‬ שרשור הכוונה ומודיעין 01/08

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

r o i 1 9

New member
ראשל"צ-יפו

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

ראשל"צ-יפו
מתחנה מרכזית ישנה ראשון לציון לרחוב רבי יוחנן ביפו ובחזרה בשעות הלילה.

מה האופציה הכי מהירה?

תודה מראש לעונים

orchilit

New member
תשובה-

ראשל"צ-יפו
מתחנה מרכזית ישנה ראשון לציון לרחוב רבי יוחנן ביפו ובחזרה בשעות הלילה.

מה האופציה הכי מהירה?

תודה מראש לעונים
תשובה-
אם יש לך יעד יותר מדוייק מתחנה ישנה ראשל"צ (מקום המוצא האמיתי), אולי נמצא לך חלופה טובה יותר.
בשעות הערב (אני מניח שמדובר אחרי 20:00) - בכל מקרה מתחנה ישנה יש כמה אופציות, כדאי לבדוק מי מהאוטובוסים מגיע ולפי זה לקחת :

1. קו 174 מתחנה ישנה עד דרך בגין/הרכבת, לעבור צד ולקחת 40/42/240 עד שד' ירושלים/שד' בן צבי . קו 174 בתדירות של 30-40 דק' בשעות הערב. אבל יחסית מהיר במסלולו. כאן אתה מגיע ליעד מצפון.
2. קו 85 עד המצבה בבת ים (שד' העצמאות/רוטשילד) ומשם לקחת - 18/25/40/41/42/142/240 עד שד' ירושלים/בן צבי (הגעה ליעד מדרום) . גם תדירות 85 היא 30-40 דק'.
3. (מאוד לא מומלץ - קו 83 שמגיע מהמוצא ליעד, אבל עושה ימבה סיבובים, באמת שלא הייתי ממליץ עליו אלא אם אפסו כל התקוות האחרות)
קווים 83,85 האחרונים מגיעים לשד' ירושלים סביבות 23:30-23:45, קו 174 יגיע מעט אחרי חצות. אם אתה צריך הנחיות לאחר השעות האלו, נשמח לעזור.

הערות : ניתן לרדת גם בשד' ירושלים/יהודה הימית בכל אחת מן האופציות.

למה על 85 אתה ממליץ ועל 83 לא?

תשובה-
אם יש לך יעד יותר מדוייק מתחנה ישנה ראשל"צ (מקום המוצא האמיתי), אולי נמצא לך חלופה טובה יותר.
בשעות הערב (אני מניח שמדובר אחרי 20:00) - בכל מקרה מתחנה ישנה יש כמה אופציות, כדאי לבדוק מי מהאוטובוסים מגיע ולפי זה לקחת :

1. קו 174 מתחנה ישנה עד דרך בגין/הרכבת, לעבור צד ולקחת 40/42/240 עד שד' ירושלים/שד' בן צבי . קו 174 בתדירות של 30-40 דק' בשעות הערב. אבל יחסית מהיר במסלולו. כאן אתה מגיע ליעד מצפון.
2. קו 85 עד המצבה בבת ים (שד' העצמאות/רוטשילד) ומשם לקחת - 18/25/40/41/42/142/240 עד שד' ירושלים/בן צבי (הגעה ליעד מדרום) . גם תדירות 85 היא 30-40 דק'.
3. (מאוד לא מומלץ - קו 83 שמגיע מהמוצא ליעד, אבל עושה ימבה סיבובים, באמת שלא הייתי ממליץ עליו אלא אם אפסו כל התקוות האחרות)
קווים 83,85 האחרונים מגיעים לשד' ירושלים סביבות 23:30-23:45, קו 174 יגיע מעט אחרי חצות. אם אתה צריך הנחיות לאחר השעות האלו, נשמח לעזור.

הערות : ניתן לרדת גם בשד' ירושלים/יהודה הימית בכל אחת מן האופציות.
83 נוח יותר כי זה בלי החלפה.
כשגרתי בשיכון המזרח, נסעתי לעתים בקו 83 ליפו. אמנם המסלול שלו ארוך, אבל בשעות הערב הוא זורם. עדיף על החלפות, כי בערב החלפה עלולה לקחת הרבה זמן בשל תדירותם הנמוכה של הקווים.

orchilit

New member
ההחלפה היא לשילוב של 8 קווים

83 נוח יותר כי זה בלי החלפה.
כשגרתי בשיכון המזרח, נסעתי לעתים בקו 83 ליפו. אמנם המסלול שלו ארוך, אבל בשעות הערב הוא זורם. עדיף על החלפות, כי בערב החלפה עלולה לקחת הרבה זמן בשל תדירותם הנמוכה של הקווים.
ההחלפה היא לשילוב של 8 קווים
לא נראה לי שזה כזה נורא, גם בשעות הערב.

HoneyS

New member
קרית אונו - ת"א

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

קרית אונו - ת"א
בוקר טוב!
איך אפשר להגיע מקרית אונו לרחוב הפטמן 4 בתל אביב?
תודה רבה מראש:)

orchilit

New member
קו 56

קרית אונו - ת"א
בוקר טוב!
איך אפשר להגיע מקרית אונו לרחוב הפטמן 4 בתל אביב?
תודה רבה מראש:)
קו 56
לא ציינת מאיפה בדיוק בקרית אונו, ולכן אניח שמדובר על מקום ליד מסלולו של קו 56 בדרך לוי אשכול (אם לא, ציינ/י מהיכן את/ה בא/ה).

עולים על קו 56, יורדים בתחנת הקריה/לאונרדו דה וינצ'י, ממשיכים ישר בכיוון ההפוך (לכיווון ממנו הגיע האוטובוס), חוצים את קפלן, ממשיכים כמה מטרים, פונים ימינה לרח' הפטמן, ובניין קופ"ח לאומית (ניחוש פראי) נמצא ממש כמה צעדים מולך.

zesap

New member
קניון אילון לפארק אזורים

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

קניון אילון לפארק אזורים
אני יודעת שזה די קרוב ברגל אבל אני מעדיפה לנסוע באוטובוס כי חם בחוץ..

תודה רבה!

orchilit

New member
תשובה-

קניון אילון לפארק אזורים
אני יודעת שזה די קרוב ברגל אבל אני מעדיפה לנסוע באוטובוס כי חם בחוץ..

תודה רבה!
תשובה-
מה שהזוי הוא, שיש רק שני קווים שמקשרים בין ר"ג לפ"ת דרך כביש אם המושבות, והם קווים מאוד מוגבלים בשעות הנסיעה שלהם. (137 של קווים, ו-366 של דן), השאלה באיזה שעה מדובר. אם זה בשעה קרובה לשעות הנסיעות שלהם, אז זה באמת מרחק קצר בנסיעה, אחרת צריך לעשות נסיעת החלפה.

קו 366 פועל כל חצי שעה (תחנה העלייה היא על גשר מבצע קדש ולא בתחנות בדרך אבא הלל) בין 15:30 ל-19:00 מקרית עתידים. לוקח לו כ-5-8 דק' להגיע לתחנה זו.
קו 137 פועל ב-11:00, 14:00, 15:45, 17:00 ו-19:00. לוקח לו 30-40 דק' להגיע לתחנה זו (גשר מבצע קדש)

אופציות עם החלפה הן די לא נוחות וגם מוגבלות בשעות שלהם (אשמח לפרט, אם תרצי), כך שאם לא מדובר בשעות של הקווים לעיל, הייתי לוקח פשוט מונית (ספיישל, כמובן).

SelenaGoMiley

New member
ואו אוקי תודה רבה

תשובה-
מה שהזוי הוא, שיש רק שני קווים שמקשרים בין ר"ג לפ"ת דרך כביש אם המושבות, והם קווים מאוד מוגבלים בשעות הנסיעה שלהם. (137 של קווים, ו-366 של דן), השאלה באיזה שעה מדובר. אם זה בשעה קרובה לשעות הנסיעות שלהם, אז זה באמת מרחק קצר בנסיעה, אחרת צריך לעשות נסיעת החלפה.

קו 366 פועל כל חצי שעה (תחנה העלייה היא על גשר מבצע קדש ולא בתחנות בדרך אבא הלל) בין 15:30 ל-19:00 מקרית עתידים. לוקח לו כ-5-8 דק' להגיע לתחנה זו.
קו 137 פועל ב-11:00, 14:00, 15:45, 17:00 ו-19:00. לוקח לו 30-40 דק' להגיע לתחנה זו (גשר מבצע קדש)

אופציות עם החלפה הן די לא נוחות וגם מוגבלות בשעות שלהם (אשמח לפרט, אם תרצי), כך שאם לא מדובר בשעות של הקווים לעיל, הייתי לוקח פשוט מונית (ספיישל, כמובן).
ואו אוקי תודה רבה
אני חושבת שאלך ברגל או משהו, אני צריכה להיות שם ב13:00 בערך.

תודה רבה!

זה מרחק גדול מאד להליכה.

ואו אוקי תודה רבה
אני חושבת שאלך ברגל או משהו, אני צריכה להיות שם ב13:00 בערך.

תודה רבה!
זה מרחק גדול מאד להליכה.
אני חושב שעדיף להגיע למכון מור ולקחת אוטובוס לפתח תקווה, או לנסוע ברכבת מבני ברק לקרית אריה .

קספר71

New member
בוקר טוב! מכפר מעש לסמינר הקיבוצים

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

איך מגיעים?
תודה על העזרה

orchilit

New member
תשובה

איך מגיעים?
תודה על העזרה
תשובה
בכפר מעש עצמו עובר רק קו 21 של קווים מספר מוגבל של נסיעות ביום. אם אתה מתכוונן על יציאה שקרובה לשעות בהן הוא עובר ביישוב - אז סבבה - לקחת קו 21 עד פינס/רוטשילד, לעבור צד ולקחת 82 , לרדת ברכבת מרכז, להגיע לדרך נמיר ולקחת 45/71/171/271/274/501 עד סמינר הקיבוצים)

אם לא, תצטרך ללכת עד לגת רימון לקו 76 (רבע שעה הליכה בערך) לכיוון פ"ת (הוא נוסע כל 20 דק'), לרדת ברוטשילד/הרצל, להמשיך עד פרנקפורטר, ולקחת מפרנקפורטר 66/82/166 (עדיפות ל66, האוטובוסים לכיוון ת"א כמובן). אם לקחת 66 - לרדת בפנקס/נמיר, ללכת לדרך נמיר ולקחת כל אוטובוס שמגיע לסמינר הקיבוצים (45/71/127/171/271/274/501 ויש עוד). אם לקחת 166 או 82, לרדת ברכבת מרכז, להגיע לדרך נמיר ולקחת 45/71/171/271/274/501 עד סמינר הקיבוצים)

sshoshan

New member
שלום מקניון איילון לקאמרי בבקשה?תודה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום מקניון איילון לקאמרי בבקשה?תודה
שדרות שאול המלך קצת לפני לונדון מיניסטור.

אשמח לדעת איך מגיעים מאחת הרכבות בת"א לקאמרי?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אשמח לדעת איך מגיעים מאחת הרכבות בת"א לקאמרי?
תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה