ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 5/1/13

yael rosen

New member
סורי!!

רציתי לשלוח לה בפרטי ואז חשבתי שאולי גם אחרים ייעזרו בזה

תמחקי

arapax

New member

כתבתי משהו מאד דומה בקרדיטים שלי, כדיעה אישית ולא כהמלצה: מאד אוהבת תכשיטים שמי שהכין אותם משקיע חתיכה קטנה מעצמו בכל עבודה, וגם הטבעת (של שנינו) נקנתה מצורפים פרטיים.

טוב אז ככה:

היינו היום בבורסה בכמה חנויות, כולל ג'קסון.
מצאתי דגמים שאהבתי רק בשתי חנויות- ג'קסון ואוריאל.
אחרי מה ששמעתי על ג'קסון, נראה לי שאני אוותר.

האם מישהי מכן עשתה טבעת אצל אוריאל במתחם הבורסה ויכולה לתת לי חוות דעת עליהם?
המחירים שלהם קרובים מאד למחירים של ג'קסון... הטבעות שבדקתי היו בדגמים ממש דומים ובשני המקומות עלו כמעט אותו דבר, אולי באוריאל טיפה יותר יקר..

rw12

New member
אני קניתי טבעת נישואין באוריאל

שווה כל שקל שעולה יותר מג'קסון. (וזה לא באמת כזה הרבה)
כבר הבעתי את דעתי על ג'קסון יותר מפעם אחת אבל בעיני האיכות שלהם לא טובה. ציפוי זהב לבן שנעלם מהר וחושף את הזהב הצהוב מתחת, יהלום שנפל אחרי פחות משנה. כשהתקשרנו להתלונן הם דרשו מאיתנו לבוא בבקרים בלבד בימים א-ד אחרת "לא נקבל יחס". לצערי אני פנויה רק סופי שבוע (כמו הרבה אחרים) מה גם שאני לא גרה באיזור בכלל וזה דורש התארגנות. כבר 3 חודשים לא יצא לי להגיע לשם :(((.
כשהגעתי לשינוי גודל אף אחד לא טרח לקחת מידה אלא עשו לפי תחושת בטן. מיותר לציין שהטבעת הייתה צריכה לעבור שינוי גודל פעמיים...
בנתיים אני לובשת טבעת זהב לבן שנרכשה באוריאל ומאוד מרוצה. שורדת כבר 4 חודשים בלי להוריד ציפוי אפילו טיפה. הטבעת לא הייתה צריכה שינוי גודל ולו פעם אחת (וגם אם כן הייתה צריכה, פעם אחת זה סביר ביותר), מאוד נוחה לי (בניגוד לטבעת אירוסין שכל הזמן הרגשתי אותה) ובכלל היחס והשירות שם היו נפלאים בעיני.
הבעלול ניסה ללכת עם טבעת והתייאש אחרי חודש (הוריד את הטבעת לפני המילואים ומאז מעלה אבק במגירה). הוא אומר שהיא הייתה נוחה מאוד אבל היה מוזר לו לראות את עצמו את תכשיטים (המושבניקים האלה
)
ממליצה על אוריאל בחום.
(וגם יש להם אחלה עיצובים בעיני :)) )

vivi87

New member
נעליים

היי בנות יקרות,
כמה זמן לפני החתונה הייתן קונות נעליים?
והאם באמת שווה להשקיע מחירים כאלה על נעליים ליום אחד?
רציתי לדעת אם אתן מכירות וממליצות על חנויות נעליים באיזור השרון..

קניתי חודש וחצי לפני החתונה.. משהו כזה... אבל זה כי אני דחיתי את זה...
הסתובבתי עם חברה, נכנסתי לחנות נעליים, ראיתי משהו יפה וקניתי.
אני לא חושבת שצריך ללכת במיוחד לחנות של נעלי כלה...
נעליים בהירות אפשר למצוא בכל חנות כמעט

(ולא חובה נעליים לבנות כמובן, מה שרוצים...)

hillala8

New member
אני קניתי בערך 3 חודשים לפני

וזה פשוט כי מצאתי משהו שאהבתי.
האמת שאת הנעליים ראיתי עוד הרבה לפני זה אבל הן היו מאוד יקרות ואז כשהסתובבתי בקניון ראיתי שיש סייל בחנות והנעליים היו בהנחה משמעותית ולכן קניתי מתוך הזדמנות.

הנעליים הן של ניין- ווסט, לא רצתי נעליים כלתיות מידי שלא יהיה לי מה לעשות איתן אחר כך.

lanit

New member
לקח לי זמן למצוא

חיפשתי נעליים שישמשו אותי אחרי, ושיתאימו לשמלה.
האמת שמסיפורי הלחצות כאן בפורום התחלתי לחפש מוקדם וטוב שכך, כי לקח לי זמן למצוא את הצבע שרציתי.
חיפשתי וחיפשתי ובסוף הזמנתי מארה"ב נעליים שתואמות בצבע, אבל קצת גבוהות לי מדי ליומיום. אולי עוד אשתמש בהן, אבל ממש לא בטוח.

אם מצאת כבר את השמלה ואת יודעת מה את מחפשת, בעיניי אין טעם לדחות את זה ועדיף להתחיל לחפש.

כדאי להגיע ליפו.

אני חמישה חודשים לפני החתונה הזמנתי נעליים- לא ראיתי טעם לחכות עם זה, הרי אני יודעת כבר מה יתאים לשמלה שלי. אז שוטטתי ביפו ונתקלתי ב"מייק עיצובים" ברחוב יפת 16 ביפו. הוא מאד אדיב ונחמד, סנדלים שטוחות בעיצוב אישי עלו לי 280 ש"ח והוא שולח לי אותם הביתה בדואר..

אוגלה

New member
אני קניתי 8(!!) חודשים לפני החתונה

למעשה, נראה לי שזה הדבר הראשון או השני שסגרתי (אחרי המקום). הייתי בקניון, וראיתי נעליים יפות ונוחות במחיר סוף עונה, אז קניתי שני זוגות (סה"כ 350 ש"ח). המחשבה שלי הייתה שנעליים כאלו בתחילת עונה יעלו פי 2, ומקסימום אם אחליט שהן לא מתאימות - אוכל להשתמש בהם גם ליום יום ואקנה זוג אחר כי המחיר הוא לא כזה שאני לא יכולה לספוג.

למען הסר ספק - כשהלכתי לסבב שמלות הבאתי איתי את הנעליים כדי שאני אבדוק שהשמלה מתאימה להם

arapax

New member
אני קניתי 3 חדשים לפני

כי הייתי צריכה כבר להביא אותן למדידה שבה גוזרים את האורך של השמלה. מה שהיה קצת מבעס כי החתונה היתה במאי והנעליים נדרשו לפברואר, ורציתי נעליים לא לבנות אבל בחנויות היו בעיקר צבעי חורף מדכאים :)
בכל אופן, אני נגד נעליים ליום אחד, ולכן רציתי נעל לא לבנה ולא הגבלתי את החיפושים שלי לחנויות של נעלי כלה. אני קניתי את הנעליים שלי בקליגולה, למשל, והן היו לי מאד נוחות ואני לובשת אותן מדי פעם.

למעלה