? שרשור הכוונה ומודיעין 17/08

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

שלום איך אנימגיע מאשקלון לרחוב דרור 2 באשדוד

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אני יודע שיש את קו 15 מאשקלון לאשדוד, אבל מהתחנה מרכזית של אשדוד איך אני מגיעלרחוב דרור?

olli3

New member
מנהל
נתחיל מזה שאין לך סיבה לעבור במרכזית אשדוד.

אני יודע שיש את קו 15 מאשקלון לאשדוד, אבל מהתחנה מרכזית של אשדוד איך אני מגיעלרחוב דרור?
אתה יורד מקו 15 בשדרות ירושלים פינת מילמן, פונה ימינה למילמן, שם יש תחנת אוטובוס. מתחנה זו אתה עולה על קו 5 של אגד תעבורה ויורד ממנו בקיבוץ גלויות פינת יצחק הנשיא. שם עליך לחצות לצד השני ולעבור בין הבלוקים לרחוב המקביל, רחוב אגדיר. פנה שמאלה להנחליאלי והמשכו של הנחליאלי מהצד השני הוא רחוב הדרור.
&nbsp
מהתחנה בה ירדת מקו 15 תוכל להמשיך גם עם קו 37 של אפיקים, אבל זה לא קו תדיר, אם אתה רואה אותו במקרה מאחוריך, עלה עליו. אתה יורד ממנו גם בקיבוץ גלויות פינת יצחק הנשיא.
&nbsp
בחזרה שים לב! עליך לקחת את קו 15 של אגד תעבורה (פנימי באשדוד) עד לאותה נקודה ממנה עלית על קו 5. ומשם לעלות על 15 של אפיקים לאשקלון.

אני לא ממש מכיר את אשדוד ככה שהרחובות שאתה אומר

אתה יורד מקו 15 בשדרות ירושלים פינת מילמן, פונה ימינה למילמן, שם יש תחנת אוטובוס. מתחנה זו אתה עולה על קו 5 של אגד תעבורה ויורד ממנו בקיבוץ גלויות פינת יצחק הנשיא. שם עליך לחצות לצד השני ולעבור בין הבלוקים לרחוב המקביל, רחוב אגדיר. פנה שמאלה להנחליאלי והמשכו של הנחליאלי מהצד השני הוא רחוב הדרור.
&nbsp
מהתחנה בה ירדת מקו 15 תוכל להמשיך גם עם קו 37 של אפיקים, אבל זה לא קו תדיר, אם אתה רואה אותו במקרה מאחוריך, עלה עליו. אתה יורד ממנו גם בקיבוץ גלויות פינת יצחק הנשיא.
&nbsp
בחזרה שים לב! עליך לקחת את קו 15 של אגד תעבורה (פנימי באשדוד) עד לאותה נקודה ממנה עלית על קו 5. ומשם לעלות על 15 של אפיקים לאשקלון.
לי איני יודע היכן בדיוק לרדת אבל נסתדר תודה

olli3

New member
מנהל
אעזור לך עוד יותר כדי שתדע בדיוק היכן לרדת.

לי איני יודע היכן בדיוק לרדת אבל נסתדר תודה
קו 15 נכנס לאשדוד דרך מחלף עד הלום, איך שהוא נכנס לאשדוד הוא פונה ימינה לשדרות מש סנה ואז פונה שמאלה לשדרות ירושלים.
&nbsp
ואז הוא נוסע ישר על שדרות ירושלים. עוברים כיכר אחת ומיד אחריה עוד כיכר. מגיעים לצומת מרומזר (שדרות ירושלים פינת הרב לוין). לאוטובוס יש שתי תחנות אחרי הצומת המרומזר של שדרות ירושלים פינת הרב לוין, אתה יורד בתחנה השנייה (זו שלפני הרמזור של ירושלים / מילמן / הפרחים).
&nbsp
איך שירדת אתה ממשיך עם כיוון הנסיעה של האוטובוס לצומת ופונה ימינה (בלי לחצות אף כביש). שם נמצאת התחנה שממנה אתה עולה על קו 5.
&nbsp
כשתגיע לשם, אתה כבר תראה את זה בבירור. סה"כ עליך לרדת ממש לפני הרמזור השני שתפגוש בשדרות ירושלים.

תודה רבה לך ידידי :)

קו 15 נכנס לאשדוד דרך מחלף עד הלום, איך שהוא נכנס לאשדוד הוא פונה ימינה לשדרות מש סנה ואז פונה שמאלה לשדרות ירושלים.
&nbsp
ואז הוא נוסע ישר על שדרות ירושלים. עוברים כיכר אחת ומיד אחריה עוד כיכר. מגיעים לצומת מרומזר (שדרות ירושלים פינת הרב לוין). לאוטובוס יש שתי תחנות אחרי הצומת המרומזר של שדרות ירושלים פינת הרב לוין, אתה יורד בתחנה השנייה (זו שלפני הרמזור של ירושלים / מילמן / הפרחים).
&nbsp
איך שירדת אתה ממשיך עם כיוון הנסיעה של האוטובוס לצומת ופונה ימינה (בלי לחצות אף כביש). שם נמצאת התחנה שממנה אתה עולה על קו 5.
&nbsp
כשתגיע לשם, אתה כבר תראה את זה בבירור. סה"כ עליך לרדת ממש לפני הרמזור השני שתפגוש בשדרות ירושלים.
תודה רבה לך ידידי :)

טנק2

New member
מרעננה לתל אביב (על מנת לא להקפיץ שרשור ישן)

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הבעיה ש531 מאסף, והכי חשוב-לא עובר ברעננה מ9:00.
לכן חשבתי לקחת קו לצומת רעננה, להמשיך משם עם 149 לכפר הירוק, ומשם לקחת קו למבצע קדש.
משם, איזה עוד קווים חוץ מ531/524 מתאימים לי (524 כמובן בלי להחליף בקדש)?
&nbsp
האם כדאי במקום זה לקחת 347 לנמיר/קק"ל או לדרך נמיר ולהחליף משם? לאיזה קווים אפשר להחליף משם?
חשבתי על 33+89/42, אבל התדירות שלו נמוכה.

olli3

New member
מנהל
חשבת על 259 של מטרופולין?

הבעיה ש531 מאסף, והכי חשוב-לא עובר ברעננה מ9:00.
לכן חשבתי לקחת קו לצומת רעננה, להמשיך משם עם 149 לכפר הירוק, ומשם לקחת קו למבצע קדש.
משם, איזה עוד קווים חוץ מ531/524 מתאימים לי (524 כמובן בלי להחליף בקדש)?
&nbsp
האם כדאי במקום זה לקחת 347 לנמיר/קק"ל או לדרך נמיר ולהחליף משם? לאיזה קווים אפשר להחליף משם?
חשבתי על 33+89/42, אבל התדירות שלו נמוכה.
אם אתה נוסע דרך הכפר הירוק, תוכל לקחת גם את 525 למבצע קדש, לא רק את 531.
&nbsp
ובכלל, תוכל לקחת את 24 של דן, 525/531 של אגד לפנחס רוזן פינת דבורה הנביאה. לעבור לדבורה הנביאה ולהמשיך משם עם 42/89 של דן ו524 של אגד במידה ויגיע.
&nbsp
אני לא יודע מהיכן אתה יוצא באחוזה, אבל שווה לך לשקול לנסוע עם 47 של מטרופולין עד לכפר הירוק או עד לצומת הרחובות: בני אפרים/קק"ל/שלונסקי. שם אתה עובר לשלונסקי ועולה על 89 של דן.
&nbsp
אם תבחר להגיע לכפר הירוק עם 149, אז תוכל לקחת גם את 47/48 לקק"ל/בני אפרים/ שלונסקי ולהמשיך משם עם 89.

טנק2

New member
השעות של 259 לא כל כך מתאימות

אם אתה נוסע דרך הכפר הירוק, תוכל לקחת גם את 525 למבצע קדש, לא רק את 531.
&nbsp
ובכלל, תוכל לקחת את 24 של דן, 525/531 של אגד לפנחס רוזן פינת דבורה הנביאה. לעבור לדבורה הנביאה ולהמשיך משם עם 42/89 של דן ו524 של אגד במידה ויגיע.
&nbsp
אני לא יודע מהיכן אתה יוצא באחוזה, אבל שווה לך לשקול לנסוע עם 47 של מטרופולין עד לכפר הירוק או עד לצומת הרחובות: בני אפרים/קק"ל/שלונסקי. שם אתה עובר לשלונסקי ועולה על 89 של דן.
&nbsp
אם תבחר להגיע לכפר הירוק עם 149, אז תוכל לקחת גם את 47/48 לקק"ל/בני אפרים/ שלונסקי ולהמשיך משם עם 89.
מדובר על סביבות 10:00-12:00 בבוקר.
כעיקרון, אני יוצא מאזור מרכז אלרם.
האם כדאי לי לנסוע לצומת רעננה מרכז>149 לכפר הירוק>525/531/24/47/48>צומת דבורה הנביאה>89/42?
או שדווקא 47 יהיה יותר מהיר?

olli3

New member
מנהל
שים לב, עשית מעט סלט!

מדובר על סביבות 10:00-12:00 בבוקר.
כעיקרון, אני יוצא מאזור מרכז אלרם.
האם כדאי לי לנסוע לצומת רעננה מרכז>149 לכפר הירוק>525/531/24/47/48>צומת דבורה הנביאה>89/42?
או שדווקא 47 יהיה יותר מהיר?
שים לב, עשית מעט סלט!
ראשית, מצומת הכפר הירוק לדבורה הנביאה רק עם קווים 24 דן ו525/531 אגד! 47/48 מביאים אותך לבני אפרים/שלונסקי ומשם יש לך רק את קו 89.
&nbsp
ממרכז אלרם זה לכאן או לכאן. על הנייר אם אתה נוסע לצומת רעננה מרכז ובדיוק יש לך את 149 אז זה יצא מהיר יותר. אבל... אם אתה מתייבש בצומת רעננה מרכז רבע שעה (וזה קורה לא מעט), זה הפסד כי אז יש לך גם את ההליכה בין התחנה של 149 בכפר הירוק + חציית הכביש המרגיזה עד לתחנה של שאר הקווים שאיתם עליך להמשיך.
&nbsp
לטעמי, הדרך הנוחה תהיה באמצעות 47 בכל מקרה, אולי קצת פחות מהירה אבל בהחלט נוחה יותר.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

איך ניתן להגע לקייקי כפר בלום תח"צ ?
כיצד ניתן להגע לקייקי כפר בלום בתחבורה ציבורית?

yuyuyu334

New member
מחיר רב קו בחיפה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מחיר רב קו בחיפה
שלום
אני מעוניין לקנות כרטיס רב קו ולנסוע מנשר לחיפה (מתמ) דרך מרכזית המפרץ
מה המחיר של העסק ומה אני צריך לטעון בכרטיס?
תודה רבה

בשביל זה לא חייבים רב-קו.

מחיר רב קו בחיפה
שלום
אני מעוניין לקנות כרטיס רב קו ולנסוע מנשר לחיפה (מתמ) דרך מרכזית המפרץ
מה המחיר של העסק ומה אני צריך לטעון בכרטיס?
תודה רבה
בשביל זה לא חייבים רב-קו.
אפשר לקנות כרטיס נייר מהנהג ב-6.90 ולהחליף אוטובוסים באיזור חיפה ונשר במשך 90 דקות.
כדאי להשתמש ברב-קו רק אם אתה עומד לבצע הרבה נסיעות וברצונך להתשמש בכרטיסיה.
אגב, לא בטוח שאתה בכלל צריך החלפה, כי קווים 111 ו-146 מגיעים מנשר למת"מ. 111 נוסע דרך הצ'ק פוסט, הדר ואלנבי, ו-146 נוסע דרך האוניברסיטה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מוניות שירות מחדרה לת"א
האם יש שירות מוניות מחדרה לתל אביב ביום שבת אחה"צ?

olli3

New member
מנהל
מוניות שירות מחדרה לת"א
האם יש שירות מוניות מחדרה לתל אביב ביום שבת אחה"צ?
יש אוטובוסים החל מ5 אחה"צ מחדרה לת"א.
קו 702 של אגד הראשון יוצא בשעה 17:00 ממרכזית חדרה וכביש החוף לת"א. אחריו יש גם נסיעות של 852/872 של אגד.
&nbsp
מצומת אולגה יש גם את קווים 825/826/836 בנוסף ל702/852/872 (כל הקווים של אגד).

איך מגיעים מזבוטינסקי פ"ת למוזיאןן הילדים בחולון?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

יש דרך יותר נורמלית מההצעה של גוגל של קו 1 וקו 89?ובמידה והעונה מציע את 199 אשמח גם להצעות כשהוא לא פועלתודה

olli3

New member
מנהל
כמה החלפות אתה מחפש?

יש דרך יותר נורמלית מההצעה של גוגל של קו 1 וקו 89?ובמידה והעונה מציע את 199 אשמח גם להצעות כשהוא לא פועלתודה
כמה החלפות אתה מחפש?
גוגל מציע מספר החלפות מועט כברירת מחדל. כעיקרון ניתן לנסוע לעזריאלי/קלקא ולהחליף ל271 של אגד שנוסע במסלול כמעט זהה ל89. אבל 89 טיפה יותר מהיר במקטע שבין צומת חולון ליעד שלך.
&nbsp
בכל מקרה, הדרך המהירה תהיה לנסוע עם 87 של קווים לבר אילן, להחליף ל143 של אגד, לרדת ממנות בהפלד/המלאכה (איך שהוא פונה לרחוב הפלד), לעבור לצד השני ולהמשיך משם עם 3 של דן (ישיר ליעדך) או עם קו 4 (דרך איזור התעשיה). בעיקרון לקו 3 זו התחנה השלישית או הרביעית במסלול, כך שתוכל לדעת אם שווה לך להמתין לו או לעלות על קו 4.

מצב
הנושא נעול.
למעלה