מצעדון 2015 שלי

אורישקי

New member
מקום 8

8. Loïc Nottet - Rhythm Inside
&nbsp
הנציגות הבלגית לאירוויזיון והשיר הכי טוב שהיה בתחרות השנה (ובכלל מאז אופוריה הנצחי), שיר סוחף, מיוחד ומדבק לגמרי. למרות שאני מאד לא סובל את האיירויזיון מדי פעם יוצאים משם שירים יפים.
&nbsp

אורישקי

New member
מקום 7

7. Adele - Hello

להיט מטורף של התופעה התרבותית הכי חשובה אולי בכל העשור הזה, חייב להודות שכמובן הייתי מאד מכור כשיצא וגם עכשיו אני חושב שזה ללא ספק שיר טוב, עם זאת כל החרישות קצת המאיסו אותו עליי ואני כבר מעדיף את השיר השני - "when we were young" שבדיוק יוצא כסינגל ובטח יככב אצלי בשנה הבאה....
בכ"מ אדל מוכיחה שעדיין יש לה את זה ,
ועוד לא אמרנו מילה על הקאבר המדהים של מרגול וגורי

D C R

New member
גם עלי נמאס די מהר

חרשו עליו את החיים
כמה גרסאות כיסוי
אני זוכר שכשיצאתי, לא משנה איזה תחנה העברתי - השיר הזה היה

התחיל אצלי במקום 10 בערך והתדרדר עד 20בשנתי

אביחי300

New member
יפהפיה! אדל באמת מסמלת את השפיות במוסיקה של העשור הזה

אני לא שמעתי אותו הרבה מדי למזלי. בכל מקרה הוא ראוי למחמאות וההצלחה שלו בעולם. את הפרודיה של מרגול בחלט אהבתי, נכנסתי לפייסבוק של גל אוחובסקי והוא פרסם את הפרודיה ממש ביום שזה יצא. לגבי מרגול- אני משתמש הרבה פעמים בצורה דומה מאד לאיך שהיא דיברה בכוכב נולד בביקורת על שירים.

כנראה שיר השנה שלי! אדל פשוט אדירה

והשיר גם יפהפה במיוחד המילים שלו.
לגבי WHEN WE WERE YOUNG- אותו אני אפילו עוד יותר אוהב
וכבר תקופה ארוכה שאני חורש עליו בלי סוף

אורישקי

New member
מקום 6

6. Calvin Harris & Disciples - How Deep Is Your Love

פשוט שיר טוב, קשה לי להסביר במילים למה אבל אני פשוט אוהב אותו וחושב שהוא נהדר, הוא נדבק לגמרי לראש והוא אחד הלהיטים הכי מרעננים שיצאו השני.
וג'יג'י חדיד מהממת בקליפ כהרגלה

אביחי300

New member
זה קליט ומדבק אבל לא יותר מחביב+

שיר שהוא אוברייטד. חייב לשאול אותך שאלה, אתה לא מרגיש שהדאנס מיצה את עצמו בעשור הזה? לטעמי שירי הדאנס של העשור הזה ברובם מיושנים או מועתקים ובכל מקרה ללא אקסטרה מבחינת עיבוד וכלי נגינה. ככל שיהיו מדבקים וכיפיים וקליטים אין בהם ערך מוסף

אורישקי

New member
מסכים בהחלט, אבל פעם ב... יש שירי דאנס שהם פשוט מדבקים וטובי

ם
זה אחד מהם בעיני

אביחי300

New member
יפה שהעלית מצעד שנתי

היית עדין במילותיך אני רואה את 2015 כשנת הזבל והרפש של המוסיקה הלועזית, עם כמה שאני מנסה להתחבר למה שקורה היום בשוק הבינלאומי אני לא מצליח וזה לא באשמתי כנראה. שנת 2014 היתה גן עדן לעומת 2015. אכן מעט שירים שאזכור בשנה החולפת חוץ מכמה אומנים כמו קלי קלרקסון, מדונה, ריהאנה, אדל, טיילור סוויפט שהיא חביבה וכמובן גם אומנים שלא מוכרים בישראל כמו "טאן ביוניקה" המצויינים והזמרת שלי טליה
שהיא מעלה את הרף של המוזיקה בעשור הנוכחי לגבהים, אומנם היא עושה מוזיקה לטינית אבל זה נלווה בעוד סגנונות והשירים הם באמת שירים מוזיקליים נטו בלי הפקות מיותרות כשהלחנים ממש יפים ומושקעים כמו שאני אוהב. אני מרגיש שמצאתי את הנפש התאומה שלי ואני מעריך אותה על כך שהיא הוציאה אלבום אקוסטי שבא לידי ביטוי בעשור הזה, כמו גם הוציאה אלבום שירי ילדים שהוקדש לילדיה. מי בימינו עושה אלבום שירי ילדים? כ"כ לא מסחרי ולא צפוי. סליחה שאני חופר אבל היא ראויה בעיני להמון הערכה וכבוד על העשייה שלה ועל תרומתה לפופ הלטיני ולא סתם היא מכונה בעולם כ "מלכת הפופ הלטיני".

אורישקי

New member
מקום 5

5. Kylie Minogue ft James Corden - Only You

מאמין שהרוב לא מכירים כאן את השיר - אבל מדובר בבלדת כריסמס שקיילי הוציאה ממש לאחרונה וזה בעצם קאבר לקלאסיקה של יאזו (שבעיני נותנת אחלה פייט למקור אם לא עוקפת אותו).
ביצוע קסום של קיילי המהממת!

אריה31

Member
מנהל
לא מבין איך פספסתי את השיר הזה

בחודש האחרון בדקתי עוד ועוד שירים ועוד ועוד מקורות ולא שמעתי עליו
חידוש מקסים של קיילי

שיחקת אותה אורי

השורד

New member
קיילי זה מהדור שלי

נדיר שמישהו בגילך אוהב ועדיין עוקב אחריה.
לצערי שיאה הרחק מאחוריה, אבל כמובן שמדובר באחת האומניות הטובות והמוכשרות בכל הזמנים בעיני.
חידוש לא רע בכלל, פעם ראשונה שאני שומע. תודה שחשפת אותי אליו.

למעלה