מדליקים לפידים פלאו - הגמר!

survivortvk3

New member
אבל לא מגיע לג'ן לנצח...זה העניין

סטפני וגם טום לדעתי עדיפים עליה..ואפילו בובי ג'ון
אז מה יתן לג'ן ניצחון כשהיא לא ראויה לא?סתם לאות כבוד...לא הייתה לי בעיה לתת ניצחון למישהו שהוא לא סטפני כשהוא ראוי למשל טום...אבל לג'ן לא מגיע עם כל הכבוד למוות שלה
ומה קשור ניצחון של ראסל בסמואה?לתת ניצחון לראסל בסמואה זה בגלל שהוא שיחק הכי טוב שם, לא בגלל כבוד...וברור שמותר לך לא הכרחתי אותך להצביע לסטפני

ואני מסכים שמה שמניע אותנו זה המתמודדים ולא המשחק, אבל מבחינתי לג'ן לא הגיע לנצח כמתמודדת...

B R A Y E R

New member
מנהל
אם כך

אם ההצבעות מבוססות גם על האנשים שמאחורי השחקנים, ובלי קשר לעונה,
אני בעד לתת את הנצחון בפיג'י לדרימז, ובסין לדניס. הרי מדובר באנשים קשיי יום שלא ניצחו, וצריך לתת להם את הכבוד הזה!

NP16

New member
אוי נו אל תכניס לי דברים לפה

אני לא שותף למשחקים האלה. אני האחרון שתשתף במניפולציות והשוואות כאלה. אל תעשה ממני מטומטם.

בראל אני אישית אוהד את ראסל לא רק כי שיחק את המשחק הכי טוב שם,ונתתי דוגמה מה הוא מקבל מזכייה כאן לא באתי להשוות.

Double U

New member
אתה מאמין למה שאתה אומר?

בוודאי שהיא שיחקה משחק נגרר. ראית איזה ניסיון למהלך מצידה? היא הייתה כ"כ בטוחה שבפיינל 5 היא, גרג וקייטי יתהפכו על טום ואיאן, שהיא לא חשבה בכלל על אופציה שזה לא יקרה. ובכלל קייטי הייתה מתהפכת על טום ואיאן? לא בטוח! הודחה כי היא הייתה איום? הסיבה היחידה שהיה תיקו במועצה הזאת היא שטום התעצבן על איאן בלי קשר אליה. היא פשוט הייתה האחרונה מאלה שלא במשולש טום-איאן-קייטי.
אפילו טום אמר לה במועצת שבט האחרונה (די באומץ, בהתחשב בזה שהוא רוצה את הקול שלה) שהוא לא ראה שום משחק מצידה. ובסוף היא הצביעה לו

אז עם כל הצער שבמוות שלה, לא צריך להעניק לה את הנצחון על פני כאלה שיותר מגיע להם ממנה בעונה הזאת (סטפני בעיקר).

למעלה