‬ שרשור הכוונה ומודיעין 01/09

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

Double Oxygen

New member
הגעה לאוניברסיטת תל אביב

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הגעה לאוניברסיטת תל אביב
ערב טוב,

מחר אני צריכה להגיע עד תשע בבוקר לכל היותר לאונבירסיטת תל אביב.
תחנת המוצא שלי תהיה כנראה מאוניברסיטת בר אילן לאוניברסיטת תל אביב.
הסתכלתי וראיתי שהאוטובוס עתיד לצאת מהתחנה בסביבות שבע ועשרים ובפעם הבאה אחרי כעשרים דקות,בשבע ארבעים.
רציתי לדעת מתי כדאי להעלות על אוטובוס על מנת להגיע בזמן?
נסעתי לפני כחודש בעשר בבוקר והגעתי אחרי שעה וקצת,האם לקחת את האוטבוס המוקדם יותר או המאוחר יותר?

תודה.

האם את מתכוונת לקו 45? הוא לא מומלץ.

הגעה לאוניברסיטת תל אביב
ערב טוב,

מחר אני צריכה להגיע עד תשע בבוקר לכל היותר לאונבירסיטת תל אביב.
תחנת המוצא שלי תהיה כנראה מאוניברסיטת בר אילן לאוניברסיטת תל אביב.
הסתכלתי וראיתי שהאוטובוס עתיד לצאת מהתחנה בסביבות שבע ועשרים ובפעם הבאה אחרי כעשרים דקות,בשבע ארבעים.
רציתי לדעת מתי כדאי להעלות על אוטובוס על מנת להגיע בזמן?
נסעתי לפני כחודש בעשר בבוקר והגעתי אחרי שעה וקצת,האם לקחת את האוטבוס המוקדם יותר או המאוחר יותר?

תודה.
אמנם הוא היחיד שמחבר בין האוניברסיטאות ללא החלפות, אבל הוא עושה סיבוב גדול בדרך.
תגיעי הרבה יותר מהר אם תיקחי אוטובוס מבר אילן לרכבת מרכז או לעזריאלי (למשל בקווים 56, 68, 70 - תלוי מאיפה בדיוק את יוצאת), ומרכבת מרכז או מעזריאלי תיקחי את הקווים 171, 271, 274, 45 - תלוי לאן בדיוק באוניברסיטה את רוצה להגיע.

Double Oxygen

New member
כן

אמנם הוא היחיד שמחבר בין האוניברסיטאות ללא החלפות, אבל הוא עושה סיבוב גדול בדרך.
תגיעי הרבה יותר מהר אם תיקחי אוטובוס מבר אילן לרכבת מרכז או לעזריאלי (למשל בקווים 56, 68, 70 - תלוי מאיפה בדיוק את יוצאת), ומרכבת מרכז או מעזריאלי תיקחי את הקווים 171, 271, 274, 45 - תלוי לאן בדיוק באוניברסיטה את רוצה להגיע.
כן
אני יודעת שמדובר בקו מסורבל וארוך אבל הוא הכי נוח לי...
יש לי אפשרות לקחת גם 68 או 56 אבל אף פעם לא לקחתי את שאר הקווים מרכבת מרכז ולא בא לי להסתבך.
בעקרון,אני צריכה להגיע לתחנה של הפקולטה להנדסה,אם אני לא טועה זו התחנה אחת לפני האחרונה של קו 45.

אורי404

New member
אולי במקרה הזה עדיפה החלפה לקו 49

למרות תדירות לא כל כך גבוהה של קו 49 למרות גודש התנועה בבוקר בכביש גהה, אולי עדיין קו 49 עדיף, במידה ומתואמים איתו.
גם בדרך ז'בוטינסקי ובדרך אלוף שדה-השלום-קפלן יש תנועה וכך גם בדרך נמיר לכיוון צפון.
נוסעים ב-68 או ב-70 משער אונו למחלף גהה או מהשער הסמוך לכביש 4 באותם קווים ביחד עם 164 ו-165.
יורדים במחלף גהה ומשם 49.
אפשרות אחרת היא קווי יוממים של "קווים", כמו 9X או 137. אולי אם מתואמים איתם, עדיף לחבור לקווים אלה ולהמשיך בנסיעה בהם.

Double Oxygen

New member
מה דעתכם על קו 55 ואז משם לקחת 45?

למרות תדירות לא כל כך גבוהה של קו 49 למרות גודש התנועה בבוקר בכביש גהה, אולי עדיין קו 49 עדיף, במידה ומתואמים איתו.
גם בדרך ז'בוטינסקי ובדרך אלוף שדה-השלום-קפלן יש תנועה וכך גם בדרך נמיר לכיוון צפון.
נוסעים ב-68 או ב-70 משער אונו למחלף גהה או מהשער הסמוך לכביש 4 באותם קווים ביחד עם 164 ו-165.
יורדים במחלף גהה ומשם 49.
אפשרות אחרת היא קווי יוממים של "קווים", כמו 9X או 137. אולי אם מתואמים איתם, עדיף לחבור לקווים אלה ולהמשיך בנסיעה בהם.
נניח לקחת 55 מקרית אונו ולרדת בכצנלסון בגבעתיים ומשם להמשיך עם קו 45?
אפשרי או גם מסורבל?

והמון תודה על העזרה.

אורי404

New member
אם את נוסעת בקו 55 להמשיך לתל אביב מרכז

אפשרי או גם מסורבל?

והמון תודה על העזרה.
אם כבר את עלית על קו 55, לדעתי מוטב להמשיך לתל אביב מרכז/מסוף 2000.
משם קווים בתדירות גבוהה יותר, מאשר להמתין אך ורק ל-45 בגבעתיים.
אבל אינני בטוח לגמרי האם עצם האפשרות של קו 55 עדיפה. אני עד כדי כך לא מכיר טוב ומוטב לשאול את מי, שמכירים טוב יותר.
במידה ואת מגיעה מקרית אונו, ייתכן, שעדיפים קווים היוממים השונים של "קווים".

orchilit

New member
ציר כצנלסון-ערבי נחל עמוס בבוקר מאוד

אם כבר את עלית על קו 55, לדעתי מוטב להמשיך לתל אביב מרכז/מסוף 2000.
משם קווים בתדירות גבוהה יותר, מאשר להמתין אך ורק ל-45 בגבעתיים.
אבל אינני בטוח לגמרי האם עצם האפשרות של קו 55 עדיפה. אני עד כדי כך לא מכיר טוב ומוטב לשאול את מי, שמכירים טוב יותר.
במידה ואת מגיעה מקרית אונו, ייתכן, שעדיפים קווים היוממים השונים של "קווים".
ציר כצנלסון-ערבי נחל עמוס בבוקר מאוד
במיוחד לאלו שנוסעים מערבה (לים, 55) או צפונה (45) כך שגם 45 ו-55 נתקעים בו. עם זאת, גם דרך השלום עמוסה בגלל שאין שם נת"צ ואפשר גם להיתקע שם בשעות האלו. אני רק מתריע שאם תעלי על 45 בכצנלסון, לא יודע אם יהיה מקום. (הקו אמנם לא מפוצץ כמו 55 כשהוא מגיע לכצנלסון או ערבי נחל, אבל הוא מספיק עמוס). אם את צריכה להגיע ב-9, ואת לוקחת 45 הייתי מציע לעלות על האוטובוס של 7:20.

חלופת 68/70 על ציר ז'בוטינסקי , עשויה להיות יותר יעילה כיוון שיש בז'בוטינסקי בר"ג/ב"ב , אבל יש מצב שיש בו עומס בקטעים מסויימים, אבל לדעתי זורם שם יותר. השאלה מה העומס בגהה.( אולי כדאי לרדת מהם בצומת בן גוריון/ז'בוטינסקי, לעלות על 40 עד תחנת הסיום , במסוף רכבת אוניברסיטה, ומשם לקחת כל אוטובוס שסובב באוניברסיטה - 7/45/49/289 )

בקיצור, שום אופציה לא להיט.

נשמע שאת מסתבכת בכוונה. למה להיכנס לגבעתיים?

אפשרי או גם מסורבל?

והמון תודה על העזרה.
נשמע שאת מסתבכת בכוונה. למה להיכנס לגבעתיים?

מה גם שמרכבת מרכז יש יותר קווים.

אפשרי או גם מסורבל?

והמון תודה על העזרה.
מה גם שמרכבת מרכז יש יותר קווים.

יפו העתיקה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

יפו העתיקה
ערב טוב אנשים!
רציתי לדעת איזה קו אוטובוס\ מונית שירות אני יכולה לקחת מתחנה מרכזית החדשה בתל אביב ליפו העתיקה?

תודה!

מאיפה את מגיעה לתל אביב?

יפו העתיקה
ערב טוב אנשים!
רציתי לדעת איזה קו אוטובוס\ מונית שירות אני יכולה לקחת מתחנה מרכזית החדשה בתל אביב ליפו העתיקה?

תודה!
מאיפה את מגיעה לתל אביב?
יש סיכוי טוב שאין לך שום צורך לעבור בתחנה המרכזית. מה גם שזה מקום מאד לא נעים לשהות בו.

מתוך התחנה המרכזית יש קו 41 מקומה 7 של דן. אבל כאמור רוב הסיכויים שאין לך צורך בו, ויש קווים הרבה יותר תדירים ונוחים ממקומות אחרים בתל אביב והסביבה.

מגיעה מקרית גת. אז סביר להניח שבטוח אצטרך

מאיפה את מגיעה לתל אביב?
יש סיכוי טוב שאין לך שום צורך לעבור בתחנה המרכזית. מה גם שזה מקום מאד לא נעים לשהות בו.

מתוך התחנה המרכזית יש קו 41 מקומה 7 של דן. אבל כאמור רוב הסיכויים שאין לך צורך בו, ויש קווים הרבה יותר תדירים ונוחים ממקומות אחרים בתל אביב והסביבה.
לעבור בתחנה. נכון?
קו 41 זה הקו היחיד? מה התדירות שלו?

תודה רבה לך

עדיף לקחת מקרית גת את 375 הישיר

לעבור בתחנה. נכון?
קו 41 זה הקו היחיד? מה התדירות שלו?

תודה רבה לך
עדיף לקחת מקרית גת את 375 הישיר
שמהיר הרבה יותר מ-369.
יורדים מ-375 בדרך בגין (תחנה שנייה בתל אביב), חוצים את הכביש ולוקחים את 40 או 240 התדירים והמהירים ליפו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה