מדליקים לפידים האוקיינוס השקט - 2305

אורישקי

New member
מדליקים לפידים האוקיינוס השקט - 2305

בנג'מין "קואוץ'' ווייד - הפורום אמר את דברו

גם כשאתה יחסית שפוי אתה לא בגמר! FAIL

החוקים:
- אחרי כל שלב שאני מעלה יהיה ניתן לשרשר לפיד למתמודד שאתם תרצו להשאיר. מתמודד שיקבל לפיד (או יותר, תלוי במספר הלפידים לאותו שלב) יהיה מחוסן. בסוף השלב המתמודד (או המתמודדים... שוב תלוי בשלב) שיישארו ללא לפיד יודחו.
- אפשר להדליק לפיד כל 24 שעות.
- מותר לשנות את ההצבעה רק במידה ולא נתן עוד מישהו לפיד אחריך. בנוסף אם אתה משנה הצבעה 24 השעות שלך עד שתוכל לתת לפיד נוסף יתחילו כמובן מהזמן המדויק שבו שינית את הלפיד...

המתמודדים:
1. סטייסי פאוול
2. כריסטין שילדס
3. ג'ים רייס
4. קית' טולפסון
5. דון מיהאן
6. וויטני דונקאן
7. אוזי לוסת'
8. אלברט דסטרייד
9. סופי קלארק

האחרון שלא יקבל שני לפידים יודח!
הצבעה נעימה

Confide In Omer

New member
ברור, היא היתה השפויה היחידה בשבט שלה

וגם חמודה בלי קשר. שמחתי כשהיא ניצחה

B R A Y E R

New member
מנהל
סתם טרולית

בשבט השני היו הרבה יותר חמודים ממנה, ובשבט שלה סטייסי ואלברט עדיפים עליה בהרבה!

Confide In Omer

New member
היא ממש לא היתה טרולית

היא היחידה מאלו שהגיעו רחוק שם שלא חיה בסרט. סטייסי עפה מוקדם (גם אני אהבתי אותה) ואם כבר טרולים, אז אלברט היה טרול, גם מעצבן וגם שחקן לא משהו.

גם אני בהתחלה חשבתי שהיא לא משהו

עד שהיא אמרה ש"היא לא מתחברת לכל הבולשיט הדתי הזה, אבל הוא מוכנה להעמיד פנים כדי להגיע רחוק יותר". בתכל'ס, זה אומר שהיא מוכנה לא להיות 100% אמיתית, ובנסיבות הנכונות (כלומר, כשהיא לא תקועה בשבט של נוצרים פנאטים) גם לשקר. היא שיחקה ככל שיכלה בקלפים (המחורבנים) שהיא קיבלה, היה לה נאום טוב בגמר, והייתה היחידה בשבט שלה ששיחקה טוב.

Double U

New member
אם היא לא הייתה מנצחת

אני חושב שהייתי שוכח ממנה יום אחרי שהעונה נגמרה.

Confide In Omer

New member
גם אם

אלברט היה זוכה, לדוגמא, אני בטוח שאף אחד לא היה זוכר אותו. כמעט אף אחד שם לא היה זכיר במיוחד.

Confide In Omer

New member
נכון, אבל את זה אפשר להגיד על כולם שם

זאת אחת העונות הבודדות (יחד עם עונה 22) שאני בקושי זוכר מי השתתף בה.

ממתי זה פרמטר חח

אתה תבוא למשחק כדי לעשות טלוויזיה טובה או לנצח? השחקנים לא חייבים להיות מעניינים, מספיק שהם לוקחים תמשחק והולכים הביתה.

niro62

New member
טלוויזיה טובה זה צריך להיות פרמטר בליהוק

אבל האמריקאים בשנים האחרונות לא מבינים את זה, הם בטוחים שהפורמטים שלהם כל כך מוצלחים שהמתמודדים לא משנים. אבל אני חייב להגיד שהם מתחילים לחזור לעצמם, גם בעונה של המירוץ למיליון שיש קאסט טוב יחסית לרוב העונות, וגם בהישרדות שלשני עונות האחרונות היה אחלה קאסט.

לגבי עונה 24 - לא ממש

שיפור עצום ביחס לעונות 19-23, אבל עדיין יש המון בזבוזי מקום כמו כריסטינה, ליף, ג'יי וג'ונאס, אפילו סברינה לקראת הסוף. בכלל, יש רק שני שחקנים שהיו מרכזיים בעלילה והם קים וטרויזן, השאר (צ'לסי, טרזן, קאט, אלישיה) מוסיפים בידור ועניין אך היו שוליים בעלילה.

Double U

New member
זה לא קשור למה שאמרתי

היא לא קיבלה זמן מסך בכלל ואני לא מאמין שאם היא הייתה עושה משהו משמעותי, לא היו מראים את זה אפילו לכמה שניות.
לא הראו לנו את האינטראקציה שלה עם שבט סאביי (שכולם למעט קוקרן הצביעו לה), הראו קצת שהיא נגד הבולשיט הדתי של קואוץ' אבל זהו.
עד רגע הכרזת הקולות הייתי בטוח שקואוץ' ניצח והייתי בשוק כשזה לא קרה.

למעלה