? שרשור הכוונה ומודיעין 13/10

מצב
הנושא נעול.

lilo4

New member
עוד פרטים

תשובה-
הרכבת הקרובה יותר לרמת החי"ל/קרית עתידים זו תחנת בני ברק (מחליפים רכבת בת"א - אוניברסיטה, שגם משם יש אוטובוסים 12 ו-189 משד' רוקח בציר הראשי). יוצאים מהתחנה לגשר מבצע קדש וממש שם יש קווים 52, 142, 524
אשר עוצרים ברח' ולנברג שמקביל לרח' הברזל (רח' הברזל יוצא מרח' ולנברג ומקביל לו. קו 12 עובר ברח' הברזל בכיוון עתידים). אפשר גם 7 שעושה סיבוב קצת יותר גדול דרך שכונת רמת החי"ל עצמה ושכ' נווה שרת, ו-42 שעושה סיבוב עוד יותר גדול). בבוקר יש גם 75, 76 ו-366 שגם עוברים בוולנברג.
&nbsp
לאיפה בדיזנגוף בדיוק ? לאיפה בשיינקין ? מדובר ברחובות ארוכים.
עוד פרטים
החנות נמצאת בדיזינגוף 175 או בשנקין 35.

תודה רבה על כל העזרה :)

orchilit

New member
תשובה-

עוד פרטים
החנות נמצאת בדיזינגוף 175 או בשנקין 35.

תודה רבה על כל העזרה :)
תשובה-
דיזנגוף 175 - 142 (או 42 אם יש לך זמן) עד הבורסה והחלפה עם 61 (שעוצר בדיזנגוף ממש ליד) או 161 (שעוצר במקביל בבן יהודה, מרחק לא יותר מ-5 דק' הליכה דרך שד' בן גוריון שחוצה את שניהם.
&nbsp
שיינקין 35 - קו 142 עד רוטשילד/שיינקין ומשם ברגל. (42 יעשה סיבוב בצפון ת"א ולא מגיע לאזור, מה שכן 189 עוצר באבן גבירול/דיזנגוף ואפשר ללכת מעט אחורה ולהחליף עם 70/142 (70 עוצר ביהודה לוי/שיינקין).
&nbsp
תדירות רוב הקווים שהוזכרו הם 12-15 דק' ברוב שעות היום (בשעות השיא בכיוון השיא ה-7-10 דק')

lilo4

New member

תשובה-
דיזנגוף 175 - 142 (או 42 אם יש לך זמן) עד הבורסה והחלפה עם 61 (שעוצר בדיזנגוף ממש ליד) או 161 (שעוצר במקביל בבן יהודה, מרחק לא יותר מ-5 דק' הליכה דרך שד' בן גוריון שחוצה את שניהם.
&nbsp
שיינקין 35 - קו 142 עד רוטשילד/שיינקין ומשם ברגל. (42 יעשה סיבוב בצפון ת"א ולא מגיע לאזור, מה שכן 189 עוצר באבן גבירול/דיזנגוף ואפשר ללכת מעט אחורה ולהחליף עם 70/142 (70 עוצר ביהודה לוי/שיינקין).
&nbsp
תדירות רוב הקווים שהוזכרו הם 12-15 דק' ברוב שעות היום (בשעות השיא בכיוון השיא ה-7-10 דק')

nisa3

New member
עזרה להגיע מקריית אונו לכפר הס בשרון

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
הבנתי שאני יכולה לרדת בתחנה מרכזית פת ומשם לבחור באחד הקווים 641/821/921 למחלף בני דרור. השאלה שלי אם שלושת הקווים האלו תדירים בשעות הבוקר עד אחרי הצהריים?
כשאני יורדת במחלף בני דרור אני צריכה אוטובוס נוסף לכפר הס?

orchilit

New member
תשובה (חלקית)

הבנתי שאני יכולה לרדת בתחנה מרכזית פת ומשם לבחור באחד הקווים 641/821/921 למחלף בני דרור. השאלה שלי אם שלושת הקווים האלו תדירים בשעות הבוקר עד אחרי הצהריים?
כשאני יורדת במחלף בני דרור אני צריכה אוטובוס נוסף לכפר הס?
תשובה (חלקית)
בכל שעה, יש בסה"כ 6-10 נסיעות של שלושת הקווים הללו במשותף, כך שזו תדירות סבירה מאוד. לגבי כפר הס, יש קו 43 שמגיע לשם מצומת דרור, פעם בשעה/שעה וחצי החל מ-11:15 בערך. יש גם קו 42 מנתניה שלא עובר בצומת הזה לכפר הס. אפשר גם להגיע משם לתל מונד עם קווים נוספים, אבל זה ידרוש הליכה משם ברגל לכפר הס של 2 ק"מ +-

למכללת נתניה

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

למכללת נתניה
שלום,
מתחנת רכבת נתניה או בית יהושע - מה קרוב יותר למכללה?
ואיך?
תודה :)

orchilit

New member
רכבת נתניה.

למכללת נתניה
שלום,
מתחנת רכבת נתניה או בית יהושע - מה קרוב יותר למכללה?
ואיך?
תודה :)
רכבת נתניה.
משם יש קו 20 של אגד תעבורה רק אחה"צ.
לדעתי , עדיף להגיע ממחלף נתניה בכלל באוטובוס, ומשם יש לך כמה קווים 15, 22, 22א' ו-23 למכללה בכל שעות היום.
&nbsp
בכל מקרה, בטוח לא כפר יהושע.

מורררצי

New member
מת"א למחנה נחשונים

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מת"א למחנה נחשונים
אשמח לעזרה-
צריכה להיות שבוע הבא במחנה נחשונים ב9 בבוקר, מגיעה מת"א.

olli3

New member
מנהל
עד כמה שידוע לי יש הסעה מצומת אל על ב8 בבוקר.

מת"א למחנה נחשונים
אשמח לעזרה-
צריכה להיות שבוע הבא במחנה נחשונים ב9 בבוקר, מגיעה מת"א.
עד כמה שידוע לי יש הסעה מצומת אל על ב8 בבוקר.
מת"א לצומת אל על, קו 500 הישיר של קווים או 475 שיוצא ממרכזית ת"א דרך לה גווארדיה, דרך הטייסים ויהוד.
&nbsp
מצפון ת"א, אפשר עם 244 המהיר של אגד שיוצא מקניון איילון.
&nbsp
בחזור יש 268 של אגד ממסעף הכניסה לבסיס לת"א. בהלוך הראשון יוצא מת"א ב9:00 ואין לו תחנה במסעף הכניסה לבסיס אלא רק בצומת גבעת כ"ח שזה יוצא קילומטר לפני מסעף הכניסה למחנה נחשונים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה