בית חולים מאיר

sela29

New member
בית חולים מאיר

שואלת בשביל חברה (או יותר נכון בשביל בעלה ששאל אותי)-
חברה ילדה לידה ראשונה בתל השומר והייתה מרוצה.
עכשיו, היא בהריון עם תאומות, עם סכרת הריון, כבר הייתה מאושפזת מספר פעמים, גם בגלל הסכרת, וגם בגלל שמצאו המטומה. היא בשמירת הריון מתחילת ההריון, ותלד בע"ה בקיסרי.
עכשיו, בגלל כל האשפוזים, שכולם היו בבי"ח מאיר בכפר סבא, היא אומרת שהיא כבר מכירה כבר את הרופאים שם ונוח לה ולכן רוצה ללדת שם.
בעלה אומר שהוא שמע שהרופאים שם לא טובים ובתל השומר עדיף ולכן לא רוצה שתלד שם.
היא עומדת על שלה.
מה דעתכן ?
אני יכולה להרגיע אותו ?
תודה מראש

ORLY0000

New member
היי

אני ילדתי פעמיים במאיר,לידה ראשונה רגילה וקשה מאוד,
ואת התאומות ילדתי קיסרי במאיר.
אני הייתי מרוצה מאוד,גם מהצוות,רופאים ,התאשפזתי אחרי הניתוח במחלקה לסיכון ובאמת שהיה נהדר.
אני ממליצה
בהצלחה וכל טוב,חג שמח.פ

dovevgo

New member
השלישיה שלנו נולדה במאיר...

אחרי אישפוז של חודשיים בהריון בסיכון, ושמחנו מכל רגע שהיינו שם.
את תחיל הדרך דווקא עשינו בבילינסון, בגלל פרופ' פלדברג שהיה הרופש של אישתי למעקב ההריון בגלל הריבוי עוברים, ולילה אחד עקב בילוי בחדר לידה בגלל צירים מוקדמים, וחוסר מקום בפגיה ב"דנה" הסמוך, העבירו אותנו למאיר.

הרופאים במאיר מצויינים, ממנהל המחלקה, ועד לאחרון הרופאים המתמחים. רגישים, מתחשבים ומאוד מחבקים.

בהצלחה.

all 4 u

New member
אני ילדתי במאיר

תראי אני מניחה שבכל בית חולים יש חוויות טובות יותר וטובות פחות.
אני ילדתי במאיר, זה קרוב לבית ושמעתי שהפגייה שם מצויינת וקרובה למחלקת יולדות והריון בסיכון.
תמיד כשבאתי לשם קיבלתי יחס ובדקו אותי על כל תלונה.
בלידה עצמה, מה שהפריע לי זה שעשו לי אולטרסאונד רק כשהגעתי למיון יולדות ולא במהלך הנסיון ללדת טבעי.
עברתי שעות מאד מתישות, העוברים נתקעו בתעלת לידה ואם היו טורחים לעשות אולטרסאונד היו קולטים את זה ישר ולוקחים אותי לקיסרי, אולי אפילו חלקי ולא חירום.
אני לא זכיתי לראות את הילדים כשנולדו, גם אחרי הניתוח וההתאוששות אמרו לי שאין מספיק כוח אדם וסירבו לקחת אותי או להביא לי את התינוקות שאוכל לראות אותם.
לקח בערך יום וחצי אם לא יותר עד שראיתי את שניהם לראשונה.
ההתאוששות מהקיסרי היתה עבורי מאד קשה והליכה של 2-3 דקות לתינוקייה, שוב כי אין כוח אדם שיעזור לי, לקחה לי 20 דקות וכשהגעתי וביקשתי הסבר בנוגע להנקה, האחות שהייתה שם אמרה לי שזה ערב ואין מספיק כוח אדם והיא בעצם עושה לי טובה ומעניקה לי כמה דקות מזמנה כדי להסביר לי ושזה לא יקרה שוב.
מצד שני, קראתי פה בפורום ביקורות טובות על בית החולים מאיר.

בכל אופן, זו החלטה לא קלה ומה שלא תבחר, אני מאחלת לה לידה קלה ושייהנו מהילדים.

רק ריקה

New member
בי"ח מאיר מעולה!

גם מבחינת הפגיה שלדעתי אין דומה לה בייחס להורים ולפגים וגם מביחינת הטיפול הרפואי (שיש בי"ח נוספים ששווים ברמה)
אני עברתי כמעט אותן חוויות של all 4 u אבל באיכילוב (מחלקה רחוקה, חוסר כח אדם, הגעתי לראותם אחרי 3 ימים!!, לא היה זמן להסבר על הנקה וניפנפו אותי ועוד הרבה דברים מגעילים לגמרי)\
על כל בי"ח יש דעות לכאן ולכאן, את מאיר אני מכירה מלידות של אחיות שלי, מהמלצות בפורומים , מידע על פגיות ומאחותי הגדולה שהיא דולה והתנסתה ומכירה את בי"ח , מחלקות יולדות והצוותים הרפואיים מבפנים
היא ממליצה על מאיר יותר מתל השומר וכמובן יותר מאיכילוב....(היא הייתה איתי בלידה..)

selmaf

New member
בית חולים מאיר מצויין

בתי ילדה פעמים שם, פער ראשונה קיסרי חירום לאחר שהלידה לא התקדמה והעובר (הנכד הראשון והמקסים שלי) נכנס למצוקה, והפעם השנייה קיסרי מתוכנן כי הנכד השני והלא פחות מקסים שלי היה עכוז והיה קרוב מדי ללידה הראשונה כדי לנסות היפוך (הפרש של 13 חודשים בינהם).
בתי היתה מרוצה מהבית חולים.

Rache80

New member
ילדתי במאיר

וגם טופלתי במחלקה להריון בסיכון, ופגשתי שם את הרופאות הכי מקסימות שטיפלו בי במהלך ההריון- ד"ר רביד וד"ר בירון..
ד"ר רביד גם ילדה אותי בפועל..
הייתי מאוד מאוד מרוצה ממהלך הלידה ומהמיילדות המדהימות שם- הייתה לי לידה חוויתית ביותר!
פחות מרוצה ממחלקת יולדות- המחלקה הייתה עמוסה, לא ממש עברתי הדרכות וליווי בהנקה.. וגם שיחררו אותי יום לפני הילדים כי פשוט לא היה מקום במחלקה.. אבל שמתי גם על חוויות חיוביות ביולדות ובתינוקיה אז אני מניחה שנבע מהעומס הבלתי רגיל שהיה בעיתוי זה..

גם אני ילדתי במאיר

ילדתי בלידה רגילה בשבוע 32 והקטנטנים היו 3 שבועות הפגייה המצויינת שלהם. רופאים טובים, אחיות מקסימות, מחלקת היי ריסק מצויינת.
ממליצה בחום

למעלה