member
זה לא לא לא, לא כולל שירות

מר"ג לרעננה
תודה רבה ושבוע טוב

מצומת יצחק רבין / אלוף שדה לוקחים קו 55 עד לרחוב על פרשת דרכים.
משם הליכה קצרה בכיוון צפון-מזרח עד לתחנות שעל דרך נמיר (כיוון צפון) הצמודות לחניון הרכבת.
עולים על קו 347, המגיע ליעד.
יש לשים לב כי התדירות של 347 נמוכה.

טיפ_טיפ

New member
תודה רבה!

מצומת יצחק רבין / אלוף שדה לוקחים קו 55 עד לרחוב על פרשת דרכים.
משם הליכה קצרה בכיוון צפון-מזרח עד לתחנות שעל דרך נמיר (כיוון צפון) הצמודות לחניון הרכבת.
עולים על קו 347, המגיע ליעד.
יש לשים לב כי התדירות של 347 נמוכה.
תודה רבה!
אתה יודע כמה זמן נסיעה?

olli3

New member
מנהל
זה לא מהיר כל כך, יש דרכים עדיפות לנסיעה לטעמי.

תודה רבה!
אתה יודע כמה זמן נסיעה?
אבל זה כבר תלוי בשעת ההגעה הרצויה שלך ליעד.
&nbsp
תוכל לעלות על 640 של קווים מבר אילן (כביש גהה), לשם הגעה לשם תוכל לעלות על 39 דן מהרא"ה פינת בן גוריון למסוף עמידר, שם עוברים לגשר בר אילן (עוברים לצד השני) וממשיכים עם 640 של קווים.
&nbsp
בשעות הבוקר יש רק שתי נסיעות לקו 640, אחת יוצאת מתל השומר בשעה 6:00 והשנייה ב6:45 - שתיהן מגיעות לצומת רעננה מרכז ומשם ניתן להמשיך עם קו 7 או 18 של מטרופולין לאיזור התעשיה ברעננה.
&nbsp
בשעות הצהרים ואחה"צ יש נסיעות של 640 שמגיעות לצומת רעננה צפון (בסמוך לאיזור התעשיה) משם אפשר להתקדם רגלית לוייצמן פינת התדהר ולהמשיך משם עם כל הקווים שנכנסים לאיזור התעשיה בעצם.
&nbsp
אם השעות של 640 לא מתאימות, יש לנסוע עם 68 של קווים, 70 דן ו164/165 אגד למחלף גהה ושם יש להחליף ל567 אגד בכיוון הנסיעה לכפר סבא. תחנת 567 נמצאת מתחת לגשר של מחלף גהה. יורדים ממנו בצומת רעננה מרכז (התחנה נקראת בכיוון הזה טשרינחובסקי - בית משפט השלום כפר סבא), נכנסים למסוף וממשיכים עם 7/18 מטרופולין לאיזור התעשיה.
&nbsp
לגבי קו 347, לוקח לו 30-40 דקות להגיע לרכבת מרכז מרגע שהוא יוצא מהתחנה המרכזית בתל אביב. כמה לוקח לו עד איזור התעשיה איני יודע אך אם כבר בוחרים להשתמש בו, עדיף לנסוע עם 56 של קווים (מדרך אלוף שדה פינת יצחק רבין) עד ללונדון מינסטור, עוברים לצד השני וממשייכם משם עם 347. לחילופין ניתן לנסוע עם 56 של קווים ועם 472 של דן עד לרכבת השלום (עזריאלי) לעבור לתחנות שעל דרך בגין בצד של עזריאלי ולנסוע עם אחד מהקווים 71/171/271/274/222/270/501 אגד לנסיעה של תחנה אחת לרכבת מרכז ושם להחליף ל347.
&nbsp
על קו 270 ניתן לעלות מאותה התחנה בה יורדים מ56/472 (פתח תחנת הרכבת השלום) אבל יש לו רק 3 נסיעות ביום. אם במקרה אתה רואה אותו מגיע, המתן לו, אחרת יש ללכת לדרך בגין.

טיפ_טיפ

New member
תודה אולי!

אבל זה כבר תלוי בשעת ההגעה הרצויה שלך ליעד.
&nbsp
תוכל לעלות על 640 של קווים מבר אילן (כביש גהה), לשם הגעה לשם תוכל לעלות על 39 דן מהרא"ה פינת בן גוריון למסוף עמידר, שם עוברים לגשר בר אילן (עוברים לצד השני) וממשיכים עם 640 של קווים.
&nbsp
בשעות הבוקר יש רק שתי נסיעות לקו 640, אחת יוצאת מתל השומר בשעה 6:00 והשנייה ב6:45 - שתיהן מגיעות לצומת רעננה מרכז ומשם ניתן להמשיך עם קו 7 או 18 של מטרופולין לאיזור התעשיה ברעננה.
&nbsp
בשעות הצהרים ואחה"צ יש נסיעות של 640 שמגיעות לצומת רעננה צפון (בסמוך לאיזור התעשיה) משם אפשר להתקדם רגלית לוייצמן פינת התדהר ולהמשיך משם עם כל הקווים שנכנסים לאיזור התעשיה בעצם.
&nbsp
אם השעות של 640 לא מתאימות, יש לנסוע עם 68 של קווים, 70 דן ו164/165 אגד למחלף גהה ושם יש להחליף ל567 אגד בכיוון הנסיעה לכפר סבא. תחנת 567 נמצאת מתחת לגשר של מחלף גהה. יורדים ממנו בצומת רעננה מרכז (התחנה נקראת בכיוון הזה טשרינחובסקי - בית משפט השלום כפר סבא), נכנסים למסוף וממשיכים עם 7/18 מטרופולין לאיזור התעשיה.
&nbsp
לגבי קו 347, לוקח לו 30-40 דקות להגיע לרכבת מרכז מרגע שהוא יוצא מהתחנה המרכזית בתל אביב. כמה לוקח לו עד איזור התעשיה איני יודע אך אם כבר בוחרים להשתמש בו, עדיף לנסוע עם 56 של קווים (מדרך אלוף שדה פינת יצחק רבין) עד ללונדון מינסטור, עוברים לצד השני וממשייכם משם עם 347. לחילופין ניתן לנסוע עם 56 של קווים ועם 472 של דן עד לרכבת השלום (עזריאלי) לעבור לתחנות שעל דרך בגין בצד של עזריאלי ולנסוע עם אחד מהקווים 71/171/271/274/222/270/501 אגד לנסיעה של תחנה אחת לרכבת מרכז ושם להחליף ל347.
&nbsp
על קו 270 ניתן לעלות מאותה התחנה בה יורדים מ56/472 (פתח תחנת הרכבת השלום) אבל יש לו רק 3 נסיעות ביום. אם במקרה אתה רואה אותו מגיע, המתן לו, אחרת יש ללכת לדרך בגין.
תודה אולי!

טיפ_טיפ

New member
כמה זה במונית?

מר"ג לרעננה
תודה רבה ושבוע טוב
כמה זה במונית?
בשעות האלה
1200-1300
מונה? מחיר?

arps

New member
מרכבת בנימינה לבית החולים שניידר?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

1) מרכבת בנימינה לבית החולים שניידר?
2) מרכבת תא מרכז לבית חולים שניידר?

תודה רבה רבה רבה!!!!

פעם ביום בסביבות 7 בבוקר יש את קו 871 של אגד שמגיע מבנימינה

1) מרכבת בנימינה לבית החולים שניידר?
2) מרכבת תא מרכז לבית חולים שניידר?

תודה רבה רבה רבה!!!!
לבילינסון / הקניון הגדול (שניידר סמוך לבילינסון ברחוב קפלן בפ"ת).
אבל זה קו מאסף כך שבכל מקרה הדרך העדיפה היא לנסוע ברכבת לתל אביב.
ברחוב על פרשת דרכים מול רכבת מרכז עובר קו 82 של דן שמגיע עד לשניידר.
אפשר גם לרדת בתחנת ת"א האוניברסיטה. לצאת מהתחנה לכוון המסוף המערבי (לכוון האוניברסיטה) ולקחת משם את קו 49 של דן שמגיע לבילינסון. מהתחנה בבילינסון אפשר ללכת ברגל או ליסוע תחנה אחת עם אחד מהקווים 82, 92 של דן או 10, 22, 98 של קווים.
אם אתה משתמש באפליקציית זמן אמת, אתה יכול לבדוק האם 49 אמור לצאת בקרוב ולפי זה להחליט באיזו תחנה לרדת.

Ofekalef1

New member
לא צריך אפליקציית זמן אמת, אפשר להדפיס לו"ז, זו תחנת המוצא

אפשר גם לרדת בתחנת ת"א האוניברסיטה. לצאת מהתחנה לכוון המסוף המערבי (לכוון האוניברסיטה) ולקחת משם את קו 49 של דן שמגיע לבילינסון. מהתחנה בבילינסון אפשר ללכת ברגל או ליסוע תחנה אחת עם אחד מהקווים 82, 92 של דן או 10, 22, 98 של קווים.
אם אתה משתמש באפליקציית זמן אמת, אתה יכול לבדוק האם 49 אמור לצאת בקרוב ולפי זה להחליט באיזו תחנה לרדת.
לא צריך אפליקציית זמן אמת, אפשר להדפיס לו"ז, זו תחנת המוצא

arps

New member
אני רואה שהתדירות של קו 82

היא גבוהה יחסית (כל 10-12 דקות) ולכן באמת עדיף לקחת רכבת לתל אביב מרכז ומשם לקחת אותו, יש לך שמץ מה הזמן נסיעה מתא לבלינסון באמצעות 82?

שוב המון תודה!

olli3

New member
מנהל
עדיף 49, פשוט מסתכלים מתי הרכבת מגיעה לתחנת האוניברסיטה

היא גבוהה יחסית (כל 10-12 דקות) ולכן באמת עדיף לקחת רכבת לתל אביב מרכז ומשם לקחת אותו, יש לך שמץ מה הזמן נסיעה מתא לבלינסון באמצעות 82?

שוב המון תודה!
עדיף 49, פשוט מסתכלים מתי הרכבת מגיעה לתחנת האוניברסיטה
ובודקים אם יש 49 שמתאים. התדירות של 82 היא מה שנקרא על הנייר כי ברוב המקרים מה שקורה זה שה מגיעים בזוגות ובשלשות יחדיו לרכבת מרכז ולכן כבר עדיף לצאת מתחנת הרכבת ביציאת הבורסה (רמת גן), לפנות שמאלה ביציאה מהגשר לדרך ז'בוטינסקי, מגיעים לעוד גשר להולכי רגל, עוברים לצד השני ומהתחנה שם אפשר להמשיך עם קו 1 התדיר של דן לבלינסון.
&nbsp
אם יוצאים ביציאת ת"א, כבר עדיף לעבור לדרך בגין (מעל נתיבי איילון) ולהמשיך משם עם 1/50/51 דן או עם 641 המהיר של קווים.

אם אתה נוסע בשעות הבוקר או הצהריים המוקדמות ומעוניין לחסוך

שוב המון תודה!
אם אתה נוסע בשעות הבוקר או הצהריים המוקדמות ומעוניין לחסוך
בהחלפה או בהליכה, אני בכל זאת ממליץ לנסוע עם 82 שמגיע ממש עד לשניידר. בשעות הללו הנסיעה מת"א לפ"ת די מהירה וגם 82 לא מתעכב בתל אביב.
כל הקווים האחרים מת"א שצויינו (49, 1, 50, 51, 641) מגיעים לבילינסון אבל לא לשניידר. אם תבחר לנסוע ב-1, 50, 51 או 641 הזמן שאולי ייחסך לך בהמתנה (בגלל תדירות גבוהה יותר) יוחזר כשתגיע לבילינסון בזמן הליכה או המתנה ונסיעה בעוד אוטובוס.
לכן, לדעתי 82 עדיף על 1, 50, 51 ונשארות האופציות של 82 ו 49. אם אתה מגיע לתחנת האוניברסיטה בסמוך לזמן יציאת האוטובוס - 49 כנראה יהיה מהיר יותר מ-82 (זמן הנסיעה של שניהם יהיה בסביבות 25 דקות.
בשעות אחר הצהריים (שעות העומס בכיוון הזה) אני בכלל לא ממליץ לנסוע עם 49, כי בשעות הללו יש עומס רב בכביש 5 לכוון מזרח ולקווים האחרים יש יתרון של נת"צ בז'בוטינסקי. בשעות אלה האופציה העדיפה היא קו 1 עד בילינסון ולעלות עליו בתחנה שמול הבורסה.

roe10

New member
הגעה לרחוב שבזי ביהוד - משרדי HP

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום,
רציתי לשאול איך הכי נוח להגיע מבאר שבע לכתובת שציינתי או לאיזור?
&nbsp
ובנוסף איך הכי נוח להגיע לשם מהוד השרון?
&nbsp
תודה

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

שלום,
&nbsp
&nbsp
תודה
תשובות>>>
מבאר שבע הכי נוח עם קו 669 מטרופולין, קו ישיר דרך כביש 6 למחלף מסובים. במחלף מסובים עוברים לצד של כיוון הנסיעה מזרחה (ליהוד) ועולים על 37 של קווים ליהוד. יורדים בתחנת מוהליבר/נורדאו והיעד שלך ממש שם. במידה ו37 בדיוק עבר ניתן לנסוע עם 244/268 אגד ו475 של קווים עד לתחנה הנקראת "כביש 461/א.ת. יהוד", עוברים לצד השני, נכנסים לרחוב אלטלף ושמאלה בכיכר לשבזי.
&nbsp
אם אין 669, ניתן לנסוע עם 370 מטרופולין ולרדת ממנו במחלף לה גווארדיה (לפני שהוא עולה למרכזית תל אביב). איך שאתה יורד אתה עובר לצד השני של הכביש (הגשר) וממשיך משם עם 37 או 475 של קווים ליהוד. במקרה הזה 475 מהיר יותר כי בתל אביב הוא מבצע איסוף בלבד. הוא גם נוח יותר כי מדובר בנסיעה באוטובוס בין עירוני.
&nbsp
אופציית רכבת: פעם ביום יש רכבת שעוצרת בנתב"ג, מנתב"ג ניתן להמשיך בקו 5 של אגד לצומת אל על ושם להחליף ל244/268 אגד ו201/475 של קווים לכניסה לאיזור התעשיה ביהוד. נסיעת ההמשך בקווים 244/268 בלבד תהיה ללא תשלום במידה ותבקש מהנהג של קו 5 נסיעת המשך לקווים אלו.
&nbsp
מהוד השרון: קו 947 אגד עד לצומת הטייסים, משם אפשר להחליף לכל קו שנוסע לכיוון תל אביב/יהוד לנסיעה של תחנה אחת (עם 78 של קווים לשתי תחנות כי הוא מגיע עד היעד שלך). אפשר גם ללכת ברגל, הליכה של 15 דקות (מניסיון).
&nbsp
בנסיעה מהוד השרון לאיזור התעשיה ביהוד, בשימוש ברב קו תוכל לשלם עבור כל קטע הנסיעה הזה. התשלום צריך להתבצע בקוד 44 וכך המעבר בין 947 לשאר הקווים יהיה ללא תשלום נוסף.
&nbsp

סנוי

New member
מב"ש - דרך תחנה מרכזית חדשה תל אביב

שלום,
&nbsp
&nbsp
תודה
למרות שלא צויין מאיפה בב"ש ומאיפה בהוד השרון -
מבאר שבע -
קו 370 לתמח"ת, ומשם קו 37 ליהוד (רציף בקומה 7)
המשרדים של HP ממוקמים ברחוב שבזי, והתחנה שצריך לרדת בה נמצאת ממש צמוד לבניין. (מוהליבר / נורדאו) - במרכז אזור תעשייה...
לגבי גישה מהוד השרון אני לא הכי סגור על זה. מבדיקה זריזה באתר כל-קו אפשר לבדוק את כל האפשרויות - בגדול ממה שראיתי מדובר על נסיעה לפתח תקווה והחלפה לקו 78 שמחבר את פתח תקווה, יהוד ואור יהודה - והוא מגיע לאותה התחנה (מוהליבר / נורדאו)

מקווה שעזרתי
גיא

olli3

New member
מנהל
לא נכון, למה להטעות אנשים? אין צורך להגיע למרכזית תל אביב.

למרות שלא צויין מאיפה בב"ש ומאיפה בהוד השרון -
מבאר שבע -
קו 370 לתמח"ת, ומשם קו 37 ליהוד (רציף בקומה 7)
המשרדים של HP ממוקמים ברחוב שבזי, והתחנה שצריך לרדת בה נמצאת ממש צמוד לבניין. (מוהליבר / נורדאו) - במרכז אזור תעשייה...
לגבי גישה מהוד השרון אני לא הכי סגור על זה. מבדיקה זריזה באתר כל-קו אפשר לבדוק את כל האפשרויות - בגדול ממה שראיתי מדובר על נסיעה לפתח תקווה והחלפה לקו 78 שמחבר את פתח תקווה, יהוד ואור יהודה - והוא מגיע לאותה התחנה (מוהליבר / נורדאו)

מקווה שעזרתי
גיא
קודם כל יש את קו 669 הישיר שחוסך את הכניסה לתל אביב ומביא מבאר שבע ישירות למסובים. למה לנסוע מערבה עד המרכזית ואז לחזור מזרחה עם 37 שעובר גם במסובים?
&nbsp
ואם השעות של 669 לא מתאימות ומשתמשים ב37, אין סיבה להמשיך איתו עד למרכזית, להסתבך במציאת הרציף המתאים של 37 וכו' פשוט יורדים בתחנה שמחלף לה גווארידה, עוברים לצד השני וממשיכים משם עם 37 או 475.
&nbsp
מבין את הרצון לעזור, אבל אם לא ממש יודעים מה האופציות הכי טובות, כדאי להמתין שאחרים שמכירים יענו ורק אם אף אחד לא עונה במשך זמן רב, כדאי לעזור. גם אני לא מכיר הכל ובאיזורים שאני לא מכיר טוב, אני ממתין. רק אם אף אחד לא עונה אחרי כמה שעות אני מנסה לענות.

סנוי

New member
צודק שאין צורך, רק שחשבתי שזה הפתרון הכי נוח..

קודם כל יש את קו 669 הישיר שחוסך את הכניסה לתל אביב ומביא מבאר שבע ישירות למסובים. למה לנסוע מערבה עד המרכזית ואז לחזור מזרחה עם 37 שעובר גם במסובים?
&nbsp
ואם השעות של 669 לא מתאימות ומשתמשים ב37, אין סיבה להמשיך איתו עד למרכזית, להסתבך במציאת הרציף המתאים של 37 וכו' פשוט יורדים בתחנה שמחלף לה גווארידה, עוברים לצד השני וממשיכים משם עם 37 או 475.
&nbsp
מבין את הרצון לעזור, אבל אם לא ממש יודעים מה האופציות הכי טובות, כדאי להמתין שאחרים שמכירים יענו ורק אם אף אחד לא עונה במשך זמן רב, כדאי לעזור. גם אני לא מכיר הכל ובאיזורים שאני לא מכיר טוב, אני ממתין. רק אם אף אחד לא עונה אחרי כמה שעות אני מנסה לענות.
גם אני בעד כמה שפחות להסתבך ולא להיכנס למקומות מיותרים. לא הכרתי ש370 מוריד בגשר לה גארדיה למשל - פעם הוא לא היה מוריד שם למיטב זכרוני. ולגבי קו 669 - לא הכרתי.
בדרך כלל אני לא מסייע לאנשים שצריכים הכוונה כי אני לא מספיק מכיר את היעדים. אבל מאחר ואני גר ביהוד, ויש לי ניסיון בהגעה לכאן, ניסיתי לעזור במה שאני מכיר. טוף, לא נורא.

olli3

New member
מנהל
מובן ומקובל, זכור רק שהתחבורה הציבורית משתנה מעת לעת.

גם אני בעד כמה שפחות להסתבך ולא להיכנס למקומות מיותרים. לא הכרתי ש370 מוריד בגשר לה גארדיה למשל - פעם הוא לא היה מוריד שם למיטב זכרוני. ולגבי קו 669 - לא הכרתי.
בדרך כלל אני לא מסייע לאנשים שצריכים הכוונה כי אני לא מספיק מכיר את היעדים. אבל מאחר ואני גר ביהוד, ויש לי ניסיון בהגעה לכאן, ניסיתי לעזור במה שאני מכיר. טוף, לא נורא.
מובן ומקובל, זכור רק שהתחבורה הציבורית משתנה מעת לעת.
קווים חדשים נפתחים, משנים מסלולים, מוספות או מבוטלות תחנות וכו'... הצבא למשל לא יודע עדיין שקו 35 דן לא קיים מ2011 ומתעקש להכווין את חייליו דרך מרכזית ת"א ומשם קו 35 של דן לתל השומר... ככה זה כשלא מתעדכנים על שינויים.

lklk2

New member
הי,מישהו יודע כמה עולה סיור בקו 100 של דן?(הקו התיירותי)

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הי,מישהו יודע כמה עולה סיור בקו 100 של דן?(הקו התיירותי)
מאיפה יוצא?
כל כמה זמן?
באיזה ימים?
כמה זמן הסיור עצמו?
&nbsp
תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה