הכוכב הבא: כל העונה תצולם מראש??

Tom875

New member
הכוכב הבא: כל העונה תצולם מראש??

מה נסגר איתם?
אנחנו כבר בעשרת הגדולים (עוד 2 הודחו
) השבוע בתכנית שצולמו מראש כלומר נשארו 8 בלבד!
אני לא זוכר כבר הרבה זמן שבישראל הייתה תוכנית מוזיקה שעדיין בשלב כזה לא משודרת בשידור חי
והקהל אינו יכול להצביע! ללא קשר לאירוויזיון זה פשוט טמטום שעדיין אין לקהל בבית זכות הצבעה
(ולמעשה השופטים בעיקר קובעים את התוצאות). לא פלא שהרייטינג של התוכנית ממשיך לצנוח ולצנוח.
אפילו בעונה הראשונה של כוכב נולד, אמנם הביצועים צולמו מראש אבל תמיד הייתה הצבעה של הקהל בסוף המשדר.
אני חושש שמוכרים לנו חתול בשק (הכתובת הייתה מונחת על הקיר) לא ייתכן שהנציג לאירוויזיון לא יתחרה בשידור
חי בפריים טיים ועוד שהקהל ישתתף בבחירה שלו - אם כבר החליטו לבחור את הנציג בריאליטי.

נ.ב.
הבוסקילה מבטיחה שמחר תתפרסם הפתעה דרמטית, שלטענתה הקהל חיכה לה זמן רב. אמנם
זה נראה בלתי אפשרי ושהדיל עם "הכוכב הבא" סגור אבל אולי תהיה הפתעה שקשורה לאירוויזיון?
דבר אחד בטוח, עם רשות השידור, הכל יכול להיות.

Tommy Tanision

New member
גם אני ראיתי את ההודעה הדרמטית של מאיה בפייסבוק!

היא אמרה לכולם להיכנס מחר למאקו, ושהיא הבינה שחשוב להקשיב לקהל שלה.
&nbsp
לא נראה לי שזה יהיה קשור לאירוויזיון, אבל יכול להיות שאלבום באנגלית?

Tom875

New member
איזה אלבום??

לא נראה לי... אין כמעט אמנים בארץ שמוציאים אלבום שלם במכה
הרוב משחררים סינגלים מהאלבום כל כמה חודשים.
רק אמנים בסדר גודל של שרית חדד, אייל גולן או שלמה ארצי יכולים להוציא
אלבום ככה במכה... ועוד באנגלית.
&nbsp

אוי תירגעו טמפונים! בקשר להודעה של מאיה

היא כולה מחר מוציאה סינגל חדש..מאיה בעיני כבר וויתרה על האירוויזיון וטוב שכך

Tom875

New member
בוודאי שהיא לא ויתרה!

גם עד שנת 2050 כשתהיה בת 80 אם ירצו לשלוח אותה היא תקפוץ על ההזדמנות!
והטמפונים הם לא אנחנו...

VickyRosti

New member
עד כמה שידוע לי, רק בגמר יהיה בלייב

ורק בגמר גם הצופים יהיו שותפים בהצבעה. אכן טיפשי ומרגיז, הן מפני שנטלו מהתוכנית את כל האטרקטיביות שלה ברגע שלא מאפשרים לצופים להצביע וכשאינפורמציה לגבי המודחים מתחילה לדלוף, והן מפני שהמתמודדים לא יתנסו בשירה בלייב עם כל הלחץ שבעניין, ואם היו פאשלות בשידור, מן הסתם חתכו אותן בעריכה. ולמרות הכל זה עדיף על פני קדם בערוץ 1 שאף אחד לא צופה בו, ועד כמה ש"הכוכב הבא" חובבנית ומניפולטיבית, עדיין היא מניבה רייטינג נאה.

לגבי מאיה בוסקילה, הגיע הזמן להפנים שההודעות הדרמטיות שהיא מבטיחה לא קשורות יותר לאירוויזיון! סביר להניח שהיא מוציאה סינגל חדש, מתכוונת לשחק באיזו הצגה או סרט וכד'. בערוץ הראשון לא רוצים אותה, וכמה פעמים שהייתה להם הזדמנות לבחור בה (מה גם שלא הייתה בדיוק היענות גדולה מצד זמרים מוכרים), הם העדיפו לבחור בזמרים אחרים. גם אם מסיבה כלשהי פרוייקט הכוכב הבא יתפוצץ ורשות השידור תיאלץ לבחור בזמר ישירות, היא לא תבחר במאיה.

L e j l a

New member
עובדים עלינו בעיניים

אחר כך כשניכשל הכתובת באמת תהיה מרוחה על הקיר

dosfer

New member
את האמת זה כבר ברור מי הזוכה

שרי או נאווה, והרי ברור ששרי תזכה.. את האמת לא אכפת לי ששרי תזכה יש לה קול יפה, יש לה לוק וכריזמה (היא מזכירה לי קצת את לנה רק בהרבה יותר טוב), רק אם יצמידו לה שיר מהפנט סטייל FEELING GOOD אני אוכל לראות אותנו בגמר (מקום אחד האחרונים אבל לפחות בגמר חחח)
&nbsp
להקה לא תזכה בחיים, ההפקה תשים להם רגליים בכוונה, כי כולם יודעים שלהקות לא מצליחות היום באירוויזיון...

Mikey Weiss

New member
מה המדד שלך להצלחה?

כי בשנה שעברה היתה להקה שסיימה במקום 11, בשנה לפני זה היתה להקה שסיימה במקום 6. ב2011 היו שתי להקות בעשיריה ועוד אחת במקום 12. ב2010 להקה סיימה במקום ה2, ב2009 היתה להקה במקום ה9, ב2008 היתה להקה במקום ה7, ב2006 אפילו זכתה להקה, ב2005 היתה להקה במקום ה6 וב2004 ברביעי. ברוב המקרים שהזכרתי אפילו היה מדובר בלהקות פאנק וסקה ששילבו כל מיני סגנונות אתניים בביצועים שלהן.

Eurovision Aces

New member
נראה לי שאני מעדיף לסמוך יותר על קשת

מאשר על עם ישראל לגבי הבחירה בנציג.

ESCme

New member
טוב הפורמט הזה הולך ומתדרדר

הטלנובלה המאולצת הזאת נראית רע, ניסיון נואש להפוך מתמודדים אפורים למעניינים? ים של דמעות, אבל לא מהסיבות הנכונות. צריך להוציא את טמירה והחבר'ה לפנסיה מעסקי הכוכבים.

נראה שהסוסים של צמד הבלונדיניות התעייפו. אני מצפה שבשבוע הבא שרי תחזור לעצמה, אבל ה-one trick pony של נאווה כבר מתקשה לדהור איתה קדימה.

הסוס השחור של נדב לעומת זאת הולך ומתגלה כמועמד רציני וגם הראסטות ממשיכים להיות חזקים ולאיים על הגמר.

אז כרגע זה מבחינתי שרי, נדב והראסטות.

למעלה