‬ שרשור הכוונה ומודיעין 03/03

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

צריך להגיע מכפר סבא ל א.ת פולג - נתניה

Shalom1991

New member
צריך להגיע מכפר סבא ל א.ת פולג - נתניה
תשובה
תעלה על קו 640 שעובר בתוך כפ"ס ברחוב טשרינחובסקי ומנחם בגין. וכן גם במסוף רעננה ותחנת הירידה היא מרכז מסחרי/כביש 553 - התחנה נמצאת בכניסה לאזור תעשייה רמת פולג. תחפש את הקו והלו"ז שלו (שלא יוצא כל הזמן רק מדי פעם) בקישור הבא:

http://www.bus.co.il/otobusimmvc/Line_Places_By_ID/6603188/13:05

תשובה
תעלה על קו 640 שעובר בתוך כפ"ס ברחוב טשרינחובסקי ומנחם בגין. וכן גם במסוף רעננה ותחנת הירידה היא מרכז מסחרי/כביש 553 - התחנה נמצאת בכניסה לאזור תעשייה רמת פולג. תחפש את הקו והלו"ז שלו (שלא יוצא כל הזמן רק מדי פעם) בקישור הבא:

א. על שאלות הכוונה יש להשיב רק בשרשור ההכוונה היומי
ב. האתר שהפנית אליו הוא אתר לא רשמי עם טעויות רבות. האתר שיש להשתמש בו זה אתר כל-קו של משרד התחבורה [URL]http://www.bus.gov.il[/URL]

Shalom1991

New member
א. על שאלות הכוונה יש להשיב רק בשרשור ההכוונה היומי
ב. האתר שהפנית אליו הוא אתר לא רשמי עם טעויות רבות. האתר שיש להשתמש בו זה אתר כל-קו של משרד התחבורה [URL]http://www.bus.gov.il[/URL]
סליחה אני בסך הכול רק יום אחד כאן והאתר שהבאתי אמין ב-99%
האתר של משרד התחבורה ממש מסורבל בעוד באתר שהבאתי אפשר לרשום כל שם של תחנה מבלי לדעת את שמה המלא והתקין וזה עדיין ימצא את התחנה או לפחות תחנות קרובות, בעוד שאתר משרד התחבורה ירשום לך שאין תחנה שכזאת או לפעמים יגיד לך שאין קו מקשר למרות שיש, וזה כבר קרה לי פעמיים. וכן, באתר משרד התחבורה לפעמים מסתירים קווים, כמו קווי המהדרין.

olli3

New member
מנהל
האתר של משרד התחבורה ממש מסורבל בעוד באתר שהבאתי אפשר לרשום כל שם של תחנה מבלי לדעת את שמה המלא והתקין וזה עדיין ימצא את התחנה או לפחות תחנות קרובות, בעוד שאתר משרד התחבורה ירשום לך שאין תחנה שכזאת או לפעמים יגיד לך שאין קו מקשר למרות שיש, וזה כבר קרה לי פעמיים. וכן, באתר משרד התחבורה לפעמים מסתירים קווים, כמו קווי המהדרין.
אין דבר כזה קווי מהדרין ואין קווים מוסתרים. הממשק שונה.
אתר אוטובוסים לא מתעדכן כמו שצריך ולכן כשנסיעות מבוטלות, משתנות, נוספות וכו' לוקח זמן עד שזה מופיע שם. יש גם טעויות של ממש שנתקלתי בהן לא מעט.
&nbsp
BUS.GOV.IL - יש באחת הלשוניות אפשרות להצגת קווים בין יישובים ואז יופיע לך כל קו שמקשר בין כל עיר אחת לשנייה.
&nbsp
בכלליות, אם משתמשים באתר הפרטי, כדאי לאמת את המידע לאחר מכן באתר של משרד התחבורה.

Shalom1991

New member
אין דבר כזה קווים מוסתרים? תנסה למצוא את קו 548 באתר שלהם
אם חיפשת לא מצאת קו שכזה למרות שהוא קיים.

alantan

New member
תשובה

אכן, להבא נא להמתין לשרשור ההודעה על ידינו

svety

New member
הכוונה וזמנים בתוך פתח תקווה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

בקרוב אצטרך לסוע בכל בוקר משכונת אחדות לצומת הסלע שסמוכה לסגולה.
אצטרך להיות בצומת הסלע עד השעה עשרה ל-8 בבוקר.
הדרך הכי יעילה לטעמי היא לקחת קו 25 מהתחנה הראשונה ברח' סלנט עד לתחנה שקרובה לצומת של שטמפפר, וללכת כמה מטרים עד התחנה של 62 ומשם לסוע עד צומת הסלע.
&nbsp
כמה זמן זה אמור לקחת לי? האם יש דרך יעילה יותר לעשות את הנסיעות האלו?
האם זהו אותו מסלול גם בחזור?
&nbsp
תודה

אין דרך יעילה יותר, אבל את לא חייבת 25. בשעות הללו אפשר גם

בקרוב אצטרך לסוע בכל בוקר משכונת אחדות לצומת הסלע שסמוכה לסגולה.
אצטרך להיות בצומת הסלע עד השעה עשרה ל-8 בבוקר.
הדרך הכי יעילה לטעמי היא לקחת קו 25 מהתחנה הראשונה ברח' סלנט עד לתחנה שקרובה לצומת של שטמפפר, וללכת כמה מטרים עד התחנה של 62 ומשם לסוע עד צומת הסלע.
&nbsp
כמה זמן זה אמור לקחת לי? האם יש דרך יעילה יותר לעשות את הנסיעות האלו?
האם זהו אותו מסלול גם בחזור?
&nbsp
תודה
עם 50 של דן עד התחנה אחרי העיריה ומשם ללכת לשטמפפר.
אני הייתי משריין כחצי שעה לנסיעה, למרות שסביר שהיא תיקח בפועל פחות זמן. צריך לקחת בחשבון את זמן ההמתנה ל-62 שמגיע משניידר ועושה סבוב גדול עד שמגיע לשטמפפר.
גם בחזור המסלול הוא 62 + 25 או 50. בכוון זה כדאי להחליף בתחנה המרכזית או ברחוב בר כוכבא (בבר כוכבא אפשר להחליף גם ל-50)

svety

New member
50 אכן קרוב לי יותר,

עם 50 של דן עד התחנה אחרי העיריה ומשם ללכת לשטמפפר.
אני הייתי משריין כחצי שעה לנסיעה, למרות שסביר שהיא תיקח בפועל פחות זמן. צריך לקחת בחשבון את זמן ההמתנה ל-62 שמגיע משניידר ועושה סבוב גדול עד שמגיע לשטמפפר.
גם בחזור המסלול הוא 62 + 25 או 50. בכוון זה כדאי להחליף בתחנה המרכזית או ברחוב בר כוכבא (בבר כוכבא אפשר להחליף גם ל-50)
50 אכן קרוב לי יותר,
אבל המרחק בינו ובין התחנה של 62 מתקזז עם המרחק בין התחנה שלו ושל 25

&nbsp
תודה על המענה!
&nbsp

מצב
הנושא נעול.
למעלה