‬ שרשור הכוונה ומודיעין 01/08

מצב
הנושא נעול.

moshavnikit

New member
מתחנה מרכזית ת"א לגלילות (סינמה סיטי)

‬ שרשור הכוונה ומודיעין 01/08

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
איזה אוטובוסים מגיעים מהתחנה המרכזית לסינמה סיטי (מחר בצהריים)? המוניות שירות לנתניה עוצרות שם גם?

וסופ"ש נעים!

mister K

New member
אבחון של תמחת"ת.

איזה אוטובוסים מגיעים מהתחנה המרכזית לסינמה סיטי (מחר בצהריים)? המוניות שירות לנתניה עוצרות שם גם?

וסופ"ש נעים!
אבחון של תמחת"ת.
זו מחלה של נוסעי תח"צ שהסימפטומים שלה הם קיבעון בנוגע לתחנה המרכזית בתל אביב, במחשבה כאילו זוהי נקודת ההחלפה היחידה וכל הקווים עוצרים רק שם.

על מנת להרגיש יותר טוב, צייני מהו המוצא האמיתי שלך ותקבלי את ההכוונה היעילה ביותר שלא בהכרח כוללת מעבר בתמח"ת (שממנה מקבלים בחילה גם בלי קשר).

בכל מקרה, אפשר לנסוע לשם עם קווים 501, 601 ובבוקר גם 532.
מוניות שירות? הן כבר מחלה בפני עצמן ואין שום סיבה לנסוע בהן בזמן שקיים שירות אוטובוסים תדיר.

moshavnikit

New member
יהודה הלוי 37

אבחון של תמחת"ת.
זו מחלה של נוסעי תח"צ שהסימפטומים שלה הם קיבעון בנוגע לתחנה המרכזית בתל אביב, במחשבה כאילו זוהי נקודת ההחלפה היחידה וכל הקווים עוצרים רק שם.

על מנת להרגיש יותר טוב, צייני מהו המוצא האמיתי שלך ותקבלי את ההכוונה היעילה ביותר שלא בהכרח כוללת מעבר בתמח"ת (שממנה מקבלים בחילה גם בלי קשר).

מוניות שירות? הן כבר מחלה בפני עצמן ואין שום סיבה לנסוע בהן בזמן שקיים שירות אוטובוסים תדיר.
יהודה הלוי 37
אני מבינה את מה שאתה אומר, אבל זה שצריך להגיע לגלילות לא יעלה על שני אוטובוסים אלא יעדיף ללכת ברגל לתחנה המרכזית. זה מה שהוא עושה כל יום למרות שיש לו חופשי חודשי.. אני לא מבינה את זה, אבל ככה הוא רוצה. בכל מקרה אם יש דרך אחרת להגיע לגלילות ספר לי עליה כדי שאוכל להגיד לו.

אני אישית מעדיפה את המוניות שירות כי הן הרבה יותר מהירות..

olli3

New member
מנהל
70/142 מאלנבי פינת יהודה הלוי לרכבת מרכז.

יהודה הלוי 37
אני מבינה את מה שאתה אומר, אבל זה שצריך להגיע לגלילות לא יעלה על שני אוטובוסים אלא יעדיף ללכת ברגל לתחנה המרכזית. זה מה שהוא עושה כל יום למרות שיש לו חופשי חודשי.. אני לא מבינה את זה, אבל ככה הוא רוצה. בכל מקרה אם יש דרך אחרת להגיע לגלילות ספר לי עליה כדי שאוכל להגיד לו.

מעבר לנמיר ומשם כל הכי נוח לקחת את 501 אגד, 601/606 נתיב אקספרס. גם התחנות שלהם הן אחת ליד השניה.

601/606 נוטים להיות מהירים יותר, בנוסף הם גם זולים יותר, אך לא כלולים בחופשי חודשי של גוש דן שיש לאותו בחור.

מוניות השירות יוצאות אף הן מתחילת רציף זה בדרך נמיר, אבל הן לא באמת מהירות, לרוב הן עוצרות בכל תחנה שגם האוטובוס עוצר בה גם ככה...

mister K

New member
זו לא ההכוונה הכי טובה שאפשר להציע פה.

מעבר לנמיר ומשם כל הכי נוח לקחת את 501 אגד, 601/606 נתיב אקספרס. גם התחנות שלהם הן אחת ליד השניה.

601/606 נוטים להיות מהירים יותר, בנוסף הם גם זולים יותר, אך לא כלולים בחופשי חודשי של גוש דן שיש לאותו בחור.

מוניות השירות יוצאות אף הן מתחילת רציף זה בדרך נמיר, אבל הן לא באמת מהירות, לרוב הן עוצרות בכל תחנה שגם האוטובוס עוצר בה גם ככה...
זו לא ההכוונה הכי טובה שאפשר להציע פה.

mister K

New member
הדרך הכי מהירה.

יהודה הלוי 37

הדרך הכי מהירה.
ללכת שתי דקות לתחנה של 40/240 בדרך יפו פינת נחלת בנימין, לנסוע איתם עד עזריאלי ולהחליף שם לקווים 501/601/606 עד גלילות.
אין דרך יותר מהירה מזו. אם אין חופשי חודשי אז עוד אפשר להבין, אבל כשיש אז אין שום סיבה ללכת לתמח"ת.

olli3

New member
מנהל
נכון, זה הרבה יותר תדיר, מהיר ונוח.

הדרך הכי מהירה.
ללכת שתי דקות לתחנה של 40/240 בדרך יפו פינת נחלת בנימין, לנסוע איתם עד עזריאלי ולהחליף שם לקווים 501/601/606 עד גלילות.
אין דרך יותר מהירה מזו. אם אין חופשי חודשי אז עוד אפשר להבין, אבל כשיש אז אין שום סיבה ללכת לתמח"ת.
נכון, זה הרבה יותר תדיר, מהיר ונוח.

orchilit

New member

אבחון של תמחת"ת.

orchilit

New member
תשובה-

וסופ"ש נעים!
תשובה-
קודם כל, בהנחה שאת לא גרה בתחנה המרכזית בת"א, אולי כדאי שתצייני את היעד המקורי שלך, ואולי נמצא לך הכוונה מתאימה יותר.

בכל מקרה - מתחנה מרכזית - 501/601/606 . האוטובוסים כנראה יוצאים מרציפים שונים .

מוניות השירות לנתניה גם עוצרות שם.

דניאל 130

New member
מוניות השירות לנתניה עוצרות שם גם

וסופ"ש נעים!
מוניות השירות לנתניה עוצרות שם גם

מצב
הנושא נעול.
למעלה