היום ישודר הגמר

Aberforth

New member
הוחלט לבסוף לא לפגוע בגמר של האח הגדול.

שי חי כנראה ידע שאסור לו לשרוף גשרים עם הפקת האח הגדול, במיוחד נוכח הגדולה שהם הצליחו להביא אותו אליה, ובמיוחד לרגל האופציה לעשות עימם פרויקטים משותפים בעתיד.

Aberforth

New member
זה לא סוד שההפקה רצתה בעבר

לשדר לידה, סקס, ובגידות.
&nbsp
אני מאמין ששי חי הוא הראשון שהביא להם רגע גדול מחיים עם הצעת הנישואים שלו. כך שחתונה זה לא כזה רחוק

פולספגן

New member
היא גם סגרה איתו לאחר יציאתו שיחגוג בשידור את חתונתו

אני אחפש את הקישור לידיעה

גפן1234

New member
קודם שיתגרש....

לא נראה לי סביר שיש מקום לחתונה אלטרנטיבית .. כדבריה של תני
איה מוכנה ומזומנה להליך הסופי...
כפי שפורסם אתמול

איציק3332

New member
לדעתי הוא לא ישאר עם תני,ההצעה היתה סתם

תני לא הולמת את שי חי חיצונית פנימית ושיכלית, רק עיניין של זמן עד שיעזוב אותה וימצא מישהי יפה יותר

Hadas23091976

New member
כמות מטורפת של שטויות איציק....

מה זה "לא הולמת את שי חי חיצונית"??
אז גם בעלי צריך להתגרש ממני כי הוא בריטי גבוה רזה ובלונדיני ואני ישראלית שמנה ונמוכה עם משקפיים??
ומה זה "לא הולמת פנימית ושכלית"?
או שיש לך רנטגן של הכליות ועמוד השדרה שלה?
ודווקא לדעתי וממה שקראתי וממה שראיתי באח הגדול תני אחלה אשה, עם ראש על הכתפיים, חכמה ובוגרת מאד יחסית לגיל 23 ואפילו ביחס לשאר הנשים בבית האח הגדול (דווקא שי מיקה שכולם אמרו עליה שהיא ילדותית - כאשר שי חי ותניה רבו ותניה הלכה לשירותים לבכות שי מיקה באה אליה, ניחמה אותה שכל זוג רב ולא ניצלה את המעמד כדי לסכסך ביניהם - מה שאור המכשפה ופלורי הצווחנית שמבוגרות משי מיקה בהרבה ניצלו ועשו!).
כל הסוד ביחסים זה משיכה + הדדיות. משיכה יכולה להיות מנטלית, פיזית (להידלק על מראה) או מינית ויכולה להיות משיכה שמבוססת על שלושתם יחד (האידיאל - כי מראה זה דבר חולף ומשתנה עם השנים וכאשר יש גם משיכה מנטלית ומינית בין בני הזוג זה היסוד להמשכיות הקשר).
הדדיות - זה שאין אגו בקשר. עשייה לבן הזוג מתוך הבנה שכשטוב לבן/בת הזוג והוא/היא מרוצים ושמחים אז גם את/ה שמח/ה. הרבה זוגות לא מבינים את זה. אני רואה המון נשים וגברים שפועלים מתוך "מה טוב לי" ו"מה יוצא לי מזה" ומתוך חשיבה שבן או בת הזוג אמורים לספק להם, להשלים להם, לעשות עבורם והם לא צריכים לעשות כלום - גישה מוטעית שמובילה לא רק להיפרדות אלא בהרבה מקרים לגירושין מכוערים וגם על חשבון הילדים.

Hadas23091976

New member
איך אני "אוהבת" את הגישה שכולם צריכים להיות ברבי וקן....

במיוחד אנשים שלא טורחים להסתכל על עצמם במראה וחסרי מודעות עצמית לאי שהם נראים כלפי חוץ מטיפים לזוגות אחרים מה לעשות וממי להיפרד, במיוחד כי בן או בת הזוג "לא הולם/ת חיצונית"....
גישה ילדותית הייתי אומרת.

איציק3332

New member
ראית את שי חי רוקד ונצמד לקסניה?

תניה סיימה את תפקידה ותניה יכולה ללכת.
פנימית התכוונתי לזה שתניה טיפשה חסרת אישיות ולא מענינת.
שי חי רקד עם קסניה ונראה שנדלק עליה.
אור ושי מיקה מקסימות , תמר היתה רמה מעל כולם, תני היתה ברמה הנמוכה מכולם וגם הכי מכוערת.
אין לתני מה להציע לשי חי מלבד זה שתסכים לכל מה שהוא אומר ותהיה שפוטה שלו לכן היא סיימה את תפקידה ולשי חי מגיע להשתרג במישהי יפה חכמה ומשכילה מתני ובעיקר בעלת אישיות ודיעה משל עצמה.
את תני הייתי משדך לצל אחר של שי חי , איציק כרסטני המרושע

גפן1234

New member
איציק כולם סיימו את תפקידם.

די התוכנית הסתיימה . אנחנו צפינו בדמויות במשחק
והאח הגדול מתתתתתתתתתתתתת
רק תניה מנסה לחיות מעבר לפורמט בבלוג ההזוי שלה

גפן1234

New member
הדססססססססססס רגע עצרי

את ראית אחד ..
ואני ראיתי משהו אחר ..
למה להתקיף ??
ואני לא שופטת חיצוניות .. סבבה... טוב סבבה....
במשחק - ואקצר : לא ראיתי שום הדדיות ( כפי שאת מציינת) נהפוך הוא : ראיתי בחורה
שבאה לקדם עצמה במשחק נטו. הפייסנות והשלום והדברור של שי חי לדיירי הבית
נועד לרכך את קליטתה בבית. מול אור ועמרי וברק - היא נאלמה דום והרי יכלה
להגיד יותר , כיוון שניכנסה אחרי שראתה את התנהגותם...
הטיחה בשי דברים קשים ( אתה ממתאכזר , לא מתייחס.... ) דרשה תשומת לב אובססיבית וחנקה אותו בין המיטה לפינת העישון. סתרה את דבריו וערערה את בטחונו
העצמי בכל טענה שאמר על אחד הדיירים , אפילו לגבי אור...
שום טוב לא יצא ממנה , היא רק החלישה אותו יותר.
עד שיצא....
נכון היא חכמה ובוגרת לגילה אבל לעינייניה בלבד.
וכן - היא רכבה ורוכבת עליו גם עכשיו... הבלוג עם אמא'לה ואבא'לה בפתיח
מעניין את הת..

איציק3332

New member
הגזמת,הרגת את הבחורה,ודברייך לא נכונים

היא באה לעשות שלום, לא בשבילה אלא בשביל שי חי,לאחר מכן נכנעה ונגררה אחריו. בלעדיו היא היתה מסתדרת עם כולם שם.
היא לא היתה צריכה לריב ולהתערב במריבות של שי חי, היא בן אדם עצמאי ולא כל בני האדם דומים, היא לא אדם של מריבות אז אפשר להבין למה לא רבה והתערבה.
היא מאוהבת בו עיוורת ושפוטה שלו ומאוד תלותית וזקוקה לו.
את סתם מאשימה אותה בדברים לא נכונים

איציק3332

New member
להיפך שי חי חנק את תני,בגללו היא לא דיברה עם כולם

ולא היה לה אף אחד שם חוץ ממנו (כן וגם איציק הדפוק)

איציק3332

New member
שמנה נמוכה ומשקפיים?

אם טוב לו עם זה אז שישאר איתך.אבל הייתי ממליץ לך לעשות ספורט להרזות ולהיראות טוב, תזניחי את עצמך גם אם לא יעזוב אותך הוא עלול חלילה לבגוד.
אל תיראי את הקשר שלכם מובן מאליו ושהוא יקבל אותך בכל מצב ולא משנה איך את נראת

למעלה