‬ שרשור הכוונה ומודיעין 02/04

מצב
הנושא נעול.
אגב, בדיוק בגלל שלא כל רכבת מגיעה למשה דיין

תוכל להוסיף פרטים לגבי הקו 8 ?
אני חושבת שכרגע הכי פרקטי ומקצר יהיה בלהמשיך מאזור ב 201 או 301. יודע כמה זמן זה משם למרכז ראשון?

הרכבת היתה נלקחת בחשבון (אני אוהבת לנסוע ברכבת) אם לא הייתי חייבת לדייק ולהיות במקום ב7.30.וזה לא בגלל הרכבת,אלא כי באשקלון יש להקציב זמן כדי להגיע לרכבת + זמן הנסיעה ברכבת,ובאותו זמן אני כבר יכולה להיות עם ה 300 כמעט באזור או כבר לרדת באזור.
סוף סוף הגיע המשיח (רק החודש) ויש בבוקר (מוקדם) תחבורה מהשכונה שלי ישירות לרכבת,אבל עוד לא התנסיתי בדיוק הקו ומתי הוא עובר בפועל
ואין לי מחר זמן לתהיות ונסיונות,ולא כל רכבת לתל אביב היא רכבת העוברת במשה דיין.אם ידוע לך-אשמח לדעת פרטים לגבי אותו קו 8,תדירות וזמן הגעה לראשון והאם הוא עושה טיולים בראשון או מגיע ישירות למרכז .אני כנראה צריכה את התחנה הראשונה אחרי מה שנקרא "תחנה מרכזית ישנה),כוון נסיעה תל אביב.

תודה על הרעיונות.
אגב, בדיוק בגלל שלא כל רכבת מגיעה למשה דיין
הצעתי גם את רחובות.

כמו שאיליה כתב 300 לאזור ומשם לחזור לראשל"צ

מבקשת רעיון להגעה זריזה מאשקלון למרכז ראשון
רוצה לוותר על שרותי ה 301 הארוך שזה ברגיל לפחות שעה וחצי ויותר..
אני צריכה להיות מחר ,יום חמישי,ב 7.30 בבוקר בראשון (הדיוק חשוב).
חשבתי לשלב 2 אוטובוסים,רק לא לנסוע שעה וחצי עם ה 301.
חשבתי אפילו להגיע עם ה 302 לתל אביב ומשם לקחת את ה 301 לכיוון ראשון--האם לבעלי נסיון זה נראה כקיצור דרך?

האם יש משתמשי 301 שיוצא מאשקלון בסביבות 6 בבוקר-מה משך זמן הנסיעה בבוקר המוקדם? (מהרחוב הראשי תהיה לי עוד דרך פנימית וצריכה את הזמן גם לזה.)

רעיונות והצעות יתקבלו ברצון.
כמו שאיליה כתב 300 לאזור ומשם לחזור לראשל"צ

flower03

New member
מקניון קריית אונו לבית חולים אסותא השלום...

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
יגאל אלון 96 בניין C אשמח לדעת מה הדרך הכי מהירה להגיע לשם

56 מגיע לדרך השלום פינת תוצרת הארץ

ומשם אפשר ללכת 5-10 דקות עד המקום.
אם את רוצה להגיע ממש עד המקום ואת מוכנה להחליף אוטובוס בשביל זה, תגידי לנו, ונמצא דרך טובה עם החלפה.

flower03

New member
אשמח לדעת גם על החלפות תודה

ומשם אפשר ללכת 5-10 דקות עד המקום.
אם את רוצה להגיע ממש עד המקום ואת מוכנה להחליף אוטובוס בשביל זה, תגידי לנו, ונמצא דרך טובה עם החלפה.
אשמח לדעת גם על החלפות תודה

168 של קוים להיכל נוקיה

168 של קוים להיכל נוקיה
ומשם יש כמה קווים לאורך יגאל אלון - 59, 7, 239 - כולם יביאו אותך לאסותא.

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה בתחבורה ציבורית מקרית אונו לשדה דב
אני מבקש לדעת אילו קווי תחבורה ציבורית נוסעים מקרית אונו לשדה התעופה דב תודה רבה

דרכי הגעה לבני ברק להרצליה פיתוח

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום לכם. אשמח לשמוע על דרכי הגעה מבני ברק להרצליה פיתוח, למסעדת הרברט סמואל הכשרה של יונתן רושפלד - בכתובת מלון ריץ-קרלטון, השונית 2, הרצליה פיתוח. תודה!

olli3

New member
מנהל
מאיפה בבני ברק?

שלום לכם. אשמח לשמוע על דרכי הגעה מבני ברק להרצליה פיתוח, למסעדת הרברט סמואל הכשרה של יונתן רושפלד - בכתובת מלון ריץ-קרלטון, השונית 2, הרצליה פיתוח. תודה!
מאיפה בבני ברק?

olli3

New member
מנהל
מז'בוטינסקי אפשר עם 66 לפנקס פינת נמיר.

לא משנה. מתוככי בני ברק ועד ז'בוטינסקי.
אין לי שום בעיה להתנייד בתוך העיר
עוברים לנמיר (לצד השי של נמיר) וממשיכים עם 90 של מטרופולין עד היעד. התדירות שלו משתנה והוא יוצא ממרכז תל אביב כך שקורה מצבים שמגיעים שניים בהפרש זמן קצר ואז נוצר חור של 40 דקות.

מנמיר אפשר להתקדם לצומת הסירה עם 501/502 של אגד וגם עם 601/606 של נתיב אקספרס (אלו לא כלולים בהסדר של החלפת קווים במשך 90 דקות ללא תשלום באמצעות רב קו). מצומת הסירה, יש להיכנס להרצליה פיתוח, שם יש תחנה ועולים ממנה על 27/39/90 של מטרופלין ויורדים מהם בקניון ארנה.

תודה רבה. האם קו 90 פעיל עד שעות מאוחרות?

עוברים לנמיר (לצד השי של נמיר) וממשיכים עם 90 של מטרופולין עד היעד. התדירות שלו משתנה והוא יוצא ממרכז תל אביב כך שקורה מצבים שמגיעים שניים בהפרש זמן קצר ואז נוצר חור של 40 דקות.

מנמיר אפשר להתקדם לצומת הסירה עם 501/502 של אגד וגם עם 601/606 של נתיב אקספרס (אלו לא כלולים בהסדר של החלפת קווים במשך 90 דקות ללא תשלום באמצעות רב קו). מצומת הסירה, יש להיכנס להרצליה פיתוח, שם יש תחנה ועולים ממנה על 27/39/90 של מטרופלין ויורדים מהם בקניון ארנה.
כי ברור שלא נצא למסעדה בבוקר...

והאם הוא מגיע בדיוק עד למלון, או שנדרשת גם הליכה ברגל?

olli3

New member
מנהל
קו90 הוא קו מעגלי שמתחיל במסוף כרמלית בת"א

כי ברור שלא נצא למסעדה בבוקר...

והאם הוא מגיע בדיוק עד למלון, או שנדרשת גם הליכה ברגל?
קו90 הוא קו מעגלי שמתחיל במסוף כרמלית בת"א
ומסיים במסוף כרמלית בת"א.

תחנת הירידה צמודה. יש הליכה של דקה (אם כי ייקח לכם קצת זמן להערכתי למצוא את המסעדה). אני לא יודע בדיוק איפה היא נמצאת (כדאי לברר מראש), תכל'ס יש את קניון ארנה, על הגג שלו בנוי המלון ואני מניח שהמסעדה נמצאת בחלק של קניון ארנה שפונה למרינה.

לפני שאפרט על קו 90 - מקניון ארנה (יש שם מסופון קטן של אוטובוסים) מתחיל את מסלול קו 29 של מטרופולין. הנסיעה האחרונה שלו של השעה 23:30 (תחנת המוצא היא קניון ארנה הרי), היא נסיעה ישירה לצומת הסירה (תוך פחות מ-4 דקות מגיעים לצומת הסירה), שם ניתן להחליף לקווי אגד או נתיב אקספרס לת"א.

הנסיעות הקודמות של 29 נוסעות דרך נוף ים. ניתן לרדת מהם במסעף נוף ים (על כביש החוף) ולהמשיך משם עם קווי נתיב אקספרס וגם עם קו 872 של אגד. אפשר גם להמשיך לקניון שבעת הכוכבים ולהחליף שם לקו 501 לת"א. נסיעה אחרונה בקו 501 יוצאת מצומת רעננה מרכז בשעה 22:40, להערכתי ייקח לו כ-20 דקות להגיע לקניון שבעת הכוכבים. מ29, ניתן לרדת גם ברכבת הרצליה (הוא מגיע עד פתח תחנת הרכבת) ולהמשיך משם ברכבת לת"א - את זה אני מניח שאין לך בעיה לבדוק מבחינת לו"ז והתאמה.

הנסיעה האחרונה של קו 90 יוצאת ממסוף כרמלית בשעה 22:30. מתי הוא יגיע למסעדה, קשה לי להגיד בדיוק אבל לפני 23:00 אין מצב. כמו כן, כדאי מאד לקחת בחשבון שבשעה הזו התדירות שלו היא פעם בשעה. הנסיעה הקודמת יוצאת בשעה 21:30 מהכרמלית ולפני כן התדירות נוחה יותר - כל 30 דקות.

בחזור, תוכלו לרדת גם ברכבת מרכז, הוא פונה ימינה מנמיר לארלוזורוב ומיד עוצר בתחנה בארלוזורוב.

בכל מקרה, אלו כל האופציות. תבחרי את מה שמתאים לך יותר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה