? שרשור הכוונה ומודיעין 26/06

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.
אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

שאלה על קו 39 מגבעתיים לת"א

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
בעוד כשבועיים אהיה בתיאטרון גבעתיים ואצא משם ב-22:30 בערב. ראיתי שבשעות האלה יש אוטובוס אחד של 39 שיוצא מרמת גן ב-22:15 והבא אחריו ב-23-15.
השאלה היא אם אני יוצאת מתיאטרון גבעתיים ב-22:30 מה הסיכוי שאספיק את האוטובוס שיוצא ב-22:15?
כלומר כמה זמן לוקח לו בערך להגיע מנקודת המוצא שלו לתיאטרון גבעתיים?

mister K

New member
זה גבולי. לוקח לו בין 15 ל-20 דקות

בעוד כשבועיים אהיה בתיאטרון גבעתיים ואצא משם ב-22:30 בערב. ראיתי שבשעות האלה יש אוטובוס אחד של 39 שיוצא מרמת גן ב-22:15 והבא אחריו ב-23-15.
השאלה היא אם אני יוצאת מתיאטרון גבעתיים ב-22:30 מה הסיכוי שאספיק את האוטובוס שיוצא ב-22:15?
זה גבולי. לוקח לו בין 15 ל-20 דקות

olli3

New member
מנהל
לאן את צריכה להגיע בסופו של דבר?

יש לך עוד קווים שפעילים בשעות האלו ועוברים בתיאטרון גבעתיים שיכולים להביא אותך למקומות מרכזיים יותר מהם תהיה לך תחבורה זמינה יותר ליעד הסופי שלך.

בעקרון בסוף צריכה להגיע לראשון

יש לך עוד קווים שפעילים בשעות האלו ועוברים בתיאטרון גבעתיים שיכולים להביא אותך למקומות מרכזיים יותר מהם תהיה לך תחבורה זמינה יותר ליעד הסופי שלך.
אני יודעת שקו 39 מביא אותי לבית מעריב שמשם יש לי קו 174 לראשון. השאלה היא אם אספיק את 174 האחרון אם אקח את 39 בסביבות 23:30

alantan

New member
את האחרון לא תפספסי כי הוא יוצא

אני יודעת שקו 39 מביא אותי לבית מעריב שמשם יש לי קו 174 לראשון. השאלה היא אם אספיק את 174 האחרון אם אקח את 39 בסביבות 23:30
מרדינג בחצות. אבל אם תפספסי את ה-39 של 22:30 יתכן שתספיקי עוד לקו 56 (עוצר בדרך השלום לכיוון צפון) ואמור לעבור שם בסביבות 22:35 ומגיע ללונדון מיניסטור, שם תצפה לך המתנה של כחצי שעה ל-174... אין לך אוטובוס אחר לראשון? יותר קל לכוון כשנותנים יעד מדוייק (פחות או יותר).

גם 22:35 זה מאוד גבולי

מרדינג בחצות. אבל אם תפספסי את ה-39 של 22:30 יתכן שתספיקי עוד לקו 56 (עוצר בדרך השלום לכיוון צפון) ואמור לעבור שם בסביבות 22:35 ומגיע ללונדון מיניסטור, שם תצפה לך המתנה של כחצי שעה ל-174... אין לך אוטובוס אחר לראשון? יותר קל לכוון כשנותנים יעד מדוייק (פחות או יותר).
גם 22:35 זה מאוד גבולי
ספק אם אספיק גם את 56 בשעה הזאת..

olli3

New member
מנהל
כמו שנכתב יש גם את קו 56, אבל יש עוד דרכים

להגיע לראשון, אבל לאן בראשון זו שאלה יותר מושכלת...אפשר לרדת מ56 בעזריאלי ולהחליף לכל קו שנוסע לצומת חולון או לתמח"ת ולהמשיך לראשל"צ. אבל אם צריכים את מערב ראשל"צ, יש עוד אופציות...

תודה

להגיע לראשון, אבל לאן בראשון זו שאלה יותר מושכלת...אפשר לרדת מ56 בעזריאלי ולהחליף לכל קו שנוסע לצומת חולון או לתמח"ת ולהמשיך לראשל"צ. אבל אם צריכים את מערב ראשל"צ, יש עוד אופציות...
תודה
צריכה להגיע לתחנה המרכזית הישנה בראשון. ככל הידוע לי קו 174 הוא היחיד שמגיע בשעות האלה מת"א לאותו איזור בראשון.

alantan

New member
נמשיך בשרשור של היום כדי לא להקפיץ יותר

תודה
צריכה להגיע לתחנה המרכזית הישנה בראשון. ככל הידוע לי קו 174 הוא היחיד שמגיע בשעות האלה מת"א לאותו איזור בראשון.
נמשיך בשרשור של היום כדי לא להקפיץ יותר

mister K

New member
השירות באזור הזה זוועתי בלילה

השירות באזור הזה זוועתי בלילה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
נסיעה מת"א להרצליה בשבת בשעה 19 בערב
אני צריכה להגיע בשבת הקרובה מת"א להרצליה לבי"ס ויצמן בר"ח ויצמן בשעה 19 בערב

olli3

New member
מנהל
נסיעה מת"א להרצליה בשבת בשעה 19 בערב
אני צריכה להגיע בשבת הקרובה מת"א להרצליה לבי"ס ויצמן בר"ח ויצמן בשעה 19 בערב
קו 247 של מטרופולין יוצא בשעה 18:00 ממסוף
כרמלית בת"א דרך מרכז ת"א וצפון ת"א ומגיע לרחוב וייצמן בהרצליה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
חוף גורדון
איך מגיעים מקריית גת לחוף גורדון תל אביב בתחבורה ציבורית?

olli3

New member
מנהל
חוף גורדון
איך מגיעים מקריית גת לחוף גורדון תל אביב בתחבורה ציבורית?
אלו דרכי הנסיעה המומלצות:
1. במידה ושעות הפעילות של קו 375 של מטרופולין מתאימות לך, זו הדרך הכי טובה. יורדים מ375 בתחנה הסופית - רכבת מרכז. שם עוברים למסוף דן הסמוך ועולים משם על קו 10 של דן, אם הוא בדיוק יצא, יש בצמוס למסוף כביש עם 2 סככות תחנה שם, מאחורי השלט האלקטרוני שיש במסוף, משם את יכולה לעלות על 161 של דן שהוא גם מהיר יותר. מקו 10 את יורדת בבן יהודה פינת גורדון ומקו 161 בבן יהודה פינת פרישמן.2. בשעות שאין 375 תוכלי לנסוע ברכבת עד לתחנת ת"א ההגנה. בעת הירידה בתחנת הרכבת, לכי לקצה הצפוני של הרציף (בכיוון הנסיעה של הרכבת), שם יש גרם מדרגות שמעלה אותך לגשר שמעל. איך שיצאת לגשר, יש לך שם תחנת אוטובוס, ממנה את עולה על הקווים 104/204 של דן עד לבן יהודה פינת גורדון.3. קו 369 של מטרופולין או 376 של אגד תעבורה (פעם ביום, מהיר יותר מ369) עד לתחנה המרכזית בתל אביב. שם את יורדת לקומה 4 ובריפים שבתוך התחנה יש לך את קו 4 שייקח אותך עד לבן יהודה פינת גורדון. לחילופין, אם את יוצאת מקומה 4 לרחוב לוינסקי, תחצי לצד השני ולכי לכיוון רכבת ההגנה, תוך 20 שניות של הליכה את תגיעי לתחנת אוטובוס ממנה את עולה על 104/204 של דן.בכל הדרכים את מגיעה לבן יהודה פינת גורדון והולכת על גורדון לכיוון הים, הליכה של שתי דקות לחוף גורדון. בקו 161 את יורדת בבן יהודה פינת פרישמן, חוזרת אחורה ופונה שמאלה לגורדון (לכיוון הים), ההליכה הכוללת היא בת 4 דקות עד לחוף.

מצב
הנושא נעול.
למעלה