שרשור היכרות

Aberforth

New member
שרשור היכרות

שם:

כמה זמן אני צופה באח הגדול:
דמות מועדפת בעונה 7:
דמות שנואה בעונה 7:

מה אני חושב/ת על שי חי:
משחק אסוציאציה - צירוף המילים "כל האמת בפרצוף" גורם לי לחשוב על:
שונות / מסר לאומה / תמונה:

navi322

New member
נאוה בת 51 נשואה, אם ל - 4 וסבתא ל - 3 נסיכים

מעריצה ומוקירה את שי חי בגאווה.

anatdav

Well-known member
ענת בת 48, נשואה, אמא לשלושה וסבתא לנכד בן שנתיים

גרה ביפו.

חגית 11

New member
חגית-בת 60 רואת חשבון

שי חי גאווה לכל אמא-אמיתי ישיר חושב רגיש מעריך נאמן ובעיקר דבק באמת שלו-ניסה בכל כוחו לנער את הבית אבל מאחר וצריך אומץ להביע דעה הסתבר שהבית היה בית זומבים פחדנים שהעדיפו להשאר חבורה שתגבה ותגן אחד על השני והתנהגה כאסירים

fsociety

New member
יש!

שם: fsociety
מקום מגורים: בתהליכי מעבר ללונדון

כמה זמן אני צופה באח הגדול: ניהלתי את פורום האח הגדול בעונה ה-1 ומאוד תמכתי בשיפרה.. לאחר מכן לא צפיתי באף עונה
דמות מועדפת בעונה 7: אתם אמיתיים?
דמות שנואה בעונה 7: כל השאר
מה אני חושב/ת על שי חי:

משחק אסוציאציה - צירוף המילים "כל האמת בפרצוף" גורם לי לחשוב על:

שונות / מסר לאומה / תמונה:

&nbsp

Aberforth

New member
עונה.

שם: יוסי
מקום מגורים: מעלה אדומים

כמה זמן אני צופה באח הגדול: 7 עונות.
דמות מועדפת בעונה 7: שי חי.
דמות שנואה בעונה 7: אור.

מה אני חושב/ת על שי חי: מלך.
משחק אסוציאציה - צירוף המילים "כל האמת בפרצוף" גורם לי לחשוב על: טלוויזיה במיטבה.
שונות / מסר לאומה / תמונה: זו רק תוכנית ועלינו לקחת דברים בפרופורציה.

רוסיה7

New member
רוסיה בת 40 אמא + 4

שי חי esh li dislekziya kashe ve ani lo harbe zman ba arez mevih lihtov ih shgiyot lo?hhh aval ani avarti herem be makom avoda sheli ve shai hai hu gibor sheli hu natan li tikva ve razon lakum ve lehilahem zeo toda

באתי לכאן להבין/לסתום חור בהשכלה

ככל שאני מתבגר, אני מתרחק מעולמם של שכניי...לא ברור לי למה אנשים באים הביתה בכדי לצפות באנשים ששמו אותם בוילה...וילה בג'ונגל....טוב ...לא ממש יפה כמו הג'ונגל...אבל מלחמת ההישרדות כמו בג'ונגל...אשתדל למצוא זמן ולצפות באנשים בוילה,לא ברור לי למה אני צריך לצפות....האם אחכים? האם אזדעזע? האם אהיה משועשע ?האם זה כמו תיאטרון?סרט?תחרות ספורט?........כותבים כאן על אהבה ושנאה של דמויות....זה מה שמרגישים באמת האנשים? אני כבר הרבה שנים לא התאהבתי באף אחד....ואני לא זוכר מתי שנאתי מישהו.....האם התוכנית תגרום לי לאהוב/ לשנוא....?איך היא יכולה לגרום לי לכך....?
&nbsp

למעלה