שרשור מודיעין והכוונה לתאריך 14/9/2014

מצב
הנושא נעול.

אוהדא11

New member

olli3

New member
מנהל
36/37 של קווים מדרך הטייסים עד לגשר לה גווארדיה או עד

מרמת גן ליפו
היי,
אשמח לדעת איך מגיעים מרח' שלם ברמת גן לרח' טולוז ביפו.
תודה רבה
מרכזית ת"א.
&nbsp
מגשר לה גווארדיה, יש להמשיך ישר עם כיוון הנסיעה של האוטובוס. איפה שהאוטובוס פונה שמאלה, שם עלייך לפנות ימינה ולחצות לצד השי (רחוב המסגר), משם את ממשיכה עם 83 של אגד ויורדת ממנו או ביפת פינת מנדס פראנס או ביפת פינת הבעש"ט (תלוי לאן בטולוז את צריכה). כשאת יורדת את פשוט צריכה ללכת לכיוון הים, רחוב טולוז הינו רחוב מקביל ליפת במקטע שבין מנדס פראנס לרחוב 3178 (כן יש רחוב כזה), ההמשך של הבעש"ט לכיוון הים, היכן שהגשר.
&nbsp
קו 83 פועל בתידורת של כל חצי שעה ברוב שעות היום, הוא יוצא מרכבת מרכז ולוקח לו כ-10-15 דקות להגיע לרחוב המסגר פינת גשר לה גווארדיה (תחנת המסגר/בית הספר שב"ח)..
&nbsp
לחילופין, את יכולה לרדת במרכזית ת"א, קווים 36/37 מורידים אותך בקומה 7, את נכנסת לקומה וליד המודיעין של דן את פונה ימינה לשורת הרציפים השנייה, משם ברציף הכי ימיני יוצא קו 41 של דן כל 20 דקות ומגיע אף הוא לאותן התחנות שציינתי לעיל.
&nbsp
בשעות הבוקר המאוחרות עד הצהריים המוקדמות הנסיעה עם קו 41 איטית יותר מכיוון שהוא נוסע ברחוב יפו שבשעות האלו דיי סתום ואילו קו 83 נוסע דרך סלמה הפנוי. בשאר השעות אין ממש הבדל בין 41 ל83.

danadot

New member
תודה רבה! עזרת לי מאוד

מרכזית ת"א.
&nbsp
מגשר לה גווארדיה, יש להמשיך ישר עם כיוון הנסיעה של האוטובוס. איפה שהאוטובוס פונה שמאלה, שם עלייך לפנות ימינה ולחצות לצד השי (רחוב המסגר), משם את ממשיכה עם 83 של אגד ויורדת ממנו או ביפת פינת מנדס פראנס או ביפת פינת הבעש"ט (תלוי לאן בטולוז את צריכה). כשאת יורדת את פשוט צריכה ללכת לכיוון הים, רחוב טולוז הינו רחוב מקביל ליפת במקטע שבין מנדס פראנס לרחוב 3178 (כן יש רחוב כזה), ההמשך של הבעש"ט לכיוון הים, היכן שהגשר.
&nbsp
קו 83 פועל בתידורת של כל חצי שעה ברוב שעות היום, הוא יוצא מרכבת מרכז ולוקח לו כ-10-15 דקות להגיע לרחוב המסגר פינת גשר לה גווארדיה (תחנת המסגר/בית הספר שב"ח)..
&nbsp
לחילופין, את יכולה לרדת במרכזית ת"א, קווים 36/37 מורידים אותך בקומה 7, את נכנסת לקומה וליד המודיעין של דן את פונה ימינה לשורת הרציפים השנייה, משם ברציף הכי ימיני יוצא קו 41 של דן כל 20 דקות ומגיע אף הוא לאותן התחנות שציינתי לעיל.
&nbsp
בשעות הבוקר המאוחרות עד הצהריים המוקדמות הנסיעה עם קו 41 איטית יותר מכיוון שהוא נוסע ברחוב יפו שבשעות האלו דיי סתום ואילו קו 83 נוסע דרך סלמה הפנוי. בשאר השעות אין ממש הבדל בין 41 ל83.
תודה רבה! עזרת לי מאוד

flowersa04

New member
מק' אונו לת"א שאול המלך 27 (בית המשפט)

אשמח לדעת איך אני מגיעה לשם ומה האפשרויות בחזרה מבחינת קווי אוטובוס בשעות הערב 22:00

orchilit

New member
לא ציינת מאיפה מקרית אונו, אבל בגדול-

אשמח לדעת איך אני מגיעה לשם ומה האפשרויות בחזרה מבחינת קווי אוטובוס בשעות הערב 22:00
קו 55 או 68 (לכל אחד יש היתרונות והמגרעות שלו. בשעות עומס אחה"צ הייתי לוקח 55) עד רכבת מרכז, ומשם או הליכה של 12-15 דק' בשד' שאול המלך, או לקחת קו 18 (ממסוף רכבת מרכז אם ירדת מ-55, או מדרך בגין אם ירדת מ-68. מדרך בגין ניתן לקחת גם 7/38/59/70/82 ) ל-2 תחנות עד שאול המלך / בתי המשפט (70/82) או ויצמן/איכילוב/בתי המשפט (כל שאר הקווים).
בחזרה , הליכה ברגל לרכבת מרכז (או 18 אם ממש מתעקשת מויצמן) ולקחת 55 מעל פרשת דרכים או 68 מדרך בגין/בית קרדן (יש שם עבודות , לשים לב לאן הולכים) עד קרית אונו.

flowersa04

New member
המקום הוא מקריית אונו קניון שלמה המלך

קו 55 או 68 (לכל אחד יש היתרונות והמגרעות שלו. בשעות עומס אחה"צ הייתי לוקח 55) עד רכבת מרכז, ומשם או הליכה של 12-15 דק' בשד' שאול המלך, או לקחת קו 18 (ממסוף רכבת מרכז אם ירדת מ-55, או מדרך בגין אם ירדת מ-68. מדרך בגין ניתן לקחת גם 7/38/59/70/82 ) ל-2 תחנות עד שאול המלך / בתי המשפט (70/82) או ויצמן/איכילוב/בתי המשפט (כל שאר הקווים).
בחזרה , הליכה ברגל לרכבת מרכז (או 18 אם ממש מתעקשת מויצמן) ולקחת 55 מעל פרשת דרכים או 68 מדרך בגין/בית קרדן (יש שם עבודות , לשים לב לאן הולכים) עד קרית אונו.
המקום הוא מקריית אונו קניון שלמה המלך
לא הבנתי מה זה אומר 2 תחנות עד שאול המלך בתי המשפט, איזה קו מביא אותי הכי קרוב לבית המשפט ברגע שאני יורדת עם קו 55 או 68?

mister K

New member
שכחת את קו 56 שהוא האופציה הטובה ביותר במקרה הזה

הבעיה היא התדירות שלו בשעות הערב, אבל הוא גם הכי מהיר וגם מגיע הכי קרוב לבתי המשפט.

flowersa04

New member
האם קו 56 מגיע עד לבתי המשפט??

הבעיה היא התדירות שלו בשעות הערב, אבל הוא גם הכי מהיר וגם מגיע הכי קרוב לבתי המשפט.
עד איזו שעה יש אותו בערב? הכי מאוחר מאיפה אני לוקחת קו 56 בכיוון חזרה

mister K

New member
מגיע לשאול המלך פינת דובנוב

עד איזו שעה יש אותו בערב? הכי מאוחר מאיפה אני לוקחת קו 56 בכיוון חזרה
מגיע לשאול המלך פינת דובנוב
מרחק 5 דקות הליכה מבית המשפט.
פועל עד סביבות 23:00 מיהוד ועד 24:15 מתל אביב, אבל בתדירות של פעם בשעה.

orchilit

New member
צודק

צודק

אם כי באמת התדירות שלו בערב זוועתית, אז כדאי לברר שעות הגעה לתחנה שלו ושל 55/68

olli3

New member
מנהל
בערב מדובר ב18 דקות נסיעה מתחנת המוצא ביהוד לקניון קרית אונו

צודק

אם כי באמת התדירות שלו בערב זוועתית, אז כדאי לברר שעות הגעה לתחנה שלו ושל 55/68
בערב מדובר ב18 דקות נסיעה מתחנת המוצא ביהוד לקניון קרית אונו
בקו 56. אני ממתין לו לא פעם בשעות הערב בצומת קרית אונו והוא תמיד דייק לי.

Jupiter30

New member
מתחנה מרכזית תל אביב לצומת בילו, מחר ב09:30.

שלום, אני מבקש הכוונה איך אני מגיע באוטובוס מתחנה מרכזית תל-אביב לצומת בילו, מחר בסביבות 09:30. תודה.

קו 301 של אגד מגיע מהתמח"ת (קומה 6) לצומת בילו

שלום, אני מבקש הכוונה איך אני מגיע באוטובוס מתחנה מרכזית תל-אביב לצומת בילו, מחר בסביבות 09:30. תודה.
קו 301 של אגד מגיע מהתמח"ת (קומה 6) לצומת בילו

olli3

New member
מנהל
אתה בטוח שזה יהיה לך מהיר יותר לעבור במרכזית ת"א?

אתה בטוח שזה יהיה לך מהיר יותר לעבור במרכזית ת"א?
הדרך הכי מהירה תהיה ברכבת לרחובות, יציאה לכביש הראשי והמשך משם עם 301 אגד ו367/371 מטרופולין לצומת בילו.
&nbsp
נסיעה בקו 301 ממרכזית ת"א עד לצומת בילו היא נסיעה של שעה שלמה דרך ראשל"צ, נס ציונה ורחובות (נסיעה בטוואי העירוני המרכזי של ערים אלו).

גליה81

New member
מרכבת ארלוזרוב למרכז בת-ים (בלפור פינת ירושלים)

אני אמורה לצאת מחר ב-16:00 מרכבת ארלוזרוב לבת-ים. מהי הדרך המהירה ביותר להגיע בשעת עומס כזאת? האם קו 18 או שיש משהו יותר מהיר (פעם מזמן היו קווים 40,42, אני לא יודעת אם הם עוד קיימים).

תודה!

olli3

New member
מנהל
קווים 1/40/42 דן ו83 אגד.

אני אמורה לצאת מחר ב-16:00 מרכבת ארלוזרוב לבת-ים. מהי הדרך המהירה ביותר להגיע בשעת עומס כזאת? האם קו 18 או שיש משהו יותר מהיר (פעם מזמן היו קווים 40,42, אני לא יודעת אם הם עוד קיימים).

תודה!
קווים 1/40/42 דן ו83 אגד.
על 1/40/42 עולים מדרך בגין בחלק שכבר יותר קרוב לפינת שאול המלך (עקב העבודות במקום, הרחיקו את התחנות מרכבת מרכז), על 83 ניתן לעלות גם משם וגם ממסוף האוטובוסים של אגד שבמתחם תחנת הרכבת (מהיכן שיוצא גם 18 של דן).
&nbsp
שימי לב, בקו 1 אין תשלום לנהג, באוטובוס זה עולים ויורדים מכל הדלתות ויש לשלם באמצעות מכונה אוטומטית לממכר כרטיסים. המכונה אינה מחזירה עודף ולכן יש להצטייד בסכום כסף מדויק (6.90) או 7 ש"ח... אחרת, תיאלצי לשמור את הקבלה ולקבל את ההפרש באחת מעמודת השירות של דן.
&nbsp
ניתן לנסוע מרכבת מרכז לבת ים גם בקווים המהירים 140/141 של דן ולבצע החלפה בבת ים לקווים שונים שמגיעים למרכז העיר. קו 140 הינו קו שנוסע על נתיבי איילון בין מחלף השלום (עזריאלי) ועד לבת ים (מחלף יוספטל). קו 141 הוא קו שנוסע ממחלף וולפסון ועד לבת ים (מחלף דב הוז) על נתיבי איילון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה