? שרשור הכוונה ומודיעין 13/11

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

יניביש1

New member
שלום חברים -יש לי שאלה על זמני הגעה מחולון לתל אביב קו 289

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אם אני לוקח את קו 289 הראשון (05:20) מההסתדרות בחולון אני אספיק להגיע ב 06:00 לרחוב קרליבך בתל אביב?
יש למישהו מושג?
תודה רבה

אוהדא11

New member
לדעתי כן, ואפילו מספר דקות לפני כן

אם אני לוקח את קו 289 הראשון (05:20) מההסתדרות בחולון אני אספיק להגיע ב 06:00 לרחוב קרליבך בתל אביב?
יש למישהו מושג?
תודה רבה
לדעתי כן, ואפילו מספר דקות לפני כן

torino106

New member
טיול בתחבורה ציבורית בגולן- יציאה מת"א

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

היי,
אני מת"א ורוצה ליסוע לטיול בגולן ולישון בקצרין. אני מתניידת בתחבורה ציבורית בגולן. ורוצה להגיע לקצרין באיזור 12-13 (גמיש מאוד!!)
האוטובוס היחידי מת"א לקצרין 843 הוא פעם אחת ורק ב 16. ולכן הוא לא בא בחשבון.
אני מעדיפה ליסוע ביום חול, אבל חושבת ליסוע בשישי כי זה היום היחידי שהאוטובוס יוצא מת"א בשעה נורמלית (12 בצהריים).
דיברתי עם *8787 , הם הציעו לי ליסוע דרך טבריה / חצור הגלילית. אני אשמח לקבל גם את עזרתכם.
כיוון שמדובר בטיול ואין לחץ גדול של זמן, אז אולי אוכל לעצור בנקודה נחמדה אחרת (לא טבריה) לפני שאני לוקחת אוטובוס המשך לגולן.

1. בעיקרון מאיפה התדירות גבוהה יותר לגולן, מחצור או טבריה? איזה אוטובוס עלי לקחת? האם יש נקודת עצירה אחרת נחמדה, שאתם יכולים להמליץ, ושאפשר קצת לטייל בה לפני שלוקחים אוטובוס המשך לגולן?
2. איזה אוטובוס עובר ברוב יישובי הגולן, ככה שאוכל ליסוע איתו ולראות מקומות ...?
3. כמה עולה נסיעה מחצור/טבריה לקצרין? כמה עולה בתוך הגולן עצמו?
4. לדעתכם, איך התחבורה בגולן ביום חול? איך בסופ"ש?

התשובות שלכם מאוד יעזרו לי
תודה רבה

sweetums

New member
843 אמנם מוזיל את הנסיעה, אבל זה קו ארוך

היי,
אני מת"א ורוצה ליסוע לטיול בגולן ולישון בקצרין. אני מתניידת בתחבורה ציבורית בגולן. ורוצה להגיע לקצרין באיזור 12-13 (גמיש מאוד!!)
האוטובוס היחידי מת"א לקצרין 843 הוא פעם אחת ורק ב 16. ולכן הוא לא בא בחשבון.
אני מעדיפה ליסוע ביום חול, אבל חושבת ליסוע בשישי כי זה היום היחידי שהאוטובוס יוצא מת"א בשעה נורמלית (12 בצהריים).
דיברתי עם *8787 , הם הציעו לי ליסוע דרך טבריה / חצור הגלילית. אני אשמח לקבל גם את עזרתכם.
כיוון שמדובר בטיול ואין לחץ גדול של זמן, אז אולי אוכל לעצור בנקודה נחמדה אחרת (לא טבריה) לפני שאני לוקחת אוטובוס המשך לגולן.

1. בעיקרון מאיפה התדירות גבוהה יותר לגולן, מחצור או טבריה? איזה אוטובוס עלי לקחת? האם יש נקודת עצירה אחרת נחמדה, שאתם יכולים להמליץ, ושאפשר קצת לטייל בה לפני שלוקחים אוטובוס המשך לגולן?
2. איזה אוטובוס עובר ברוב יישובי הגולן, ככה שאוכל ליסוע איתו ולראות מקומות ...?
3. כמה עולה נסיעה מחצור/טבריה לקצרין? כמה עולה בתוך הגולן עצמו?
4. לדעתכם, איך התחבורה בגולן ביום חול? איך בסופ"ש?

התשובות שלכם מאוד יעזרו לי
תודה רבה
843 אמנם מוזיל את הנסיעה, אבל זה קו ארוך
מאוד עם המון סיבובים עד שהוא מגיע לקצרין.1. התדירות כמעט זהה בין שני המקומות. הנסיעה מחצור קצרה במקצת.2. לוז מלא של קווי הגולן:http://bus.ara-star.com/Files/art_files/golantran02112014.pdfתעריפים http://www.golanbus.co.il/prices.phpקחי בחשבון שלא לכל היישובים בגולן יש קישור ישיר לקצרין/ק.שמונה/טבריה.ביישובים האלה יש קווי הזנה.התדירות בגולן משתנה מקו לקו, כדאי מאוד לתכנן את הנסיעות, כדי לא להמתין במשך שעות לאוטובוס.בסופש התדירות מאוד נמוכה, אבל קו843 מקצרין מתחיל את נסיעתו לפני צאת השבת.

lklk2

New member
מראשון לציון נווה ים לקרית עתידים בתל אביב

? שרשור הכוונה ומודיעין 15/11-14/11

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

בימי חולון
הגעה לקרית עתידים סביב 09:20
תודה.

olli3

New member
מנהל
יש לך את קו 270 אגד מהנחשול פינת משה דיין.

בימי חולון
הגעה לקרית עתידים סביב 09:20
תודה.
יש לך את קו 270 אגד מהנחשול פינת משה דיין.
קו ישיר לת"א שמרגע שהוא עוזב את ראשון לציון, התחנה הבאה שלו היא עזריאלי. הדרך הנוחה להמשך היא לרדת בעזריאלי (בדרך בגין, לא בפתח תחנת רכבת השלום) ולהחליף שם ל75/76/524 של אגד ו141 של דן לקרית עתידים. מ524 יורדים בדבורה הנביאה פינת ראול ולנברג, שאר הקווים מסיימים במסוף קרית עתידים.
&nbsp
התדירות של 75/76/524 אינה גבוהה, לכן עומדות בפניך שתי אופציות:
&nbsp
1. להמשיך עם קו 270 לרכבת מרכז, הוא עוצר בדרך נמיר ועליך לחצות את הכביש לעל פרשת דרכים ומשם בנוסף ל75/76/141 יש לך גם את 142 התדיר של דן.
&nbsp
2. תוכל לרדת בעזריאלי ומעזריאלי לנסוע תחנה אחת עם 40/42/240 התדירים ביותר של דן לנסיעה של תחנה אחת לרחוב על פרשת דרכים ואז לבצע החלפה נוספת ל75/76/141/142. מניסיון אישי, זה מקצר את הזמן ברובם המוחלט של המקרים.
&nbsp
לגבי שאלתך השנייה, הגעה מבלינסון לנווה ים:
&nbsp
הדרך המהירה תהיה באמצעות 164 אגד עד המצבה בראשל"צ, מעבר לעולי הגרדום ומשם 19 דן או 20 אגד. 19 יוריד אותך במשה דיין פינת הנחשול ו20 נכנס לתוך נווה ים.
&nbsp
אופציה נוספת שמחייבת בדיקת לו"ז מראש היא נסיעה עם 164 אגד עד למסובים, החלפה ל143 אגד עד לתחנה הראשונה בכביש 44 (דרך השבעה), מעבר לצד השני והחלפה ל163 אגד שיביא אותך לזלמן שניאור ומשם רגלית לנווה ים או באוטובוס פנימי. תוכל לעלות מדרך השבעה גם על 174/201/274/275/301 אגד ולרדת מהם במצבה (274/301 הם המהירים מבין כולם)ומשם להחליף כאמור ל19/20.
&nbsp
בנוסף, ניתן לנסוע עם 87 של קווים מבלינסון עד בר אילן שם עליך לחצות את הצומת לצד של בר אילן ומתחנת האוטובוס שבאי אתה ממשיך עם 143 של אגד. ניתן להמשיך תחנה נוספת (אחרי בר אילן) עם 87 ואז רק לחצות את הכביש לצד השני לתחנת האוטובוס שממול על מנת להמשיך עם 143.
&nbsp
אם מדובר על נסיעה בשעות הפקקים, אני ממליץ על נסיעה עם 87, זה יחסוך לך את הפקקים בכביש גהה, חיסכון של 20-30 דקות. ובשעות הפקקים קו 143 הוא קו תדיר.

נסיכה4321

New member
איך מגיעים

? שרשור הכוונה ומודיעין 15/11-14/11

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

איך מגיעים
מדרך נמיר תל אביב - לרחוב יוחנן הסנדלר כפר סבא ?

olli3

New member
מנהל
יש שעות שעד הרחוב ויש שעות שעד הכניסה לאיזור התעשיה.

תודה !
ישר למקום או צריך ללכת מרחק הליכה?
יש שעות שעד הרחוב ויש שעות שעד הכניסה לאיזור התעשיה.
במידה והקו נכנס לאיזור התעשיה יש לרדת בהתע,ש פינת יוחנן הסנדלר. במידה ולא יש לרדת בוייצמן פינת התע"ש או תחנה אחת אחרי בקניון G (תלוי לאן ביוחנן הסנדלר עלייך להגיע).

מצב
הנושא נעול.
למעלה