שרשור הכוונה ומודיעין 5/5

מצב
הנושא נעול.

טנק2

New member
קודם כל, 48, 47 מפסיקים לפעול ב18:00

שלום
קווים 501 או 48 47 לתל אביב מהרצליה, איזה תחנות עובדות היום בערב?
לא ממש ברור לפי האתר

תודה
הם לא רלוונטיים.
מחליף אותם הקו 247 (שיוצא ממסוף התע"ש בכפר סבא, אז מאוד לא סביר שהוא יגיע מהר, מה גם שהראשון יוצא בסביבות 18:40-פער של 40 דקות מה47 האחרון שיוצא ממסוף רעננה).
בשני הקווים, 247,501 מופסקות בהרצליה רק התחנות בקרבת התחנה המרכזית. אני משער (לא בטוח) ש501 פשוט ימשיך על סוקולוב-ויצמן עד לשבעת הכוכבים ולתל אביב.247 ימשיך עד ויצמן/הרב קוק, ואז יחזור לבן גוריון דרום וימשיך במסלולו הרגיל.

אם מדובר בהכוונה ספציפית, אתה מוזמן לשאול (אך ציין זמן, מוצא ויעד סופי בבקשה)

טנק2

New member
עדכון מאגד

הם לא רלוונטיים.
מחליף אותם הקו 247 (שיוצא ממסוף התע"ש בכפר סבא, אז מאוד לא סביר שהוא יגיע מהר, מה גם שהראשון יוצא בסביבות 18:40-פער של 40 דקות מה47 האחרון שיוצא ממסוף רעננה).
בשני הקווים, 247,501 מופסקות בהרצליה רק התחנות בקרבת התחנה המרכזית. אני משער (לא בטוח) ש501 פשוט ימשיך על סוקולוב-ויצמן עד לשבעת הכוכבים ולתל אביב.247 ימשיך עד ויצמן/הרב קוק, ואז יחזור לבן גוריון דרום וימשיך במסלולו הרגיל.

אם מדובר בהכוונה ספציפית, אתה מוזמן לשאול (אך ציין זמן, מוצא ויעד סופי בבקשה)
עדכון מאגד
501 יסע דרך הרב קוק וארלוזורוב, כך שגם התחנות שברחוב ויצמן מבוטלות.
לגבי מטרופולין-אני לא יודע, לא מופיע באתר שלהם במפורט. תנסה אולי לשאול במוקד-*5900.

lightanddark

New member
תודה!!

עדכון מאגד
501 יסע דרך הרב קוק וארלוזורוב, כך שגם התחנות שברחוב ויצמן מבוטלות.
לגבי מטרופולין-אני לא יודע, לא מופיע באתר שלהם במפורט. תנסה אולי לשאול במוקד-*5900.
תודה!!

Domestica

New member
ממרכז ת"א לטקס העצמאות בכורזין גבעתיים

שרשור הכוונה ומודיעין 5/5
שלום וחג שמח.
אני צריכה להגיע למקום האירוע בגבעתיים היום עד שעה 20:00
אני נמצאת בשלמה המלך פינת קינג ג'ורג'.
אני לא מצליחה להבין איפה 55 עובר, אני מניחה שהוא לא יכנס לאבן גבירול אז ללכת לשם לא יעזור לי... כמו גם אני לא יודעת איפה הוא עוצר קרוב לכורזין...
אשמח לעזרה, תודה :]

Domestica

New member
מישהו יודע לפחות איפה קו 56 עוצר?

שלום וחג שמח.
אני לא מצליחה להבין איפה 55 עובר, אני מניחה שהוא לא יכנס לאבן גבירול אז ללכת לשם לא יעזור לי... כמו גם אני לא יודעת איפה הוא עוצר קרוב לכורזין...
מישהו יודע לפחות איפה קו 56 עוצר?
כל מה שהצלחתי למצוא זה:

קו 56 מכיוון תל אביב ליהוד : נסיעה במסלול הקו עד רחוב אבן גבירול, ארלוזורוב, דיזינגוף, שאול המלך והמשך המסלול כרגיל.

אני לא מצליחה למצוא שום מפה של זה אז אין לי מושג באיזה תחנות הוא יעצור, מישהו יכול לעזור לי? הוא יעבור בדיזינגוף/שאול המלך?

orchilit

New member
55 עובר בויצמן, המאבק ואלוף שדה

שלום וחג שמח.
55 עובר בויצמן, המאבק ואלוף שדה
לא יעבור בהכ"ג, ההסתדרות, משמרד הירדן וכורזין. למופע, הייתי יורד באלוף שדה/כורזין . משם זה 3 דקות ברגל (זה כנראה מה שאני אעשה).

מצב
הנושא נעול.
למעלה