? שרשור הכוונה ומודיעין 30/06

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member
כן, ההרחקה של התחנות זה זוועה

וההליכה לתחנות בדרך בגין הפכה להיות ממש
מרגיזה. לא מספיק שהתחנות רחוקות, גם המדרכה ממש צרה ולעקוף אנשים שהולכים עליה ועוד בשני הכיוונים הפך לקטע מעצבן כשאתה ממהר לאוטובוס.
כן, ההרחקה של התחנות זה זוועה
ואין גם הצללה מהשמש הקופחת שם. לא מבין למה היו צריכים להזיז את התחנות כל כך הרבה. אני מקווה שהן תחזורנה כמה שיותר לקרבת הצומת. מי שצריך ללכת בין מתחם הרכב/מסוף 2000/נמיר לתחנות בדרך בגין (שיותר קרובות עכשיו לתנובה ולשאול המלך) זה מחריד. גם לחצות את דרך בגין בצד הזה זה ממש בעייתי, למי שמגיע מערבי נחל - הוא צריך לחצות את ערבי נחל ואת דרך בגין בצד הצפוני (הרמזור החדש) ואז לחצות את על פרשת דרכים ברמזור של מתחם הרכבת (או במנהרה, אבל ממילא הוואצריך לחזור למעלה)... חכמי חלם. היו צריכים לשים רמזור גם בדרך בגין בצד השני.

olli3

New member
מנהל
תשובה>>>

ת"א. סלמה פינת אבולעפיה
שלום
אני צריך להגיע להיפגש עם מישהו במקום לא ברור בשם סלמה פינת אבולעפיה. אני חושב שזה בפלורנטין.
אשמח אם תוכלו לתת לי כתובת יותר ברורה.
כמו כן. איך מגיעים לשמה בתחבורה צבורית. אני מגיע לתל אביב דרך הרכבת. אז אני רק צריך שתגידו לי איזה תחנת רכבת לרדת ואיזה קווים לעלותץ
תשובה>>>
סלמה הוא רחוב ואבולעפיה גם, שניהם מצטבלים.
אתה מגיע ברכבת מהדרום או מהצפון/שרון? חבל שתיסע זמן רב יותר פשוט...
יש לך שתי אופציות: במידה ואתה מגיע מהצפון/שרון, תוכל לרדת בתחנת סבידור מרכז וממסוף אגד ודן הסמוך לתחנת הרכבת תוכל לעלות על קו 83 של אגד שיביא אותך עד לסלמה פינת אבולעפיה. אופציה זו תתאים לך במידה והרכבת שלך מגיעה לתחנה כ5-10 דקות עד ליציאתו של קו 83.
במידה וקו 83 לא מתאים לך בזמניו וההמתנה עבורו ארוכה מידי ובמידה ואתה מגיע מהדרום, המשך לתחנת השלום. צא מתחנת השלום ישירות לתוך קניון עזריאלי דרך הדרגנוע. המשך ישר עד ה3 המעליות השקופות ועקוף אותן מצד ימין, בשדרה המרכזית של הקניון אתה ממשיך ישר ומשמאלך תראה יציאה לגשר. צא ממנה ורד בצד השני של הגשר, בצד של הקריה. משם תוכל לעלות על קו 42 של דן ו83 של אגד, שניהם יורידו אותך בסלמה פינת אבולעפיה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה