חמישי - מידע טורים והמלצות

cristian tello

New member
165 בלטאצ'וב-ביאליסטוק 181 קורונה-לודז'+1

2 מחזורים לסוף העונה בליגה הפולנית

המארחים - 3 מהקו האדום אבל עם התקדמות יפה שעשו במחזורים האחרונים קמו מהקבר עם 4 נצ ותיקו במחזור האחרון(ספגו ממש לקראת הסוף)

האורחים 6 מעל קו אדום ונמצאים בתקופה איומה עם 5 הפ רצוף עם יחס שערים פאטתי 15-0 שלילי פשוט בנסיגה והם פתאום מוצאים את עצמם יכולים להסתבך בתחתית למרות שיש להם פער של 6 זה מפגש ישיר נגד הקבוצה שמתחת לקו אדום ומחזור אחרון גם כן נגד קבוצת תחתית

אבל למרות שהיריבה צריכה נקודה אני חושב שהביתיים שמצויים בכושר מצויין מול האורחים שקשה לי לראות אותם פתאום משתקמים...

משחק הזדמנות אחרונה של הביתיים נגד קבוצה ברמתה שנראית גרוע מאוד הזדמנות טובה לנצח ולהחיות את סיכויי ההישארות בליגה

המארחים בבית 4 4 6 האורחים 4 6 4 עם

8 מפגשי םאחרונים המארחת עם 6 נצ 2 ת

לדעתי המארחים ינצחו את המשחק

סימון 1

181 קורונה מארחת את לודז

המארחים סיימו עונה, האורחים עם +5 מעל קו אדום צריכים עוד נקודה 2 להבטיח הישארות ויש להם הזדמנות מצויינת

2 הקבוצות סובלות מחוסר יציבות, המארחים מגיעים אחרי 1 נצ 1 ת קדם לכך 2 הפ+תיקו האורחים מגיעים אחרי 1-1 יוקרתי מול האלופה שבדרך לג'יה קדם לכך 3 הפ ונצ

8 אחרונים לוד'ז לא מפסידה למארחים 4 נצ 4 ת

החיסרון היחידי זה הביתיות של הביתיים שם הם ממש טובים עם 9 3 2 והאורחים בחוץ רעים 2 4 8 אבל במאני טיים החוקים לדעתי משתנים והאורחים צריכים להשיג את הלפחות נקודה הזאת בכח ואני איתם ב+1

בהצלחה

montella

New member
יש יורדת אחת השנה, ככל הנראה פולוניה ווארשה

הולכת לפירוק/הורדה לליגה הרביעית או החמישית

montella

New member
והנה לשון הודעת ההתאחדות הפולנית

http://www.polishsoca.com/newswire/ekstraklasa/3017-official-polonia-warszawa-without-a-license

מכאן נובע דבר מעניין, מצד אחד ליריבה היום יש מוטיבציה גבוה מאד לנצח ובכך להבטיח את מקומה בלגה האירופית. מצד שני, שחקני פולוניה ווארשה מחפשים חוזים לעונה הבאה...

בינתיים, ירידות יחסים משמעותיות על האורחת, מ2.7 ל2.3
בווינר זה על 2.3

montella

New member
תוספת, מצד שני Piast Gliwice

כבר כמעט הבטיחה מקומה בליגה האירופית בשנה הבאה, מאחר ושלאסק היא פיינליסטית הגביע (לגיה זכתה -> אך תלך לאלופות), זקוקה לניצחון באחד משני המשחקים הבאים (במשחק הבא נגד בלאטצ'וב של טלו שנלחמת על חייה בליגה...

משחק מסקרן, יחסים מעניינים.
אצטדיון צפוי להיות מלא, חלק מהאוהדים קוראים לבוא בשחור לקראת המשחק.
התלבטתי על Piast Gliwic NDB
אבל בינתיים מתרחק ולא נוגע.

avihugr

New member
איזה באסההה טילו

בלאצ'טוב נפל ....ביססתי על זה את הטפסים היום...לונורא תודה בכל מקרה !

cristian tello

New member
בלטאצ'וב סופגת דקה 90 1-1 כואב ואכזרי

לודז' אוגרת את הנקודה החשובה ומסיימת ב 0-0

הטור שלי להיום

152. יפן-בולגריה פלוס 1 2
165.בלצ'טוב- ביאליסטוק 1
184. רוץ' חרזו פלוס 1 - פולוניה ורשה 1

נשלח ב- 150 ש"ח + גיבוי ב- 30 ש"ח על משחק 184 (איקס)

משחק 152 בגלל היחס הגבוה (2.4). לא נראה לי שבמשחק ידידות זה יפן כל כך פייבוריטית.
משחק 184- חשוב לקבוצה הביתית שנמצאת רק 3 נקודות מהקו האדום. היחס על הביתית לא מפסידה הוא 1.7
משחק 165 לפי ההמלצה של טלו. תודה טלו על ההמלצה

תזכורת לגבי טורים קודמים שפרסמתי השבוע : 1. הרווחתי ביום שבת 234 שקל נטו על הסינגל "הואסקה" ; 2. הפסדתי ביום ראשון 240 שקל על שילוב "פרננסה" (נפל) עם משחקים אחרים

הערה: בדרך כלל, אם בחרתי משחק שאפשר לשלוח אותו סינגל אני מעדיף להסתפק בו. הפעם בגלל שהיחס על הסינגל (2 או תיקו במשחק של בולגריה) פחות טוב מהיחס על בולגריה פלוס 1 בחרתי בסופו של דבר בשילוב עם משחקים אחרים. סיבה נוספת, הביטחון שלי בבולגריה לא יותר גבוה מהביטחון בשני המשחקים האחרים.

תיקון טעות

במשחק 184 רוץ' משחקת נגד לגיה ורשה. לאחר מחשבה נוספת, הוספתי 20 ש"ח בגיבוי על ניצחון של לגיה מעל 1 הפרש . סך הכול השקעה: 200

cristian tello

New member
לדעתי יפן תנצח את המשחק

קודם כל משחק בית והיפנים משוגעים על כדורגל והאיצטדיון יהיה מלא

דבר 2 זה משחק הכנה אחרון לפני צמד משחקים מכריע במוקדמות גביע העולם וגם לפני גביע הקונפדרציות והמאמן הברזילאי זאקרוני רוצה ומבקש לראות מחויבות נחישות ויכולת טובה מצד שחקניו במשחק הכנה זה

המשחק הרשמי הבא של בולגריה עוד 3 חודשים לכן יש לה מספיק זמן לעשות שינויים וחילופים ואולי תשחק בפחות "לחץ"

אין ספק שבולגריה ב+ מפתה אבל בלי קשר ל+ אם ניקח את הנבחרות האלה נשים אותן על כף המאזניים לדעתי מדובר בנבחרות שוות לכל אחת יש את הכוכבים שלה ליפן יש אפילו כוכבים ברמה גבוהה יותר קאגאווה, הונדה מצסקא, נגאטומו מאינטר... נוסיף לזה משחק בית של יפן והרצון היותר גדול אני מאמין מצד הנבחרת לנצח אצלהם בבית משחק הכנה טרם המשחקים המכריעים לדעתי בסופו של דבר יפן תנצח אבל ממש לא שווה את היחס...

פשששש איזה ליין קשה במלחה היום

רציתי שיהיה +3 או 4 לירושלים לא ציפיתי ל + 7 (הנטייה שלי הייתה מכבי) עכשיו אני בבעיה מקווה שהליין ירד בכל מקרה לקראת הצהריים אתן את דעתי על המשחק וכל מה שמתחתיו.
יום טוב לכולם בנתיים

הפועל י"ם - מכבי תל אביב

הליין נראה מדוייק להפליא תקראו עד הסוף ותראו את ההפרש שיצא לי בסיכום על המחברת.

ירושלים מתוך 5 משחקי בית אחרונים מפסידה ב4
השנה ביתה הוא לא מבצרה 20 משחקי בית אחרונים 10 הפסדים
לא ניצחה בבית את מכבי תל אבי משנת 2008 ממוצע ההפרש למכבי ( במלחה בלבד) 11 אבל זה בגלל שמשחק אחד נגמר ב 20 בלעדיו ממוצע 8.7
י"ם קולעת בממוצע בבית בהפסדים 75 (בניצחונות 84)

מכבי מתוך 12 משחקי חוץ אחרונים 2 הפסדים שהיו בתקופת משבר (הפועל ת"א ואילת)
בניצחונות חוץ קועלת בממוצע 84.8
לא רלוונטי אבל ממוצע הפרש בניצחונות חוץ - 16.8 מול העולת לפלייאוף (חיפה אילת ירושלים נתניה ראשון לציון הפועל תל אביב וגליל ) 14.7

מאז הניצחון של ירושלים על מכבי בנוקיה
מכבי 5 ניצחונות רצופים
ירושלים מתוך 7 משחקים 4 הפסדים.

פלייאוף :
** מכבי עצרה את הקבוצות שמולה (הפועל ת"א וי"ם ) על 70 וקלעה נגדם 80 (בממוצע)
** ירושלים ספגה (נגד נתניה ומכבי) 78 וקלעה 77 (בממוצע)

לפי ממוצע וסטטיסטיקות ירושלים תקלע הערב 72\73 ומכבי תקלע 79\80

סיכום:
1.קודם כל אני הולך לשלוח ב 30 ש"ח חווית סינגל מכבי ירושלים בדיוק ב 7 יחס 9
2.ממתין לירידת הליין לפלוס 6 ואז שוב X ב 30
3.ממתין לירידת הליין לפלוס 5 ואז לוקח מכבי מעל הליין

*******כרגע זה מה שנראה לי שאני מתכוון לעשות אני משתף אותכם פה עדיין לא סופי מלבד בדיוק ב 7 ב 30 ש"ח לכיף

אנדר אובר 158

בקצרה כי כבר טחנתי את זה למעלה:
י"ם קולעת בממוצע בבית בהפסדים 75 (בניצחונות 84) בממוצע ביחד 79
י"ם סופגת בבית - 78

מכבי בניצחונות חוץ קועלת בממוצע 84.8 בהפסדים 69 (2 משחקים) ממוצע ביחד 79
מכבי סופגת בחוץ בממוצע 68

פלייאוף :
מכבי
עצרה את הקבוצות שמולה (הפועל ת"א וי"ם ) על 70 וקלעה נגדם 80 (בממוצע)
ירושלים ספגה (נגד נתניה ומכבי) 78 וקלעה 77 (בממוצע)
לפי ממוצע וסטטיסטיקות של העונה האחרונה ירושלים תקלע הערב 72\73 ומכבי תקלע 79\80
*****ממוצע טוטאל בכל המשחקים בניהם משנת 2005 - 161 !!!!!!!!!

nba801

New member
מכבי

ממליץ לך ללכת על מכבי עכשיו, הליין יעלה לפלוס 8 ולא ירד לדעתי

ריאל מדריד -14.5 קשה אבל מומלץ

לדעתי ריאל היום תפרק את סראגוסה מעל 16 הפרש.
1.משחק ראשון בסדרה אם וכאשר ריאל תפתח חזק את המשחק ותיצור פער משמועותי סראגוסה תוותר על המשחק הראשון כדי לנוח לקראת המשחק השני בבית. סראגוסה נתנה הצגה השבוע בוולנסיה ואני מאמין שזה הוציא לה הרבה רוח מהמפרשים והיא תבוא עם הראש למעלה ... מכה אחת של ריאל עם החרב על הצוור תערוף את הראש של סראגורסה. עד שהיא תתעורר ריאל תוביל מעל 20 . סראגוסה היא לא קבוצת חוץ טובה למרות הניצחון בוולנסיה 17 הפסדים מתוך 25 משחקי חוץ אחרונים (רובם מעל 10) ההפסד הראשון בסדרה מול וולנסיה בחוץ (38 הפרש) גורמת לי להאמין שהסיפור יחזור על עצמו וסראגוסה תוותר מהר על המשחק

ההפרש קצת גבוהה לקבוצה שיחסית נמצאת בחלק העליון בספרד אבל בגלל שזה סדרה ומשחק ראשון הליין עביר .

בהצלחה

תוספת קטנה

עשיתי רישומים וחישובים במחברת קצת על המשחק והקבוצות - יגמר 20 לריאל

טור - סופי להיום

נשקיע סכום סימלי לכיף לא מעבר נחכה ליום ראשון למשחק ברוממה . הליין במלחה יציב כמו סלע לכן היום אני לא אסנגל מלבד ה X בבוקר.

קרשיאקה ‎+4.5 (נראה נחמד ביחוד שלקרשיקאה זה משחק של לנצח או לעוף אז הפלוס נותן תקווה אם יהיה צמוד
ריאל -14.5
אנדר 158 במלחה - רוצה להיות בצד של מכבי אז נעודד אותם בהגנה בלבד. (באמת שלא ממליץ אבל חייב שיהיה משהו מהמשחק הזה ואין לי כח למאצ אפ של שחקנים)

אגב מחכה כבר לליין שיפתח חיפה מול מכבי בגמר (נראה שמכבי יעלו ..לא?)

בהצלחה לכולם ואחלה סופש
מר מחברת

למעלה