מה קראנו/ראינו/שמענו השבוע?

eitanreder

New member
באמצע מת ברובו מאת מקס גלדסטון

חביב שונה מאתגר,לא משהו דומה לספר שקראתי בעבר

ניימן3

New member
all our wrong todays - אלן מאסטיי

ספר מסע בזמן מהשנה, שקיבל הרבה ביקורות טובות. מאמין שנשמע עליו עוד בעונת הפרסים, לפחות בין המועמדים.

הסיפור קצת דומה ל-Tomorrow land, רק עם מסע בזמן. הרעיון נהדר, אבל יש בעיה כי הסופר השתתף ביותר מדי קורסים בספרות. הוא מנסה לאפיין כל דמות בטריקים ספרותיים נדושים מדי. ליצוק בה אופי ושפה משלה בכוח. בשליש הראשון של הספר הוא עושה הכל - אבל הכל - כדי להסביר שהגיבור לוזר, וזה פשוט מחרפן.

מצד שני, השני שליש האחרונים של הספר סוחפים. נשארתי ער עד 2 בלילה כדי לסיים.

אז אני חלוק. יותר נהניתי מסבלתי, אבל לא בטוח שאפשר להמליץ בפה מלא.

RaikaRakka

New member
מר. רובוט ע3 פרק 9

יש פה עוד חברה שצופים בדבר היפיפה הזה?
הצטרפתי לעניין מעט אחרי עונה 2.

הממ, אני בחלק מספר 3 של JoJo's Bizzare Adventures
סוף סוף יש 'עמדות' וזה הרבה יותר מעניין ממקודם, אבל עדיין ממש לא ממומש.
אראקי עדיין גרוע בלכתוב קרבות מספקים ויוצא לו קרב מספק עם אקשן והתפתחות והתלהבות רק בטעות, באיזה 1 מתוך 10.
עד עכשיו זה מרגיש לי כמו Grinding במשחק MMO.

בטח, זה חביב. אבל התחלתי בזכות ספוילרים על חלק 4. ממתין.

המנגה של One Punch Man מגיעה לחלק הכי טוב שלה עד כה, אני מתרגש למדי

יש אנימות עונתיות שבטח לא יעניינו אנשים..
Just Because שהיא חמודה אם כי קצת קיטשית, על ילדים בסוף התיכון, אהבה ראשונה והסתכלות לעתיד.

Magus Bride - זה היה חביב אבל פרשתי בפרק 6 לדעתי, קרינג' נוראי עם דמות של מלך הפיות. שהוא פאון ומתנהג כמו ילד בן 8. למה להשתמש בקלישאות נוראיות כאלה? האנימה הייתי חביבה.

ספוילרים למר רובוט

.
.
.

.
..
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
א' - כמו שאמרו לי, אם הסיני חשד באליוט, למה שיחברו יו אס בי שלו למערכת שלהם ויתנו לו שליטה על הצבא האפל?
או שהוא רוצה להתנקם בורד הלבנה.
או שיש עוד טוויסט ואליוט או בעצם פיאון בידיהם.
או שזה משחק מרגש עד אירוטי בשביל מי מהם. לתת לקלף המשוגע לבצע.

ב' - חוקר האף בי איי מאבד את זה. בצבא האפל רוצים נאמנות כולל מוות והוא לא שם. אולי יפטרו ממנו. אולי הוא זה שיפטר מדארלין. ואולי דום תצליח למנוע ממנו, הרי דארלין חשפה שיש בוגדים באף בי איי ודום עשויה לחבר את הנקודות.

באשר לטוויסט מפוצץ המוח של העונה הנוכחית - אין לי מושג ואני מצפה לקראתו. אני לא ברמה של לנחש מה הוא =)

is00

New member
סיימתי את "הרוצח של הליצן" של רובין הוב.

הפתיחה של הטרילוגיה החדשה, לטעמי, הרגישה לי יותר מוצלחת ממה שהיה עם "טרילוגיית האיש הזהוב" של הוב. עדיין יש לי בעיות עם הדמויות. בעיקר עם הדמות של חרפה ופיץ'-זקיף, שהרגשתי שבין ההופעה הראשונה שלהם בספר לדמות שלהם בהמשך הספר היה הבדל גדול מדי. בעיקר עם הדמות של חרפה. משהו שם הרגיש לי כאילו מדובר ב-2 דמויות שונות לגמרי. לדמות של פיץ'-אביר/תום תלתל-גירית יש עדיין בעיות, לטעמי, אבל בכנות מצאתי אותו יותר מוצלח בספר הנוכחי ממה שקיבלנו בטרילוגיות הקודמות.
העלילה בעיקרון מסקרנת לקראת ההמשך, אבל היא בהרבה אופנים מזכירה לי לא מעט את עלילת סדרת "האיש הזהוב."(ממה שאני זוכר ממנה, ואני לא זוכר הרבה, כי לטעמי היא הייתה הטרילוגיה הכי חלשה של הוב שקראתי עד כה, כך שנראה לי שמחקתי אותה מהר מהזיכרון). אני מקווה שזה לא יימשך בספרי ההמשך.
בכל מקרה, אני מצפה להמשך הטרילוגיה, בינתיים.

למעלה