לוח מודעות

|אקשן|
באים לסרט מגודלים 2!

גרים בצפון? מתחשק לכם לראות סרט קורע? פנו לכם את הערב, הכינו את הבייביסיטר ובואו לסרט שכולו הנאה אחת גדולה.
|שמש|
באווירת חופשת הקיץ אנו מזמינים אתכם להקרנה של הסרט "מגודלים 2" סרט ההמשך ללהיט הגדול!
|אקשן|
לני (אדם סנדלר) ומשפחתו חוזרים לעיר הקטנה שבה הוא וחבריו גדלו. הפעם, המבוגרים הם אלה שלומדים לקח מהילדים, ביום הידוע לשמצה בכל ההפתעות שהוא מביא אתו: היום האחרון של בית הספר. לפרטים והרשמה

|*|
נפתח פורום לסדרה "פצועים בראש"

יוצרי הסדרה האהובה, עספור, חוזרים בסדרה חדשה שבמרכזה עומדים יקי וסער, שני חברים שאירוע מעברם מעמיד אותם במסלול התנגשות מסוכן אחד מול השני. אתם מוזמנים לפורום הסדרה פצועים בראש לדבר על הסדרה שהולכת לרתק אתכם למסך בקיץ הקרוב http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=2362

|שי|
חוגגים עשור לבלוגיה
|בלון|

חוגגים עשור לבלוגיה בהקרנה חגיגית של הלהיט הגדול של הקיץ "לצוד פילים" בנוכחות במאי הסרט, יוצר הבורר, רשף לוי
|כתר|
|אקשן|
שלושה זקנים וילד, מוצאים עצמם תקועים ביחד בבית אבות בירושלים, ולמרות השוני בינהם, יש דבר אחד שבכל זאת מאחד אותם - הם רוצים לשדוד בנק ביחד. הם רוצים לנקום בממסד שלא משלם פיצויים לילד על מות אביו, רק כי ככה כתוב באותיות הקטנות. והם רוצים את הכסף כדי להגשים חלום אחד אחרון של כל אחד מהם. אם אתם בעלי בלוג בתפוז, אתם מוזמנים לבוא לחגוג איתנו בהקרנה מיוחדת וחגיגית. לפרטים והרשמה

מחפשת כיסויי באמיס לחיתולים רב פעמיים

שלוום וברכה!
אני לא מכירה את הפורום, חיפשתי לוח מדעות ולא מצאתי.
סליחה אם פסרמתי במקום לא נכון...

אני מחפשת 2-3 כיסויים מסוג סינטטטי כמו באמיס, קטנים.
יש לי מלא רפידות של רובינא ודומות ואני רוצה כמה כיסויים שקל לנקות ולא צריך לייבש שעות על החבל.
אשמח לרכוש אותם יד שניה, למען היקום והכיס... :)
תודה והמשך שבוע נהדר!

בואו לעבוד בתפוז
|תפוז|
אנשים

|!|
דרוש/ה מנהל/ת אשכול פורומים למחלקת הקהילות. התפקיד כולל מענה לפניות הגולשים, עבודה מול מנהלי הפורומים, אחריות על קידום ושיווק הפורומים, ייזום וטיפוח שיתופי פעולה. התפקיד מגוון ומאתגר, בסביבה צעירה ודינאמית. דרישות: היכרות עם עולם האינטרנט, הבלוגים והפורומים הישראלי, יכולת התבטאות גבוהה בכתב ובע"פ, יחסי אנוש מעולים, שירותיות גבוהה, יכולת עבודה עצמאית, יצירתיות, כושר שכנוע. ניסיון בעולם שירות לקוחות - יתרון. המשרה היא משרה מלאה ממשרדי החברה בבני ברק. רוצים להגיש מועמדות למשרה? שלחו קורות חיים לכתובת [email protected].
|*|
המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.
|*|
נא לציין ציפיות שכר בקורות חיים.

בית הספר האנטרופוסופי בת"א יוצא לרחוב

ראיתם את הכתבה הזאת?
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/483/937.html?hp=1&cat=402&loc=13

התגובה של העירייה מגעילה ומקוממת.
מישהו מכיר עוד פרטים על המקרה? כיצד הם קיבלו מלכתחילה את המבנה שכרגע נלקח מהם?
מה המצב בערים אחרות בארץ, כיצד בתי ספר פרטיים יחודיים מקבלים מבנים?

אם אני לא טועה, בב"ש העיריה הקצתה עבור ביה"ס האנטרופוסופי מבנה נטוש ושרוף ששופץ ע"י הורי התלמידים...

רק לחדד, אין לי ילדים בגיל בית ספר אך אני שוקלת ברצינות את האפשרות של חינוך פרטי כאשר יהיה רלוונטי, וסקרנית לשמוע איך הדברים מתנהלים...

מתארגנת קבוצת רכישה לשמן קוקוס

ג'מוקה צנצנות גדולות
לא יודעת להגיד עדיין מה יהיה המחיר זה תלוי בכמויות מן הסתם אן מישהו מעוניין אפשר להיכנס לקבוצה
https://www.facebook.com/groups/596484320382891/
או לכתוב לי בפרטי.
שימו לב שמדובר באיסוף עצמאי
יהיה יום איסוף ברמת גן ולאחר מכן חדרה או מושב חרות בימי חמישי.

(בהמשך תהיה קבוצת רכישה לחמאת שיאה וקמח של מנחת הארץ)

bash100

New member
מה עושים עם כמויות גדולות של שמן קוקוס?

אני בקושי מצליחה להתמודד עם צנצנת קטנה

regvuv1

New member
מה לא?

קודם כל - לקנות במרוכז זה לאו דווקאלקנות הרבה, פשוט יוצא מחיר נמוך יותר כי הרבה אנשים קונים ביחד.
אנחנו אופים עם השמן את כל המאפים שלנו, מלוחים ומתוקים, והבת שלי מורחת אותו על הלחם (כמו חמאה).
חוץ מזה אפשר גם לטגן בו, אפשר להקפיץ איתו פופקורן - יוצא טעם מדהים (אני שמה שלוש כפיות על כל כוס תירס. בגלל שכל הזמן מערבבים הוא לא נשרף)

ליבו17

New member
גם אצלינו זה קרם גוף

במיוחד לקטנה שנוטה לאקזמה, זה די עוזר.

דרושה תרומת חלב אם לאזור טבעון

דרושה תרומת חלב אם לאזור טבעון ליולדת ותינוקה בן השבועיים
אם את יכולה לעזור או מכירה מישהי שיכולה לעזור, נא ליצור קשר בהקדם עם מינדי לוי - 052-3763229
אפשר גם ממרכז הארץ או הדרום (אזור ב"ש, מיתר): אנחנו בדרום בסופש הקרוב ובאזור המרכז במהלך השבוע - לתיאומים אנא בהודעה פרטית ולא בטלפון הנ"ל
תודה מראש

הדירה התל אביבית שלנו פנויה באוגוסט

לשכירות של 3 שבועות 8.8-30.8

מדובר בדירת 4 חדרים יפה, משופצת ומוארת בקומה 3 ללא מעלית.

באזור בזל בתל אביב.

הנחה מובטחת למשפחה שתרצה לטפל בכלבה שלנו.

פרטים נוספים ותמונות ב [email protected]

מחר בדארמה מפגש אמהות ותינוקות חינם

מחר בדארמה יוגה ברחובות, מפגש אמהות ותינוקות חינם.
בואי לדבר על הכל! הנקה, שינה, זוגיות, תזונה וכל מה שמטריד אותך אחרי הלידה, ולפגוש אמהות כמוך שיוכלו לתרום מנסיונן או להציע אוזן קשבת.
מנחה: ענת רז, מדריכת הכנה ללידה, בייבי יוגה ומנשאים, אמא לשתיים ומנהלת דארמה.
אורחת מיוחדת: יעל כהן יוסלביץ, מדריכת הנקה שתענה לשאלות המשתתפות בנושא זה.
תינוקות עד גיל שנה וגם נשים בהריון מוזמנים בשמחה
כל הפרטים פה
https://www.facebook.com/events/181815185327960/

למעלה