? שרשור הכוונה ומודיעין 08/07

מצב
הנושא נעול.

sweetums

New member
מראש העין את יכולה לנסוע לתחנת אשדוד

אבל אני צריכה להגיע לאשדוד
לא לראש העין אז מה לעשות?
מראש העין את יכולה לנסוע לתחנת אשדוד
הקו הזה פועל רק ב17:10- הדרך הזו מהירה, אבל יקרה יחסית וכדאי לבדוק את שעות הרכבות.

לחלופין, את יכולה לנסוע עם 836 עד תחנה מרכזית ת"א או עד מסוף ארלוזורוב (אם השעות של האוטובוס לאשדוד תאומות) ולהמשיך לאשדוד באוטובוס.

להגיע ברכבת לרחוב היצירה 1 פתח תקווה

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
היי אני צריכה להגיע מרכבת בנימינה לרחוב היצירה 1 פתח תקווה
האם זה הליכה ברגל או באוטובוס ואיזה קו?
&nbsp
המון תודה לעונים

olli3

New member
מנהל
רדי בתחנת ת"א האוניברסיטה.

היי אני צריכה להגיע מרכבת בנימינה לרחוב היצירה 1 פתח תקווה
האם זה הליכה ברגל או באוטובוס ואיזה קו?
&nbsp
המון תודה לעונים
צאי למסוף האוטובוסים הסמוך ועלי על קו 49 של דן עד לתחנת ז'בוטינסקי / היצירה.
&nbsp
מרכבת קרית אריה בפתח תקווה אין שום קו שמקשר אותך לשם וזה גם ממש לא מרחק הליכה.
&nbsp
במידה וזמני היציאה של 49 לא מתאימים לשעת ההגעה עם הרכבת, המשיכי לרכבת מרכז, צאי ביציאת רמת גן (גשר הבורסה) ולכי לצומת עלית. משם המשיכי עם 50/51/66/82/166 של דן ו641 של קווים עד לז'בוטינסקי פינת היצירה. מקו 641 יורדים בתחנת ז'בוטינסקי/צומת גהה (והוא מהיר יותר ותמיד יש בו מקומות ישיבה, כך שאם הוא מגיע יש להעדיף אותו).

תודה רבה

צאי למסוף האוטובוסים הסמוך ועלי על קו 49 של דן עד לתחנת ז'בוטינסקי / היצירה.
&nbsp
מרכבת קרית אריה בפתח תקווה אין שום קו שמקשר אותך לשם וזה גם ממש לא מרחק הליכה.
&nbsp
במידה וזמני היציאה של 49 לא מתאימים לשעת ההגעה עם הרכבת, המשיכי לרכבת מרכז, צאי ביציאת רמת גן (גשר הבורסה) ולכי לצומת עלית. משם המשיכי עם 50/51/66/82/166 של דן ו641 של קווים עד לז'בוטינסקי פינת היצירה. מקו 641 יורדים בתחנת ז'בוטינסקי/צומת גהה (והוא מהיר יותר ותמיד יש בו מקומות ישיבה, כך שאם הוא מגיע יש להעדיף אותו).
תודה רבה
&nbsp

Ofekalef1

New member
בחינה תחת אש...

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

בחינה תחת אש...
בשביל להגיע לכפר הירוק מחר אני מניח שאעשה את עצתו של מיכאל והיא מדרך נמיר לקחת 149 עד הכפר הירוק.
הבחינה מסתיימת בשבע וחצי (בטח טיפה אחרי), וארצה להגיע חזרה הביתה כמה שיותר מוקדם. זו אותה דרך? 149 עד רכבת מרכז?
תודה.

Ofekalef1

New member
לבאר שבע...

בחינה תחת אש...
בשביל להגיע לכפר הירוק מחר אני מניח שאעשה את עצתו של מיכאל והיא מדרך נמיר לקחת 149 עד הכפר הירוק.
הבחינה מסתיימת בשבע וחצי (בטח טיפה אחרי), וארצה להגיע חזרה הביתה כמה שיותר מוקדם. זו אותה דרך? 149 עד רכבת מרכז?
תודה.
לבאר שבע...
&nbsp

Ofekalef1

New member
ועוד שאלה

בחינה תחת אש...
תודה.
ועוד שאלה
הבחינה מתחילה בארבע וחצי.
האם יספיק לי לקחת את הרכבת של 13:59? מבחינת לו"ז היא מגיעה לתל אביב מרכז בשלוש ועשרים, אבל צריך לקחת בחשבון עיכוב של נניח... עשרים דקות?

Ofekalef1

New member
ושאלה נוספת (ואני מקווה שאחרונה)

בחינה תחת אש...
תודה.
מישהו יכול להסביר איך הולכים מתחנת הירידה ותחנת העלייה לכניסה לכפר הירוק? במפה זה מאוד מבלבל.
זה מאוד יעזור, תודה!

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

מישהו יכול להסביר איך הולכים מתחנת הירידה ותחנת העלייה לכניסה לכפר הירוק? במפה זה מאוד מבלבל.
זה מאוד יעזור, תודה!
תשובות>>>
קודם כל לא רק 149 אלא גם 282 של דן. והנסיעה בו אפילו יותר מהירה מ149 כי זה אוטובוס עירוני שגם עולים עליו פחות. התחנה שלו נמצאת ליד התחנה של 149 בדרך נמיר.
&nbsp
זו דרך ההליכה שעליך לבצע מתחנת הירידה לכניסה לכפר הירוק: https://www.google.com/maps/dir/32....5095,34.8316903,18z/data=!4m4!4m3!1m0!1m0!3e2
&nbsp
במפה מופיע ש149 עוצר אחרי הצומת, זה לא נכון, הא עוצר איפה שסימנתי.
&nbsp
לגבי הרכבת, אתה יכול לרדת גם בת"א האוניברסיטה ולהמשיך משם עם 49 של דן (מהמסוף) או עם 47/48 של מטרופולין ו521 של אגד משדרות רוקח. כולם לכפר הירוק. 521 עובר גם ברכבת מרכז, אבל פחות מומלץ לקחת אותו משם. אם בחרת באופציה הזו, אתה יורד בכפר הירוק ועובר לצד השני עם גשר הולכי הרגל על מנת להיכנס לכפר הירוק. אם אתה רוצה לחזור לרכבת האונ', אתה עושה זאת מהתחנה שנמצאת בצד של הכניסה לכפר הירוק.
&nbsp
בכל מקרה, מרכבת מרכז לכפר הירוק, זה יכול לקחת עד 45 דקות במקרה הכי רע (כשאתה ממתין 20 דקות ל149 וזה קורה בשעות האלו לפעמים, לא קורה הרבה אבל לפעמים). וכביש 5 כבר מתחיל להיות פקוק.
&nbsp
ככה שבכל מקרה, אתה תגיע בזמן.
&nbsp
חשבתי תחילה להציע לך את 669 למורשה ומשם נסיעה של תחנה אחת עם 149, אבל אתה לא תספיק איתו. גם בחזור הוא לא מתאים לך.

Ofekalef1

New member
אני רואה שבכל האופציות אני במקרה הרע ביותר

תשובות>>>
קודם כל לא רק 149 אלא גם 282 של דן. והנסיעה בו אפילו יותר מהירה מ149 כי זה אוטובוס עירוני שגם עולים עליו פחות. התחנה שלו נמצאת ליד התחנה של 149 בדרך נמיר.
&nbsp
זו דרך ההליכה שעליך לבצע מתחנת הירידה לכניסה לכפר הירוק: https://www.google.com/maps/dir/32....5095,34.8316903,18z/data=!4m4!4m3!1m0!1m0!3e2
&nbsp
במפה מופיע ש149 עוצר אחרי הצומת, זה לא נכון, הא עוצר איפה שסימנתי.
&nbsp
לגבי הרכבת, אתה יכול לרדת גם בת"א האוניברסיטה ולהמשיך משם עם 49 של דן (מהמסוף) או עם 47/48 של מטרופולין ו521 של אגד משדרות רוקח. כולם לכפר הירוק. 521 עובר גם ברכבת מרכז, אבל פחות מומלץ לקחת אותו משם. אם בחרת באופציה הזו, אתה יורד בכפר הירוק ועובר לצד השני עם גשר הולכי הרגל על מנת להיכנס לכפר הירוק. אם אתה רוצה לחזור לרכבת האונ', אתה עושה זאת מהתחנה שנמצאת בצד של הכניסה לכפר הירוק.
&nbsp
בכל מקרה, מרכבת מרכז לכפר הירוק, זה יכול לקחת עד 45 דקות במקרה הכי רע (כשאתה ממתין 20 דקות ל149 וזה קורה בשעות האלו לפעמים, לא קורה הרבה אבל לפעמים). וכביש 5 כבר מתחיל להיות פקוק.
&nbsp
ככה שבכל מקרה, אתה תגיע בזמן.
&nbsp
חשבתי תחילה להציע לך את 669 למורשה ומשם נסיעה של תחנה אחת עם 149, אבל אתה לא תספיק איתו. גם בחזור הוא לא מתאים לך.
מגיע עד 16:20 לכפר הירוק. אני מניח שאם זה היה שיעור רגיל או משהו כזה באמת הייתי הולך על זה, אבל מכיוון שזה מבחן, כנראה שאלך שעה קודם. ככה אשב בנחת ארגע ולא אהיה בלחץ של להספיק/לא להספיק.
&nbsp
אני רואה ש-47 מגיע כל 12 דקות בערך, זה באמת זמן קבוע כזה או שמהמסוף עד לרכבת יכולים להיות עומסים משתנים?
ובחזור, בהנחה שאני יוצא לכביש נניח ב-19:40, יש סיכוי להספיק תוך עשרים דקות לרכבת אוניברסיטה תוך קצת יותר לרכבת מרכז?
&nbsp
תודה על הכל.

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

מגיע עד 16:20 לכפר הירוק. אני מניח שאם זה היה שיעור רגיל או משהו כזה באמת הייתי הולך על זה, אבל מכיוון שזה מבחן, כנראה שאלך שעה קודם. ככה אשב בנחת ארגע ולא אהיה בלחץ של להספיק/לא להספיק.
&nbsp
אני רואה ש-47 מגיע כל 12 דקות בערך, זה באמת זמן קבוע כזה או שמהמסוף עד לרכבת יכולים להיות עומסים משתנים?
ובחזור, בהנחה שאני יוצא לכביש נניח ב-19:40, יש סיכוי להספיק תוך עשרים דקות לרכבת אוניברסיטה תוך קצת יותר לרכבת מרכז?
&nbsp
תודה על הכל.
תשובות>>>
התדירות של 47 רסמית משתנה על פי עומסים, גם של נוסעים וגם בכבישים וגם על פי אופי הנהיגה של כל נהג.
&nbsp
בחזור, מדובר בנסיעה של 12-15 דקות עם 47/48 וקצת יותר עם 49. תשתמש באפליקציה כדי לדעת מתי הם מגיעים לכפר הירוק וכך תבחר איך אתה נוסע.
&nbsp
אחרת, סע למרכזית ת"א, אתה תספיק להגיע עד 20:30 למרכזית ואני אומר את זה מניסיון. רק אל תתקבע על אוטובוס אחד, סע עם 149 עד רכבת מרכז ומשם עלה על כל קו! עם עלית על קו שמגיע למרכזית כמ ו501, סבבה. אם על 71/171/271/274, רד בתחנה שלפני המרכזית והחלף שם לקווים שעולים למרכזית + 83 שעוצר בלוינסקי בכניסה של קומה 4 למרכזית. לא שווה להמתין בעזריאלי או בית קלקא למקרה ש68 יגיע, הנסיעה בו איטית עד למרכזית, ברחוב המסגר יש גל ירוק פשוט...
&nbsp
אם אתה רואה מאחוריך את 641 (קל מאד לזהות, השילוט שלו בצבע כתום והוא הבין עירוני היחיד בת"א עם שילוט בצבע כזה באוטובוס בין עירוני), רד בתחנה הקרובה והחלף אליו. או אם אתה רואה אותו באפליקציה.

Ofekalef1

New member
20:30 בשביל 370?

תשובות>>>
התדירות של 47 רסמית משתנה על פי עומסים, גם של נוסעים וגם בכבישים וגם על פי אופי הנהיגה של כל נהג.
&nbsp
בחזור, מדובר בנסיעה של 12-15 דקות עם 47/48 וקצת יותר עם 49. תשתמש באפליקציה כדי לדעת מתי הם מגיעים לכפר הירוק וכך תבחר איך אתה נוסע.
&nbsp
אחרת, סע למרכזית ת"א, אתה תספיק להגיע עד 20:30 למרכזית ואני אומר את זה מניסיון. רק אל תתקבע על אוטובוס אחד, סע עם 149 עד רכבת מרכז ומשם עלה על כל קו! עם עלית על קו שמגיע למרכזית כמ ו501, סבבה. אם על 71/171/271/274, רד בתחנה שלפני המרכזית והחלף שם לקווים שעולים למרכזית + 83 שעוצר בלוינסקי בכניסה של קומה 4 למרכזית. לא שווה להמתין בעזריאלי או בית קלקא למקרה ש68 יגיע, הנסיעה בו איטית עד למרכזית, ברחוב המסגר יש גל ירוק פשוט...
&nbsp
אם אתה רואה מאחוריך את 641 (קל מאד לזהות, השילוט שלו בצבע כתום והוא הבין עירוני היחיד בת"א עם שילוט בצבע כזה באוטובוס בין עירוני), רד בתחנה הקרובה והחלף אליו. או אם אתה רואה אותו באפליקציה.
איך מגיעים לתחנה של 149 בדרך חזרה?
למזלי בדיוק קיבלתי סמארטפון אז אוכל להשתמש באפליקציות זמן אמת :)

olli3

New member
מנהל
חוצים לצד השני (הרחוק יותר) של כביש 5.

איך מגיעים לתחנה של 149 בדרך חזרה?
למזלי בדיוק קיבלתי סמארטפון אז אוכל להשתמש באפליקציות זמן אמת :)
חוצים לצד השני (הרחוק יותר) של כביש 5.
הנה במפה: https://www.google.com/maps/dir/32....2756,34.8327138,17z/data=!4m4!4m3!1m0!1m0!3e2
&nbsp
תשים לב שהכפר הירוק זה מקום גדול, זה רק ההליכה מהכניסה לכפר הירוק.

ראשל"צ>ת"א

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

ראשל"צ>ת"א
רציתי לדעת איזה קו יוצא מאזור התחנה המרכזית הישנה בראשל"צ עד עזריאלי בתל אביב
&nbsp
ועוד שאלה קצת לא קשורה להכוונה
קיים חופשי חודשי שכולל בתוכו את הערים רמלה ראשל"צ ותל אביב ?
&nbsp
&nbsp

222, 270, 274, 275 - תלוי באיזו שעה.

ראשל"צ>ת"א
רציתי לדעת איזה קו יוצא מאזור התחנה המרכזית הישנה בראשל"צ עד עזריאלי בתל אביב
&nbsp
ועוד שאלה קצת לא קשורה להכוונה
קיים חופשי חודשי שכולל בתוכו את הערים רמלה ראשל"צ ותל אביב ?
&nbsp
&nbsp
222, 270, 274, 275 - תלוי באיזו שעה.
ואפשר גם ברכבת מהראשונים לת"א השלום.

pcper

New member
מרכבת ארלוזורוב לרוטשילד (ת"א)

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

איזה קווים מגיעים מלבד קו 70?
ואשמח לדעת המ הקו שמגיע בתדירות הכי גבוהה (גם אם הוא עושה קצת סיבוב זה לא כזה נורא).
&nbsp
תודה רבה

pcper

New member
קו 5 מומלץ?

איזה קווים מגיעים מלבד קו 70?
ואשמח לדעת המ הקו שמגיע בתדירות הכי גבוהה (גם אם הוא עושה קצת סיבוב זה לא כזה נורא).
&nbsp
תודה רבה
קו 5 מומלץ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה