מדליקים לפידים האוקיינוס השקט - 2305

Confide In Omer

New member
ממה שאני זוכר

היא דווקא קיבלה לא מעט זמן מסך, כולל דיבורי אסטרטגיה ותכניות להמשך. אולי לא הרבה כמו זוכים אחרים, אבל זה בגלל שאת זמן המסך העדיפו לתת לאוזי, קואץ' וברנדון.

amir6661

New member
היא באמת קיבלה די הרבה זמן מסך

הקטע שרוב הוידויים שלה היו state the obvious או תכנונים שלא יצאו אף פעם לפועל, אז היא לא הצליחה למשוך מספיק פוקוס כדי להיזכר
היא הייתה שחקנית שולית אמנם, אבל עדיין השחקנית הכי פחות גרועה בעונה הזאת

Confide In Omer

New member
אני חושב שאלברט היה זה

שאף אחת מהתכניות שלו לא יצאה לפועל. סופי הייתה זו שכל הזמן הייתה צריכה להרגיע אותו כדי שלא יהרוס הכל.

survivortvk3

New member
סבבה

אבל איך אתה כצופה יכול לאהוב דבר כזה?באתי לראות טלוויזיה טובה וסופי היא דמות אנמית עם זמן מסך מאוד נמוך ולא משמעותי ביחס למיקום שלה, ולדעתי זה הפרמטר הכי חשוב שצריך להיות אצל מתמודד

amir6661

New member
אין הרבה זוכים לא אנמים

טינה, איתן, וי, אמבר, טום, דני, ארל, בוב, נטלי, סופי, קים... כולם דמויות שאם העונה הייתה מתרכזת בהם כנראה הייתי נרדם בצפייה. ובכל זאת, אף אחד לא מערער על הניצחון של חלקם
אפילו אנשים כמו אראס ויול לא היו מסוגלים להחזיק עונה שלמה בלי בני הברית שלהם שקיבלו את רוב הפוקוס

זה לא תמיד מעניין אבל עם הזמן למדתי להתחבר גם לדמויות כאלה ואפילו להעדיף אותן על זונות הרייטינג. בעונה כמו 23 שהפוקוס היה על 3 אנשים שכל אחד יותר דוחה מהאחרים, היה קשה שלא להעדיף את סופי אחרי שסבאיי נכחדו

amir6661

New member
אני כן

אבל בוא נודה בזה שאם היא הייתה מקבלת את זמן המסך של טרזן, טרוי, קולטון, אלישיה וקאט- העונה הייתה הרבה פחות כיפית לצפייה

לא קשור לאוהב לא אוהב

שחקן לא נמדד ע"פ כמה אתה אוהב אותו, אלא ע"פ איך שהוא שיחק את המשחק.
שיחקת את המשחק טוב ולמרות זאת אתה מעניין תתחת? אתה שחקן טוב.
שיחקת מעפן אבל אתה דמות מעולה? אתה דמות טובה
וכמובן יש כל מיני יוצאי דופן ודברים באמצע, אבל זה בגדול איך שאני רואה תמשחק
וזה למה אני אעדיף שקים תנצח ב24 ע"פ אלישיה או קאט

למעלה