? שרשור הכוונה ומודיעין 31/07

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

dylan20

New member
תחבורה ציבורית לנתבג

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

תחבורה ציבורית לנתבג
אהלן,
אני צריך להגיע מיפו לנתב"ג בשבת בשעה 19:30(לפני צאת השבת), יש מוניות שירות/אוטובוס או שהדרך היחידה היא מונית ספיישל?
אני יכול להתנייד בתוך תל אביב ע"י התל-אופן, ככה שהיציאה מיפו לא קריטית.
תודה רבה

Yuval I

New member
מתל אביב לנתב"ג יש רכבת או מונית ספיישל

תחבורה ציבורית לנתבג
אהלן,
אני צריך להגיע מיפו לנתב"ג בשבת בשעה 19:30(לפני צאת השבת), יש מוניות שירות/אוטובוס או שהדרך היחידה היא מונית ספיישל?
תודה רבה
מתל אביב לנתב"ג יש רכבת או מונית ספיישל
תלוי בשעות.
&nbsp
&nbsp

olli3

New member
מנהל
הדרך היחיד לעשות את זה שלא באמצעות ספיישל

תחבורה ציבורית לנתבג
אהלן,
תודה רבה
היא מורכבת אך כזאת:
&nbsp
1. נסיעה בקו 821 של אגד (ראשון יוצא בשעה 16:00 ממרכזית ת"א), ירידה ממנו בתחנת ההורדה הראשונה - כיכר הנשיא בהוד השרון או בצומת רעננה מרכז. משני המקומות, עולים על קו 947 של אגד (ראשון יוצא מצומת רעננה ב17:40), אחרים יוצאים מנתניה ועוברים בצומת רעננה מרכז ולכן זמני יציאה מעט משוערים. מקו 947 יורדים בצומת אל על. משם אפשר להשתמש בשאטלים של רשות שדות התעופה שעוברים בטרמינל 2 וטרמינל 1 (אני מניח שהם פועלים גם בשבת...).
&nbsp
אם נוסעים עם רב קו, אז הנסיעה ב947 מרעננה/הוד השרון עד לצומת נען (תחנה אחת אחרי צומת הטייסים), כלולה במסגרת 90 דקות של החלפה שניתנת לך. בצומת נען יש לגשת לנהג שוב ולשלם עבור מקטע הנסיעה בין צומת נען לצומת אל על - עלות של 6.90 ש"ח.
&nbsp
אפשר גם לנסוע עם מוניות שירות 66 עד לסירקין במידה והם מגיעות לסריקין ביום שבת ומשם לעלות על 947.
&nbsp
אין אופציות תח"צ אחרות שפויות מכך (וגם זה לא שפוי).

dylan20

New member
תודה רבה לך, אכן לא ממש שפוי

היא מורכבת אך כזאת:
&nbsp
1. נסיעה בקו 821 של אגד (ראשון יוצא בשעה 16:00 ממרכזית ת"א), ירידה ממנו בתחנת ההורדה הראשונה - כיכר הנשיא בהוד השרון או בצומת רעננה מרכז. משני המקומות, עולים על קו 947 של אגד (ראשון יוצא מצומת רעננה ב17:40), אחרים יוצאים מנתניה ועוברים בצומת רעננה מרכז ולכן זמני יציאה מעט משוערים. מקו 947 יורדים בצומת אל על. משם אפשר להשתמש בשאטלים של רשות שדות התעופה שעוברים בטרמינל 2 וטרמינל 1 (אני מניח שהם פועלים גם בשבת...).
&nbsp
אם נוסעים עם רב קו, אז הנסיעה ב947 מרעננה/הוד השרון עד לצומת נען (תחנה אחת אחרי צומת הטייסים), כלולה במסגרת 90 דקות של החלפה שניתנת לך. בצומת נען יש לגשת לנהג שוב ולשלם עבור מקטע הנסיעה בין צומת נען לצומת אל על - עלות של 6.90 ש"ח.
&nbsp
אפשר גם לנסוע עם מוניות שירות 66 עד לסירקין במידה והם מגיעות לסריקין ביום שבת ומשם לעלות על 947.
&nbsp
אין אופציות תח"צ אחרות שפויות מכך (וגם זה לא שפוי).
תודה רבה לך, אכן לא ממש שפוי
אבל כנראה שמשתלם.

merav999

New member
מאזור בלומפילד ביפו לרח' המשביר 22 ת"א ?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

בסביבות השעה שבע בערב אם זה משנה.
&nbsp
תודה מראש

orchilit

New member
תשובה-

בסביבות השעה שבע בערב אם זה משנה.
&nbsp
תודה מראש
תשובה-
משד' ירושלים ליד בלומפילד לקחת 40/41/240 ולרדת בדרך יפו/נחלת בנימין, לחזור ברגל רחוב אחד אחורה ולפנות (שמאלה) לרח' המשביר
או לקחת 25/125 משד' ירושלים/בלומפילד ולרדת ברח' העלייה/וולפסון, להמשיך עד העלייה/מטלון, לפנות שמאלה למטלון עד פינת המשביר ולפנות ימינה.

merav999

New member
תודה! אבל בסוף אני צריכה להגיע לשם מ-אזור

תשובה-
משד' ירושלים ליד בלומפילד לקחת 40/41/240 ולרדת בדרך יפו/נחלת בנימין, לחזור ברגל רחוב אחד אחורה ולפנות (שמאלה) לרח' המשביר
או לקחת 25/125 משד' ירושלים/בלומפילד ולרדת ברח' העלייה/וולפסון, להמשיך עד העלייה/מטלון, לפנות שמאלה למטלון עד פינת המשביר ולפנות ימינה.

אתה יודע איך אני מגיעה לרח' המשביר מאזור ?
&nbsp
תודה

orchilit

New member
תשובה-

אתה יודע איך אני מגיעה לרח' המשביר מאזור ?
&nbsp
תודה
תשובה-
מאחר ולא ציינת מאיפה מאזור, אני אניח שמדובר בהליכה מהירה לתחנות דרך השבעה/צומת טמפו (המלאכה) או המכתש :
לקחת 163/201/451 עד התחנה לפני האחרונה (שד' הר ציון/וולפסון), להמשיך עוד צומת אחד לפינת רח' מטלון, שמאלה ברגל ואז באותו אופן פנייה ימינה למשביר. זה ייקח כמה דקות הליכה.
אם את רוצה לחסוך את ההליכה, קחי את אותם אוטובוסים עד הרצל/דרך בן צבי, ואז קווים 72/172 עד העלייה/וולפסון ובאותו אופן שהוסברה בתגובה הקודמת ,להגיע לרח' המשביר.

merav999

New member
מצומת טמפו זה בסדר גמור. תודה רבה!

תשובה-
מאחר ולא ציינת מאיפה מאזור, אני אניח שמדובר בהליכה מהירה לתחנות דרך השבעה/צומת טמפו (המלאכה) או המכתש :
לקחת 163/201/451 עד התחנה לפני האחרונה (שד' הר ציון/וולפסון), להמשיך עוד צומת אחד לפינת רח' מטלון, שמאלה ברגל ואז באותו אופן פנייה ימינה למשביר. זה ייקח כמה דקות הליכה.
אם את רוצה לחסוך את ההליכה, קחי את אותם אוטובוסים עד הרצל/דרך בן צבי, ואז קווים 72/172 עד העלייה/וולפסון ובאותו אופן שהוסברה בתגובה הקודמת ,להגיע לרח' המשביר.
מצומת טמפו זה בסדר גמור. תודה רבה!

ת"א-ערד

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

ת"א-ערד
צריכה להגיע מחר (שישי ) בסביבות 13:00 מנחלת יצחק בתל אביב לערד, מעדיפה ישיר ובלי החלפה אם ניתן (אם לא אז בדרך הקצרה ביותר אחריה)
יכולה להגיע רגלית לעזריאלי גם.
&nbsp
אשמח למסלול הטוב ביותר, תודה רבה לעונים ויום מקסים!

יש אפשרות אחת בקו אחד, ועוד כמה דרך ב"ש

ת"א-ערד
צריכה להגיע מחר (שישי ) בסביבות 13:00 מנחלת יצחק בתל אביב לערד, מעדיפה ישיר ובלי החלפה אם ניתן (אם לא אז בדרך הקצרה ביותר אחריה)
יכולה להגיע רגלית לעזריאלי גם.
&nbsp
אשמח למסלול הטוב ביותר, תודה רבה לעונים ויום מקסים!
קו 389 אקספרס מהתחנה המרכזית לערד יוצא בשעה 12:50 (רציף 610). צפוי להגיע לערד בסביבות 14:40.
מנחלת-יצחק למרכזית קווים 60, 160 (ערבי-נחל) או 54 (עמק-הברכה) שתדירותו נמוכה יותר.
מעזריאלי: 51, 60, 160, 83, 71, 171, 271, 274 ועוד קווים רבים. שימי לב שחלקם עוצרים מחוץ לתחנה המרכזית (274 מתחת לגשר ההגנה, 83 על לווינסקי ועוד).

בשאר שעות היום: קו 370 מהתחנה המרכזית לבאר-שבע ומשם קווים 386/388 לערד.
אין הבדל משמעותי מבחינת זמן הנסיעה בין 386 ל-388, לראשון יש יותר תחנות בב"ש ולשני יותר תחנות מחוץ לב"ש.

לב"ש אפשר גם להגיע עם קו 380 ממסוף 2000, אבל תדירותו נמוכה יחסית (נסיעות רלוונטיות: 12:45, 13:15, 14:00
מנחלת-יצחק למסוף 2000, במקרה שתבחרי אפשרות זו: 60, 160, 63, 55, 45.

וכמובן - רכבות מת"א לב"ש, מעט יותר מהר, הרבה יותר יקר. יוצאות מתחנת ת"א מרכז ב-12:07, 13:07, 14:07 ועוצרות גם בתחנות השלום וההגנה.

תודה קודם כל על המענה המפורט

קו 389 אקספרס מהתחנה המרכזית לערד יוצא בשעה 12:50 (רציף 610). צפוי להגיע לערד בסביבות 14:40.
מנחלת-יצחק למרכזית קווים 60, 160 (ערבי-נחל) או 54 (עמק-הברכה) שתדירותו נמוכה יותר.
מעזריאלי: 51, 60, 160, 83, 71, 171, 271, 274 ועוד קווים רבים. שימי לב שחלקם עוצרים מחוץ לתחנה המרכזית (274 מתחת לגשר ההגנה, 83 על לווינסקי ועוד).

בשאר שעות היום: קו 370 מהתחנה המרכזית לבאר-שבע ומשם קווים 386/388 לערד.
אין הבדל משמעותי מבחינת זמן הנסיעה בין 386 ל-388, לראשון יש יותר תחנות בב"ש ולשני יותר תחנות מחוץ לב"ש.

לב"ש אפשר גם להגיע עם קו 380 ממסוף 2000, אבל תדירותו נמוכה יחסית (נסיעות רלוונטיות: 12:45, 13:15, 14:00
מנחלת-יצחק למסוף 2000, במקרה שתבחרי אפשרות זו: 60, 160, 63, 55, 45.

וכמובן - רכבות מת"א לב"ש, מעט יותר מהר, הרבה יותר יקר. יוצאות מתחנת ת"א מרכז ב-12:07, 13:07, 14:07 ועוצרות גם בתחנות השלום וההגנה.
אם אני הולכת על הקו הישיר, אוכל רק אחרי 13:00 בצהריים לא לפני,
איזה קו עדיף לקחת לת.מ. מעזריאלי שיגיע לתוך התחנה?
שוב תודה רבה

רגע, לא שמתי לב שמדובר ביום שישי

שוב תודה רבה
רגע, לא שמתי לב שמדובר ביום שישי
בימי שישי קו 389 מת"א בשעות 13:10, 14:10, 15:10
קו 370 כל רבע שעה בערך. קו 388 מב"ש לערד כל 20 דק' בערך עד 16:45.

מעזריאלי לתוך התחנה המרכזית: קווים 51, 60, 160, וגם חלק מהקווים הבין-עירוניים.

olli3

New member
מנהל
מעזריאלי לתחנה המרכזית בת"א>>>

שוב תודה רבה
מעזריאלי לתחנה המרכזית בת"א>>>
הקווים הכי מועדפים הם 501/524/525/531 של אגד ו641 של קווים, הסיבה - כולם מורידים אותך בקומה 6 שזו הקומה שממנה את עולה על קו 389.
&nbsp
למרות זאת, מומלצים גם 51/60/160 של דן ו68/169 של קווים שמביאים אותך לקומה 7.

מצומת סירקין לשדות ים.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מצומת סירקין לשדות ים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה