זוכים בסדנה לבחירתכם

זוכים בסדנה לבחירתכם

מה הייתם עושים אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים ללכת לאיזו סדנה שאתם רוצים? מה הייתם בוחרים? אלכוהול, שוקולד, אוכל או אפילו סדנאות של אופנה ואומנות?
עכשיו יש לכם הזדמנות כזו! תפוז אנשים בשיתוף אתר Funzing רוצים להעניק לכם שובר של 200 ₪ לבחירת הסדנה המועדפת עליכם!

אז מה צריך לעשות

החל מהיום ועד ה 18/3 ספרו לנו בתגובה להודעה זו על מפגש עם אדם או סדנה ששינתה את חייכם.
זה יכול להיות מורה שלכם, מרצה באוניברסיטה, סדנת זוגיות, הכנה ללידה אולי סדנת הורות?

צוות הנהלת הפורומים תבחר את ההודעה המקורית ביותר שתזכה את הכותב של בשובר של 200 ₪ לבחירת סדנה באתר Funzing!

אנא עיינו בתקנון התחרות המלא:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?EntryId=7340345&r=1

Funzing
האתר - Funzing מאפשר לכל אחד להפוך את התחביב שלו למקור הכנסה, ללא השקעה או מאמץ כלשהו. כל שנדרש הוא להיכנס לאתר ולפתוח פעילות באמצעות ממשק ידידותי וקל ובכך מאפשר לכל אחד להיהפך למארח, להזמין אנשים לפעילות ולשתף אותם בידע, תחביב ובעצם כך, להעשיר את זמנם הפנוי.

http://il.funzing.com/

nilusha

New member
ההתאהבות ששינתה את חיי

עד לפני שנה, אני מתביישת להודות - הייתי וורקואולית. מלבד בעלי ההורס והתומך, הדבר היחיד שעניין אותי זה העבודה. כל האנרגיות שלי, פיזית ורגשית הושקעו בעבודה ואם לא בזמן עשייה, אז באמצעות חשיבה על העבודה.

ואז לפני פחות משנה היא הגיעה. כן, היא ההייתה מתוכננת. כן, ציפינו לה מאוד. אבל אף אחד מאיתנו לא יכל להכין את עצמו לשינוי שהיא העבירה אותנו.
ילדת פלא קטנה ויפה השתלטה לנו על החיים ועצרה לחלוטין את כל התוכניות הלא חשובות שתכננו. כל החיים שלנו קיבלו פרופורציות, התחלנו להסתכל מפרספקטיבה שונה לחלוטין.

פתאום הכל ברור. כל מה שעשינו עד אותו רגע נועד על מנת שנוכל להיות ההורים הטובים ביותר לפלא הקטן שהצטרף לחיינו. עברנו תפנית עצומה בשנה הזאת. גאים בעצמנו ובה על הדרך שאנחנו עושים ועל ההבנה של מה חשוב באמת : )

נ

נווהשאנן

Guest
פשושה

מסכים עם כל מילה
מה שפשושה קטנטונת ושמנמונת עם טיטול יכולה לעשות לבנאדם אפילו גבר כמוני שלא מחצין רגשות לא נשאר אדיש למלאכיות בלי כנפיים מהסוג הזה

omadawn

New member
סדנת פרמקלצ'ר באוניברסיטה הפתוחה- של הטבע

לפני מספר שנים בעקבות המלצה של חברה טובה, החלטתי לעשות סדנת פרמקלצ'ר - חקלאות ברת קיימא , באוניברסיטה הפתוחה- של הטבע.אני איש תוכנה, טבע וסביבה היו רחוקים ממני מאוד והגעתי לסדנה מתוך סקרנות בלבד.בדיעבד, הסדנה השפיעה המון על השקפת עולמי ודרך חיי.
חפצים שאנשים זורקים כזבל, הופכים אצלי לספסל או לפסל סביבתי בגינה.למדתי לחסוך בחשמל ולמחזר מים אפורים וכך גם החשבונות ירדו.הצלחתי לגדל מיני ירקות ואת השאריות להפוך לקומפוסט.
התרומה לסביבה והעבודה בחוץ ובגינה שומרת על בריאות פיזית ונפשית ויוצרת איזון מול העבודה הטכנית והתובענית שלי במשרד הסגור.
(בתמונה: תות ענק שגדל אצלי בגינה)

המפגש עם...

המפגש עם אדם בשם אהרון ארצי ז"ל, עימו התנדבתי במשטרת מודיעין, היה מרתק. מאז ועד היום אני ממשיכה בהתנדבות, אומנם במוקד 100, אך באהבה רבה. ותמיד שמורה למר ארצי פינה חמה בליבי.

getreal

New member
סדנת רוחניות ששינתה את חיי

לפני שנים רבות, בערך לפני 24 שנים, אמא שלי לקחה אותי לאישה שהעבירה סדנאות רוחניות:
דמיון מודרך, חשיבה חיובית, שיטת סילבה ועוד ועוד.
נפתח בפני עולם מופלא של ריפוי באמצעות מחשבה והגשמת חלומות ויעדים :)
הדרך הזאת מלווה אותי עד היום ואני ממליצה לכולם :)

חסויה115

New member
מפגש עם פסיכיאטר

לפני כ6 שנים נכנסתי לתקופה רעה וחליתי באנורקסיה..
המחלה הלכה והחריפה עד שלא היה מנוס מאשפוז לאחר ניסיונות לטיפולים אחרים.
אחרי מפגש עם מנהל המחלקה הפסיכוסומטית בתל השומר הבנתי שהאשפוז הולך וקרב חרף התנגדותי.
לאחר מכן הגיע האשפוז שנמשך כמה חודשים. אין ספק שהמפגש איתו הוביל אותי להתמודד מול המחלה וגם להצליח לראות את החיים מעבר אליה.. קשה לי לדמיין איפה הייתי יכולה להיות היום אם לא הייתי הולכת אליו לפגישה. אולי עדיף לא לחשוב על זה.

חסויה115

New member
תודה רבה!

היי, שמעתי על עדי ברקן ועל המלחמה שלו נגד בולימיה ואנורקסיה.
הלוואי שהיו עוד כמוהו!

dnoam

New member
אחיקר אייל

הוא היה מורה שלי לכלכלה בכיתה י"א.
לא שהמקצוע נראה חשוב כל כך, אבל המורה היה פשוט מדהים.
טייס לשעבר שישב בשבי המצרי במלחמת ההתשה - אבל עם כל העבר המפואר הזה, הדבר החשוב ביותר בעיניו היה חינוך.
אדם מרשים, משכמו ומעלה.
גם היום, אחרי יותר מ - 25 שנה, אני זוכר אותו ואת הרושם שהוא עשה עלי.

צריך שיפול עליך פסנתר?

יצאתי מהארון לפני 3 שנים. התהליך היה קשה. ארוך. מסביל.

זה סוד שאני סוחב עם עצמי מגיל מאוד צעיר. תוכלו לדמיין כמה זה כבד.
הלכתי לפסיכולוג של האגודה הגאה שרק גרם לי להרגיש רע עם עצמי. למה אני לא לוקח אחריות. איך אני מתלבט ולא מבין. וכו׳ וכו׳

אני עוד הייתי בשלב של לקבל את עצמי. סרבתי להאמין. היתה לי גולה בגרון. תחושת מחנק כל פעם שהייתי צריך ל״בחור״ מה אני. כלשמעה הבחירה הייתה אם לקבל את עצמי או לא.

המפגש ששינה את החיי הוא עם פסיכולוגית שבאה בטיפול אחכ.
היא הייתה מחבקת וירטואלית. נעימה.
כמה בכיתי אצלה. כמה התייסרתי. והיא הכילה. כנראה שזה מה שהייתי צריך.

בשלב מסוים של הטיפול שלה היא אמרה משפט ששינה את חיי:
אמרתי לה- איך אני אדע מה אני אוהב. מה מתאים לי. שאני לא שוגה.
היא אמרה לי: אני הפסיכולוגית שלך. אני לא אמורה לבחור בשבילך. אבל אתה לא צריך שיפול עליך פסנתר כדי שתבין מה אתה. כדי שתחבר את כל הסיפורים שספרת לי ותבין שזה בסדר להיות משהו שונה.

לנצח אזכור את המשפט הזה. כי למרות שפסיכולוגים לא אמורים להביע דיעה, אני חושב שהיא תמרנה במרחב האפשריות שלה ועשתה את הדבר הכי טוב שיכלה לתת לי. היא נתנה לי דחיפה קלה למים. היא ידעה שאני כבר שוחה.

במקום להביט על המסלולים השונים בבריכה של החיים. היא פשוט נתנה לי יד והכניסה אותי למסלול הפנוי עבורי.

בלעדיה הייתי ממשיך להתבלט ולהתחבט. צופה בבריכה כשכולם כבר שוחים.

למעלה