מסכמים את השבוע שחלף

orit a11

New member
תשמרי על סבתא, היא באמת הדבר הכי יקר בעולם.וא

ורפשר בבקשה מתכון לבלינצס?

mayane21

New member

אני מבטיחה לארגן ולסדר את המתכון ולהעלות אותו בפינת המתכונים הקרובה.

שתהיה לך שבת נפלאה

מסכמת שבוע לא קל

הטוב שהיה השבוע: אתמול יציאה כיפית עם בנות מהעבודה למסיבת בירה ונשירה שכולה היתה מוזיקה עברית משובחת.. רקדתי, שרתי והשתוללתי.. הייתי צריכה את זה.

הפחות טוב השבוע: אוחח.. נקודה קשה. החתולה שלי נדרסה ביום ראשון. אני מתגעגעת אליה בטירוף ולא מפסיקה לבכות במיוחד בלילות כי אני רגילה שהיא היתה ישנה איתי..
באותו יום היתה לי שיחה קשה עם חבר שלי וכרגע היחסים די לא ברורים.. אה וכי ה לא מספיק גם יש לי דלקת בשתן.

גאוות השבוע: שמרתי על תזונה מאוזנת ומתוכננת להפליא. גאה בעצמי על כך.

שיר שאהבתי השבוע: אין.

מאכל שאהבתי השבוע: אין.

סרט שראיתי השבוע: אין.

פעילות גופנית של השבוע : אין.

בילוי/ יציאת השבוע: אתמול עם חברות.

התחדשויות השבוע:אין.

משהו שהצחיק אותי השבוע: אתמול חברות שלי הצחיקו אותי לראשונה השבוע.

משהו שעשה לי את השבוע: חברות שלי.

תוכניות לסוף השבוע: ללמוד והרבה.

ולסיום- איך עבר השבוע? הייתי בכיף מוחקת את השבוע הזה מהחיים שלי.

Halya65

New member
לא פשוט..

אבל טוב שאת יודעת לציין גם את הדברים הטובים,בהחלט כל הכבוד לך על התזונה הנכונה,כי תמיד ברגעים קשים קל יותר להישבר ולהתנחם באוכל.
מקווה ובטוחה ששבוע הבא יהיה טוב יותר עבורך

תהיי חזקה מתוקה,
ואם את צריכה משהו אז אני תמיד זמינה במסר.
נכון שאולי עכשיו זה לא מנחם אבל את תיראי שהכל יהיה בסדר,
אחרי כל תקופה לא טובה באה תקופה טובה ובלתי נשכחת

המשך סופ"ש רגוע

תודה רבה לכן!

כבר היום קמתי עם אנרגיות קצת יותר טובות..
אני יודעת שזו רק תקופה והכל יהיה בסדר

Patchouli21

New member
מסכמש"ת

הטוב שהיה השבוע: שהטוב שלו בעצם מתחיל היום. המורה של הפסיכו' נתן לנו יומיים נטו לנוח, לא לעסוק בפסיכו, להירגע ורק לבלות. ואני אכן מתכננת לנצל את הסופ"ש הזה ולהרגע מכל הלחץ שמוטל עליי בתקופה האחרונה.

הפחות טוב השבוע: ריב [?] עם חברה שעד עכשיו לא לובן. אני מחכה לטלפון והוא לא מגיע, אז..

גאוות השבוע: קיבלתי הערכה ממש חיובית מהמורה על ההישגים שלי במפגש אמצע.
דירבן אותי להמשיך ולהתמקד במטרה, גם אם יש נפילות - זה טבעי.

שיר שאהבתי השבוע: וואו, אין ספק שהשיר החדש של אביתר בנאי ואביב גפן. שניים מהיוצרים האהובים עליי ביותר, אם לא ה-. אולי זה ישמע דבילי, אבל היה לי ממש דמעות בעיניים שכששמעתי את השיר, מהשילוב של שני הקולות האדירים האלה, מהכישרון, מהמילים.
"לא רוצה להיות מי שהייתי, רוצה לזוז, לצאת, להשתנות.."

מאכל שאהבתי השבוע: אממ האמת שאמא הכינה הסופ"ש מלא אוכל טעים. ביום שני עשינו "חינגה" בפסיכומטרי, כי הפסדנו בהתערבות למורה וכל אחד הביא משהו ועשינו ארוחת בוקר ענקית. אמא הכינה סלט בורגול מעולה שכולם התלהבו ממנו
ובנימה קצת אחרת - המדריך טבעוני, והוא הבטיח להביא לחינגה מלבי טבעוני - מחלב קוקוס.
אז טעמתי, ולא נעים להגיד אבל זה היה מזעזע

סרט שראיתי השבוע: לא היה.

פעילות גופנית של השבוע: פעם אחת בלבד. באמת שהיה שבוע של פשוט, חוסר חשק. אני לא מלקה את עצמי על זה, בכל זאת לא קרה מצב כזה כבר יותר מחצי שנה, ולפעמים אפשר לתת לגוף את ההפסקה הזאת ולא להכריח לעשות משהו שפשוט לא בא. מאמינה ששבוע הבא אחזור בכוחות מחודשים, ובהנאה אמיתית כמו תמיד.

בילוי/ יציאת השבוע: בית קפה עם חברות.

התחדשויות השבוע: דווקא הרבה, יחסית לתקופה האחרונה שאני ממש חוסכת!
השתמשתי סופסוף בשוברים של קסטרו, וקניתי מכנס מחמיא בצבע בז' ועוד מכנס ג'ינס קצר לבן. מאוד יפים!
והיה בגד ים שמאוד רציתי מ- TFS, והחלטתי סופסוף להתגבר על הקמצנות ולקנות אותו. והיום הלכתי לקנות אותו, וציפתה לי הפתעה נעימה - הוא היה ב- 50% הנחה, והוא היה האחרון! אושר קטן

משהו שהצחיק אותי השבוע: החבר'ה והמדריך של הפסיכומטרי קורעים אותי מצחוק :)

משהו שעשה לי את השבוע: החופש הקטן הזה, של היומיים מהפסיכומטרי. היה לי חיוך ענקי כשהמדריך הכריז שאסור לנו בשום פנים ואופן לגעת ביומיים האלה בפסיכומטרי. בהחלט הייתי צריכה את האיסור הזה, כי זה כבר הגיע למצב לא בריא של חרישות.

תוכניות לסוף השבוע: חזרתי כרגע מהבריכה, היום בערב יהיה מופע סטנדאפ של אורי חזקיה עם החבר, ומחר כנראה ים
יום ראשון מתכננת לנסוע לקיבוץ לבקר חברה הכי טובה מהבסיס שלא ראיתי מהשיחרור. מצפה לכך בקוצר רוח.

סימנו על התוכניות שעשינו בתחילת השבוע? הצבתי מטרה אחת- להיות רגועה יותר. נראה לי שהצלחתי.

מה עזר לנו להתמודד ולהצליח השבוע? רוגע, שלווה, התמקדות במטרה. ובעיקר הבנה שאין דבר כזה מושלם.

עשינו משהו עבור עצמנו/ מישהו אחר? קיבלתי כרטיסים לסינמה סיטי וכנראה שלא אוכל לממש אותם, אז אני מעבירה אותם לאחותי ולבעלה, שיהנו מהם

ולסיום- איך עבר השבוע? היה שבוע לא קל, אבל העיקר שהוא הגיע לסיומו והכיף האמיתי מתחיל עכשיו.

מצרפת תמונה מהיום מהבריכה, עם הבגד ים הדנדש

שבת שלום

Deanna2688

New member
עונה

הטוב שהיה השבוע: ארוחת צהריים בסוהו בראשון עם חברה.

הפחות טוב השבוע: אני חולה, סבתא שלי הלכה לעולמה, אבל אולי זה טוב יחסית, כי היא סבלה נורא.

גאוות השבוע: אין..

שיר שאהבתי השבוע: "WHERE HAVE YOU BEEN ALL MY LIFE

http://www.youtube.com/watch?v=hR2yMvPk9qc

מאכל שאהבתי השבוע: שקשוקה.

סרט שראיתי השבוע: לא ראיתי, חורשת על האנטומיה אבל.

פעילות גופנית של השבוע: רולר בליידס.

בילוי/ יציאת השבוע: בנדיקט אתמול עם הבעל.

התחדשויות השבוע: כלום. בתקווה שהאייפון שלי יחזור מתיקון כבר...

משהו שהצחיק אותי השבוע: גיגי, לוסט, הבעל.

משהו שעשה לי את השבוע: אין.

תוכניות לסוף השבוע: לגסוס לאיטי, ולהעיף את הצננת הזו ממני.

סימנו על התוכניות שעשינו בתחילת השבוע? לא ממש. המחלה השביתה אותי.

מה עזר לנו להתמודד ולהצליח השבוע? גיגי, אין לי מושג מה הייתי עושה בלעדיה. טיגר קטן שלי.

עשינו משהו עבור עצמנו/ מישהו אחר? לא-דעת :)

ולסיום- איך עבר השבוע? אחד הרעים שהיו לאחרונה, אבל סביר למרות הכל.

תמונה קטנה שלי, מיום שלישי האחרון, בהפסקת קפה, במסע ה15 ק"מ רולר שלי. (ואאוטינג מטורף.)

mayane21

New member
אני מצטערת..

אני יכולה לסדר הכל, חוץ מלהפריד שרשורים. לא נורא, לא קרה כלום

אהבתי את החיוך שלך.. שתמיד תחייכי כך

תרגישי טוב יקירה

Halya65

New member
איזה שיר מדהים..

מקווה ששבוע הבא יהיה הרבה יותר טוב עבורך

softouch

New member
:)

אני פשוט מתה על התמונה הזאת, כי יש לך את החיוך הכי אנרגטי ושובה בעולם.זה נראה כאילו "רק עצרתי לרגע לומר שלום". עוד בוורוד :)
איזה כיף לך שיש לך רולר...חלום

mayane21

New member
מקסימונת, תהני מכל רגע ורגע

מהמנוחה והכייף של סופ"ש

כמה כיף בריכה, גם אנחנו נלך בקרוב ואני מחכה בקוצר רוח

סטנדאפ וים... חלום! סופ"ש מהמם לפנייך

כל הכבוד על כל הדברים שתרמו להצלחה השבוע, את מקסימה אמיתית ואני מאחלת את כל הטוב שבעולם!

למעלה