מדליקים לפידים פלאו - הגמר!

Double U

New member
אני בעד להחזיר

אחרי שתסתיים עונת הVIP הישראלית. נרכיב קאסט חדש עם דמויות נוספות מעונות 21-24 (רק השחקנים הטובים, כלומר רק מ24...) וכן עם הכוכבים העולים מעונת הVIP ואיתי שגב בראשם

טום, סירי, פרוואטי

וגם רוב, סנדרה ואפילו ראסל למרות מה שלדעתי היה טעויות שהוא עשה.

אבל כן, אם שוגר תמות זה באמת יהיה יום חג

אורישקי

New member
אם אנחנו מדברים על עונה 20....

אז טום? נו באמת? הוא היה פסדר אבל מה ההערכה הזו כלפיו! תכלס הוא הביא את ההדחה שלו על עצמו. סירי/סטפני אמרו באיזה ראיון שסירי דווקא רצתה להיות בברית עם סטפני וטום. סטפני הייתה בקטע דווקא אבל טום לא הסתיר את ההתנגדות שלו להיות עם סירי.

Double U

New member

למרות שבהחלט יותר חיבבתי אותו שם, עשה טעות כשהעדיף להיות במיעוט על פני ברית עם סירי.

B R A Y E R

New member
מנהל
זו טעות של בדיעבד

אני מבין את החשיבה שלו ואת הבחירה להמנע מברית איתה..
זה אומנם היה לוקח אותו לאיחוד עם ברית מובילה, אבל טום ידע טוב מאוד שגם אם הברית שלהם תהייה מאוד קרובה - סירי בחיים לא תרצה לשבת ליד טום בגמר.

Double U

New member
אז בכל מקרה הוא לא היה מגיע לגמר

אז הוא העדיף להיות מודח מוקדם מאשר להגיע רחוק ואח"כ לטפל בבעיה ושמה סירי. לא בדיוק מוסיף לו נקודות.

B R A Y E R

New member
מנהל
המוות שלה, עם כמה שהוא מצער,

לא קשור לפלאו או למשחק הזה בכלל....
היא נפטרה 5 שנים אחרי שהעונה כבר נגמרה, ובמהלך העונה היא לא עשתה שום דבר מיוחד שהופך אותה לראויה לנצחון.
המחווה היפה שעשינו לה בשרשור פרידה לפני שנתיים היה מרגש מאוד, וזהו!
אני משוכנע שאם חס וחלילה מייק מסמואה היה נפטר אף אחד לא היה עושה לו מחווה כזו במשחק הלפידים או לא חושב שהוא ראוי לנצחון......

B R A Y E R

New member
מנהל
+אז מה?

מה מפריע לכם שסטפני תנצח פעמיים? חחחח
לדעתי דווקא מגיע לה, כי היא הייתה ראויה לזה בשתי העונות האלו!

NP16

New member
לפיד לג'ן

לא חושב שאפשר להשוות אותה למייק או מיק מסמואה,
ובטח לא שוגר ב20.
ג'ן לא שיחקה משחק נגרר או סתמי או אפילו רע עם טעויות,
היא הודחה כי הייתה איום לגמר והפסידה במבחן אש. היא לא מהמודחים הראשונים!
היא הקורור היחידה שאהבתי,ובעונה הזו, רק שבט קורור שלט.

survivortvk3

New member
זה לא אומר שהיא צריכה לנצח....

היא הייתה סתם חמודה שהגיעה רחוק ולא יותר מזה, גם אני אהבתי אותה יחסית אבל בפיינל 4 היא הייתה צריכה לעוף... ואם אתם לא אוהבים את טום ומתעקשים אז בסדר נפרגן לה גמר, אבל ניצחון?
זה לא ברור שסטפני צריכה לנצח?
עם כל הכבוד למוות של ג'ן, זה לא קשור לעונה בכלל
ומה זה גם יתן שהיא תנצח על סתם?"כבוד"...שטויות

NP16

New member
מה ייתן לסטפני עוד ניצחון??

כבר זכתה פעמיים בחוליה וידוע שהיא אהודה ואהובה פה,
אני לא חושב שהיא הרבה יותר ראויה מג'ן בעונה הזו, אף אחד לא שיחק משחק מדהים כאן. אז כן, לא אכפת לי לכבד את ג'ן אני כן רואה בזה כבוד
כי כסף בטח שלא יוצא לאף אחד .גם לתת לראסל ניצחון בסמואה זה בסוף בעיקר כבוד. ואם היינו מסתכלים רק על דברים שקשורים לעונה דברים היו נראים אחרת. הרי גם הרבה אנשים מגיעים רחוק על סמך עונות אחרות שהכרנו אותם והפוך. או בריאן שלא רציתי לקדם אותו בגלל האדם שהוא במציאות. מותר לי. זה רק משחק. ולא סתם זה משחק שלנו בפורום. מה שמניע את ההצבעות שלנו זה בעיקר המתמודדים לא המשחק.

למעלה