‬ שרשור הכוונה ומודיעין 02/03

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member
אם קו 55 ממאן לבוא, אפשר גם לעלות על 161 של

OK
תודה רבה. מקווה שלא אחכה לו הרבה זמן....
דן שמוריד אותך בבן יהודה פינת ארלוזורוב, מיד לאחר הפניה שמאלה. משם זה שש דקות הליכה למלון מהכניסה הדרומית שלו (מארלוזורוב).

אומנם היה לי נסיון מאוד גרוע עם קו 55 בהפעלת קווים, אבל זה היה לפני כמה שנים טובות ואולי הם השתפרו מאז. בבוקר התדירות של קו 55 הוא כל 10 עד 12 ד', כך שזו לא אמורה להיות המתנה ארוכה.

ismeralda100

New member
אוקיי מעולה

דן שמוריד אותך בבן יהודה פינת ארלוזורוב, מיד לאחר הפניה שמאלה. משם זה שש דקות הליכה למלון מהכניסה הדרומית שלו (מארלוזורוב).

אומנם היה לי נסיון מאוד גרוע עם קו 55 בהפעלת קווים, אבל זה היה לפני כמה שנים טובות ואולי הם השתפרו מאז. בבוקר התדירות של קו 55 הוא כל 10 עד 12 ד', כך שזו לא אמורה להיות המתנה ארוכה.
אוקיי מעולה
אני ארשום לפניי....

orchilit

New member
הם ל-א השתפרו. בלשון המעטה.

הם ל-א השתפרו. בלשון המעטה.

‬ שרשור הכוונה ומודיעין 02/03

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
שרות מחולון לים המלח - כפר אלמוג
האוטובוס מוריד אותך באיזה צומד. ואיך ממשיכים? נרשמתי לנופש ואין לי איך להגיע. יש שרות מנתב"ג אבל גם זה מסובך. היו פעם מיניבוסים שעברו בין המלונות, אבל אני לא מצליחה לאתר טלפון. עזרה?

ismeralda100

New member
שרות מחולון לים המלח - כפר אלמוג
האוטובוס מוריד אותך באיזה צומד. ואיך ממשיכים? נרשמתי לנופש ואין לי איך להגיע. יש שרות מנתב"ג אבל גם זה מסובך. היו פעם מיניבוסים שעברו בין המלונות, אבל אני לא מצליחה לאתר טלפון. עזרה?
אולי במלון עצמו ידעו, ניסית להתקשר אליהם?

מצב
הנושא נעול.
למעלה