שרשור היכרות

1danidina1

New member
נעים מאד

דניאל , בת 45 מהצפון.
צפיתי בכל העונות של האח הגדול. הדייר האהוב עליי היה ועודנו אלירז. העונה השביעית תפסה אותי חזקקקק ושי חי כמובן הדמות האהובה עליי.
הדמות השנואה עלי - עומרי.
פינת כל האמת בפרצוף גרמה לי סופית להתחבר לשי חי. אני קצת מקנאה בשי על היכולת לומר את האמת בכל מחיר. אני תמיד לוקחת את "המחיר" בחשבון- וזה מבאס.
שי חי האמיץ, העוצמתי, הרגיש, האינטליגנט, שיודע לקרוא את כל המפה, יש לו חוש הומור קורע, בקיצור - מלך

קוראים לי "קרול" בת 47 גרה בניו יורק

ילידת צרפת ומבלה את זמני בין שני הערים
צופה באח הגדול - מהעונה הראשונה
דמות מועדפת בעונה הזאת - איך לא... שי חי
דמות שנואה - מעדיפה לא לכתוב

אני חושבת ששי חי הקדים את זמנו בתוכנית... הוא דמות טלוויזיונית לחלוטין, אדם רהוט חכם וגם עובר מסך להפליא

כל האמת בפרצוף? - מעדיפה אמת על התחסדות

כתבתי בעבר ואני עדיין באותה דיעה.... שי חי לא איש אלים ובטח לא יחסית לקבוצת הדיירים שהוא הוקף בהם מתחילת העונה... נעשה לו עוול מול כל עם ישראל... אני בטוחה שהוא רק בתחילת הדרך לפרסום ותהילה וכן כן כן... אני רואה בו אדם שיכול להצטרף לפוליטיקה... שם צריכים וחייבים אנשים כמוהו עם כל המורכבות שבו... אמת? הנה מנהיג שיגיד לנו את כל האמת גם אם היא כואבת

בליסימו
גיל 64 פתח תקוה

צפיתי בעונה מסוף ינואר,מצטערת שלא מההתחלה.מכל הדיירים שנשארו עיניי קלטו את שי חי,התחלתי לעקוב אחריו והוא כבש אותי ,הוא מרתק,צבעוני,ססגוני,אמיתי,שנון וחכם.בקיצר-שי חי וזה הכל!
הכי שנואים עלי-כולם מאלה שנשארו,אין עיניין ולא היה בהם

יש! חיכיתי לזה ואם לא הייתי נכנסת לקומונה לא הייתי יודעת!

שם: ניק ניים פור דה פורום
מקום מגורים: WWW
כמה זמן אני צופה באח הגדול:מהעונה הראשונה כולל VIP
דמות מועדפת בעונה 7: שיחי

דמות שנואה בעונה 7: מותר רק אחת?
מה אני חושב/ת על שי חי: משב רוח רענן
משחק אסוציאציה - צירוף המילים "כל האמת בפרצוף" גורם לי לחשוב על: כסא ופרח
שונות / מסר לאומה / תמונה: די לשנוא אנשים אהובים
&nbsp

igoravski

New member
הכרות

שם: איגור רבסקי, חבר בקבוצת "צבא האמת של שי חי"
מקום מגורים: שלומי.
כמה זמן אני צופה באח הגדול: מהרגע הראשון.
דמות מועדפת בעונה 7: שי חי (ברור!!)
דמות שנואה בעונה 7: כל חבורת הזבל ובראשם אור, ולא בגלל שהיא הנמסיס של שי חי אלה בגלל האדם המחליא שהיא ואת מה שהיא מייצגת.
&nbsp
מה אני חושב/ת על שי חי: אצטט משהו שכתבתי לשי חי בקבוצת צבא האמת:
"שי אתה הבן אדם היחיד מאז העונה הראשונה שבאמת הזדהיתי איתו ב-100%.
אתה מייצג את כל הערכים שחסרים במדינתנו ולכבוד הוא לי להיות בקבוצה הזאת שכ"כ מעריכה אותך.
&nbsp
"כל האמת בפרצוף" גורם לי לחשוב על: כמו ששי חי אמר "אנחנו חיים בעולם של מראות וכששמים לך מראה מול הפנים אתה לא תמיד תאהב את מה שאתה רואה אז הגדולה היא לדעת להתמודד".

mich234

New member
מיכאל 51 תל אביב

עורך וידוא בחדשות
7 שנים
ברור שיחי
הכי אור
אורח חיים

גונריל

New member
ברוכים הנמצאים

חייבת לציין שאינני מעריצה של שי חי
זו מילה שאינה חביבה עליי במיוחד בשפתנו
שי חי נכנס לי ללב והפך לי את הבטן מהתרגשות זו ההגדרה הכי מדוייקת למה שאני מרגישה אליו

מהרבה סיבות מרביתן אישיות מכדי לחשוף ומראהו החיצוני המצודד הוא עוד נדבך קטן ולא העיקר. ראיתי כבר יפים ממנו אבל לא יפים כמותו:)
אני גונריל אוטוטו בת 40 מחיפה. חובבת ספרות, בישול ואפייה ועוסקת בתחום הטיפולי.
אמא לשלוש ילדות מהממות, מחונכות לעילא ולעילא(כן גם אמהות שמכורות לריאליטי יודעות לחנך) ומושלמות באי המושלמות שלהן. יותר מהכל המשפחה שלי: בן זוגי אני ובנותיי מגדירים את מה ומי שאני כאדם.
בזה לאור ולעומרי.
מכורה לריאליטי גם הארד קור.

mayers1

New member
מיה מהרצליה, גרה מול המכון של שי חי, זה גם הרחוב בו הוא גר.

גפן1234

New member
שי חי

בת חמישים עסקתי בחינוך. צופה אדוקה בתוכנית האח מדגישה גם ובעיקר 26.
מעונה 4 הבנתי את הפואנטה של הפורמט.
העונה , במקרה הבן חיבר את הבית , כי אני נדרתי נדר שלעולם לא אתחבר שוב.
לראשונה גיליתי שהעונה מיוחדת ולכאורה שונה , שי חי הביא סוג של יושרה וכנות
ישירות ואומץ שאף מתמודד עד כה לא העז להפגין - מחשש העמדות בבית ומפחד איך יצטייר בעין הציבור. התכונות ששבו אותי. הרגשתי שהדבר האמיתי היחיד בפורמט מגלם שי חי.
הערכה שלי אליו גדלה במיוחד אחרי דרמת העזיבה : הרגשתי דרכו ובאמצעותו
ששנינו בועטים בהפקה/יורם זק , בשקר , בתמרון ובמניפולציה.

Angel45

New member
נעים מאוד - אורלי

בת 56
גרה ברד דיר קנדה
צופה מהעונה השניה
דייר מועדף - שי חי
דייר לא אהוב - אור ברק ועומרי
כל האמת בפרצוף - כי אין דרך אחרת גם אם לפעמים זה לרועץ
העונה מבחינתי הסתיימה במוצ"ש האחרון

Pachulii

Well-known member
שלווםםם

איזה כיף שיש פורום כזה... יאללה בהצלחה!

anatdav

Well-known member
ניסית לערוך את ההודעה הקודמת ולא הצלחתי, אז שמי ענת

קוד:
שמי ענת בת 48, נשואה ואמא לשלושה, סבתא לנכד בן שנתיים, מנהל משרד עורכי דין, וגרה ביפו.

צפיתי חלקית בעונה של אלירז, ובשאר העונות התחברתי לערוץ 26, אבל צפיתי בעיקר בשידורים המרכזיים, וגם לא בעקביות.
השנה התמכרתי בטירוף לשי חי, וצפיתי 80% מהזמן, אם זה בבית בערוץ 26, ואם זה בעבודה דרך מאקו בנייד, כשאוזניית בלוטוס צמודה לי לאוזן.

התחברתי כמעט מההתחלה לשי חי, הוא הוציא ממני בעיקר את הרגש האימהי, את הרצון לחבק, להאכיל ולגונן עליו מפני חבורת הזבל.

לא יכולה לסבול את כל מי שנשאר בבית, אבל בעיקר את עומרי ואת אור.

רוני

בת 47
תואר שני במקצוע חופשי.

מאוד אוהבת את שי חי, למרות שיש דברים בתכנית שלא הסכמתי איתו.

שרון 45 אזור השרון

שפרה
אלירז
הפסקה שנים
עונה 7 אהוב מאד שי חי
עונה 7 שנואה שנאת מוות אור
&nbsp
חושבת על שי חי שהוא גבר גבר, אדם ישר והגון, צנוע, חסר ביטחון לפעמים, חתיך הורס, ספורטאי מדהים, חבר טוב.
כל האמת בפרצוף גורמת לי לחשוב על חבורת הזבל מפוחדים וחוורים ועל צחוק מתגלגל של ההצופים המתענגים על כל דקה
&nbsp
שהאח הגדול יסגור את הבסטה, יעביר את השרביט למישהו מוכשר יותר שיעשה מהפורמט הזה תכנית טובה, זק כבר עייף....
&nbsp

למעלה