? שרשור הכוונה ומודיעין 12/07-11/07

מצב
הנושא נעול.

trilliane

Well-known member
מנהל
אגב, הרכבות גם לא כמעט תמיד מדייקות...

החל מהשעה 15:20 כל נסיעות 910 של אגד מגיעות
גם להדר.
&nbsp
מעבר לכך שכל נסיעת בקו כלשהו של אגד שמגיעה לחיפה, מזכה בנסיעת המשך ללא תשלום נוסף בקו עירוני אחד בחיפה (ליורדים בתחנות המרכזיות בחיפה בלבד).
&nbsp
על מנת לקבל את נסיעת ההמשך חובה לבקש זאת מנהג האוטובוס בקו 910. בכיוון ההפוך, יש לשלם לנהג באוטובוס העירוני בחיפה על נסיעה לת"א וכך נסיעת ההמשך בקו 910 ללא תשלום נוסף.
&nbsp
הרכבות כמעט תמיד מדייקות ולא מאחרות, בשגרה כמובן.
&nbsp
מוניות שירות ממרכזית ת"א בלבד!
אמנם בשנים האחרונות המצב השתפר וגם האיחורים היו קלים (בעבר קרה לא פעם שקיבלתי פיצוי על איחורי רכבת של יותר מחצי שעה) אבל גם בשנה האחרונה הייתי בכמה וכמה רכבות שאיחרו, ובתור מישהי שנוסעת לכל היותר פעמים ספורות בחודש ולעולם לא בשעות העומס, לא הייתי אמורה לחוות זאת (אולי פעם אחת) וזה לא המצב.

olli3

New member
מנהל
היו כמה פסיקות ששללו את עניין החצי שעה כתנאי

אמנם בשנים האחרונות המצב השתפר וגם האיחורים היו קלים (בעבר קרה לא פעם שקיבלתי פיצוי על איחורי רכבת של יותר מחצי שעה) אבל גם בשנה האחרונה הייתי בכמה וכמה רכבות שאיחרו, ובתור מישהי שנוסעת לכל היותר פעמים ספורות בחודש ולעולם לא בשעות העומס, לא הייתי אמורה לחוות זאת (אולי פעם אחת) וזה לא המצב.
לפיצוי.
&nbsp
אחד הטיעונים הם שלא ייתכן כי הרכבת קבעה לעצמה את התנאים לקבלת פיצוי וכי זמנו של הציבור אינו הפקר ואין לקבוע כי עד חצי שעה זה בעיה של הלקוח - הנוסע.

trilliane

Well-known member
מנהל
ידוע לי, אבל זה לא שינה את הנוהל בפועל

לפיצוי.
&nbsp
אחד הטיעונים הם שלא ייתכן כי הרכבת קבעה לעצמה את התנאים לקבלת פיצוי וכי זמנו של הציבור אינו הפקר ואין לקבוע כי עד חצי שעה זה בעיה של הלקוח - הנוסע.
ידוע לי, אבל זה לא שינה את הנוהל בפועל
למיטב ידיעתי... ואין לי כוונה לתבוע את הרכבת...
אם אני לחוצה על השעה אני פשוט לוקחת "מקדם הגנה" של 10 דקות בשקלול הזמנים.

Ofekalef1

New member
בלו"ז האחרון נעשו מספר התאמות של זמני הנסיעה

כך שכמות העיכובים אמורה לפחות משמעותית.
בפועל עדיין יש ימים (לא בהכרח ראשון או חמישי) שבהם אחוזי הדיוק נמוכים מאוד ואני לא ידוע מה הגורם. יצא לי כבר פעמיים לראות את אותה רכבת שיוצאת מנהריה לב"ש ב-14:29 מאחרת בעשר או עשרים דקות.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני מדברת על החודש האחרון, בלו"ז החדש

כך שכמות העיכובים אמורה לפחות משמעותית.
בפועל עדיין יש ימים (לא בהכרח ראשון או חמישי) שבהם אחוזי הדיוק נמוכים מאוד ואני לא ידוע מה הגורם. יצא לי כבר פעמיים לראות את אותה רכבת שיוצאת מנהריה לב"ש ב-14:29 מאחרת בעשר או עשרים דקות.
בחמישי לפני שלושה שבועות הגעתי ברגע האחרון בלחץ לחוף הכרמל ורצתי בהיסטריה לרציף רק כדי לגלות בשלט שהרכבת מאחרת ב-15 דקות... זו לא הייתה שעת עומס (אחרי 22:30) ובסוף הרכבת איחרה לתחנה רק ב-12 דקות או משהו כזה, ונדמה לי שעד ת"א אפילו הצליחו לצמצם מעט את האיחור, ועדיין.
&nbsp
הרבה פעמים הבעיה לא ברכבת עצמה אלא ברכבת לפניה שהתעכבה ותוקעת אותה... קרה לי המון, בעיקר ברכבות הישירות (ואז זה הכי מעצבן, כי אני מתכווננת אליהן במטרה לחסוך זמן). מקווה שלפחות את זה הצליחו לפתור בלו"ז החדש.

Ofekalef1

New member
כן, אמרתי שבפועל יש הרבה איחורים.

בחמישי לפני שלושה שבועות הגעתי ברגע האחרון בלחץ לחוף הכרמל ורצתי בהיסטריה לרציף רק כדי לגלות בשלט שהרכבת מאחרת ב-15 דקות... זו לא הייתה שעת עומס (אחרי 22:30) ובסוף הרכבת איחרה לתחנה רק ב-12 דקות או משהו כזה, ונדמה לי שעד ת"א אפילו הצליחו לצמצם מעט את האיחור, ועדיין.
&nbsp
הרבה פעמים הבעיה לא ברכבת עצמה אלא ברכבת לפניה שהתעכבה ותוקעת אותה... קרה לי המון, בעיקר ברכבות הישירות (ואז זה הכי מעצבן, כי אני מתכווננת אליהן במטרה לחסוך זמן). מקווה שלפחות את זה הצליחו לפתור בלו"ז החדש.
כן, אמרתי שבפועל יש הרבה איחורים.
נראה, אולי חודש זה לא זמן מספיק להסתגלות :) אני מקווה שהעיכובים יפחתו בהדרגה.

קו 174 מראשל"צ לת"א

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
קו 174 מראשל"צ לת"א
תוך כמה זמן מגיע קו 174 מתחנה מרכזית ישנה בראשל"צ לרידינג?

olli3

New member
מנהל
באיזו שעה? באיזה יום?

קו 174 מראשל"צ לת"א
תוך כמה זמן מגיע קו 174 מתחנה מרכזית ישנה בראשל"צ לרידינג?
באיזו שעה? באיזה יום?
אם הכבישים פנויים זמן הנסיעה עומד על 40-45 דקות.

Ofekalef1

New member
מ-HIT בחולון ליגאל אלון 98 בתל אביב

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

ביום ראשון, בסביבות אחת בצהריים.
תודה!

olli3

New member
מנהל
יש לך כמה אופציות, בחר את מה שהכי מוכר ונוח.

ביום ראשון, בסביבות אחת בצהריים.
תודה!
1. קו 71 אגד עד בית קלקא ומאותה התחנה עם 23 של דן עד לאסותא (הוא עוצר ברחוב הסוללים). לחילופין, ירידה בבית קלקא, המשך רגלית לכיוון עזריאלי ואחרי הגשר שוב ימינה ליגאל אלון. אפשר לקחת מהגשר 239 לנסיעה של תחנה אחת (שההליכה בין שתי התחנות עומדת בקושי על 2 דקות).
&nbsp
2. נסיעה בקו 71 עד לתחנת הרכבת ת"א ההגנה (רחוב החרש), מאחורי התחנה יש מדרגות שמובילות לתחנת הרכבת ומפתח תחנת הרכבת ניתן לעלות על קו 54 של דן. קו 54 מוריד ביגאל אלון - אסותא. שים לב כי 54 מתחיל במרכזית תא והתדירות שלו אינה גבוהה, בדוק אם הוא מתאים לך לפני שאתה יורד. לחילופין, תוכל לקחת מת"א ההגנה את קו 104 של דן (מאותה התחנה של 54 בפתח תחנת ההגנה) ולרדת ממנו ביד אליהו (נוקיה) ולהחליף שם מאותה התחנה בה ירדת גם ל7 של דן ו59 של קווים.
&nbsp
3. נסיעה בקו 89 של דן מHIT למרכזית ת"א (עוצר על לוינסקי מחוץ לתחנה), מעבר לקומה 7 של דן והמשך עם 54 או חציה לצד השני (בלוינסקי) ועליה על 104 ומשם להמשיך כפי שציינתי באופציה 2.
&nbsp
***אישית, ביום חם ומיוזע הייתי בוחר בכמה שפחות ללכת. ביום רגיל הייתי בוחר בקו 71 + 23 או 71 + הליכה.

Ofekalef1

New member
תודה רבה :)

1. קו 71 אגד עד בית קלקא ומאותה התחנה עם 23 של דן עד לאסותא (הוא עוצר ברחוב הסוללים). לחילופין, ירידה בבית קלקא, המשך רגלית לכיוון עזריאלי ואחרי הגשר שוב ימינה ליגאל אלון. אפשר לקחת מהגשר 239 לנסיעה של תחנה אחת (שההליכה בין שתי התחנות עומדת בקושי על 2 דקות).
&nbsp
2. נסיעה בקו 71 עד לתחנת הרכבת ת"א ההגנה (רחוב החרש), מאחורי התחנה יש מדרגות שמובילות לתחנת הרכבת ומפתח תחנת הרכבת ניתן לעלות על קו 54 של דן. קו 54 מוריד ביגאל אלון - אסותא. שים לב כי 54 מתחיל במרכזית תא והתדירות שלו אינה גבוהה, בדוק אם הוא מתאים לך לפני שאתה יורד. לחילופין, תוכל לקחת מת"א ההגנה את קו 104 של דן (מאותה התחנה של 54 בפתח תחנת ההגנה) ולרדת ממנו ביד אליהו (נוקיה) ולהחליף שם מאותה התחנה בה ירדת גם ל7 של דן ו59 של קווים.
&nbsp
3. נסיעה בקו 89 של דן מHIT למרכזית ת"א (עוצר על לוינסקי מחוץ לתחנה), מעבר לקומה 7 של דן והמשך עם 54 או חציה לצד השני (בלוינסקי) ועליה על 104 ומשם להמשיך כפי שציינתי באופציה 2.
&nbsp
***אישית, ביום חם ומיוזע הייתי בוחר בכמה שפחות ללכת. ביום רגיל הייתי בוחר בקו 71 + 23 או 71 + הליכה.
תודה רבה :)

sarahm5

New member
מחיפה לתל השומר

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מחיפה לתל השומר
מהי הדרך הקצרה ביותר מחיפה לתל השומר בתחבורה ציבורית?
&nbsp
תודה מראש:)

orenhz

Member
ברכבת עד תחנת סבידור-מרכז

מחיפה לתל השומר
מהי הדרך הקצרה ביותר מחיפה לתל השומר בתחבורה ציבורית?
&nbsp
תודה מראש:)
ברכבת עד תחנת סבידור-מרכז
מרחוב "על פרשת דרכים" עם קו 70 (תדירות בינונית) עם לתחנה הסופית בשער הכניסה המזרחי לביה"ח תה"ש. אם צריך לתוך ביה"ח, ניתן להמשיך מהתחנה בה ירדת עם כל קו שנכנס לתוך ביה"ח: 69/169/87 ואולי קווים נוספים. (עם ערך צבור זה גם ללא תשלום נוסף)

אפשרות נוספת, ללא רכבת, לנסוע עם 970 מחיפה עד צומת גהה ומשם להתחבר לקו 70 במסלול הנ"ל.

raya

Well-known member
איך להגיע מאיזור כיכר רבין - עיריית תל אביב

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

לאיזור שוק הכרמל, או מגדל שלום?
יוצאת מרחוב גורדון 78 ואמורה להגיע לרחוב יעבץ 29.
אין לי בעיה ללכת קצת ברגל.
תודה,
רעיה

olli3

New member
מנהל
18/24/38/82/220 דן.

לאיזור שוק הכרמל, או מגדל שלום?
יוצאת מרחוב גורדון 78 ואמורה להגיע לרחוב יעבץ 29.
אין לי בעיה ללכת קצת ברגל.
תודה,
רעיה
18/24/38/82/220 דן.
יורדים במגדל שלום, הכי קרוב ליעד שלך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה