אקס פקטור UK- פרק 5!

limors2

Active member
אקס פקטור UK- פרק 5!

אני לא אוהבת לפתוח שרשורים, אחרי זה אני מקבלת תגובות שהן לא תגובות אלי וזה מבלבל

limors2

Active member
פרק

להקת הבנים בהתחלה הייתה ממש טובה, אבל הענטוזים של ההוא עם הכובע ממש ממש הציקו לי. לא הבנתי למה שארון קראה לאחד מהם לילי אלן אבל אני מתה עליה
היא קורעת

זכרתי את להקת השחצנים עם הבעיות בויזה בגלל השחצנות שלהם
לפחות הם טובים.

ג'יילס הקטן היה ממש חמודי אבל הוא נראה ילדון. הוא מישהו שכן הייתי חושבת שצריך לצבור יותר ניסיון. אבל ניחא. כי הוא חמודי.

ההיא שהייתה בבית של שארון בגיל 14 עשתה לי צמרמורות.

וההוא שאמר שהוא נראה כמו הארי סטיילס באמת נראה כמוהו
רק מכוער.

לא הבנתי את ההתלהבות הגדולה מההנסון הזקנים והבריטים. הם היו טובים אבל לא וואו. ומובן שהם יהיו מוכנים ומלוטשים אם הם היו מוחתמים ביוניברסל, לא צריך לעוף על הכישרון שלהם

וההוא עם הזיפים נשמע הכי טוב.

אני באמת לא מצליחה להבין את ההיגיון בסדר האודישנים בעונה הזאת. מה הקטע לראות אנשים בחדר ופרק אחרי זה בארנה? ברור שנזכור אותם
זה מפגר כמעט כמו לתקצר לנו בסוף פרק את מי ראינו ולומר שמחר נראה אותם על במה גדולה. נו באמת.

אבל היה פרק ממש טוב השבוע.

is00

New member
די. שלושת האחים בסוף באמת הרשימו.

אני מניח שזה בזכות הניסיון שלהם. לפחות פה לא ערכו את ה"ווידוי" שלהם על העבר שלהם בעסק החוצה כמו שעושים כל הזמן באקס פקטור האמריקאי(לפחות ממה שנקרא בכל מיני מקומות ברשת על האמריקאי).

אז...זה היה פרק של להקות, נכון? אני לא טועה שהיו המון להקות בפרק הזה, נכון?
אגב, אני כל כך מעדיף את העריכה הבריטית על פני העריכה האמריקאית. לפחות הם לא מורחים שם.
אה, ושרון ללא ספק משעשעת.

מי עוד הרשימו? חייב להגיד שמלבד הבחורה שרוצה להיות היורשת של בוב מארלי הסכמתי הם כל מי שהשופטים העבירו, אבל אף אחד מהם לא באמת הרשים, כרגע. לדעתי. החים בסוף קרובים לזה, אבל אני רוצה לראות אותם מול הקהל בוומבלי קודם...

ו...
לגבי סדר האודישנים. גם לי לא ברור למה החליטו לערוך את הפרקים ככה, במקום לחלק אותם, לפי השלבים.

אני דווקא אוהב את סדר הפרקים

זה נותן גיוון. לא צריך לחכות ולראות עוד ועוד אודישנים מייגעים בחדרים,
ואפשר ישר לראות מה קרה עם (חלק מ)האנשים שראינו בפרק הקודם.
אני מעדיף את זה ככה על פני האלטרנטיבה. זה נחמד ומעניין.

SHTRUDIDI

New member
גם אני לא מבינה את העריכה

למה לא לקצר את מספר פרקי האודישנים בחדר ולהוסיף פרקי אודישנים מול קהל ואחריהם פקי בוטקמפ, ממש כמו סדר השלבים בתחרות.
חוץ מזה, שגם ככה בפרקי וומבלי מראים פתאום אנשים שלא ראינו בקודם או שלא מראים חלק ממה שכן עבר ואז זה סתם מעצבן ולא ברור.

limors2

Active member
אקסטרה

מאט נפלא
אני לא מתגעגעת לאולי בכלל. הוא כזה מצחיק
גם בקטעים מפגרים כמו הכאילו אודישן שלו

זה באמת נראה שגארי סובל מהקטעים של האקסטרה ומזה שמאלצים אותו בכל פעם מחדש לשתף פעולה עם השטויות שלהם
מניאק.

להקת הגייז עם השיער הצבוע
הם שרים טוב! הופתעתי

ממש נהניתי גם מהפרק הזה, והייתי בכיף ממשיכה לעוד זוג פרקים. חבל שיהיה רק מחר.

הפורמט הזה כ"כ מוזר.... האודישנים בלי קהל הרבה פחות מרגשים ובעלי עוצמה. ואח"כ שהם חוזרים לאודישן עם קהל, זה כבר מכירים אותם אז זה פחות כיף.
הקטע עם הסדר של הפרקים גם כן מוזר, קודם האודישנים הרגילים ומיד אחרי מול הקהל. מצד אחד אני שמח לא לחכות, מצד שני זה לא זורם. פשוט הכל מוזר!
ועוד נוסיף את העובדה שבניגוד לשנה שעברה שהיו מלא מתמודדים טובים ומעניינים, השנה בנתיים אני לא מתרגש מאף אחד

ממש מבאס.
הכי עצוב, שבשני פרקים שהיו של ה-X האמריקאי דווקא הספקתי להתלהב מיותר אודישנים. של האמריקאי! :/

עכשיו אני אשאל, מישהו רואה את האמריקאי? יש למה לפתוח שרשור לזה?
ברור לי שזה עינוי לטווח הארוך, ומי שאני אוהב בסופו של דבר לא רק שלא יזכה, אלאיצא עם כתם לכל חייו

אבל עדיין, יש אנשים שלא הבינו שזאת טעות חייהם להיכנס לדבר הזה, אבל הם באמת טובים. לדוג', האודישן שאני לא מפסיק לחזור אליו בנתיים:
http://youtu.be/o3U4kxuBfIo

מבחינתי וויטני יוסטון קמה לתחייה בגוף אחר...
מה שכן, כיאה לגוף ה-X פקטור שמביים כל תזוזה בערך, מדובר בזמרת עבר בשם Nicole MCcloud שאם תחפשו אותה תמצאו שהיו לה כמה אלבומים ואיזה להיט או שניים. סיפור מצחיק.

limors2

Active member
+,

כמה מוזר זה יהיה אם הילדה הקטנה (דמי?)תהיה המנטורית שלה

is00

New member
אני רואה. ועוד כמה שכותבים בפורום האקס פקטור.

SHTRUDIDI

New member
גם אני תהיתי אם מישהו צופה באמריקאי

תפתח שרשור, אולי ככה נגלה מי עוד ראה...
אם יש לך עוד המלצות על אודישנים, אני בהחלט אצפה אבל אני לא מצליחה להביא את עצמי לראות פרק מלא, כנראה כי קראתי שהעונה עד כה לא מרשימה במיוחד.

לגביי האודישן ששמת -
1. איך היא בת 54?!
2. קראתי שמדובר בכוכבת עבר ועם קול כמו שלה ונוכחות במה כזאת, הגיוני, ושתשוב להיות כוכבת. למה לא, אולי ככה ייצא איזה כוכב גם מהגרסה האמריקאית שעד כה לא ממש עשתה את זה.
3. השופטת הלטינית אומרת כל הזמן "ממה" או שיש גיוון?

qaz3212

New member
השופטת הלטינית כל כך מיותרת

נסיון זול לחכות את ההצלחה של שאקירה בדה וויס.
הפאנל של השופטים מאכזב ואם הרייטינג של התוכנית ימשיך לצלול פוקס יסגרו לסיימון את הבאסטה בסוף העונה.

is00

New member
במקרה כזה סיימון אמר שהוא יחזור אל הבריטי.

למעלה