מפגש פורום ביום הבחירות

מפגש פורום ביום הבחירות

יום הבחירות בא עלינו לטובה (יום שלישי הקרוב).
ולא משנה ימין או שמאל אני בעד שכולם ילכו להצביע.
אבל אחרי ההצבעה מה דעתכם שנעשה את הדבר שדיברנו עליו כבר זמן מה... מפגש.

לפי השאלון יש כמות מכובדת של אנשים כאן שמעוניינים במפגש... וכמות מכובדת של אנשים מתלבטים (או אומרים שבעד הרעיון אבל חושבים שלא יוכלו לבוא). וגם מי שלא אישר עד כה מוזמן לבוא. (כולם חוץ מפרפרי אהבה, אלא אם כן היא באה לביקור בארץ כדי להצביע)

לפי תחזית ליום הבחירות אומנם לא בטוחים מי ינצח אבל כנראה מזג האוויר יהיה יפה.
ובסוף השרשור האחרון בנושא היה לי רעיון שאולי נפגש בפארק.

יש את פארק איילון שנמצא ממש ליד כביש האיילון אז אמור להיות קל להגיע אליו (אם נחליט אני אחקור אילו תחנות אוטובוס הכי טובות)
ובעוד הקניונים אולי יהיו עמוסים ביום הזה, הפארק בטח לא יהיה עמוס מידי.
ככה המקום נראה:
https://www.google.com/maps/place/H...1s0x151d4bd6be48bc23:0xb39530be7f412619?hl=en

אז כרגע מדובר על המפגש ביום הבחירות, אני לא מחפש הצעות ליום אחר. (תמיד נוכל לעשות את זה שוב)

אז מה שאני מצפה לו זה:
מי חושב שהוא רוצה לבוא ויוכל לבוא? (אני אשמח לשמוע מכל אחד, גם אלו שלא מתכוונים לבוא)
האם המקום שאני הצעתי נשמע טוב?
האם יש הצעות מיקום אחרות?
איזו שעה ביום נשמעת טובה?
ובכלל הערות והארות...

ואם מישהו רוצה מסיבה כלשהי יכול גם לשלוח לי הערות במסר פרטי
.

Shiri from the block

Active member
הייתי רוצה לבוא ממש
אבל אני אהיה עם המשפחה שלי, ועוד בערב יש לי חתונה של חברה ללכת אליה

חבל.
אני דווקא רוצה לבוא..
אם תעשו שוב בפסח/שבועות אני אבוא!

אני מניח שנעשה שוב

או אולי בסוף לא יצא לפועל המפגש הזה ונעשה את זה לראשונה בפסח או שבועות.

בנושא אחר...
מעניין אותי אם החברה שלך קבעה את תאריך החתונה לפני שקבעו את הבחירות או אחרי...

זה נשמע מאוד נחמד

לא מכירה את פארק איילון. איפה זה ביחס לאיילון?
והאם זה השם שלו, כי בקישור שהבאת כתוב פארק הירקון.
בכל מקרה, גם הפרקים יהיו עמוסים מאוד. זה יום שלא הולכים לעבוד בו, ובתי-הספר והגנים סגורים. אנשים לא ישארו בבית, לכן בכל מקום יהיה התקהלות והמוני בני אדם.
אני חושבת שלמפגש עדיף להיפגש ביום יותר נורמלי ויותר שקט

גררר... התכוונתי לפארק ירקון באמת

השמות מתבלבלים לי בראש נראה לי.
&nbsp
הבעיה עם מפגש ביום נורמלי ושקט היא שרובנו לדעתי לא יכולים לצאת למשהו כזה ביום רגיל כי אנחנו עובדים או לומדים או שטויות.
אולי היה אפשר ביום רגיל מאוחר יותר, אבל נראה לי שגם נוח יותר לא מאוחר, במיוחד לאנשים שצריכים זמן נסיעה.
(שלא לדבר על זה שאני מפחד להיפגש איתכם בלילה כשקל לרצוח אותי ולדחוס אותי לתא מטען)
&nbsp
ופארקים אולי יהיו מלאים, אבל פארק מלא זה לא ממש מלא. תמיד יש מקום. חוץ מביום העצמאות, אבל במקרים אחרים אף פעם לא ממש ממש מלא בפארקים.
&nbsp
**שלחתי הודעה בנוסח דומה לפני כמה שעות, אבל זה היה דרך הנייד וכנראה לא נשלח...

בפעם הקודמת

הלכתי לפארק הלאומי ברמת-גן. הוא היה עמוס ומפוצץ. גם ביום הבחירות פארק הירקון, שהוא במקום יותר מרכזי, יהיה מאוד עמוס.
אפשר לקבוע ביום רגיל בסביבות 5 - 6 אחרי-הצהריים, הימים מתארכים, ובקרוב מאוד יהיה שעון קיץ.
ככה שיהיה אפשר לנצל שעות יום עד החשיכה.
תחשוב על זה ככה, כשהמקום מאוד עמוס וקובעים במקום מרכזי כמו פארק הירקון, שהוא גם מאוד גדול, הסיכוי שנמצא זה את זה קטן באופן משמעותי. גם לא יהיה לנו שטח סביר להיות בו, כי נצטרך לחלוק בו עם כל עם ישראל.

Don Nirtin

New member
אולי בהזדמנות אחרת זה היה יכול להיות מושלם.

כרגע אני מוגבל בגלל גניבה של תיק שהכיל בתוכו הרבה דברים. כולל תעודת זהות והכל.

וחוץ מזה, לקבוע משבוע לשבוע
?

בתור אחד שאיבד ארנק לאחרונה...

אני מזדהה ומאחל לך לסיים את ה"בעיה" הזו כמה שיותר מהר עם כמה שפחות טרחה.

נשמע חרא

כמובן שיכול להיות שאתה בכלל משקר לגבי הזהות שלך

&nbsp
וכן אני יודע שזה לא משהו נהדר לקבוע משבוע לשבוע, אבל יש לי נטיה לדחות דברים ולדחות ולדחות אז החלטתי שעדיף לנסות ולקבוע לשבוע הבא ולנצל את החלון מאשר לחשוב על כמה חבל שלא ניסיתי לקבוע את זה מוקדם יותר ולקוות שיהיה לי תזמון טוב יותר לפעם הבאה...
&nbsp
מקסימום זה לא יצא לפועל וננסה שוב בעתיד, או שאפילו נעשה מפגש מצומצם. לפחות נראה שאלמוג בעניין, אולי איגור. מתום עוד לא שמענו, ויש עוד כמה שאולי אפשר לשכנע

אני מקווה שאפילו מפגש חלקי יקדם לקראת מפגש גדול יותר.

twisted nerve1

New member
אני מהמתלבטים

יכולה בתיאוריה לבוא. לא בטוחה שבפועל אבוא. מחכה לראות מה אנשים אחרים יעשו

ואם כולם יקפצו מהגג, אז גם את תעשי את זה?

אני מקווה שכן, כי אם לא פארק אז חשבתי על הגג של המשולש בעזריאלי בשילוב קפיצה משולבת...

&nbsp
אבל בסדר... אולי דווקא אם נהיה מעט אנשים (כמו שזה נראה כרגע, אם זה בכלל יצא לפועל) אז יהיה לך קל יותר.
&nbsp
רק תחשבי שאני בטוח ש[הכנס דמות אהובה עליך] היה בא.

twisted nerve1

New member
ברור שאני קופצת מהגג

לא צריך סיבה טובה בשביל לקפוץ מהגג.
&nbsp
בנתיים רק אתה ואלמוג באים, אז גם אם נניח אני אבוא גם נהיה שלושה. עדיין נוציא את זה לפועל?
&nbsp

אוף...

אני די בטוח שאנחנו יותר טובים מתוכניות אחרות, אבל נסלח לך הפעם.
מיד אחרי אני אתחיל בשריון זמנים איתכם לגבי מועד בפסח. (מי כאן פנוי ביום שישי ה3 לאפריל בערב... אולי נעשה סדר פורום
)

kordilia snake

New member
התוכניות שלי יותר טובות

מהמפגש, תאמין לי.

&nbsp
ויש לי כבר תוכניות גם לליל הסדר
.

מזל שאפשר לסמוך עליך

במפגש נעשה דיונים אינטיליגנטיים כמו על משמעות המושג מרתון ואיך הוא לא יכול להיות תקף לפרק אחד של סדרה

Chandler Rulz

New member
אני עוד לא יודע מה אני עושה ביום הזה..

יש לי גם מבחן ב-19..
אבל אם זה יצא לפועל, אני אשתדל להגיע. זה לא רחוק לי מהבית [רק שלא יהיו פקקים...]

למעלה