איפור קבוע-האם זה מומלץ

איפור קבוע-האם זה מומלץ

נמאס לי כבר להתאפר, זה לוקח לי שעות.ובבוקר כשאני עייפה אין לי פשוט כוח וזמן להתאפר.

אבל מצד שני, בלי איפור אני נראית חיוורת.

אני בת 25.

חשבתי על פתרון של איפור קבוע עדין, שלא ייראה לא טבעי, רק כדי להדגיש את תוי הפנים, לא להיראות כמו ליצן

מה אתם אומרים?

lilo4

New member
זה תלוי

יש כמה בעיות עם איפור קבוע. קודם כל, הוא קבוע [לפחות למשך כמה שנים]. אם תעשי ולא תהיי מרוצה מהתוצאה זו בעיה, מאחר ואין כ"כ מה לעשות עם זה. אני לא יודעת מה את מתכננת לעשות, אבל קחי בחשבון גם שאופנות משתנות וגם הטעם שלנו משתנה. יכול להיות שמשהו שתעשי עכשיו ותאהבי, בעוד שנתיים יראה מכוער בעינייך.
יש גם בעיה של דהיית הצבע, אחרי פרק זמן מסוים הדיו מתחיל לדהות והגוון משתנה, ויכול להיות מצב שבו פס שחור נראה פתאום ירקרק.
מצד שני, כמובן שזה פיתרון נוח כדי לחסוך זמן בבוקר.

לדעתי, אפשר ב-5 דק' להתאפר איפור בסיסי, כזה שלא יגזול ממך המון זמן אבל כן ייתן קצת צבע. אולי כדאי לך לנסות קודם כל לפתח את זה ולראות אם זה מתאים לך, ואז לברר לגבי איפור קבוע.
ואם בכל מקרה תחליטי ללכת על איפור קבוע- אל תקלי ראש בבחירה, תוודאי שאת הולכת לאדם מקצועי שיודע את העבודה וגם עושה אותה בצורה שאת אוהבת. לצערי כבר נתקלתי בכל מיני זוועות לא ברורות [גבות עקומות וכאלה]

lilo4

New member
תלוי מה בא לך

אם אין הרבה זמן, צריך להחליט על דברים בסיסיים שרוצים לעשות, וזה יכול להיות אחרת אצל כל אחת. אצלי למשל, אני מעדיפה למרוח מייקאפ, קצת סומק, פודרה ואם אני מספיקה אז גם מסקרה. ובתיק יש לי עיפרון עיניים לתיחום וכמה שפתונים, ואז כשאני מחכה לאוטובוס אני עושה את ההשלמות.
את יכולה להחליט שבא לך להשקיע במשהו אחר, למשל לוותר על מייקאפ ולעבוד רק עם קצת פודרה כדי למנוע הברקות, אולי להניח טיפה סומק אם את חיוורת [כמובן לטשטש טוב], אולי קצת קונסילר בשביל לטשטש כהויות מתחת לעיניים.

בשביל להתאפר ב-5 דק' את צריכה להחליט במה מתאים לך להתמקד, לבדוק באיזה מהמוצרים שיש לך הכי נוח לך להתאפר במהירות [אני למשל לא אשקיע באייליינר ב-5 דק' כי זה לוקח לי הרבה זמן יחסית], וגם איך הכי נוח לך להניח את האיפור- יש כאלה שיעדיפו לעבוד רק עם הידיים בלי מברשות למשל. וזה גם עניין של תרגול, לי בבוקר יש נטייה לקחת את הזמן ואני יכולה למרוח את האיפור גם על חצי שעה, ובסוף לצאת עם איפור בסיסי לגמרי. זו החלטה ותרגול, להגיע למצב שבו ב-5 דק' את סוגרת את הבסיס שאת רוצה [כמובן שלא יוצרים איפור כלה ב-5 דק' אלא ממש בסיס]

דעתי מאוד נחרצת

לא! לא לא לא ושוב לא
קודם כל השיטה של איפור קבוע ל3 שנים לא עובדת, קעקוע לא יורד אף פעם. ככל שעושים אותו בשכבות פחות עמוקות של העור הוא פשוט מיטשטש ודוהה לדבר מכוער וירוק, אבל ממש לא נעלם.
דבר שני שכבר אמרו לך- אופנות משתנות, וגם טעמך האישי ישתנה, קעקוע לא ניתן לשנות
דבר שלישי שלטעמי הוא הכי משמעותי- מי שעושה את האיפור הקבוע הן קוסמטיקאיות שלא התמקצעו בתחום הקעקועים. איפור קבוע זה קעקוע לכל דבר. קוסמטיקאיות לא יודעות איך לעבוד עם המחט- לעשות הצלליות, קווים עדינים. זה לא כמו עפרון, לא אותו סוג הציור.
עוד כמה מהזוועוות שראיתי- בריחת דיו: משהו שקורה במאית שניה, כשהמחט לא בזוית ישרה לחלוטין עם העור, כתם שחור חסר גבולות במקום שלא התכוונו אליו מלכתחילה. עכשיו תחשבי על דבר כזה באיליינר, לאמא שלי יש אחד כזה שמפיל את העין בצורה שהיא בחיים לא תטרח לתקן כל בוקר כי זה דורש המון שכבות וקורקטורים.

קחי בחשבון שהתהליך כואב, דורש החלמה, קעקוע לכל דבר, ואם את מחליטה כן ללכת על זה- תעשי את התהליך אצל מקעקע או מקעקעת שמכירים את תחום האיפור ולא אצל קוסמטיקאית.

תודה, אז מה עושים כשרוצים להיראות טוב

אבל עדיין אין זמן?

מה עושים? אני לא רוצה להיראות כאילו קמתי משינה.

זה נורא אישי מה עושים בכמה דקות

כדי להראות טוב.
את יודעת מה הפגמים שהכי מפריעים לך בפנים שלך, ואותם את צריכה להסתיר,
וגם רק את יודעת מה את הכי אוהבת אצלך שכדאי להדגיש שיש כמה דקות להתאפר.
מצרפת לך את השיגרה המהירה שלי, אבל היא מתאימה לי ואולי לא תתאים לך
http://blogitffs.blogspot.co.il/2012/08/blog-post_3.html#more

אני יכולה לספר לך מה אני עושה

שוטפת פנים במים בלי סבון. אוספת את השיער שלא יפריע. אם העור יפה, מורחת קרם לחות/ קרם לחות עם גוון/bb cream.
אם העור פחות יפה, מורחת מייקאפ עם הידיים. לי יש את healthy mix של בורז'ואה שנהדר לי ולא דורש פודרה. אני מורחת אותו גם מתחת לעיניים ואז הוא גם קונסילר. אפשר גם על העפעפיים כדי לאחד שם גוון.
אחרי זה מניחה סומק בוויש אחד בכל צד (עם מברשת). למצוא את הזווית הנכונה עבורי זה מאד ניסוי וטעיה, מה שכן אם לא שמים כמות גדולה על המברשת מתקבל מראה רענן וטבעי גם אם השליטה במברשת לא כל כך מקצועית.
מורחת את הסומק גם על העיניים, ממש מעט ממנו. גם פה מתקבל קצת גוון ולא ממש צבע. מסקרה בצבע חום-שחור של מייבלין (מראה מאד טבעי). ולסיום ליפ באלם/אודם/גלוס.
אני יכולה לעשות את זה בדקות בודדות. ולמשל למרוח מייקאפ ואז להתלבש, כך שהוא יתקבע עד שאסיים להתלבש.
אם תניחי את המוצרים יחד, בסלסלה קטנה, זה עוד יותר יעיל מבחינת הזמן.

איפור קבוע נשמע לי בעייתי נורא.

איפור קבוע = קעקוע.

אני לא מבינה למה נשים שמתנגדות נחרצות לקעקועים מקבלות בחיבה איפור קבוע.

אחרי שהבהרנו את זה, אני לא ממש בעד איפור קבוע. מעטות מאוד הנשים שזה יושב טוב עליהן

bloody shoes

New member
אני חושבת שאולי חוץ מאיפור את צריכה לבדוק

איך את מתנהלת בתחומים אחרים.. שהרבה פעמים מאוד משפיעים על איך שאנחנו נראים.
איך התזונה שלך? עשית בדיקות דם לאחרונה? יכול להיות שיש לך חוסרים מסוימים שמתבטאים במראה.
גם פעילות גופנית מאוד משפיעה על המראה.. כשמזרימים את הדם ועובדים טוב על סיבולת זה נראה גם על העור שלנו, שיער והכל בעצם..

בקיצור אי אפשר להתחמק משני הפקטורים האלה. כמובן שיש גם את העניין הפעוט הזה של גנטיקה... אבל אם היא לא ממש משחקת לטובתנו כדאי להשקיע בשניים האחרים.

אפשר גם אפשר להתאפר בחמש דקות

מקסימום עשר :)
מבחינתי BB קרים או קרם פנים ומייקאפ , וגם מסקרה זה מאסט מבחינתי. זה כבר יוצר מראה רענן וטוב הרבה יותר.
מפה את יכולה לשים קצת סומק, ליצור מראה מעושן לייט עם עפרון עיניים, ולשים שפתון.
מהיר, כיף ויפה.
אל תלכי על איפור קבוע לדעתי, מהסיבות שנאמרו כבר מעליי.

Evil Kittie

New member
לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! פשוט לא!

אימא שלי עשתה לפני שלוש שנים ואם היא הייתה טורחת להתייעץ איתי הדבר הנורא הזה היה נמנע\
אז וואלה, כן, בהתחלה זה היה פס שחור נחמד ויפה אבל עם הזמן תוך פחות משנה הוא הפך לגוון ירוק מזעזע ביותר!
זה מעגל אחרי זה שאי אפשר לצאת כי אי אפשר להסיר אז צריך לחדש.. וזה גם כאבי תופת אז היא ויתרה
ועכשיו במקום להנות מהתוצרת היא מכסה את זה באיילנר כדי שלא יראו..
אז לא.!!!!

\

למעלה